Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietija

Sveikos forumietes,
noriu paklausti, gal kas turite pazistamu ar siaip kontaktu Diuseldorfe? Taip gavosi, kad vaziuoju i paroda 15-19d. ir kelioniu organizatoriai atsauke kelione, tai dabar reikia suktis paciai, o gyvenama vieta reiketu pries paroda jau pora men.pries ieskotis, o ne 2 sav.. Gal kas ka turite, buciau labai dekinga, nes arba kainos beprotiskai sukeltos arba is vis nieko nera.. Labai lauksiu pasiulymu i AZ, pasiuliusiai realu varianta, nupirksiu torta 4u.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai, kad kalėdų mugė Berlyne šiemet 2011.11.21 - 12.31 smile.gif
Atsakyti
Sveiki visi. Mano viena draugė prieš kelias dienas važiavo apsipirkti firminių drabužių į Olandiją. Sakė "SUPER". Tiesiog viskas 2 kartus pigiau. O jei ir kažkas nepigiau, bet kokybė stipriai lenkia tas prekes, kurios prekiaujamos Lietuvoje. Be to, ten išpardavimai vyksta kiaurus metus.
Dėl to, kad pati nevairuoja, o vyras dirba, tai pasisamdė kažkokį autobusiuką, kuris ir nuvežė į vietą, ir parvežė atgal už dorą kainą. Sakė, jog buvo 8 moterys bei vairuotojas. Taigi išvažiavo sekmadienį vakar, po kažkur 16val. buvo Olandijoje, per dieną apsipirko, o vakare pajudėjo Lietuvos link. Taigi antradienį ryte buvo namie. Aišku, kelionė nėra iš lengvųjų, bet ji nesigaili. Galvoju, kad ir aš noriu apsipirkti. Be to, artėja dovanų pirkimo metas. Vis tiek reiks "šopintis". Tai man šis variantas irgi labai tiktų. Nes pati su mašina nedrįsčiau važiuoti, o be to, ir pigiau žymiai.
Atsakyti
QUOTE(AukleZig @ 2011 11 14, 14:02)
o kuo ji žymi?smile.gif

Zymi tuo, kad joje susirenka medikai is viso pasaulio, pristatineja naujoves, nauja iranga, pasiekimus ir naujoves gydymo procesuose ir pan. Jei esate ne medike, tai tikrai ji niekuo neizymi wink.gif Kad isivaizduotumete, kiek ten visko yra, galiu pasakyti, kad jos dydis 275.000m2, o man pereiti viena sektoriu , po truputi sustojant, paklausant ir pasidomint, uztruko 1 diena. O sektoriu buvo, berods 15...
Atsakyti
Labai domina ar gruodzio men. zoo veikia Berlyne? Gal kas buvot tokiu laiku ir galit pasidalinti ispudziais? Dar domina akva zoo, lyg jie salia viens kito, ar gerai suprantu ir kokios kainos ten bilietu? Ar galioja musu dieninio studento ir moksleivio pazymejimai?
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2011 11 21, 16:42)
Labai domina ar gruodzio men. zoo veikia Berlyne? Gal kas buvot tokiu laiku ir galit pasidalinti ispudziais? Dar domina akva zoo, lyg jie salia viens kito, ar gerai suprantu ir kokios kainos ten bilietu? Ar galioja musu dieninio studento  ir moksleivio pazymejimai?

http://www.zoo-berli...-hours.html?L=1
taip, jie šalia vienas kito ir galima iškart į abu pirkti bilietus. gruodį bus ir zoo išpuoštas ir tikrai veikiantis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbataa: 21 lapkričio 2011 - 16:54
QUOTE(arbataa @ 2011 11 21, 17:52)
http://www.zoo-berli...-hours.html?L=1
taip, jie šalia vienas kito ir galima iškart į abu pirkti bilietus. gruodį bus ir zoo išpuoštas ir tikrai veikiantis

Kiek man teko bandyti, niekur Europoje nepriima musisko studento pazymejimo, nebent ISIC, bet ir tas ne visiems patinka.. doh.gif
Oi, cia zinute skirta linaj 4u.gif
Atsakyti
ar ne? man dar nebuvo, kad nepriimtų.
jei kartais pasirodo neįprastas, normaliai paaiškinu, kas kur ant pažymėjimo parašyta ir tuomet priima.
man tik buvo kad Ltu užsienio draugų pažymėjimų nenorėjo kelis kartus priimti, bet ramiai pašnekėjus, visuomet viskas gerai baigiasi..

vieną kartą draugę ir su vairuotojo pažymėjimu Stambulę pravedžiau. šiaip ji turėjo ir LSP, bet ten buvo grynai ant bajerio.. norėjom pažiūrėti, ar jie pastebės.. ir jiems tiko! hahaha
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbataa: 23 lapkričio 2011 - 12:02
Sveiki, ar verta vykti į Bremeną žiemos metu? Kur geriausia ir pigiau apsistoti?
Atsakyti
Noreciau pasiskelbti, kad mielai priimciau kulturingus svecius savo namuose [trumpam vizitui biggrin.gif ], mainais uz lauktuves, kurias zinoma apmokeciau. Labai pasiilgstu lietuviskos varskytes ir kumpeliu biggrin.gif ir tiesa sakant, paciu lietuviu smile.gif
Gyvenu Krefelde, 10km nuo Duisburg, Dusseldorf, 50km nuo Koln, Essen, Dortmund etc.
Atsakyti
Liorka, patark ką pervežti lauktuvių iš Vokietijos. Na man reiktų ką nors nacionalinio vokiško g.gif

QUOTE(Liorka @ 2012 01 08, 21:23)
Noreciau pasiskelbti, kad mielai priimciau kulturingus svecius savo namuose [trumpam vizitui biggrin.gif ], mainais uz lauktuves, kurias zinoma apmokeciau. Labai pasiilgstu lietuviskos varskytes ir kumpeliu biggrin.gif ir tiesa sakant, paciu lietuviu smile.gif
Gyvenu Krefelde, 10km nuo Duisburg, Dusseldorf, 50km nuo Koln, Essen, Dortmund etc.

Atsakyti
Aš būdama kiek pastebėjau, kad jau meškinai yra kaip koks simbolis smile.gif Matėm įvairiausiai išmargintų, tad yra pirkti ir sumažintos kopijos - pvz raktų pakabukai, magnetukai smile.gif O ir šiaip pirkom vyno su Berlyno užrašu ir kažkokiu paveiksliuku, tiksliai nepamenu smile.gif Bet vynas visiem labai patiko thumbup.gif
Atsakyti