Įkraunama...
Įkraunama...

Storos šlaunys

QUOTE(Red&Red @ 2011 03 08, 12:02)
Bent jau man, priklauso nuo to, kaip laikau pėdą ant pedalo  g.gif  Tarkim, jei ant pedalo minant laikau padėjusi pirštus, o kulnas pakeltas gaunasi, tada labiau jaučiu, kad dirba blauzdos, o jei atvirkščiai, padedu ant pedalo vidurinę pėdos dalį arba kulną, tada dirba šlaunys  bigsmile.gif  ir tikrai, visą praeitą vasarą daug važinėjau dviračiu, buvau tikrai sukūdusi  bigsmile.gif  bet per žiemą..  verysad.gif  laukiu kol sniegai nutirps, sėsiu ant dviratuko  bicycle.gif

o kiek laiko vazineti su juo?as su dukra vakarais vazineju,bet nezinau kiek laiko reiktu? g.gif
Atsakyti
sportuoju senai, koju raumenys sustiprejo, bet liko keliu cm lasinio sluoksnis ant slaunu, po tuo lasiniu jauciu kad yra raumuo, bet kaip man ta lasini panaikint?
nei cardio nepadeda, maisto atzvilgiu ir taip prisilaikau gan nemazai..
o lasinys nenyksta!!
kuno mase normali, dar laisvai ir priaugt kg galeciau.
na bet kojos!!! ,,mesingos,, kalades.
visa man vaizda gadina.
ka daryt ?
Atsakyti
suderinta mityba, tik mityba padės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 05 30, 21:08)
suderinta mityba, tik mityba padės  mirksiukas.gif

kas butent?
suvartoju minimalia kcal 1800-2000 per diena
valgau daug darzoviu, grudiniu produktu , liesos varskes, vaisiu
kartais pasilepinu pora saldainiu prie kavos
zinoma savaitgaliais buna tokiu persivalgymo priepuoliu.. bet likusia savaite jau valdausi.
tai kame esme?
bijau kad jei dar didinsiu baltymu kieki, kojos dar strores, nes tas pats raumuo dar labiau augs, o lasinys tai liks..
Atsakyti
man pavyko savo šlaunis sumažinti (atsikratyti riebalų sluoksnio ) sporto ir mitybos pagalba mirksiukas.gif

jokių miltinių ( jokiame pavidale) patiekalų, jokių saldumynų , jokių bulvių (bet kokiame pavidale) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 05 31, 18:17)
man pavyko savo šlaunis sumažinti (atsikratyti riebalų sluoksnio ) sporto ir mitybos pagalba  mirksiukas.gif 

jokių miltinių ( jokiame pavidale) patiekalų,  jokių saldumynų , jokių bulvių (bet kokiame pavidale)  mirksiukas.gif

ir taip visa likusi gyvenima ar ne taip.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2011 05 31, 19:54)
ir taip visa likusi gyvenima ar ne taip.. unsure.gif


Na, pasiekus norimų rezultatų, galima karts nuo karto pasilepinti, bet kad tai būtų vėl kaip pagrindinis maistas , tai nebe schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

svarbu - sportas - jis padės išlaikyti formas thumbup.gif
Atsakyti
ir dar gerti pakankamai vandens, ipac sportuojanciom, nes be vandens nesiskaldo taip gerai rebaliukai, kuriu i norime atsikratyti
Atsakyti
MissR o gal jau labai savikritiška esi, gal viskas su tavo kojom gerai g.gif Man įdomu koks tavo fizinis aktyvumas bet 1800-2000 kcal, yra visai nemažai ax.gif gal tikrai mitybą labiau reikia prižiūrėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 05 30, 21:08)
suderinta mityba, tik mityba padės  mirksiukas.gif

Labas mergynos 4u.gif Turiu ir as tokia problemele doh.gif Jei dieta tai virsui jau sonkauliai lauk lenda o kojos, na blauzdos ok, liaskos doh.gif Jei minu dvirati raumuo staigiai auga o lasiakai lieka doh.gif
Irmulia ar galima placiau apie mityba? As nevalgau bulviu visaj.. na beveik blush2.gif kartais bulvytes fry. Bet retai. Bet saldumynus ryju kasdien, va pora dienu be ju ir stogas vaziuoja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(May10 @ 2012 01 20, 18:46)
Labas mergynos 4u.gif Turiu ir as tokia problemele doh.gif Jei dieta tai virsui jau sonkauliai lauk lenda o kojos, na blauzdos ok, liaskos doh.gif  Jei minu dvirati raumuo staigiai auga o lasiakai lieka doh.gif
Irmulia ar galima placiau apie mityba? As nevalgau bulviu visaj.. na beveik blush2.gif kartais bulvytes fry. Bet retai. Bet saldumynus ryju kasdien, va pora dienu be ju ir stogas vaziuoja blink.gif

as negaledavau be saldumynu ne dienos, ypac be pyrageliu, bet kai pradejau gerti bio drain dingo noras saldumynams visiskai,net per gimtadieni torta valgau tik is reikalo biggrin.gif bet tai nepadejo sumazeti nei svoriui nei klubu apimciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(May10 @ 2012 01 20, 19:46)
Irmulia ar galima placiau apie mityba? As nevalgau bulviu visaj.. na beveik blush2.gif kartais bulvytes fry. Bet retai. Bet saldumynus ryju kasdien, va pora dienu be ju ir stogas vaziuoja blink.gif



lašinukai lieka ,todėl kad prasta mityba bus mirksiukas.gif kalorijų per dieną suvartojama daugiau nei sudeginama mirksiukas.gif o kad riebaliukai tirptų , reikia visiškai atsisakyti nesveiko maisto ir ypač saldumynų mirksiukas.gif

jokios cehmijos čia nepadės , tik valia ir užsispyrimas mirksiukas.gif
Atsakyti