Įkraunama...
Įkraunama...

Storos šlaunys

QUOTE(Lariana @ 2008 10 15, 10:46)

Šitie partimukai man patiko thumbup.gif , visus sąžiningai atlikau tai šiandien užpakalis ir šlaunys tokios skausmingos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte @ 2005 02 11, 00:56)
Tai va ir as turiu beda  cry.gif  pas mane labai storos slaunys ir na virs keliu tokios tarsi riebalu rinkes (bendras vaizdas tai tarsi jojiko kelnes )  cry.gif  yra gal yra kokiu pratimuku kur man padetu ? Geriausia butu kad butu tokie kur namie galeciau atlikt nes i sporto klubus tai finansai neleidzia  cry.gif
Aciu

nu ir patarimai - dieta doh.gif
atsigulti ant nugaros ir važiuoti dviračiu - minti pedalus - sąžiningai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ajel @ 2009 03 17, 09:35)
Noretusi issamiau, kas tai? mirksiukas.gif


Va tie manau : http://www.youtube.c...h?v=rs5f8CYyLBo
Atsakyti
QUOTE(Tikneta @ 2009 03 21, 17:40)


o kur cia tokiu uzsiemimu buna? is kur draugu rast tokiems sokiams pokiams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikneta @ 2009 03 21, 18:40)

Aciu 4u.gif

QUOTE(čikuraku @ 2009 03 21, 19:32)
o kur cia tokiu uzsiemimu buna? is kur draugu rast tokiems sokiams pokiams ax.gif

Gerai butu pajudet bigsmile.gif Ir jauni ir vyresni, ploni ir apvaluciai visi sokiai.gif sokiai.gif sokiai.gif
Atsakyti
oi tos slaunys doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif amzivas vargas
Atsakyti
as irgi vargstu su slaunim doh.gif dabar bandau dietos laikytis ir begiot pradejau ziuresiu koks rezultatas biggrin.gif
Atsakyti
Genai pas sita mamyte... nieko teks susitaikyti su kriausyts figura... 4u.gif kuri beje mano draugui graziausia, visada tokias kriausytes nulygi zvilgsniu mirksiukas.gif nenusiminkit mirksiukas.gif
Atsakyti
aš irgi turiu tokią pačią problemą. nors sveriu 52 kg ūgis 165, tačiau viskas kaupiasi ties šlaunimis. liemuo lieknas, o kojos storos. nežinau, galbūt tai genai, ir šiaip aš daug sportuoju, bet vaizdas tas pats (: tiesiog stengiuosi pamilti tokią, kokia esu (:
Atsakyti
nusprendžiau ir aš sportuot, nuo kitossavaitės intensviau reiks pradėt, tai atrodo nelabai toli nuėjau (nuo fabijoniškių iki santariškių ir pusė kelio atgal), bet jau pajaučiau kad šlaunyse raumenukų turiu biggrin.gif o kitą dieną jau ir užpakalį skaudėjo labiau nei pačias šlaunis. Kai kažkiek priprasiu prie krūvio reiks pradėt bėgiot ax.gif o tai dabar turbūt labai greit uždusčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2009 04 23, 13:22)
nusprendžiau ir aš sportuot, nuo kitossavaitės intensviau reiks pradėt, tai atrodo nelabai toli nuėjau (nuo fabijoniškių iki santariškių ir pusė kelio atgal), bet jau pajaučiau kad šlaunyse raumenukų turiu  biggrin.gif  o kitą dieną jau ir užpakalį skaudėjo labiau nei pačias šlaunis. Kai kažkiek priprasiu prie krūvio reiks pradėt bėgiot  ax.gif  o tai dabar turbūt labai greit uždusčiau  blush2.gif

Kažkur forume neperseniausiai skaičiau, kad nelabai gerai šlaunims bėgiojimas jei norima mažinti jų apimtį, kažkas ten darosi ir gali tik raumenys pradėti augti arba išryškėti, geriau sparčiai pasivaikščioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 04 23, 21:14)
Kažkur forume neperseniausiai skaičiau, kad nelabai gerai šlaunims bėgiojimas jei norima mažinti jų apimtį, kažkas ten darosi ir gali tik raumenys pradėti augti arba išryškėti, geriau sparčiai pasivaikščioti ax.gif


dar geriau hihihi.gif
Atsakyti