Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška-jautri-raustanti-kapiliarinė oda

QUOTE(Joviva @ 2014 03 28, 15:22)
Ta prasme skystu  vitam c tepdavot problemines  vietas? 4u.gif

ne, į vidų vartojau rutinoskurbiną smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar esate kuri naudojusi si kremuka nuo kuperozes?

http://www.gaivosoaz...o-sviestu-50-ml

Kazin kokie atsiliepimai? g.gif
Atsakyti
Sveikos. Nebezinau ir kur kreiptis. Pora kartu buvau pasdermatologe, vaziavau ir i privacia, gerai zinoma klinika Vilniuje konsultacijai, ptvirtino, kad man tikrai ne rozine. Bet nesuprantu, kas darosi su veidu ir kaip su tuo kovoti. Kartais jis tikrai atrodo gerai, o vat kartais uzkaista, persteti pradeda, stipriai parausta zandai ir nosis. tarkim vakar nubudau grazia oda, o jau siryt tik pabudus supratau, kad vaizdelis nekoks bus, nes jautesi diskomfortas. Prie viso to, sloga ir ciaudulys. Nezinau, ar tai susije. Prie nosies atrirado raudona demele, jis vis ryskejo, kol galu gale ji visada matoma, galima iziureti kapiliarus. Aplink nosi taip pat matomi kailiarai. Man tai veda is proto, net nezinau kur beeiti, ka benaudoti ir kas man yra... Vistiek jus susidurusios, gal is savo patirties, ka galite pasakyti
Atsakyti
Pirmiausia manau kaltas pakritęs imunitetas, plius galbūt organizmas išjautrėjęs (nervų sistema, vegetatyvinė sistema), gali būti, kad siautėja hormonai, be to pavasaris, visi velniai išlenda. ... Pažįstamas daiktas. Greičiausiai tai bus visų šitų "malonumų" simbiozė.
Pirmiausia matyt gerai būtų pasirūpinti žarnynu, kokią dieną pasidaryti iškrovos diena, patupėti tarkim ant kefyro. Betupint ant kefro pagerti aktyvios anglies, kad toksinus surinktų. Paskui, jei įmanoma, pasitikrinti hormonus, skydliaukę. Arba pagerti kažko žolinio, hormonus reguliuojančio, pvz. Ovuliavito. Plius vitaminai ( Triovit man labai tinka tokiais atvejais).
Pas mane būna irgi tokie išsiderinimai organizme, tuoj pat aišku viskas ant skūros matosi. doh.gif
Ai, dar esu skaičius, kad kasdien išgeriant po kokias 4-5 citrinas labai daug kas susitvarko, manau galima pabandyt, nauda vis tiek bus wink.gif
Atsakyti
aciu jums uz greita atsakyma ir patarimus. Deja, sita beda pastebejau pries gerus metus. Pastebejau, kad zandai paraudo, o vat dabar ta nelemta demele isryskejo... Bet kartais viskas tikrai gerai atrodo, as nusiraminu, kad viskas su manimi gerai ir sast vel issgastu saves tokios. Kaip esu skaicius apie vandeni su sitrina, tai koki pora menesiu mano rytas taip ir prasideda, bet as maximum citrina per diena isgeriu, nustebinot su tokiu kiekiu, tad teks padidinti doze biggrin.gif
Atsakyti
Nu, turbūt perdozavimas negresia smile.gif
O šiaip tai man panašu į hormonų pasiautėjimus- jie čia dažniausiai visą foną ir daro, niekadėjai. Kai jau neberandi, kas po galais tam organizmui.
Atsakyti
Šurum_burum o nebandei dėl alergijos tyrtis g.gif
Atsakyti
Jei taip durnavoja tik veidas, tai iš alergijų gali būti kontaktinė (nuo vandens, kosmetikos), tai paprastai mes jau pačios turim įtarimų, kad pasimozojus tam tikru produktu atsiranda visokie negerumai. Be to, alergija beveik visada niežti, ir būtų ne tik veidas (jei alergija nekontaktinė). Būna išberia, niežti, paskui nurimsta, nusilupa. Ir vėl iš naujo. Jei tokio nieko panašaus nėr, tai bus tiesiog kažkokos kilmės išjautrėjimas. Tą kilmę ir reiktų medžiot wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eva-Eva: 07 balandžio 2014 - 14:25
ne, netinksta man, tik buna persti... va ir dabar jauciu kaip kaista ta nelemta "demele" prie nosies. O kaip medzioti? turbut vel pas dermatologe rasytis, nors jau itariu, jog nieko ji man nepasakys... o ir kai eisiu, vargu, ar bus tas visas baisumas.
Atsakyti
Kad su alergija visiems skirtingai. Pvz. man buvo alergija nuo levomicitino (su losjonu, kurio sudėtyje yra šio antibiotiko tepiau veidą). O atopinis dermatitas (sausa rausva dėmė , niekaip nepasiduodanti gydymui) atsirado netoli alkūnės. Dermatologė pati stebėjosi, kad kontaktinis dermatitas visai kitoje vietoje. Ir išnyko ta dėmė tik tada, kai nutraukiau alergizuojančio losjono naudojimą, patepliojau emocilientais tą atopinio dermatito pažeistą vietą. Gal net anthistamininių buvo prirašę g.gif

Ir beria juk tikrai nebūtinai visą kūną nuo alergijos. Dažnai atsiranda pavieniai bėrimai ar pavienės sausos dėmės (pati esu alergiška, mano dukra alergiška, net katė ir ta alergiška biggrin.gif doh.gif ), tai su ta bjaurybe alergija turiu deja patirties...

Iš to, ką nupasakojo (komplekte sloga ir čiaudulys ryte atsikėlus) visai gali būti ir alergija kažkam g.gif Aš kreipčiausi ir į alergologą pasitikrinimui.

Tiesa, vien jau padarius pas šeimos gydytoją bendrą kraujo tyrimą gali rodyti alerginius žymenis (kažko ten kraujyje būna padaugėję).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 07 balandžio 2014 - 14:42
QUOTE(ingriga @ 2014 04 07, 15:18)
Šurum_burum o nebandei dėl alergijos tyrtis  g.gif

ne,nebandziau....
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 04 07, 15:40)
Tiesa, vien jau padarius pas šeimos gydytoją bendrą kraujo tyrimą gali rodyti alerginius žymenis (kažko ten kraujyje būna padaugėję).


Jo, čia gera pradžia būtų. O su ciklu sąsajų jokių nėra? Nes pas mane tai ryškiai yra, su visais PMS ir šviesoforai prasideda doh.gif Paskui praeina.
Atsakyti