Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasigaminti sūrį?

QUOTE(Jūržolė @ 2010 01 19, 10:42)
Vakar dariau - pavyko iš pirmo karto, naudojau Pieno žvaigždžių varškę, pusriebę. Tik kai sustingo ant viršaus gavosi tokia kaip ir plėvė, kažin kodėl? Ar jums taip nebuvo? Nu man tai kažkokia mistika, kad gali varškė išsilydyti bigsmile.gif

aš vis pamaišau auštant ir nebelieka plėvelės arba reik nuimti plėvelę pačią pirmą kai tik užsitraukia plona, tada nesusidarys. Dar siūlyčiau įpilti grietinėlės, tada išvis super tepamas skanus gaunasi sūrelis....
Atsakyti
O pati paprasciausia saldzios varskes suri mano mama daro taip:uzkaitina sviezia kaimiska piena beveik iki virimo,tada iberia sauksteli citrinos rugsties ir pamaiso,piena bematant sutraukia,reikia dar siek tiek ,kad pastovetu,o tada supila i surmaisi ir paslegia.Is 3l pieno iseina mazdaug apie o,5kg suriukas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *leila*: 19 sausio 2010 - 22:00
QUOTE(zalia_22 @ 2009 01 20, 21:49)
Va ka radau Internete apie surius

Gal kam pravers smile.gif

Zalia-22- 4u.gif
Ačiukas,už ydomią nuorodėlę 4u.gif ,patiko sūrio receptukas tešloje 4u.gif ,kai turėsiu sūrį :4ubūtinai išbandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2010 01 19, 11:42)
Vakar dariau - pavyko iš pirmo karto, naudojau Pieno žvaigždžių varškę, pusriebę. Tik kai sustingo ant viršaus gavosi tokia kaip ir plėvė, kažin kodėl? Ar jums taip nebuvo? Nu man tai kažkokia mistika, kad gali varškė išsilydyti bigsmile.gif



man ir ta plevele buna, bet pasiimu blenderi ir prasuku thumbup.gif nebelieka jos
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2008 11 08, 15:43)
Merginos, o kaip pasigaminti skanų naminį varškės sūrį iš ožkos pieno? Gal jūs žinote tikslias gaminimo instrukcijas (kiekį, temparatūrą, laiką)? Esu girdėjus, kad jį reik daryti ne iš rauginto pieno, o kažkaip pakaitinant unsure.gif


Mano išbandytas receptas ožkos pieno sūrio: 2 l šviežio pieno (ne ką tik numelžto, turi apie 24 val. pastovėti gerai atšaldytas šaldytuve) kaitinti iki virimo, pamaišant, kad neprisviltų. Kol pienas šildosi, suplakti 2 kiaušinius 2 valg. šaukštus druskos ir 400 g grietinės (aš dedu 1 pakelį Norfos grietinės 30 proc. riebumo, ten 330 g, kainuoja 1,99 Lt). Kai užvirs, supilti plakinį nuolat maišant, užvirinti, išjungti ugnį ir 2-3 min. dar palaikyti. Nukošti truputį atvėsintą masę per marlę, įdėti mėgstamų priedų (kmynų kaip pvz.) ir į sūrmaišį. Valgyti po maždaug 12-24 val. Kas ragavo, giria labai, tikiuosi, patiks ir jums 4u.gif
Atsakyti
Nėra nieko lengvesnio kaip pačiai pasidaryti sūrį "maskarponį"
Nusiperki parduotuvėje šaltibarščių kefiro(geriausia "Žemaitijos pienas"),dedi parai laiko į šaldymo kamerą,išėmus dedi į dvigubą marlę ir pakabini nusivarvėti.VISKAS!
Vakare pakabini -rytą gatavas sūris.Gali įmaišyti uogienės,arba česnako,pasūdyt,pasaldyt-žodžiu kikvienam pagal skonį.Tepi ant duonos arba skrebučio-pirštelius apsilaižysit! SKANAUS!
Atsakyti
O geras 4u.gif Reiks isbandyti
Atsakyti
QUOTE(Žvirblė @ 2010 04 19, 13:34)
O geras  4u.gif  Reiks isbandyti

Man atrodo, čia ne maskarponės sūris taip gaminasi, o rikotos sūris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2010 04 19, 12:31)
Man atrodo, čia ne maskarponės sūris taip gaminasi, o rikotos sūris 4u.gif

ir man taip atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2010 04 19, 13:31)
Man atrodo, čia ne maskarponės sūris taip gaminasi, o rikotos sūris

QUOTE(vixiuke @ 2010 04 19, 20:34)
ir man taip atrodo smile.gif

Tikrai taip drinks_cheers.gif

Rikota iš kefyro:

user posted image
Atsakyti
daznai si ricota daroma pas mus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O as studijuoju siuo metu mocarelos gamybos procesa,bet nelabai suprantu is kur gauti sliuzo fermentu g.gif
Cia vienas is rastu aprasymu
http://translate.goo...zarella-Cheese/
O gal kuri jau esate isbandziusi?
Atsakyti