Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(Gugucia @ 2006 02 06, 10:53)
kad as uz ampules su placenta mokejau 13 uz vieneta... uerovaistinese, bet kai tik pradejau naudot, jos dingo:) o visai patiko, nera alkoholio, kaip daugelyje...
ieskosiu dabar pigesniu:)


Su placenta ampoliu yra pirkti eurokos parduotuvese ir vnt.kaina 1.99lt.
Tik turetu sudetis skirtis, nes toks kainu skirtumas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ariella @ 2006 02 05, 23:47)
Itrint i galvos oda ir nenuplaut 4u.gif



dekui uz informacija 4u.gif siandien susipirkau - bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 02 06, 15:41)
Su placenta ampoliu yra pirkti eurokos parduotuvese ir vnt.kaina 1.99lt.
Tik turetu sudetis skirtis, nes toks kainu skirtumas  ax.gif
Papildyta:
dekui  uz informacija  4u.gif  siandien susipirkau - bandysiu  mirksiukas.gif


tai tos suplacenta yra slenkantiems plaukams ar "pavergusiems", sausiems, luzinejantiems. tai juos reikia tik i oda itrint ar i visus plaukus g.gif kaip darot jus?
bent parasyta and ju, kad i plaukus reikia trint g.gif pasimeciau kazkaip, nes trinu i plaukus ja, o nei oda. nes pakolkas neslenka man, tik siaip pagydyt pamaitint noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 02 06, 18:48)
as manau, kad reikia i galvos oda, o kas liko plaukuciams  blush2.gif  bet nesu tikra  4u.gif


Į galvos odą....
Juk jei nuo slinkimo - tai kapsulės aktyvina galvos kraujotaką ir aprūpinimą deguonimi, o nuo to ir geriau auga plaukai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 06, 20:08)
Į galvos odą....
Juk jei nuo slinkimo - tai kapsulės aktyvina galvos kraujotaką ir aprūpinimą deguonimi, o nuo to ir geriau auga plaukai wink.gif

bet ten parasyta, kad luzinejantiems, silpniems ploniems, ale stiprinamasis losjonas. tai ka tada jos plaukams padeda blink.gif as cia apie placenta ampules is eurokos. ten apie slinkima nelabai ir uzsiminta, akentuota, kad paciam plaukui blush2.gif gerai, o isvis placenta, ka daro plaukui g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chinchilla: 06 vasario 2006 - 20:58
Turiu HairCur ampulytes riebiai galvos odai (kai pirkau šampūną, buvo pridėta dovanų), bet dar neišbandžiau. ax.gif Nedrąsu kažkaip, nes instrukcija per skysta: neaišku, ar į drėgną odą ar į plaukus, ar visą ampulikės skystį įtrinti ir etc. Žo, turiu daug neaiškumų g.gif
Atsakyti
QUOTE
mano plaukai gal jau koki 6 metai slenka ir niekas nepadeda..isslenka ir priauga nauju, tai vis kirpejos guodzia, kad va tuoj ataugs, nes daug mazu plauku, bet jie paauga, o kiti isslenka. net karta kirpeja paklause ar as negimdziusi  taigi isduokit kiek tu ampuliu reiktu vienam kursui?ir kur geriausia pirkt?





tu ampuoliu reiktu kokiu 20-24,kad sulauktum gero rezultato po viena ampuole du kart per savaite itrint po galvos plovimo.GERIAUSIAI pirkti UAB "Variteksas" tel 8-37 33 81 88 MOB.8687 83254 raudondvario pl.141.Ampuoles kaina 13 lt. Bet ir sampuna ju tuo paciu naudok.SEKMES tikrai turetu padet  Cia tryju menesiu kursas


gal galit kas nors konkrečiai parašyti, šių ampuolių pavadinimą ir gamintoją. 4u.gif Nemačius aš jų, tai negi košiuos pe pardes klausdama ampuolių, po 13 Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 06, 21:08)
Į galvos odą....
Juk jei nuo slinkimo - tai kapsulės aktyvina galvos kraujotaką ir aprūpinimą deguonimi, o nuo to ir geriau auga plaukai wink.gif


Sveikos, merginos, kad sustiprinti plaukus, reikia is kart naudoti viska: sampuna plauku stiprinimui, ampules, kurias itrini i plauku saknis, stiprinanti balzama ir vitaminus (geriamas tabletes). Va toks vat kompleksinis reikalas padeda sustabdyti slinkima, nustoja luzineti plauku galiukai ir pradeda ataugineti nuo saknu galybe mazu plaukeliu. Jei naudoji kazka viena - naudos tikrai mazai. O dar ir nagai kaip sustiprejo !!! Per menesi nagai tapo tokie kieti, nebeluzinejo, netrupejo ir siaip nebesilupinejo. Taigi, pabandykit visa kompleksa. Sekmes !!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klementina @ 2006 08 18, 08:16)
Sveikos, merginos, kad sustiprinti plaukus, reikia is kart naudoti viska: sampuna plauku stiprinimui, ampules, kurias itrini i plauku saknis, stiprinanti balzama ir vitaminus (geriamas tabletes). Va toks vat kompleksinis reikalas padeda sustabdyti slinkima, nustoja luzineti plauku galiukai ir pradeda ataugineti nuo saknu galybe mazu plaukeliu. Jei naudoji kazka viena - naudos tikrai mazai. O dar ir nagai kaip sustiprejo !!! Per menesi nagai tapo tokie kieti, nebeluzinejo, netrupejo ir siaip nebesilupinejo. Taigi, pabandykit visa kompleksa. Sekmes !!! 4u.gif

Būk gera, parašyk konkrečiai - kokį šampūną, kokias ampuoles, balzamą, pavadinimą, gamintoją ir kur pirkti yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 18 rugpjūčio 2006 - 17:25
Sveikos merginos smile.gif Na pries metus turejau tokiu bedu su plaukais nemazu, kad mama buvo issigandus ir mane nupliks vaikas doh.gif Pries metus turejau kelias is eiles operacijas su pilnomis narkozemis,tai plaukai siuksledezei nusileisdavo... Vaizdelis tikrai buvo nekoks drauges net panikovo del manes, nes plaukai visad buvo veslus, garbanoti ir blizgantys... Tai va mamute nemazai man kiso pinigeliu ant ju, kad auktu ir is patirties galiu pasakyt nevisi brangus suveikia tongue.gif Bet va turiu gera gera kirpeja ir ji man pripirko ten kaukyciu(na tikrai gerute tokia po jos plaukuciai tokie svelnus buna ir kaina tik 50lt uz litrini butelka) ir tikrai sustabde slinkima bigsmile.gif Bet tada jau uzsinorejau ilgu plauku (norai auga bevalgant biggrin.gif ) tai pasiule ten pas ja esancias ampulytes (vnt 6lt) kaip ir normali kaina atsizvelgiant i kitu g.gif Tai galiu pasigir i men ataugo 4cm ax.gif O pas mane pries tai buvo tokie kaprizingi plaukai kaip iki peciu ir toliaus stop.. tai dabar su naudojus su pertraukom esu dvi dezutes ir atauge apie 9cm... Tai sakiau vel leksiu pas kirpeja uzsiprasyt tu man patikusiu ampulyciu 4u.gif wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(invazi @ 2006 08 21, 19:42)
Sveikos merginos smile.gif  Na pries metus turejau tokiu bedu su plaukais nemazu, kad mama buvo issigandus ir mane nupliks vaikas doh.gif  Pries metus turejau kelias is eiles operacijas su pilnomis narkozemis,tai plaukai siuksledezei nusileisdavo... Vaizdelis tikrai buvo nekoks drauges net panikovo del manes, nes plaukai visad buvo veslus, garbanoti ir blizgantys... Tai va mamute nemazai man kiso pinigeliu ant ju, kad auktu ir is patirties galiu pasakyt nevisi brangus suveikia  tongue.gif  Bet va turiu gera gera kirpeja ir ji man pripirko ten kaukyciu(na tikrai gerute tokia po jos plaukuciai tokie svelnus buna ir kaina tik 50lt uz litrini butelka) ir tikrai sustabde slinkima  bigsmile.gif  Bet tada jau uzsinorejau ilgu plauku (norai auga bevalgant biggrin.gif ) tai pasiule ten pas ja esancias ampulytes (vnt 6lt) kaip ir normali kaina atsizvelgiant i kitu g.gif  Tai galiu pasigir i men ataugo 4cm ax.gif  O pas mane pries tai buvo tokie kaprizingi plaukai kaip iki peciu ir toliaus stop.. tai dabar su naudojus su pertraukom esu dvi dezutes ir atauge apie 9cm... Tai sakiau vel leksiu pas kirpeja uzsiprasyt tu man patikusiu ampulyciu 4u.gif  wub.gif  bigsmile.gif

Gal blogai perskaiciau,bet nepastebejau ampulyciu pavadinimo g.gif
Atsakyti
Tas ampules su placenta visi labai giria. biggrin.gif
Daugiau atsiliepimu teigiamu, o neigiamu negirdejau.
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 08 22, 17:59)
Gal blogai perskaiciau,bet nepastebejau ampulyciu pavadinimo  g.gif

Aha, man irgi idomu , kokia tu priemoniu firma??
Atsakyti