Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vakuuminiai maišai drabužiams, patalynei
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2
Feminine
Sveikos, gal kas naudojate tokius maišus, bo kai kuriuos daiktus norėčiau ilgesniam laikui paslėpti, ir tuo pačiu, kad vietos nedaug užimti. Hobby hall mačiau siūlo bet maišas patalinei kainuoja 103 + pašto išlaidos. Gal žinote kur kitur galima pirkti pigiau? Ir dar idomu, ištraukus rūbus ar patalinę iš tokio maišo ar labai būna susiglamžę?
jblmami
QUOTE(Feminine @ 2007 08 20, 19:55)
Sveikos, gal kas naudojate tokius maišus, bo kai kuriuos daiktus norėčiau ilgesniam laikui paslėpti, ir tuo pačiu, kad vietos nedaug užimti. Hobby hall mačiau siūlo bet maišas patalinei kainuoja 103 + pašto išlaidos. Gal žinote kur kitur galima pirkti pigiau? Ir dar idomu, ištraukus rūbus ar patalinę iš tokio maišo ar labai būna susiglamžę?
*

Gal tu maisu gamintojai nevienodi, gal kokybe nevienoda. Bet jei labai gerai neuzspaudi maiso krasto, randi maisa vel be vakumo. Pas mane jie guli palepeje ir niekas prie ju nelenda. Drauge sake ta pati. Zodziu, kaip reklamoj 100° nera. Tarp kitko rubai buvo pasiglamze, tad striukes nedrisau ipakuoti. Tad as juos tik uzspaudziu, bet nevakumuoju.
gaika
va ir as noreciau dar kokios patirties suzinoti, nes galvoju apie tokius maisus, bet kazkaip man ne prie dusios tos visokios tv parduotuves. gal tiesiog prekybos centruose kur nors yra - pasidalinkit pirkimo patirtim mirksiukas.gif
Vyturiukė
Mačiau tokių vakuuminių maišų reklaminame "Maximos" lankstinuke. Tiksliai kainos nepamenu, bet nedaug jis kainavo.
comep
QUOTE(Kamanute @ 2007 10 10, 11:45)
Mačiau tokių vakuuminių maišų reklaminame "Maximos" lankstinuke. Tiksliai kainos nepamenu, bet nedaug jis kainavo.
*

kaip tik vartau ta maximos lankstinuka mirksiukas.gif
maisai nuo 8.99lt (jis vyniojamas i ruloneli,tokiu budu oras isspaudziamas),kiti yra po 29.98 (oras isstumiamas spaudziant maisa rankomis), 26.99, 39.99 ir pan,va tie jau istraukiami dulkiu siurbliu smile.gif
Aglialia
QUOTE(comep @ 2007 10 10, 11:58)
kaip tik vartau ta maximos lankstinuka  mirksiukas.gif
maisai nuo 8.99lt (jis vyniojamas i ruloneli,tokiu budu oras isspaudziamas),kiti yra po 29.98 (oras isstumiamas spaudziant maisa rankomis), 26.99, 39.99 ir pan,va tie jau istraukiami dulkiu siurbliu smile.gif
*

Turiu aš šiuos maksimos maišus. Patogu labai. Tačiau reikia pakankamai atsargiai su jais elgtis, stengtis kur neužkabint, nes lengvai prasiduria, o tada jau nekas g.gif
Žm❤nytė
sveikutes.
o gal zinote kur tu maisu galima nusipirkti su vakumatorium?
ir ne uz 100 lt... kiek pigiau? blush2.gif
--rita
per kazkokia gerupatarimu laida rode - i paprasciausius maisus sudeda antklodes, rubus, ranksluoscius ir dulkiu siurbliu istraukia ora, o tada tvirtai uzrisa. man atrodo, jei gerai prisimenutai ten buvo laida , kaip talpiai susikrauti automobili kelionei. tai gal toks budas ilgesniam sandeliavimui ir netinka g.gif
*VS*
as taip pat turiu is maximos maisus rubams. esu patenkinta. labai gerai sukabinti kokius mazais devimus rubus pvz vyr.kostiumai ar progines suknes ir ne tik. Man tai thumbup.gif
gaga99
man kazkada buvo proto uztemimas, blush2.gif
tai as is topshop 2 komplektus ussisakiau doh.gif
kelia kartus pabandziau ir tikrai sandariai uzdariau, ir maziau daiktu dejau, nesilaiko tas vakumas nors tu ka!!! tai naudoju kaip paprastus maisus, tai tik dulkiu isvengiu, o vietos tiek pat uziima... g.gif
*Caras*
Nežinau ar tie maišai taip ir vadinas kaip parasiau. I juos sudedi rubus, issiurbi orą ir jie susispaudžia. Gal žinot, kur galima būtų tokių maišų nusipirkt kaune?
Deep Blue
QUOTE(jovitav @ 2008 04 18, 19:39)
Nežinau ar tie maišai taip ir vadinas kaip parasiau. I juos sudedi rubus, issiurbi orą ir jie susispaudžia. Gal žinot, kur galima būtų tokių maišų nusipirkt kaune?
*

Nu zinok kazkada buvo maximos akcijiniame kataloge keliu rusiu- tai turi buti ir siaip be akcijos pirkti.
Monica
Akropolio maximoje Vln pirkau visai neseniai smile.gif Tai turbūt ir kauno maximoj didesnėj bus
*Caras*
QUOTE(Monica @ 2008 04 19, 11:06)
Akropolio maximoje Vln pirkau visai neseniai smile.gif Tai turbūt ir kauno maximoj didesnėj bus
*

AČIŪ MERGAITĖS smile.gif O sakykit prie kokių prekių tie maišai būna sudėti.
Papugele
QUOTE(Monica @ 2008 04 19, 12:06)
*

O kaip ten juos naudot? Su siurbliu išsiurbt orą? Manau labai geras dalykas ax.gif
jblmami
QUOTE(gaga99 @ 2008 04 12, 09:26)
man kazkada buvo proto uztemimas,  blush2.gif
tai as is topshop 2 komplektus ussisakiau  doh.gif
kelia kartus pabandziau ir tikrai sandariai uzdariau, ir maziau daiktu dejau, nesilaiko tas vakumas nors tu ka!!! tai naudoju kaip paprastus maisus, tai tik dulkiu isvengiu, o vietos tiek pat uziima... g.gif
*

Taigi taigi. As jau rasiau, kad ir man jie nelaiko drinks_cheers.gif . Reklaminis triukas ir tiek verysad.gif
jblmami
Jau rasiau kitoj temelej (gal patarimu skyrelyje g.gif ), kad tie maisai tai tik reklaminis triukas. Issiurbiu ora, o po kiek laiko jie savarankiskai atsidaro(ir ne tik pas mane). Plius rubai buvo susiglamze(reklamoj aiskino kad nesusiglamzo). Zodziu naudoju kaip paprastus maisus, bet uz tokia kaina doh.gif
zujka
Turiu keletą skirtingų dydžių. Mažesni yra ne išsiurbiami siurbliu, o tiesiog vyniodama spaudžiu ir tas oras išeina pro tokias landas ir atgal neįsisiurbia. Tai šitie super laiko, įdedu kaldrą su pagalve, tai susiploja tik jėgos reikia gerai įdėti smile.gif
O va pirkau didelius maišus kur išsisiurbia siurbliu, tai pasitaikė brokas(o gal visi tokie) leidžia orą. Sudedu dvigulę ir dvi viengules kaldras, dvi pagalves. Tai kai išsiurbiu įspūdingai sumažėja. Bet kaip ir jblamami sakė, praleidžia orą. Bet kai jos pas mane po lova sudėtos, tai išsipučia truputi, tik tiek kiek vietos ten yra smile.gif
Plumeria
nežinau, kur tuos maišus maximoj matėt, visas lentynas išmaišiau, kur jie galėtų būti, radau tik maišus rūbams ant pakabų apvilkti, paskui dar tuos pakavimo maišai, nežinau kaip pavadinti, tie su užtrauktukais, o kad būtų oras ištraukiamas - nerandu, arba nežinau kaip jie atrodo arba padėti kitur nei pakabos
*K&K
Nezinau kaip Kaune, bet Klaipedoje prie tu rubu maisu salia yra ir tie vakuminiai maisai. Ar nebut tau lengviau imti ir paklausti paciu Maximos mergaiciu? smile.gif
scorpioneeee
Aš anksčiau mačiau tokius maišus Droge. Ar dabar yra nežinau...
Plumeria
QUOTE(kelti @ 2008 07 09, 07:58)
Nezinau kaip Kaune, bet Klaipedoje prie tu rubu maisu salia yra ir tie vakuminiai maisai. Ar nebut tau lengviau imti ir paklausti  paciu Maximos mergaiciu? smile.gif
*

klausiau, o jos į mane blink.gif tipo nesą apie tokius girdėję, o jau aš tada į jas blink.gif g.gif
Tavile
na aš tuos vakuuminius maišus esu ir Droge ir senuokuose ( PC banginis Vilniuje)pirkus. Tai iš Drogo, kur rankomis išspaudžiamas oras tai nesu labai patenkinta, bet iš Senukų , kur su siurbliu oras ištraukiamas tai labai patenkinta esu. Visa nenaudojama patalynę suspaudžiau, kad daugiau po lova tilptų, o kai reikia tik atsidariau maišelį ir atsistato į buvusią formą. Be to ir kainos normalios (nuo 10 iki 30 Lt) jei gerai pamenu, ir dydžiai įvairūs būna. Man tai jie labai liux smile.gif
ligituka

pasidalinsiu patirtimi,aš taitokių maišelių per www.select.lt užsisakiau,wat nuoroda čia:
http://www.select.no/shop/shop4lit.pgm?art...911322213982021

super dalykas thumbup.gif thumbup.gif
Feminine
QUOTE(ligituka @ 2008 09 11, 23:01)
pasidalinsiu patirtimi,aš taitokių maišelių per www.select.lt užsisakiau,wat nuoroda čia:

super dalykas  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Ar tikrai ilgam lieka tie maisai be oro, suspausti? O istraukus daiktus is ju turbut labai susiglamde buna.
Noriu isaugtus vaikiskus rubus taip supakuoti, bo dar noriu juos palaikyti kitam vaikui, o vietos mazai sandeliavimui turime. Tai ir mastau kiek laiko tie maisai suspausti liks. Jauciu tikrai ne 3 metams kokiems schmoll.gif
ligituka
QUOTE(Feminine @ 2008 09 20, 22:07)
Ar tikrai ilgam lieka tie maisai be oro, suspausti?  O istraukus daiktus is ju turbut labai susiglamde buna.
Noriu isaugtus vaikiskus rubus taip supakuoti, bo dar noriu juos palaikyti kitam vaikui, o vietos mazai sandeliavimui turime. Tai ir mastau kiek laiko tie maisai suspausti liks. Jauciu tikrai ne 3 metams kokiems   schmoll.gif
*

niu šitų iš Select'o parduotuvės dar nebandžiau,nes dar niekaip užsakymo nesulaukiu,bet man uošvenė atsiuntė iš Anglijos porą,tai labai nusivyliau,oro per kokias dvi dienas prieina,aišku nepilnai,bet vistiek...o neseniai pati Maximoj nusipirkau tokį pakankamai didelį,tasi labai patenkinta esu,aš tai patalynę sudėjus,koldras ir pagalves,kurių nenaudojam thumbup.gif tai šiaip super dalykėlis,o dėl susiglamžymo,tai jo,tikrai pasiglamžo...kai išbandysiu tuos Select maišus,būtinai parašysiu atsiliepimus mirksiukas.gif
jblmami
QUOTE(ligituka @ 2008 09 11, 22:01)

super dalykas  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Nu as tokius turiu, bet man jie atsivakumavo. Tik kaip paprasta maisa galiu naudoti. verysad.gif
ojojoi
as tai uzsipirkau vakuminiu maisu Senukuose, maisas kainuoja nuo 5 ~ 12lt. Na esu sudejusi vaiko drabuzius tai per tris savaites jie man neatsileido.Kiek dar laikys matysim. Tu maisu buna bent jau Vln didziuosiuose senukuose (tiek banginyje tiek ukmerges plente). Reiketu pasiklausti konsultantu nes primaji karta ilgai bludinau.... blink.gif
prekestolen
aš pirkau pardėje 100 įdėjų jūsų namams. Čia kur TCM prekėmis prekiauja. Įdėjau vieną antklodę- laikė kuo geriausiai, sudėjau 3 "adijalus"- išsivakumavo po 2 dienų. Tai nežinau, gal blogai užspaudžiau, arba tai tiesiog š.. tie maišai.
Tynka
QUOTE(gabute @ 2008 09 22, 14:19)
as tai uzsipirkau vakuminiu maisu Senukuose, maisas kainuoja nuo 5 ~ 12lt. Na esu sudejusi vaiko drabuzius tai per tris savaites jie man neatsileido.Kiek dar laikys matysim. Tu maisu buna bent jau Vln didziuosiuose senukuose (tiek banginyje tiek ukmerges plente). Reiketu pasiklausti konsultantu nes primaji karta ilgai bludinau....  blink.gif
*

o sakykite, su bet kokiu siurbliu galima tą orą ištraukti, ar reikia kažkokio psecialaus antgalio?
irisas
Gal kam pravers mano pasisakymas bigsmile.gif
Aš pirkau pačius paprasčiausius vakuuminius maišus iš Senukų,nuo 7 kažkur iki 12 Lt. Vieni būna su metaliniu pagaliu užsispaudžia,o kiti tokia užspaudžiama plastmasinė juostelė, tokiuose maišeliuose karoliukus ir pan. parduoda. Tuose maišuose oras traukiamas siurbliu (be jokio antgalio), betraukiant orą užsisuką toks pimpukas (nežinau kaip pavadint lotuliukas.gif ) jo kokybė priklauso turbūt nuo sekmės biggrin.gif nes man kokie trys geri,o vienas ar du nelabai išlaikantys vakuuma smile.gif Bet, vistiek ten susidedu ne sezono rūbus smile.gif ten dedu pagalves,pledus, žieminę/vasarinę antklodes thumbup.gif kokius keturis kartus vietos mažiau užima. Dabar per vasarą dėjau megztinius, striukes ir pan. Susiglamžė, bet nieko, išlyginau smile.gif
Kauno senukuose Draugystės gatvėj jie yra sudėti antrame aukšte, šalia lyginimo lentų, skalbinių krepšių ir pan. Bet užvadinti nevakuuminiai maišai, o kažkaip kitaip,todėl ten nesuprasi kas per daiktas lotuliukas.gif ant įpakavimo kažkokia gėlytė nupaišyta blink.gif Jonavos gatvės senukuose jie yra tam pastate, kur indai ir buitinė chemija, įėjus į tą pastatą dešinėj pusėj. Gal kam nors padėjau 4u.gif
Va ir nuorodžiukę radau:
http://www.senukai.lt/p.php/sodo-darzo-ir-...ist_tab=actions
Plumeria
radau maxima bazėj, tai 60x90 cm virš 20 lt kainuoja.
edux
QUOTE(Tynka @ 2008 09 24, 09:45)
o sakykite, su bet kokiu siurbliu galima tą orą ištraukti, ar reikia kažkokio psecialaus antgalio?
*

bet kokiu siurbliu ir be jokio antgalio issitraukia oras thumbup.gif tikrai paprasta viskas mirksiukas.gif
aureku
pirkau tuos maisus Ermitaze, labai dideli apie 30 litu, mazesniu nebuvo. siaip net per dideli, nes nera kur padeti, nei i spinta telpa nei kur i lova, nebent i sandeliuka deti. bet nusipirkau tris, vienas atrodo laiko vakuma gerai, kitas leido ora is karto, trecia kazkur matyt prakirtau netycia, bet tikrai nieko ypatingo su juo nedariau. labai gaila nes tikrai praktiskas daiktas butu, vaiko isaugtiems drabuziams, patalynei i kt. laikyti. bet juos kazkodel gamina is labai kieto plastiko, labai nelankstus, neelastingas lengvai luzta. kiek dabar pasidairau kitose pardutuvese visi jie vienodi. labai gaila, kad tokia geras dalykas, ir praktiskai nenaudojamas.
medituk
Pirkom tuos maisus is TvShop pries pora metu. Kraustantis buvo super dalykas thumbup.gif Siaip kazkiek atsilaisvina ilgiau stovedami, bet vis tiek gerokai maziau vietos uzima negu siaip maisas. O norint, kad labai stipriai nesusiglamzytu, palieku daugiau oro viduj mirksiukas.gif . Pagalviu nebandziau, bet megztiniams nieko nenutiko: perskalbiau, isdziuvo- ir vuolia biggrin.gif
dėja
pirkau,maišus Select'e ir maximoje,ir vieni ir kiti gerai laiko sukišau striukes šeimynos ir drabužius ne sezonius.Gal jau kokie 3-4mėnesiai,gerai laikosi thumbup.gif .Kadangi vietos neperdaugiausia,noriu daugiau jų nusipirkti.Tik vienas pastebėjimas,kad geresni kur siurbliu oras ištraukiamas,nes kitus labai sunku gerai užvakumuoti.Aišku lyginti po to reikia,bet kaip vieta spintoje tauposi nesunku ir išlyginti biggrin.gif .
tuti-fruti
atgaivinsiu tema, nes neseniai maciau, kad yra pirkti Maximoje Ukmerges gatveje, antrame aukste, kur visos buitines prekes. dydziu ivairiu tikrai buvo, ivairiu firmu, o kainu neisidemejau... kazkur 20-40 LT lygtai. dar kolkas nepirkau, tai nezinau kokia kokybe butu g.gif
irmusyte
Pirkti yra maximoj, ermitaze, senukuose. Kainos labai ivairios - priklauso nuo dydzio, medziaggos ir pan. Reiks ir man lekti, nes vietos oj kaip truksta...
baltagėlė
Gerai būtų tokių maišų įsigyt, nes yra nenaudojamos patalynės ir ji tiek daug vietos užima doh.gif
vitalija.vilke
Super daiktas thumbup.gif
Ypač gerai kai kraustaisi (orą ištrauki siurbliu) ir kai skrendi lėktuvu (turiu specialius kur oras išeina susukant maišelį), sumažėja lagamino dydis.
cresta
Sveikutės 4u.gif

Gal pagelbėsite? Kur Kaune būtų galima įsigyti vakuuminių maišų (didesnių). Apvažiavau Senukus, Jysk'ą, Maximoj žiūrėjau, niekur nėra. Anksčiau pirkau iš Hobby Hall, bet kad jie paliko LT doh.gif Gal kas žinote? smile.gif
*Selma*
QUOTE(cresta @ 2010 09 23, 20:17)
Sveikutės  4u.gif

Gal pagelbėsite? Kur Kaune būtų galima įsigyti vakuuminių maišų (didesnių). Apvažiavau Senukus, Jysk'ą, Maximoj žiūrėjau, niekur nėra. Anksčiau pirkau iš Hobby Hall, bet kad jie paliko LT  doh.gif  Gal kas žinote?  smile.gif
*

Sveika, pati pirkau KINIJOS parduotuvėje, buvo šalia mano namų, dabar išsikraustė, bet bazėje tikrai turi būti, ten yra tų maišų po 10Lt, labai įvairių dydžių, spalvų ir kvapų 4u.gif
cresta
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 24, 12:14)
Sveika, pati pirkau KINIJOS parduotuvėje, buvo šalia mano namų, dabar išsikraustė, bet bazėje tikrai turi būti, ten yra tų maišų po 10Lt, labai įvairių dydžių, spalvų ir kvapų 4u.gif
*

Netgi kvapų doh.gif Niu reikės palėkt kurią dieną į bazikę, paieškot smile.gif O gal tiksliau žinote, kuriam sandėly ieškot? smile.gif
*Selma*
QUOTE(cresta @ 2010 09 24, 12:17)
Netgi kvapų  doh.gif  Niu reikės palėkt kurią dieną į bazikę, paieškot smile.gif O gal tiksliau žinote, kuriam sandėly ieškot?  smile.gif
*

Tikrai nežinau, mat senai ten buvau, o kai Kinija buvo prie namų, tai ir reikalo nebuvo važiuoti į bazę. O kvapai tam, kad plastmasės kvapas neįsigertų į rūbus, labai kvepia wub.gif
Llaume
Pavasari tris tokius maisus pirkau Maximoje per kazkokia akcija. Kainavo iki 10Lt dideli maisai. Kolkas isbandziau tik viena maisa, buvau sudejus zieminius drabuzius. Vakumas puikiai laikesi 4 men., po to teko pradaryti, nes atveso orai mirksiukas.gif
Plumeria
QUOTE(vitalija.vilke @ 2010 01 22, 15:26)
Super daiktas thumbup.gif 
Ypač gerai kai kraustaisi (orą ištrauki siurbliu) ir kai skrendi lėktuvu (turiu specialius kur oras išeina susukant maišelį), sumažėja lagamino dydis.
*

aha, ypač kai skrendi
į priekį tai namuose su siurbliu ištrauki, o kai namo - palikt viešbutyje pusę lagamino daiktų?

QUOTE(cresta @ 2010 09 23, 20:17)
Sveikutės  4u.gif

Gal pagelbėsite? Kur Kaune būtų galima įsigyti vakuuminių maišų (didesnių). Apvažiavau Senukus, Jysk'ą, Maximoj žiūrėjau, niekur nėra. Anksčiau pirkau iš Hobby Hall, bet kad jie paliko LT  doh.gif  Gal kas žinote?  smile.gif
*

esu mačius maxima bazėje (aleksote) prie lyginimo lentų, skalbinių segtukų, kabinamų rūbų maišų
taip pat ir jysk'e mačiau, maždaug kur užuolaidos, iškabinta ant praėjimo stulpo dešinėj pusėj
Garry
pirkau,maišus Select'e ir maximoje,ir vieni ir kiti gerai laiko sukišau striukes šeimynos ir drabužius ne sezonius.Gal jau kokie 3-4mėnesiai,gerai laikosi .Kadangi vietos neperdaugiausia,noriu daugiau jų nusipirkti.Tik vienas pastebėjimas,kad geresni kur siurbliu oras ištraukiamas,nes kitus labai sunku gerai užvakumuoti.Aišku lyginti po to reikia,bet kaip vieta spintoje tauposi nesunku ir išlyginti .
Pepsė
Kadangi mano spinta sulužo tai išmetė vyras, gaunasi, kad spintos kaip ir neturiu. Tai aš ir nukoviau pora maišų ir bandysiu jais vasarinius išsaugoti nuo pasimetimo . Pirkau norvegiškus biltemos maišus, yra tas užtraukiamas ir skylė siurbliui. Kiek ten kišti jų galima? kad vos užsidarytu ar ,kad laisvesnis butu?
Llaume
QUOTE(Pepsė @ 2010 10 23, 11:05)
Kadangi mano spinta sulužo tai išmetė vyras, gaunasi, kad spintos kaip ir neturiu. Tai aš ir nukoviau pora maišų ir bandysiu jais vasarinius išsaugoti nuo pasimetimo . Pirkau norvegiškus biltemos maišus, yra tas užtraukiamas ir skylė siurbliui. Kiek ten kišti jų galima? kad vos užsidarytu ar ,kad laisvesnis butu?
*

As pridedu tiek pilna, kad be dideliu pastangu galeciau uzsegti
energy666
o aš nusipitkau Yske 2 kvepiančius maišus ir du paprastus. tai pasigirti negaliu, nes oras kažkaip įeina ;(
teks kitokius pabandyti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.