Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška-jautri-raustanti-kapiliarinė oda

Gal kas nors is Jusu bande sutraukti kapiliarus su lazeriu? Kiek kainuotu tokia procedura? As tik viena ausim esu apie ja girdejusi...
Atsakyti
sveikos smile.gif sudomino ir mane tas RUBORIL kremas. Radau internete parasyta kad jis nuo rožinės? ar tai reiškia kad nuo kapiliarų? blush2.gif ar kas ta rožinė? ( sorry jei klausimas kvailas, bet vat nzn ats ir viskas) ...o pati buvau pas kosmetologe tai ji man rekomendavo naudot krema "nuo kapiliarų". Anksčiau net nepastebėjau kad tokių išvis yra ant veido... o šiaip tai ir noriu paklaust nusimanančiųjų apie tokius dalykus: ar galečiau naudot ta krema ir ar verta jį naudot jei pas mane kažkiek raudona nosis ir skruostai? ar ka naudot tada? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 04 26, 22:22)
sveikos smile.gif sudomino ir mane tas RUBORIL  kremas. Radau internete parasyta kad jis nuo rožinės?  ar tai reiškia kad nuo kapiliarų? blush2.gif  ar kas ta rožinė?

Taip, jis nuo rozines, mediciniskai labai issiplete kapiliarai ir vadinamio rozine 4u.gif Tik man sitas ala geris taip sudirgino oda, kad galvojau nusidraskysiu mirtinai veida, ismuse demem, grauzt, perstet pradejo, pinigu ismetimas i bala verysad.gif Na bet as ji gal pries kokius 5 metus bandziau naudot, gal dabar patobulejo ... o ir kapiliarus su vit C susitvarkiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 04 27, 11:25)
Taip, jis nuo rozines, mediciniskai labai issiplete kapiliarai ir vadinamio rozine  4u.gif  Tik man sitas ala geris taip sudirgino oda, kad galvojau nusidraskysiu mirtinai veida, ismuse demem, grauzt, perstet pradejo, pinigu ismetimas i bala  verysad.gif  Na bet as ji gal pries kokius 5 metus bandziau naudot, gal dabar patobulejo ... o ir kapiliarus su vit C susitvarkiau  4u.gif

ta kremuka gal men naudoju - sakyciau labai neblogai kol kas - siek tiek mazina raudoni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 04 27, 11:25)
Taip, jis nuo rozines, mediciniskai labai issiplete kapiliarai ir vadinamio rozine  4u.gif  Tik man sitas ala geris taip sudirgino oda, kad galvojau nusidraskysiu mirtinai veida, ismuse demem, grauzt, perstet pradejo, pinigu ismetimas i bala  verysad.gif  Na bet as ji gal pries kokius 5 metus bandziau naudot, gal dabar patobulejo ... o ir kapiliarus su vit C susitvarkiau  4u.gif



Zinokit, Stichija, ir man taip buvo kaip Jums 4u.gif Pabandziau viena karta, tai demem ismete, oda israudo, kazakip pulsuot pradejo, zodziu labai sudirgino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 04 27, 10:25)
Taip, jis nuo rozines, mediciniskai labai issiplete kapiliarai ir vadinamio rozine  4u.gif  Tik man sitas ala geris taip sudirgino oda, kad galvojau nusidraskysiu mirtinai veida, ismuse demem, grauzt, perstet pradejo, pinigu ismetimas i bala  verysad.gif  Na bet as ji gal pries kokius 5 metus bandziau naudot, gal dabar patobulejo ... o ir kapiliarus su vit C susitvarkiau 4u.gif

pasakokite kaip sukuom?
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2011 04 27, 12:47)
pasakokite kaip sukuom?

aha. ir man idomu. ar su vitaminais geriamais ar krma naudojot su vitaminu C?
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 04 27, 20:46)
aha. ir man idomu. ar su vitaminais geriamais ar krma naudojot su vitaminu C?



As manau, kad Stichija turi krema su vitaminu c omenyje, bet ji ateis ir pati pasakys smile.gif
Atsakyti
sena
tema
Papildyta:
gal kas gali pasakyti kuo skiriasi kremai su issipletusiais kapilerais ir kremas mazinantis paraudimus?
jeigu kalbant apie IWOSTIN linija
http://www.iwostin.l...wostin/capillin

Papildyta:
kada galima tokius kremus naudoti? kai kurie turbut yra zalsvo atspalvio , ar jis maskuoja, kaip atrodo kremai odai su issipletusiais kapiliarais.
pas mane yra nedaug ant nosies kapilieru, ar man jau reikia naudoti butent tokius kremus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibba: 08 birželio 2011 - 13:40
zibba - mažinantis paraudimus tai kremas skirtas tokiai odai kuri šiaip neturi matomų kapilarų, ji parausta, kaista nuo temperatūros pokyčių, jaudulio ar pan, tai šis kremas padeda odai tapti ne tokiai jautriai šiems veiksniams (pati tokią odą turiu, bet kad kremai stebuklus padarytų nepasakyčiau, bet kažkiek apmažina problemą, ramina odą).

kremas odai su išsipl. kapiliarais tai jau tiems atvejams kai odoje matomi kapiliarai, norint juos apsaugoti nuo saulės, aplinkos ir išvengti jų trūkinėjimo bei ryškaus matomumo odoje skirti šie kremai (vienas iš jų yra žalias, maskuojantis)

tokius kaip Iwostin ar kt firmų, randamų vaistinėse, gaminius galima naudoti paprastai -tepti kasdien. Čia ne vaistinė gydomoji priemonė, o tik profilaktika ir papildoma apsauga tokiai odai.


Nesu gydytoja ar pan, tiesiog pačios oda kaip jau rašiau tokia (paraustanti kartkartėm) taigi domiuosi 4u.gif
Atsakyti
Uztilus tema kokia rolleyes.gif 4u.gif Noreciau pasiteirauti jautriaodziu mergaiciu, kokius prausiklius naudojate? Kad nesausintu, bet pakankamai nuvalytu oda? ir svelnaus reiketu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2011 06 18, 18:10)
Noreciau pasiteirauti jautriaodziu mergaiciu, kokius prausiklius naudojate? Kad nesausintu, bet pakankamai nuvalytu oda? ir svelnaus reiketu 4u.gif


Rekomenduoju koki nors ekologiska pabandyti, renkantis pagal odos tipa ir sezona (ziemai riebesni, vasara lengvesni), o koki rinktis priklauso nuo to, kiek pinigeliu ruosiates jam isleisti
Atsakyti