Įkraunama...
Įkraunama...

Storos šlaunys

sveikos, tikiuosi i sita tema pataikiau smile.gif

turiu problemele su kojomis .jos nera storos, taciau turbut raumenuku truksta, kad kai einu tai taip ir kliuksi biggrin.gif arteja vasara, vaziuosiu i siltus krastus ir taip noretusi galet pasipuost sortukais, o ne bridzais ar sijonais iki keliu ax.gif

ar imanoma per keleta menesiu sutvirtinti slaunis? siaip pati galvojau imtis sokdynes, bet nezinau, ar pasieksiu norimu rezultatu.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simonitta: 08 balandžio 2007 - 11:58
Sveikutes, prisiskaiciau cia apie ta stebukla su kava ir medumi, ir nusprendziau pabandyti. Tai vat sedziu issitepusi ir be proto man grauzia, persti tas kojas, idomu ar cia kava ta celiulita taip naikina ar odai mano bandymai nepatiko yahoo.gif Ar jum taip nebuna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(OPP @ 2007 04 11, 17:02)
Sveikutes, prisiskaiciau cia apie ta stebukla su kava ir medumi, ir nusprendziau pabandyti. Tai vat sedziu issitepusi ir be proto man grauzia, persti tas kojas, idomu ar cia kava ta celiulita taip naikina ar odai mano bandymai nepatiko yahoo.gif Ar jum taip nebuna?  g.gif


speju kazkas nelabai tiko, nes man jokiu nemaloniu pojuciu nesukele si procedura, o oda po to tikrai minkstesne tapo ax.gif
Atsakyti
O kai nusiploviau tai oda visa raudonom demem ismusta, jau valanda praejo o kojos dar demetos doh.gif, nu ir prisidirbau smile.gif
Atsakyti
Darausi ir as panasias proceduras,bet dar ir sportuoju.Siaip manau vien tie vyniojimai tikrai nepades reikia ir raumenu stiprinimo...
Atsakyti
QUOTE(OPP @ 2007 04 11, 18:30)
O kai nusiploviau tai oda visa raudonom demem ismusta, jau valanda praejo o kojos dar demetos  doh.gif, nu ir prisidirbau smile.gif


gali buti, jei medus naturalus, kad oda sualergizavo... unsure.gif
as kai vien medum tepiausi, tai mane kokiom porai savaiciu taip isbere, lyg buciau per dilgeles lakscius.... dabar maziau medaus dedu ax.gif
Atsakyti
Aciu, pabandysiu ir as maziau medaus ideti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(OPP @ 2007 04 11, 22:19)
Aciu, pabandysiu ir as maziau medaus ideti  4u.gif


tai celiulitas tirpo del to jos ir per tongue.gif tongue.gif
ne o jei rimčiau tai gal per ilgai laikei? jei apsyvyniavai plevele ir jos ilgai buvo be oro, gal tai nepatiko. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Paloma:) @ 2007 04 11, 19:40)
Darausi ir as panasias proceduras,bet dar ir sportuoju.Siaip manau vien tie vyniojimai tikrai nepades reikia ir raumenu stiprinimo...


tai pasidalink ir su mumis kokias dar procedūras darai? gal dar kokiu yra...? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
[quote=alkoholicka,2007 04 12, 06:43]
tai celiulitas tirpo del to jos ir per tongue.gif tongue.gif
ne o jei rimčiau tai gal per ilgai laikei? jei apsyvyniavai plevele ir jos ilgai buvo be oro, gal tai nepatiko. verysad.gif

Nu man jau po kokiu 10 min celiulita grauzti pradejo
yahoo.gif Dabar galvoju gal per stipriai as ji itryniau, noredama geresnio rezultato bigsmile.gif
Atsakyti
Darausi tokia kauke is medaus ir kavos tirsciu kaip jus,tik nesivynioju niekur,o tiesiog uzsidedu liekninancius sortukus.
Ir dar naudoju stangrinanti krema.
Oda tai tikrai stangresne ir svelnesne,bet siaip kaip jau sakiau vien kremai tikrai nepades,reikia sportuoti ir nevalgyt visokio slamsto.
Atsakyti
O kuriai nors padėjo ši procedūra? ax.gif
4u.gif
Papildyta:
Beje dar labai gerai kontrastinis dušas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iievukas @ 2007 04 16, 14:57)
O kuriai nors padėjo ši procedūra?  ax.gif
4u.gif
Papildyta:
Beje dar labai gerai kontrastinis dušas  mirksiukas.gif


man padejo thumbup.gif - 3 cm
Atsakyti