Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminiai maišai drabužiams, patalynei

Sveikos, gal kas naudojate tokius maišus, bo kai kuriuos daiktus norėčiau ilgesniam laikui paslėpti, ir tuo pačiu, kad vietos nedaug užimti. Hobby hall mačiau siūlo bet maišas patalinei kainuoja 103 + pašto išlaidos. Gal žinote kur kitur galima pirkti pigiau? Ir dar idomu, ištraukus rūbus ar patalinę iš tokio maišo ar labai būna susiglamžę?
Atsakyti
QUOTE(Feminine @ 2007 08 20, 19:55)
Sveikos, gal kas naudojate tokius maišus, bo kai kuriuos daiktus norėčiau ilgesniam laikui paslėpti, ir tuo pačiu, kad vietos nedaug užimti. Hobby hall mačiau siūlo bet maišas patalinei kainuoja 103 + pašto išlaidos. Gal žinote kur kitur galima pirkti pigiau? Ir dar idomu, ištraukus rūbus ar patalinę iš tokio maišo ar labai būna susiglamžę?


Gal tu maisu gamintojai nevienodi, gal kokybe nevienoda. Bet jei labai gerai neuzspaudi maiso krasto, randi maisa vel be vakumo. Pas mane jie guli palepeje ir niekas prie ju nelenda. Drauge sake ta pati. Zodziu, kaip reklamoj 100° nera. Tarp kitko rubai buvo pasiglamze, tad striukes nedrisau ipakuoti. Tad as juos tik uzspaudziu, bet nevakumuoju.
Atsakyti
va ir as noreciau dar kokios patirties suzinoti, nes galvoju apie tokius maisus, bet kazkaip man ne prie dusios tos visokios tv parduotuves. gal tiesiog prekybos centruose kur nors yra - pasidalinkit pirkimo patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti
Mačiau tokių vakuuminių maišų reklaminame "Maximos" lankstinuke. Tiksliai kainos nepamenu, bet nedaug jis kainavo.
Atsakyti
QUOTE(Kamanute @ 2007 10 10, 11:45)
Mačiau tokių vakuuminių maišų reklaminame "Maximos" lankstinuke. Tiksliai kainos nepamenu, bet nedaug jis kainavo.


kaip tik vartau ta maximos lankstinuka mirksiukas.gif
maisai nuo 8.99lt (jis vyniojamas i ruloneli,tokiu budu oras isspaudziamas),kiti yra po 29.98 (oras isstumiamas spaudziant maisa rankomis), 26.99, 39.99 ir pan,va tie jau istraukiami dulkiu siurbliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2007 10 10, 11:58)
kaip tik vartau ta maximos lankstinuka  mirksiukas.gif
maisai nuo 8.99lt (jis vyniojamas i ruloneli,tokiu budu oras isspaudziamas),kiti yra po 29.98 (oras isstumiamas spaudziant maisa rankomis), 26.99, 39.99 ir pan,va tie jau istraukiami dulkiu siurbliu smile.gif


Turiu aš šiuos maksimos maišus. Patogu labai. Tačiau reikia pakankamai atsargiai su jais elgtis, stengtis kur neužkabint, nes lengvai prasiduria, o tada jau nekas g.gif
Atsakyti
sveikutes.
o gal zinote kur tu maisu galima nusipirkti su vakumatorium?
ir ne uz 100 lt... kiek pigiau? blush2.gif
Atsakyti
per kazkokia gerupatarimu laida rode - i paprasciausius maisus sudeda antklodes, rubus, ranksluoscius ir dulkiu siurbliu istraukia ora, o tada tvirtai uzrisa. man atrodo, jei gerai prisimenutai ten buvo laida , kaip talpiai susikrauti automobili kelionei. tai gal toks budas ilgesniam sandeliavimui ir netinka g.gif
Atsakyti
as taip pat turiu is maximos maisus rubams. esu patenkinta. labai gerai sukabinti kokius mazais devimus rubus pvz vyr.kostiumai ar progines suknes ir ne tik. Man tai thumbup.gif
Atsakyti
man kazkada buvo proto uztemimas, blush2.gif
tai as is topshop 2 komplektus ussisakiau doh.gif
kelia kartus pabandziau ir tikrai sandariai uzdariau, ir maziau daiktu dejau, nesilaiko tas vakumas nors tu ka!!! tai naudoju kaip paprastus maisus, tai tik dulkiu isvengiu, o vietos tiek pat uziima... g.gif
Atsakyti
Nežinau ar tie maišai taip ir vadinas kaip parasiau. I juos sudedi rubus, issiurbi orą ir jie susispaudžia. Gal žinot, kur galima būtų tokių maišų nusipirkt kaune?
Atsakyti
QUOTE(jovitav @ 2008 04 18, 19:39)
Nežinau ar tie maišai taip ir vadinas kaip parasiau. I juos sudedi rubus, issiurbi orą ir jie susispaudžia. Gal žinot, kur galima būtų tokių maišų nusipirkt kaune?

Nu zinok kazkada buvo maximos akcijiniame kataloge keliu rusiu- tai turi buti ir siaip be akcijos pirkti.
Atsakyti