Įkraunama...
Įkraunama...

Storos šlaunys

Sveikos merginos,
jungiuosi prie pradedančių sportuoti ir aš smile.gif Pas mane kriaušės formos figūra ir pastebėjau, kad po šios žiemos labai suprastėjo figūra, bei oda (laaabai mažas fizinis aktyvumas). Esu dar per jauna, kad turėti suglebusį kūną, todėl nusprendžiau imtis priemonių. Bėda ta, kad esu baisi tinginė ir po pirmos treniruotės dažniausiai metu visus sportus 4u.gif Todėl sugalvojau, kaip pasikelti motyvaciją, gal ir jums tai padės:
1. Įdėmiai apžiūrėti save veidrodyje ir kritiškai įvertinti savo išvaizdą, bet nepulti savęs gailėtis ir iš to liūdesio sukimšti skanų pyragaitį, o pasakyti sau, kad tai priklauso tik nuo mūsų pačių valios ir pastangų.
2. Šitas man ypač padeda: internete susiradau gražios figūros nuotraukų (nu pvz gražių kojų, rankų, sėdmenų ir panašiai) ir negražių nuotraukų (celiulitas, didžiulės rynkės ant pilvo...). Ir kai tik aptingstu sportuoti, pasižiūriu į tas nuotraukytes ir meilė sportui staiga sugrįžta smile.gif
3. Susiradau tokią programėlę kompui, kur galima rašytis priminimus (nu panašiai kaip lipnius lapukus ant sienos) ir pasidariau įvairių priminimų su padrąsinančiais šūkiais. Jie kas rytą iššoka kompiuterio ekrane.

Dar tik savaitė kaip sportuoju, bet man tai jau pasiekimas, nes seniau viską mesdavau jau po pirmos treniruotės. Gal ir jums padės šie punkteliai smile.gif

Atleiskit jei parašiau ne į tą temą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuten @ 2010 06 08, 05:20)
Sveikos merginos,
jungiuosi prie pradedančių sportuoti ir aš smile.gif Pas mane kriaušės formos figūra ir pastebėjau, kad po šios žiemos labai suprastėjo figūra, bei oda (laaabai mažas fizinis aktyvumas). Esu dar per jauna, kad turėti suglebusį kūną, todėl nusprendžiau imtis priemonių. Bėda ta, kad esu baisi tinginė ir po pirmos treniruotės dažniausiai metu visus sportus  4u.gif  Todėl sugalvojau, kaip pasikelti motyvaciją, gal ir jums tai padės:
1. Įdėmiai apžiūrėti save veidrodyje ir kritiškai įvertinti savo išvaizdą, bet nepulti savęs gailėtis ir iš to liūdesio sukimšti skanų pyragaitį, o pasakyti sau, kad tai priklauso tik nuo mūsų pačių valios ir pastangų.
2. Šitas man ypač padeda: internete susiradau gražios figūros nuotraukų (nu pvz gražių kojų, rankų, sėdmenų ir panašiai) ir negražių nuotraukų (celiulitas, didžiulės rynkės ant pilvo...). Ir kai tik aptingstu sportuoti, pasižiūriu į tas nuotraukytes ir meilė sportui staiga sugrįžta  smile.gif
3. Susiradau tokią programėlę kompui, kur galima rašytis priminimus (nu panašiai kaip lipnius lapukus ant sienos) ir pasidariau įvairių priminimų su padrąsinančiais šūkiais. Jie kas rytą iššoka kompiuterio ekrane.

Dar tik savaitė kaip sportuoju, bet man tai jau pasiekimas, nes seniau viską mesdavau jau po pirmos treniruotės. Gal ir jums padės šie punkteliai smile.gif

Atleiskit jei parašiau ne į tą temą  ax.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aciu uz idejas, reiks pabandyti ir man thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

P.S. o kaip ta programele vadinasi,kur priminumus tau suncia? blush2.gif


Atsakyti
O tarkim jeigu nesportuosiu bet laikysiuos dietu gal visviena suplonesiu per slaunis?
Atsakyti
QUOTE(migliuoskia @ 2010 06 23, 10:20)
O tarkim jeigu nesportuosiu bet laikysiuos dietu gal visviena suplonesiu per slaunis?

suplonesi bet labai labai negreitai 4u.gif plius dar nuo kurios vietos tau prtadeda svoris kristi kai laikaisi dietu? man pvz nuo pilvo ir krutines...kitai gal nuo subines lengviau krinta...tad cia tik nuo taves priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2010 06 23, 13:13)
suplonesi bet labai labai negreitai 4u.gif plius dar nuo kurios vietos tau prtadeda svoris kristi kai laikaisi dietu? man pvz nuo pilvo ir krutines...kitai gal nuo subines lengviau krinta...tad cia tik nuo taves priklauso



Man irgi kaip ir tau nuo pilvo ir nuo krutines pagrinde. Pas mane liemuo ranka suemamas biggrin.gif Bet uzpakalis didziulis ir slaunys taippat. verysad.gif
O sportuoti nelabai turiu kantrybes schmoll.gif beto uz 2 savaiciu labai svarbus susitikimas, noreciau graziai atrodyti, bet nerandu efektyviu pratimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliuoskia: 23 birželio 2010 - 12:41
QUOTE(koraja @ 2010 02 14, 11:44)
Man neseniai treneris pasiule visai nieko pratimuka kojom ir uzpakaliukui, paprasciausi itupstai.


itupiant reikia ****** kelt nuo zemes? ar reikia pilnia itupti? idomu,kiek ju reikia per diena, kad butu poveikis?
Atsakyti
QUOTE(uppity @ 2010 01 05, 21:40)
kaip gerai, kad priminet sita stebukla  biggrin.gif  reiks nusipirkti pleveles ir visada su ja sportuoti  smile.gif  ji tiks tiek slaunim, tiek pilvukui  smile.gif



Na as begioju, bet nesu girdejusi apie maistine plevele... Ji efektyvi?
Atsakyti
QUOTE(***** @ 2010 07 07, 16:09)
Na as begioju, bet nesu girdejusi apie maistine plevele... Ji efektyvi?

Net labai mirksiukas.gif Tiek ten po ta plėvele priprakaituoja, kad kartais net "upeliuku" varva smile.gif Kuo daugiau prakaito, tuo daugiau iš kūno "brudų" ir toksinų pasišalina, greičiau ir riebalai tirpsta - taip man masažistė patarė, tai taip ir darau. Naudoju ir dviračiu važiuodama,ir kai į šiltnamį lendu darbuotis vyniojuosi, ir po masažų išsitepusi anticeliulitiniu kremu užsivynioju... Bet aš naudoju ne maistinę, o kanceliarinę pakavimo plėvelę - metrų daug daugiau, ilgesniam laikui užtenka ir pigiau išeina nei maistinė plėvelė smile.gif
Atsakyti
Nezinau ar cia buvo apie tai sneketa, nes tingiu skaityti visus puslapius, bet gal zinote kokia spec. manksta kuri padetu suploninti vidine slaunu puse? unsure.gif
Atsakyti
Slaunim veiksminga pritupimai kojos placiau uz peciu ploti,pedos pasuktos i isore ir tupiama lyg atsisest nori,uzpakali atgal kist. Pradziai uzteks 3 x po 30 reguliariai darant padeda pati darau jau nemazai laiko tikrai veiksmingas.
Atsakyti
QUOTE(Zana'dark @ 2010 07 18, 21:04)
Slaunim veiksminga pritupimai kojos placiau uz peciu ploti,pedos pasuktos i isore ir tupiama lyg atsisest nori,uzpakali atgal kist. Pradziai uzteks 3 x po 30 reguliariai darant padeda pati darau jau nemazai laiko tikrai veiksmingas.

einu nauodtis Jusu patarimu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar toks pratimukas yra vidinei slaunu pusei:Mazas kamuoliukas....susiradau vaiku gumini,obuolio dydzio kamuoliuka,isitaisau lovoje pries telika,isidedu ta kamuoliuka tarp keliu ir spaudau ji,dirba ir vidiniai raumenukai ir visi kiti ten,spaudau kol jau kojos net pradeda "drebeti",dar atsigulusi kryziuoju kojas,"minu "dvirati.Del pleveles tai thumbup.gif ,as dar kavos tirscius sumaisau su medum isiterlioju pilva,slaunis ir tada sportuodama apsivynioju plevele,pravaikstau dar kelias val.pylingas geras mirksiukas.gif ,ir oda svelni,kaip kudikio uzpakaliukas lotuliukas.gif ,kojoms gerai,celiulita mazina.
Atsakyti