Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška-jautri-raustanti-kapiliarinė oda

QUOTE(Lara22 @ 2008 11 15, 14:58)
Nusipirkau IWOSTIN krema veidui su issipletusias kapiliarais, tinka ir jautriai odai  smile.gif ir IWOSTIN termini vandenuka  bigsmile.gif

as maciau ta vandenuka,o kam jis skirtas?vietoj vandens praustis?ar kam?
Papildyta:
o kas yra stiprus drekiklis?nu zalia as ,cia skaitos drekinamas kremas?ar kazkas kitka?ar buna parasyta stipriai drekinantis kremas?nesu macius
Atsakyti
Taip, praustis, bet siaip vanduo man didele itaka veidui daro, nuo vandens is krano kartais mane isberia, net dermatologe senai liepe praustis su virintu vandeniu, bet neturiu tiek laiko, tai db prausiuos su paprastu , is krano vandeniu, o po to su terminiu persipurskiu ir jau dingsta paberimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 11 15, 21:59)
as maciau ta vandenuka,o kam jis skirtas?vietoj vandens praustis?ar kam?
Papildyta:
o kas yra stiprus drekiklis?nu zalia as ,cia skaitos drekinamas kremas?ar kazkas kitka?ar buna parasyta stipriai drekinantis kremas?nesu macius


O tu turi ta IWOSTIN kur vadinas CAPILIN? nes as rinkaus is dvieju ir pasiemiau si http://www.iwostin.l...ucts.php?id=105 nes galvojau kad jis ne zalsvas, bet pasirodo zalsvas, o ant to Capilin tai buvo parasytas kad zalsvas o jis labai zalsvas? kai pasitepi veida matos kad zalia? nes galvoju dar ir ji nusipirkt, bet bijau kad zalias labai nebutu
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 11 17, 10:13)
O tu turi ta IWOSTIN kur vadinas CAPILIN? nes as rinkaus is dvieju ir pasiemiau si http://www.iwostin.l...ucts.php?id=105 nes galvojau kad jis ne zalsvas, bet pasirodo zalsvas, o ant to Capilin tai buvo parasytas kad zalsvas o jis labai zalsvas? kai pasitepi veida matos kad zalia? nes galvoju dar ir ji nusipirkt, bet bijau kad zalias labai nebutu

pas mane toks tik su sp faktorium,jo zalias jis ,bet kai uztepi ant veido nesimato.o tu turi is ivostin kokia maitinancia kauke?man kosmetologe sake reik stipru drekikli,tik neaisku kas cia yra tipo drekinantis kremas?ir maitinancia kauke,bet as nepastebejau kad pas ivostin butu
o mano kremas capilin su sp 20
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 17 lapkričio 2008 - 12:36
mergaites, su rosacea
zinokit saltalankis padeda!!! (jau rasiau anksciau truputi apie ji) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
apramina raudonumus, mazina spuogelius, sudirgusia oda. nezinau ar visai isnaikins tuos issipletusius kapiliarus, kaip kazkas rase, kad juos naikina tik lazeris. nezinau, bet rezultatai yra! smile.gif
net vyras giria, kad graziai atrodau (aisku jis visada mane giria.. tongue.gif )
jau savaite tepliojuose vakarais, o kartais ir dienomis, jei niekur neinam. zaisiu tol, kol atsibos arba susitvarkys veidukas
Atsakyti
sveikos mergaites,

turiu ir as toki malonuma doh.gif veido oda buvo visada problematiska, kiek visko bandyta doh.gif po gimdymo isvis pasidare tragiska-pleiskanojo, raudonavo, inkstyrai, kapiliarai aplink nosyte, issipletusios poros verysad.gif
drauge pasiule isbandyt Mary Kay. pravede pas mane vakareli, pabandziau patiko. ir prasidejo: 1 penkiaetapes formule netiko verysad.gif islindo alegija medui. pakeite i mineralus. tiko! pradejo valytis oda thumbup.gif vaizdelis buvo siurpus lauk trauke viska- pulinukai, paraudimai, slakai viskas ejo lauk. bet oda susitvarke. aisku smulkios bedeles lenda iki siol bet palyginus su tuo kas buvo sitos atodo juokingos. siuo metu pati dirbu su sita kosmetika, lankau seminarus apie oda. i galiu pasakyti kad jeigu oda ir organizmas yra labai jautrus zolem, eteriniam aliejam stenkites rinktis neutralia priezura. ypac alergizuoja medus, ramuneles, alijosius- tai kas teoriskai turetu raminti. labai padeda kosmetika su negyvosios juros mineralais bet tai irgi reikia buti labai atsargiom. jautreodems negalima naudoti toniku! jokiu. tai labai didelis odos issausinimas ir sudirginimas. ir stenkites nemaisyti ivairiu firmu kosmetiniu priemoniu, nes galit gaut dar baisesne alergija
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 11 17, 13:34)
pas mane toks tik su sp faktorium,jo zalias jis ,bet kai uztepi ant veido nesimato.o tu turi is ivostin kokia maitinancia kauke?man kosmetologe sake reik stipru drekikli,tik neaisku kas cia yra tipo drekinantis kremas?ir maitinancia kauke,bet as nepastebejau kad pas ivostin butu
o mano kremas capilin su sp 20


Neturiu drekinancios kaukes ar kazko drekinancio is IWOSTIN. Man atrodo is sios serijos galetu buti tik sis http://www.iwostin.l...ducts.php?id=90. Man gerai drekina alyvuogiu kremas, kurio gali nusipirkt is bet kur, ivairiu firmu ir ivairiom kainom smile.gif Beje pastebejau kad tepant iwostin krema is apacios i virsu link akiu geresnis efektas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 11 18, 12:37)
Neturiu drekinancios kaukes ar kazko drekinancio is IWOSTIN. Man atrodo is sios serijos galetu buti tik sis http://www.iwostin.l...ducts.php?id=90. Man gerai drekina alyvuogiu kremas, kurio gali nusipirkt is bet kur, ivairiu firmu ir ivairiom kainom  smile.gif Beje pastebejau kad tepant iwostin krema is apacios i virsu link akiu geresnis efektas  smile.gif

as dabar zinok gryzau is vaistines,apejom su vaistininke visa vaistine,tokios kaukes maitinancios jautriai odai,is vis neradom,tik sausai dai,tai gal tinka? nusipirkau maitinanti krema su vit c a e tik apsizioplinau,vietoj dieninio,naktini,bet gal dar geriau,o kas yra emulsija?norejau drekinancio kremo is ivostin,bet ten visokiu yra drekinanti emulsija,drekinantis kremas,ypac drekinantis,tai nezinojau kuri imt,riebus dar yra,nu ko tik nera,pinigu tik reik
Atsakyti
nesuprantu baikos,nusipirkau siandien naktini maitinama krema issitepiau,tai man oda griauzia,gal netinka is ivostin?bet kitos priemones is ivostin,man geros,negriauzia
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 11 18, 18:54)
nesuprantu baikos,nusipirkau siandien naktini maitinama krema issitepiau,tai man oda griauzia,gal netinka is ivostin?bet kitos priemones is ivostin,man geros,negriauzia


Nnznau as irgi dar daug ko neisbandzius, tik neblogas taskinis gelis, greit uzgydo spuogus per tris dinas, nors kai pasitepu tai toks noras kasytis g.gif bet greit uzgydo
Atsakyti
Sveikos, skaitineju komentarus ir galvoju - kiek vargo pridaro tokia oda... perki brangiausia krema - netinka, perki kita - netinka... kaip kokia loterija doh.gif
man irgi tas pats - be galo alergiska oda turiu, kapiliarai matyt arti odos pavirsiaus, pastoviai bunu nubertu - paraudusiu smakru ir panose, kartas nuo karto issoka koks spuogas didelis vidinis... doh.gif
ir cia nors ne i tema, bet labai dziaugiuos, kad yra tokiu svetainiu, kaip supermama.lt, kur patarimais ir moraliniu palaikymu viena kitai padedam thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
http://pigu.lt/kosme...siais?id=120466[/url][/IMG]

gal kuri esate naudojusi sita krema?kokie komentarai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drieziuxx: 21 lapkričio 2008 - 17:43