Įkraunama...
Įkraunama...

Storos šlaunys

reikes man vel pradet tepliotis smile.gif patenkinta apimtim bet profilaktishkai reikia smile.gif
jei nesirupinsi savim dabar veliau nebus kuo rupintis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergytia: 07 balandžio 2008 - 21:33
štai suradau pratimukų šlaunim pratimai gal kada ir pati išbandysiu,jei prisiruošiu blush2.gif
Atsakyti
man tai apimtys mazeja nuo liekninamojo dirzo,turiu toki panasu,kaip vibratone...per menesi jau sumazejo nuo visur po3cm... ax.gif thumbup.gif dar aisku maziau valgau,retkarciais pasportuoju,bet be dirzo nors ir dariau ta pati,naudos beveik nebuvo,o db rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(forfuna @ 2008 05 11, 22:06)
man tai apimtys mazeja nuo liekninamojo dirzo,turiu toki panasu,kaip vibratone...per menesi jau sumazejo nuo visur po3cm... ax.gif  thumbup.gif dar aisku maziau valgau,retkarciais pasportuoju,bet be dirzo nors ir dariau ta pati,naudos beveik nebuvo,o db rolleyes.gif

hm, sunku patikėt, kad tokie diržai visgi veikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 05 12, 00:30)
hm, sunku patikėt, kad tokie diržai visgi veikia  g.gif

Nu jo, jei jie tikrai veikia, tai reikia ir man blush2.gif Gal ne kiekvienai tinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(forfuna @ 2008 05 11, 23:06)
man tai apimtys mazeja nuo liekninamojo dirzo,turiu toki panasu,kaip vibratone...per menesi jau sumazejo nuo visur po3cm... ax.gif  thumbup.gif dar aisku maziau valgau,retkarciais pasportuoju,bet be dirzo nors ir dariau ta pati,naudos beveik nebuvo,o db rolleyes.gif


o tai koks pas tave dirzas, kur pirkai ir kiek kainavo? blush2.gif ir dar kur raktai padeti nuo namu su pinigais? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yolka @ 2008 05 12, 10:26)
o tai koks pas tave dirzas, kur pirkai ir kiek kainavo?  blush2.gif ir dar kur raktai padeti nuo namu su pinigais?  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 04 04, 12:05)
O Tu pabandyk daugiau pabėgioti, mažiau visur vyniotis ir terliotis, pasireguliuok mitybą, po to - dar šiek tiek jėgos pratimėlių (pritūpimai, įtupstai, mostai ir t. t. su svoriais) - ir kojytės bus pavydėtinos  mirksiukas.gif


man labai patiko tos pratimu nuorodos i Youtube thumbup.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(lavista @ 2008 05 20, 22:44)
man labai patiko tos pratimu nuorodos i Youtube  thumbup.gif
http://www.youtube.c...feature=related



Rytoj bandysiu daryti šiuos pratimus kojoms mirksiukas.gif

Turiu vieną klausimą: dariausi įvyniojimus su medumi. Bet pastebėjau, kad pas mane tokių raudonų taškų ant kojų atsirado, tokių kraujosrūvų. Ar jos man išnyks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2008 06 26, 22:02)

Turiu vieną klausimą: dariausi įvyniojimus su medumi. Bet pastebėjau, kad pas mane tokių raudonų taškų ant kojų atsirado, tokių kraujosrūvų. Ar jos man išnyks? g.gif

Jeigu tai alergija - turėtų, jei yra problemų su kraujagyslėm, greitai raudonuoja karštyje/šaltyje veidas, linkę plėstis venos - netepliok medaus nei ant kojų, nei juo labiau ant veido - medus provokuoja raudonį, kapiliarų plėtimąsi ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 06 27, 15:09)
Jeigu tai alergija - turėtų, jei yra problemų su kraujagyslėm, greitai raudonuoja karštyje/šaltyje veidas, linkę plėstis venos - netepliok medaus nei ant kojų, nei juo labiau ant veido - medus provokuoja raudonį, kapiliarų plėtimąsi ir pan.


Dabar jau nebetėpliosiu schmoll.gif , bandysiu kavos tirščiais.
Atsakyti
laba diena smile.gif parsisiunciau ten vieną iš tų video bet nemoku isarchyvuoti doh.gif kaip reikia? unsure.gif
Atsakyti