Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasigaminti sūrį?

Pas mus kaime su kakava darydavo saldaus pieno suri ax.gif i dali varskes kresdavo kakavos, mazdaug i 2/3 , o likusi likdavo balta varske, tai kai atpjaudavo suri, tai toks margutis gaudavosi thumbup.gif thumbup.gif nu reiks nuvaziavus pasiklausinet tiksliau
Atsakyti
JEGA, ISEJOuser posted image,IR SKANUS,SURIS SU RAZINOMS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLINTA: 11 lapkričio 2010 - 10:03
ISEJO thumbup.gif ,PALEI ULES VRECEPTA TI DAR IDEJAU CUKRAUS IR RAZINKU ISMIRKYTU,TAI GERAI KAD VAIKS ISEJO I DARZELI O TAI BUTU NELIKE MAN blush2.gif
user posted image
DARIAU IS 1% PINO RIEBUMO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLINTA: 11 lapkričio 2010 - 11:03
QUOTE(Muske @ 2010 11 10, 14:32)
tai kad neskanu man ir seiminyksciams buvo, sudziuvo todel ten ir keliavo.. jei skanus, tada sutinku - kitiem patiekalam ir butu buves sunaudotas smile.gif
o kokios garantijos cia gali buti? Maistas toks dalykas, is tu paciu produktu visos mergaites skirtingus skonius gaunam  mirksiukas.gif
Todel nei receptas cia kaltas, nei Ule - o tik seimininke Muske  bigsmile.gif

Musu seimai Ules suris irgi nepatiko rolleyes.gif nerai, kad dariau ispuses normos. Na skonis ne toks tikrojo varskes surio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monalyza: 11 lapkričio 2010 - 14:51
Na ir aš išbandžiau pasigaminti sūrį pagal Ūlės receptą- žiūrėsim kas gausis (kvepa tai tikrai skaniai , masė geltonos spalvos wub.gif ) , dabar varva bigsmile.gif ragausim rytoj g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 11 12, 09:48)
Na ir aš išbandžiau pasigaminti sūrį pagal Ūlės receptą- žiūrėsim kas gausis (kvepa tai tikrai skaniai , masė geltonos spalvos  wub.gif ) , dabar varva  bigsmile.gif  ragausim rytoj  g.gif  biggrin.gif

kodel jis jums gaunasi geltonas,as dedu ir kaimiskus kiausinius bet mano nebuvo geltonas, g.gif o gal jus dedat tik trynius g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2010 11 12, 08:33)
kodel jis jums gaunasi geltonas,as dedu ir kaimiskus kiausinius bet mano nebuvo geltonas, g.gif o gal jus dedat tik trynius g.gif

tai gal vištos kitos rūšies g.gif juk ne visos deda vienodus kiaušinius.
Atsakyti
pasakiau ules recepta ukininkui, tai baisiai nustebo, kad kiausiniai dedami g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 12, 15:58)
pasakiau ules recepta ukininkui, tai baisiai  nustebo, kad kiausiniai dedami  g.gif

Pas mano tetulyte kaime, kiausinius deda tik i lydyta suri (kaitina padaryta varske idejus sodos, kiausiniu ir norimu prieskoniu). I paprasta varskes suri irgi nededa. Sitas receptas miescioniskas bigsmile.gif
Atsakyti
miesčioniškas, nemiesčioniškas, bet labai skanus thumbup.gif thumbup.gif štai mano gėris pagal Ulės receptūrą mirksiukas.gif gaminau pabandymui iš 1/2 porcijos mirksiukas.gif

user posted image


ir žinau, kad gaminsiu dar - super greitai pagaminamas ir dar greičiau suvalgomas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 11 12, 16:00)
miesčioniškas, nemiesčioniškas, bet labai  skanus  thumbup.gif  thumbup.gif  štai mano gėris pagal Ulės receptūrą  mirksiukas.gif gaminau pabandymui iš 1/2 porcijos  mirksiukas.gif


ir žinau, kad gaminsiu dar - super greitai pagaminamas ir dar greičiau  suvalgomas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


o kokio svorio suriukas gavosi is puses normos ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 12 lapkričio 2010 - 16:17
As irgi is puses normos dariau visai normalaus dydzio jis gavos
Atsakyti