Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

Perskaiciau foruma, bet apie mano naudojamas ampules nieko neradau. Eurovaistineje isigijau Cycle Vital ampules nuo plauku slinkimo. Ar kuri esate jas isbandziusi? koks poveikis?
as jau baigineju pirma pakuote (ten ju yra 12), bet plaukai vis dar slenka. Siaip kursas yra 4 menesiai (4 pakuotes). labai idomu butu sias ampules isbandziusiu atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraa @ 2006 11 02, 11:52)
Perskaiciau foruma, bet apie mano naudojamas ampules nieko neradau. Eurovaistineje isigijau Cycle Vital ampules nuo plauku slinkimo. Ar kuri esate jas isbandziusi? koks poveikis?
as jau baigineju pirma pakuote (ten ju yra 12), bet plaukai vis dar slenka. Siaip kursas yra 4 menesiai (4 pakuotes). labai idomu butu sias ampules isbandziusiu atsiliepimus  ax.gif

Gal butu galima kaina tu ampuliu suzinoti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2006 11 02, 14:31)
Gal butu galima kaina tu ampuliu suzinoti blink.gif


dezute siu ampuliu kainuoja 106 Lt, joje yra 12 ampuliu- taigi dezutes uztenka menesiui. Gydymo kursas- 4 menesiai. Man jas rekomendavo vaistininke, tai ir isigijau blush2.gif
Atsakyti
sveikos.atrodo panašios temos dar nėra.radau tik apie ampules plaukam nuo slinkimo.tai gi ,dalinamės įspūdžiais smile.gif taigi,pasakokit apie atstatancias,drekinancias,maitinancias - LEPINANČIAS ampulytes plaukam.
aš bandžiau revlon atstatancias drekinancias is nutri serijos.labai patiko,15ml dviem kartam per akis,plaukai mano žemiau peciu.ten toks baltas kaip ir kremukas su lbj fainu dozatorium,kaina apie 9litai,pirkau medinese sukose vokieciu gatvej.
jauciu reiks dar nusipirkt,nes patiko plauku savijauta po naudojimo,nors naudojau tik viena ampule per du kartus.

bandziau alfaparf melynas ampulytes.pirkau velgi medinese sukose,apie 7litai.nepatiko,akd melynos.kam ta beriekalinga chemija? g.gif ir nepatiko,kad tepant putoja,o isdziuve plauaki buna beformiai ir greit vel reikejo juos plaut...antros nebepirksiu.beje,irgi 15ml.irgi uzteko dviem kartam.pati stebejaus.

esu bandzius orising proteica (nenuplaunama) ir mineralizante(nuplaunama).mineralizante pasirode stipresnio poveikio,zadu uzsipirkt visa kursa,kai atsiras pinigėlių.(plačiau rasiau orising temoj)

milkshake esu aprasius ju temoj,po ilgu dvejoniu,isvada-patiko.ar pirksiu nznau.
dar va spintelej stovi selective protek ampulyte,kai isbandysiu -pranesiu.jinai ruzavos spalvos... (nu kam det tu dazu ten,kad graziau? g.gif )
laukiu jusu atsiliepimu.gal kas naudojot kurias ilgesni laika?kaip poveikis?gal dar kitokiu esat atrade? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 27 gegužės 2007 - 14:40
sveiki,as turejau po gimdyno labai rimtu problemu del plauku slinkimo,bandziau tikrai viska bet geriausiai ir efektyviausiai padejo FURTERER ampolytes RF 80,
Atsakyti
Aš naudojau Alfaparf mėlynas ampulytes, bet nelabai man jos. Plaukai kažkaip veliasi po jų, stebuklų nedaro . Nors mano draugei labai tiko, plaukus neįtikėtinai atgaivino g.gif
Atsakyti
kazkada bandziau Biotraiment kapsules sausiems plaukams, patiko wub.gif plaukuciai buvo tokie minksti ir svelnus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 05 28, 12:07)
kazkada bandziau Biotraiment kapsules sausiems plaukams, patiko  wub.gif plaukuciai buvo tokie minksti ir svelnus  wub.gif

viena ir as buvau pabandyt nusipirkus... poveikis lyg ir nieko,bent blogiau tikrai nepadare,bet va kvapas...visa vonia ir as pati visa diena "su kvapeliu" vaiksciojau...ikyriai salsvas jis man. schmoll.gif
Atsakyti


As turejau Milk shake. Labai patiko thumbup.gif Plaukai tapdavo paklusnus, o ir kvapas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvačiuke @ 2007 05 29, 09:38)
As turejau Milk shake. Labai patiko  thumbup.gif  Plaukai tapdavo paklusnus, o ir kvapas  thumbup.gif

man kazkada kirpykloj buvo uzdeje milk shake, tai patiko thumbup.gif o kur perkate sias kapsules? 4u.gif
Atsakyti
Aš dabar nusipirkau Loreal raudonos keturios tūtelės viduj- nežinau, ar čia tai, apie ką kalbate - dažytiems plaukams. Tai gaila septyniolikos litų, jokio poveikio... Užtat Loreal kaukė dažytiems pl superinė, gal jau ketvirtą naudoju... Bet aš kaip ta senė iš pasakos apie auksinę žuvelę, vis geriau norėjau... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emanacija @ 2007 05 30, 00:59)
Aš dabar nusipirkau Loreal raudonos keturios tūtelės viduj- nežinau, ar čia tai, apie ką kalbate - dažytiems plaukams. Tai gaila septyniolikos litų, jokio poveikio... Užtat Loreal kaukė dažytiems pl superinė, gal jau ketvirtą naudoju... Bet aš kaip ta senė iš pasakos apie auksinę žuvelę, vis geriau norėjau... biggrin.gif

nujauciu,kad cia apie karsta alieju kalbi?ne? g.gif ji pasildzius po srove apie minute laikyt tereik.ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 29 gegužės 2007 - 23:09