Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasigaminti sūrį?

QUOTE(dilai)
Cia ne jos ---jinai is rusu forumo perskaite.Vista kopustu patale-taip pat.



suris thumbup.gif

tad isivaizduoju, kad vista turetu buti nebloga, kad jau buvo cia taip pamineta.
Gal kas nors galetu patarti , kur ta recepta rasti?
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2010 11 17, 01:11)
QUOTE(dilai)
Cia ne jos ---jinai is rusu forumo perskaite.Vista kopustu patale-taip pat.

suris thumbup.gif

tad isivaizduoju, kad vista turetu buti nebloga, kad jau buvo cia taip pamineta.
Gal kas nors galetu patarti , kur ta recepta rasti?
Aciu. 4u.gif

http://skanusgyvenim...nt-kopustu.html
Papildyta:
Ūlės sūris jau paslėgtas, nekantrauju kada galėsiu paragaut wub.gif
Truputį buvau išsigandus, kad tie varškės gumuliai nesusidarė greitai tikrai ilgiau kaitinau nei 5min, bet pavyko, o galvojau jau reiks išverst viską į klozetą. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiber @ 2010 11 17, )

niam-niam... Atrodo skaniai. smile.gif aciu labai. Reix savaitgali pabandyti.
Atsakyti
Nu koks skanus tas Ulės sūris, niam , niam, net nesitikėjau.Atrodo nuostabiai, aš dar kmynų žiupsnelį įdėjau thumbup.gif Fotikas sugedęs negaliu nufotkint.Bet fantastika smile.gif
Atsakyti
nu fain,kad patiko ir Jums bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pabandžiau daryti Ricotos sūrį šaldant kefyrą ir nieko man nesigavo. sad.gif Vandens atrodo per daug. negi nuvarvinti nereikia?
gal dėl to, kad ne iš pirktinio, o iš naminio kefyro dariau...
Atsakyti
QUOTE(Alina134 @ 2010 11 18, 00:34)
Pabandžiau daryti Ricotos sūrį šaldant kefyrą ir nieko man nesigavo. sad.gif Vandens atrodo per daug. negi nuvarvinti nereikia?
gal dėl to, kad ne iš pirktinio, o iš naminio kefyro dariau...


be abejo, kad reikia pilnai palikti nuvarvėti mirksiukas.gif

o kas nesigavo? perskysta masė? ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Alina134 @ 2010 11 18, 01:34)
Pabandžiau daryti Ricotos sūrį šaldant kefyrą ir nieko man nesigavo. sad.gif Vandens atrodo per daug. negi nuvarvinti nereikia?
gal dėl to, kad ne iš pirktinio, o iš naminio kefyro dariau...

iš naminio man gavosi, bet neskani, tokia gumuliukais, na ne tokia.... o va iš šaltibarščių kefyro dariau ne kartą thumbup.gif
kai užšaldot kefyrą reik dėti jį į sūrmaišį ir palikti nusivarvėti (aš iš vakaro įdedu ir ryte mėgaujamės ricota)
Atsakyti
dariau ules suri , labai skanus gavosi tik as permazai druskos idejau. dar gavau idomu patarima sakiau isbandysiu - supjaustiti si suri gabaliukais , sudeti i indeli ir uzpilti pasukomis ar kokiu surimeliu gausis panasu i feta. gal kuri ka nors panasaus dariusi?
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2007 08 18, 16:35)
Namu salygomis gaminamas ,, olandiskas,, suris . Jums reikes : 1 kg. varskes , 1 litro pieno , 2 kiausiniu , 100 gr. sviesto ,druskos pagal skoni ,puse arbatinio saukstelio sodos . Piena supilt i puoda ,sudet varske ir virt ant letos ugnies kol atsiranda isrugos . Tada paimti kiaurasamti ant jo uzkloti marle ir nukosti . Nukosta varske sudet atgal i puoda , supilt isplaktus kiausinius ,sudet sviesta , druska , soda . Viska gerai ismaisyt . Puoda statyt ant silpnos ugnies ir nuolat maisant kaitintkol pasidarys vientisa mase . Jei norit pries baigiant virti galima ideti kmynu  arba siaip kokiu jums patinkanciu prieskoniu . Sudeti i indelius ir deti i saldytuva kad sustingtu . Pabandykit pasigaminti manau tikrai nenusivilsit . Skanaus  essen.gif

O varske is pakeliu galima deti (ji isvyniojus tokia dregnoka),ar turi buti sveriama(sausa,grudeliais)?O gal tiktu sveriama ta kur supakuota po 1 kg Zemaitijos pieno?Neturiu namines varskes g.gif Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juste10: 23 lapkričio 2010 - 23:08
QUOTE(juste10 @ 2010 11 24, 00:05)
O varske is pakeliu galima deti (ji isvyniojus tokia dregnoka),ar turi buti sveriama(sausa,grudeliais)?O gal tiktu sveriama ta kur supakuota po 1 kg Zemaitijos pieno?Neturiu namines varskes  g.gif Aciu uz atsakyma.

kai lydytą sūrelį darau tai geriau kai varškė vientisa, kaip jūs sakot skysta iš pokelių, tada nelieka gumuliukų jokių, čia manau irgi taip pat
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 11 23, 22:24)
kai lydytą sūrelį darau tai geriau kai varškė vientisa, kaip jūs sakot skysta iš pokelių, tada nelieka gumuliukų jokių, čia manau irgi taip pat


kiek bandžiau iš naminės varškės lydytą sūrelį daryti, na niekaip nesigauna. iš pradžių galvojau, kad dėl to, jos iš saldaus pieno varškė. paskui bandžiau iš rūgusio, bet irgi nieko. schmoll.gif
o iš parduotuvinės varškės iškart išsilydė thumbup.gif skanumėlis. essen.gif bet pas mus nėra tos pakeliuose yra tik biri ir jokių gumuliukų nelieka . g.gif
Atsakyti