Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška-jautri-raustanti-kapiliarinė oda

QUOTE(Sheba @ 2012 02 03, 19:27)
Rimtesnio ir dairausi, tik va nezinau koki ta rimtesni pirkti, kad pasiteisintu...  ax.gif  gal turit ka rekomenduoti?  4u.gif

Patart kitam labai sunku . Cia yra tema apie ekokosmetika http://www.supermama...howtopic=745324, gal ka sau rasite , nes pagal dabartine tema , jus turite jautria kuperozine oda ir krema reikia rinktis labai atsakingai , patarciau bandyti "gyvai " parduotuvese ir gauti meginelius . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2012 02 03, 19:41)
Patart kitam labai sunku . Cia yra tema apie ekokosmetika http://www.supermama...howtopic=745324, gal ka sau rasite , nes pagal dabartine tema , jus turite jautria kuperozine oda ir krema reikia rinktis labai atsakingai , patarciau bandyti "gyvai " parduotuvese ir gauti meginelius . 4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kazka merginos patarsite paakiams tokiai jautriai odai?
Atsakyti
Sveiki smile.gif Kokias jauninacias kosmetines proceduras salone galima atlikt turincioms tokia odyte, kaip manote? blush2.gif Apie kuria pasiskaitai, tai vis negalima verysad.gif
Atsakyti
gal galite patarti koki krema naudoti?
mano oda mišri su akne. skruostai ir nosis sausi, nuo netinkamos agresyvios kosmetikos, kuria gydziau spuogus, prie nosies paryskejo kapiliarai. aplink nosi oda paraudusi, kaista, nepraeina nei diena nei nakti. kuo tepti dabar? nusižiūrėjau krema Bioderma sensibio AR. gal kas turite? man labai sunku - reikai gydyti spuogus, švelnios priemonės nepadeda jų gydyti, poros visa laika užkimštos. Leisti, kad kosmetologė juos išspaustų negaliu, nes tada oda pasidarys dar jautresnė. jau metai laiko rytais nosis ir skuostai parausta nuo plovimo su vandeniu. labai sunku plauti tik kaktą ir smakrą, kad nepatektų vanduo ant nosies ir skuostų, nes tada labai paraus ir oda bus tarsi nudeginta. Kodėl būtent rytais man nuo vandens parausta skruostai ir nosis? po valandos praeina ir vėl oda normali. Vakare galiu visą veidą plauti su vandeniu, neparausta. gal žinote kodėl taip yra? ir ka daryti su paryškėjusiais kapiliarais aplink nosį? jau penkta diena oda aplink nosį dega. help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 21 kovo 2012 - 22:20
QUOTE(style18 @ 2012 03 21, 22:18)
jau penkta diena oda aplink nosį dega. help.gif


Atrodo, oda labai issausinta ir sujautrinta, gal padarykit pertrauka su gydomaisiais kremais ir bandykit drekinimu uzsiimt daugiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintee: 21 kovo 2012 - 22:35
QUOTE(style18 @ 2012 03 21, 22:18)
gal galite patarti koki krema naudoti?
mano oda mišri su akne. skruostai ir nosis sausi, nuo netinkamos agresyvios kosmetikos, kuria gydziau spuogus, prie nosies paryskejo kapiliarai. aplink nosi oda paraudusi, kaista, nepraeina nei diena nei nakti. kuo tepti dabar? nusižiūrėjau krema Bioderma sensibio AR. gal kas turite?  man labai sunku - reikai gydyti spuogus, švelnios priemonės nepadeda jų gydyti, poros visa laika užkimštos. Leisti, kad kosmetologė juos išspaustų negaliu, nes tada oda pasidarys dar jautresnė. jau metai laiko rytais nosis ir skuostai parausta nuo plovimo su vandeniu. labai sunku plauti tik kaktą ir smakrą, kad nepatektų vanduo ant nosies ir skuostų, nes tada labai paraus ir oda bus tarsi nudeginta. Kodėl būtent rytais man nuo vandens parausta skruostai ir nosis? po valandos praeina ir vėl oda normali. Vakare galiu visą veidą plauti su vandeniu, neparausta. gal žinote kodėl taip yra? ir ka daryti su paryškėjusiais kapiliarais aplink nosį? jau penkta diena oda aplink nosį dega. help.gif

kodėl prausiat veidą ryte vandeniu? nemanot, kad užtektų švelnaus toniko ar terminiu vandeniu nuvalyt ir vatos diskeliu švelniai nusausint? kam odą vargint, jautrint tuom vandeniu? juk per naktį nedirbat kažin ko, kad ryte reiktų praust smile.gif
išvis pabandykit mažint veidui vandens procedūrų, tarkim, kas antrą dieną su vandeniu, kitas dienas valykit pieneliu.
jūsų neberia smulkiais poodiniais spuogeliais burnos sritį?
Nuo per didelio sausinimo taip suerzinot odą, kad dabar ji raudonuoja ir dega. Aš vasarą turėjau tokį "malonumą", tada nebeištvėriau ir ėjau pas dermatologą, jis man išrašė raminantį tepalą http://www.efarma.lt...ai-su-ichtiolu/. Man tikrai labai padėjo, bet aš tepiau tik aplink nosį, veidą kartais kartais, nes jis pats kremas riebus ir sunkus.
jei turit acne, neįtakotą hormonų, atsisakykit kremų, pereikit prie gelių, serumų, losjonų.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 22, 00:55)
kodėl prausiat veidą ryte vandeniu? nemanot, kad užtektų švelnaus toniko ar terminiu vandeniu nuvalyt ir vatos diskeliu švelniai nusausint? kam odą vargint, jautrint tuom vandeniu? juk per naktį nedirbat kažin ko, kad ryte reiktų praust  smile.gif
išvis pabandykit mažint veidui vandens procedūrų, tarkim, kas antrą dieną su vandeniu, kitas dienas valykit pieneliu.
jūsų neberia smulkiais poodiniais spuogeliais burnos sritį? 
Nuo per didelio sausinimo taip suerzinot odą, kad dabar ji raudonuoja ir dega. Aš vasarą turėjau tokį "malonumą", tada nebeištvėriau ir ėjau pas dermatologą, jis man išrašė raminantį tepalą http://www.efarma.lt...ai-su-ichtiolu/. Man tikrai labai padėjo, bet aš tepiau tik aplink nosį, veidą kartais kartais, nes jis pats kremas riebus ir sunkus.
jei turit acne, neįtakotą hormonų, atsisakykit kremų, pereikit prie gelių, serumų, losjonų.


jūsų neberia smulkiais poodiniais spuogeliais burnos sritį?

neberia. dabar sumažinau vandens procedūras. ka daryt, kad aplink nosi paryskėjo kapiliarai? taip galėjo atsitikti nuo per stiprių priemonių nuo spuogų? ačiū už patarimus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 22 kovo 2012 - 10:08
QUOTE(style18 @ 2012 03 22, 10:07)
neberia. dabar sumažinau vandens procedūras. ka daryt, kad aplink nosi paryskėjo kapiliarai? taip galėjo atsitikti nuo per stiprių priemonių nuo spuogų? ačiū už patarimus rolleyes.gif

vadinas, bent jau erkutės neturit.
ramint odą, drėkint, mažint vandens, kaip rašiau man tas tepalas labai padėjo. Galbūt kapiliarai išryškėjo nuo priemonių su rūgštim. Man asmeniškai rūgštis nelabai tinka
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 22, 15:27)
vadinas, bent jau erkutės neturit.
ramint odą, drėkint, mažint vandens, kaip rašiau man tas tepalas labai padėjo. Galbūt kapiliarai išryškėjo nuo priemonių su rūgštim. Man asmeniškai rūgštis nelabai tinka



tas jusu rekomenduotas kremas apramina kapiliarus? ar reikia jiems atskira pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 03 23, 09:17)
tas jusu rekomenduotas kremas apramina kapiliarus? ar reikia jiems atskira pirkti g.gif

na jis odą raminantis, o pas jus kaip supratau oda sudirginta, todėl turėtų šis kremas padėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 22, 16:27)
vadinas, bent jau erkutės neturit.
ramint odą, drėkint, mažint vandens, kaip rašiau man tas tepalas labai padėjo. Galbūt kapiliarai išryškėjo nuo priemonių su rūgštim. Man asmeniškai rūgštis nelabai tinka



as nuo rugstiniu proceduru ir priemoniu praktiskai ir isivariau rosecea... netra ji pas mane labai jau umi, bet beprasidedanti tai tikrai... siai dienai labiausiai jos busena apibudina temos pavadibimas...
atrodo gydai spuogus bet tuo paciu issauki dideles odos problemas...
Atsakyti