Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atrodo jūsų darbo vieta

Maciau MAGIC darbo vieteles nuotrauka ir likau suzaveta ir dar suknibzdejo moteriskas smalsumas kaip atrodo kitu darbo vieta.
As tai okupavau dar neiruosta vonia pirmajame aukste, bet teks greitai is jos issikraustyti, nes tuo turesiu savo ir tik savo pasaku kambareli.
Atsakyti
atrodo baisiai doh.gif daug švitrinio, karoliukų, kompas, kavos puodelis ir daugelis kitų daiktų blush2.gif
Atsakyti
labai daug visko... vilnos, karoliuku, repliu, siaip visokiu nesamoniu ir daaaug puodeliu lotuliukas.gif
Atsakyti
o gal kas prie to pacio kokia foto imestu ax.gif ypac jei turit kokia ideja kaip visus reikmenis sandeliuot patogiai rolleyes.gif
Atsakyti
mano darbo vieta balkonas ax.gif , rudenį reiks kraustytis į namus, bet nesinori bardako schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 08 15, 23:03)
Maciau MAGIC darbo vieteles nuotrauka ir likau suzaveta .....


Ooooo blush2.gif bigsmile.gif .... Jaučiuos pagerbta biggrin.gif
Šiaip tai ten buvau įdėjus masianios lėlyčiukę- fėją aprodyt, kurioj vietoj ji pas mane gyvena... O ta mano darbo vieta, tai kompo stalas visas apdėtas prikrautas visokiais gerais ir reikalingais daikteliais. O kas netelpa ant/po/aplink stalą - viskas dėžėse suslėpta ir užkaišiota kur nors. Tokia ta mano darbo/ fainumo vieta ...
Atsakyti
Aš tai turiu kampelį ant žemės svetainėj (jis taip tarsi atitvertas sofute), kur laikau visus savo didžiuliausius kartonus, kurių lankstyt negalima, siuvimo mašiną, dėžę su visokiausiais karoliukais, juostelėm, replytėm, siūlais, vilna ir kt. gėriu. Tiksliau dvi dėžes jau lotuliukas.gif O dirbu ant svetainės stalo, sofos ir grindų doh.gif kartais dar ir balkone stalą okupuoju. Labai šauni mano darbo vietelė... ypač jei užgriūna netikėti svečiai doh.gif Prieš naktį stengiuosi apsikuopt, bet ne visad pavyksta lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip, Larina, tau pavydžiu būsimo mielo darbo kampelio blush2.gif . Man pačiai labai svarbu, kad darbo vieta būtų patogi ir miela. Deja, tokios nelabai turiu ax.gif . Dirbu , kaip ir daugelis sveitainėje prie didelio stalo, ant kėdžių susidėjus pintus krepšius pilnus reikmenų (vilna, adatos,karoliukai, formos....). Vakarais stengiuosi apsikopti, nes per visą dieną daiktus sugebu išsidėlioti ant stalo, kėdžių, net ant grindų doh.gif .
Beja, turiu dar kitą darbo vietą skirtą šlapiam vėlimui bigsmile.gif . Ji virtuvėje prie kriauklės, gerai kd dviguba praustuvė, tai dažniausiai telpu rolleyes.gif .
O foto g.gif . Nežinau, ar kam įdomu matyti bardaką lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jowwwita @ 2007 08 16, 08:24)
Nežinau, ar kam įdomu matyti bardaką lotuliukas.gif .

nono.gif: tai menine netvarka mirksiukas.gif

mano tai dabar viskas sukista virtuvej... dar tamsiam kambariuky.... nu zodziu visas butas prikistas visko doh.gif bet nusipirkom namuliuka.. nueje i viena palepini kambari.. vyras sako.. o kasparui bus (sunui) o as sakau ne- man blush2.gif tai va... turesiu savo palepe bigsmile.gif oi kaip laukiu kai galesiu ten isiskurt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lawriencky @ 2007 08 15, 23:19)
o gal kas prie to pacio kokia foto imestu ax.gif ypac jei turit kokia ideja kaip visus reikmenis sandeliuot patogiai  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif Būtų smalsu pamatyti.
Aš tai pastovios darbo vietos kol kas neturiu.
Atsakyti
As turiu maza savo darbo kambareli su dideliu langu. 4u.gif (Tik kol rusy vyksta remontai kartais reikia ji uzleist sveciam pernakvoti).Ir mano kambarelyje mano betvarke,dezes- dezulytes ir visa kita.Bet kaifuoju nes kaip palieku taip randu.Maniskai zino,kad ten tik mano zona.
O bendrai paemus visi namuose mes turim savo zonas.Vytas turi savo darbo kambary,Sunus garaze dirbtuveles,Dukra palepej. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 08 16, 11:35)
As turiu maza savo darbo kambareli su dideliu langu. 4u.gif (Tik kol rusy vyksta remontai kartais reikia ji uzleist sveciam pernakvoti).Ir mano kambarelyje mano betvarke,dezes- dezulytes ir visa kita.Bet kaifuoju nes kaip palieku taip randu.Maniskai zino,kad ten tik mano zona.
O bendrai paemus visi namuose mes turim savo zonas.Vytas turi savo darbo kambary,Sunus garaze dirbtuveles,Dukra palepej. biggrin.gif


oi, kaip aš norėčiau turėti mažą darbo kambarėlį, kur viskas tik mano darbeliams ir pomėgiams skirta ir niekam daugiau. Bet to dar teks palaukt.
Atsakyti