Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška-jautri-raustanti-kapiliarinė oda

QUOTE(Tepaluota @ 2014 05 29, 17:14)
Odos erkutė naikinama vaistais, o ne kosmetinėm priemonėm. Ar ji yra, ar ne, pasakys bet kuris odos ligų gydytojas.

si kosmetika nera bet kokia parduotuvine kosmetika, o ji gydomoji,krema sebium AKN anksciau naudojau,tikrai padejo ,apmazejo spuogeliu, kodel nepabandzius ir pavalyti tinkamai odos,kad kazkiek pades,nesakau ,kad kapiliaru visai neliks, bet gal raudonio apmazes, gal ir ne erke cia kalta,na ziuresiu,kol kas oda toleruoja sias priemones teigiamai smile.gif
Atsakyti
Erkutė gydoma Metronidazolio geliu, kuris kaip tik dar plius ir nuo rožinės.
Atsakyti
QUOTE(Element @ 2014 05 29, 17:34)
kodel nepabandzius ir pavalyti tinkamai odos,kad kazkiek pades,nesakau ,kad kapiliaru visai neliks, bet gal raudonio apmazes, gal ir ne erke cia kalta

Kažkiek mirksiukas.gif Būtų geriausia įsitikinti - yra erkė ar nėra, jei yra - gydyti, jei nėra, bandyti laimę su kosmetika. Nes jei erkė tikrai yra, tai padės tik tam kartui.
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2014 05 29, 08:11)


Kaip gali slikonas neužkimšti porų???????

Gali. Ne visų poros toli gražu linkusios kimštis

QUOTE(Lakšmi @ 2014 05 29, 14:22)
tačiau idealiai gula į poras wink.gif probleminės odos makiažo metu netgi naudojamas specialus silikonas, užpildantis poras, kad oda būtų lygesnė. Tačiau priemones su silikonu patartina naudoti tin retai, būtent todėl, kad neužsikimštų poros.
Taigi - MF reklaminis triukas. Nors tai išties viena geriausių pigių kreminių pudrų, bet kasdieniam naudojimui nelabai tinkama.


Na, ir gula. Vakare su prausikliu išsivalo.
Silikonas įeina į beveik visų pudrų sudėtį, nuo jo sunkiai pabėgti. Nesutinku, kad pudra su silikonu netinkama kasdienai.
O kiek kremų su silikonais rolleyes.gif
QUOTE(Element @ 2014 05 29, 16:21)
mano oda riebi su issipletusiom porom, raustanti,issiplete kapiliarai ir alergiska kai kuriom priemonem.neseniai suzinojau,kad priezaastimi issipletusiu kapiliaru gali buti odos erke. Nusprendziau pabandyti pakovoti su sia problema.Nes paskutiniu metu kapiliaru ypac padaugejo.

Nusipirkau Bioderma H2o sensibio vandeni jautriai odai, sensibio DS prausikli jautriai odai ir Sebium Akn fluida riebiai/misriai odai su uzskikimsusiom porom, kuri galima naudoti kartu su drekinamuoju kremu arba vietoj jo. Naudosiu kompleksiskai ir stebesiu rezultatus. Kelias dienas naudoju ir atrodo kad raudonis kazkiek apmazejo jau .




QUOTE(Element @ 2014 05 29, 17:34)
si kosmetika nera bet kokia parduotuvine kosmetika, o ji gydomoji,krema sebium AKN anksciau naudojau,tikrai padejo  ,apmazejo spuogeliu, kodel nepabandzius ir pavalyti tinkamai odos,kad kazkiek pades,nesakau ,kad kapiliaru visai neliks, bet gal raudonio apmazes, gal ir ne erke cia kalta,na ziuresiu,kol kas oda toleruoja sias priemones teigiamai smile.gif

Na taip gydo. Nuo spuogų. Nei nuo erkutės, nei raudonio ji nepadės. O sudėtys Biodermos kremų neblizga, į silikonus šis gamintojas nespjauna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 05 30, 21:08)
Gali. Ne visų poros toli gražu linkusios kimštis
Na, ir gula. Vakare su prausikliu išsivalo.
Silikonas įeina į beveik visų pudrų sudėtį, nuo jo sunkiai pabėgti. Nesutinku, kad pudra su silikonu netinkama kasdienai.
O kiek kremų su silikonais rolleyes.gif
Na taip gydo. Nuo spuogų. Nei nuo erkutės, nei raudonio ji nepadės. O sudėtys Biodermos kremų neblizga, į silikonus šis gamintojas nespjauna rolleyes.gif

Nors turiu išsilavinimą šioje srityje, palieku spręsti pačioms, tik išsakiau nuomonę.
Atsakyti
padekit, nebezinau, kur kreiptis. taigi priminsiu, jog oda pradejo rausti pries pusantru metu, yra issipletusiu poru. bet tai geriau, tai blogiau. dabar atsirado raudona deme ant nosies sono (kur sinusai),, kuri nebenyksta, bet ja visada jauciu, ji kaista, tempia, lyg skauda. nebutu tos demes, sakyciau koks sinusitas, nes grynai toj vietoj skauda
nesu istisai raudona, kartais buna, jog oda uzkaista. tarkim uzvakar buvo, kaisti pradejo, lyg grauzti, riebaluotis veidas... sakau gal kokia erkute... baigiu visokiu ligu sau prisigalvoti.
pas daktare buvau keliskart, paskutini karta pries kokias 2 savaites. apziurejo pries spec lempa ir patvirtino, jog yra laba smulkiu kapiliaru ir jei maiso galiu bandyt naikinti. jau kelinta karta patvirtina, kad man ne rozine. tai kas man daros??? nes situacija tik blogeja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šurum_burum: 01 birželio 2014 - 10:21
O tai ką gyd. sako g.gif Ar pas tą pačią lankaisi g.gif
Atsakyti
Na, erkutė bazuojas ant smakro, skruostų dažniausiai. Mikroskopu gydytoją turi ją matyt.
Atsakyti
3 kartus buvau pas viena gydytoja poliklinikoje ir karta vaziavau i baltijos amerikos klinika. tiesiog sako, kad kapiliru smulkiu yra, per daug demesio net nekreipia i tai.
o rausta, tai ir skruostai man, buna uzkaista, grauzia, persti. va, tarkum, dabar viskas gerai. jokio diskomforto nejauciu, tik ta nelemta deme. gali ji nuo kapiliaru atsirast? bet ar tada ja skaudetu, temptu, kaistu?
Atsakyti
Koks gi sinusitas... console.gif sinusitas kaktoj bazuojasi, sinusuose wink.gif Čia kas kita. Pabandykit antialerginį tepaliuką, arba tiesiog stiprios juodosios arbatos kompresus palaikyti, jeipadės - gali būti kažkokia alergija, tarkim dilgėlinė. Kai tokie jautrūs kapilarai, biškį kas, ir jie tuoj kaista ir nervuojasi. Ant nejautrios odos tokia alergija ar įjautrinimas atrodytų greičiausiai kaip pabėrimas.

Mjo. Sunkiai nustatoma visa tai..
Atsakyti
ne ne, kokiais budais neteigiu, kad sinusitas. tik palyginau ta nemalonu jausma nosies sonuose, nes turejau sita geri. pabandysiu tuos kompresus. bet kazin, nes ta demele dar ziema atsirado. kartais geriau atrodo, kartais didesni diskomforta jauciu. bijau, kad ji plesis... jetus, niekad negalvojau, kad man kas panasaus gali buti. beje, man 25 metai.
Atsakyti
Tai gal tiesiog reikia pabandyt panaikinti toj vietoj kapiliarų tinklą, ir tada pažiūrėti, ar padės? jei ne, tai bent vis tiek žingsnis pirmyn.
Kažkas organizme netvarkoj, bet tai labai sunku diagnozuoti net gydytojams. Gali į kažkokius produktus taip reaguoti. Galima pabandyt, tarkim, nevalgyt baltymų savaitę kokią (alergenai jais maitinasi), ir pažiūrėt, kas bus. Galima pabandyt žarnyną pavalyti. Čia vistiek į naudą bus. Jei padės, galima jau daryti išvadas.
Atsakyti