Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 06, 15:21)
doh.gif  doh.gif  doh.gif ,nu nebegaliu ,jau atsibodo ir paciai ,ir jums turbut.. ax.gif Nuejau siand pirkt vel tu ampuliuku eurokose, sakau man reik parisiene...Tai jos pacios nesigaudo ,pradejo duot man visas is eiles...Ir kad swarbiausia ant visu uzklijuotas lipdukas ,kad parisiene, o ant pacios stiklines bonkytes uzrasyta EVELON arba DEA, arba dar kitas pavadinimas... unsure.gif Tai nebesuprantu visiskai ,apie kurias mes kalbame.. schmoll.gif  schmoll.gif  g.gif

Parisienne yra pati imone, o Evelon ir Dea ju ampules. ant placentos ampuliu neparasyta nei Evelon nei Dea smile.gif Evelon ampules nuo skilinejanciu galiuku, o DEA nepamenu nuo ko....
Foto yra cia buvau anksciau idejusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveline: 06 gruodžio 2008 - 23:19
QUOTE(ingkariuke @ 2008 11 26, 15:50)
O ziurekit ,dar girdejau apie gingseng ampules ,ar yra daugiau jas vartojjjusiu?  g.gif  4u.gif

kaip tik dabar pradejau sitas naudoti, bet jauciu apie efekta bus sunku pasakyti nes naudoju iskarto po placentiniu kurso g.gif kvepia gan stipriai jos bet man patinka tas kvapas.
Papildyta:
QUOTE(Lenaa @ 2008 11 07, 14:14)
Gal kuri esate naudojusi tokias ampules plaukams:

user posted image

Čia yra stiprinamasis, plaukų augimą skatinantis aliejus.
4u.gif

naudojau tokia nuo slinkimo. nepablogino bet ir nepagerino
Atsakyti
Sveikos, gal kuri naudojote FARMAVITA ampules plaukams? g.gif
Atsakyti
nusipirkau eurokos vaistinej pakuote 12 vnt ampuliu su placenta PLACENTA HAIR-LIQUID 4u.gif pakuote tokia kaip ir juoda, su maziukais rombais ir raodonom juostom. sunaudojau dar tik tris... ax.gif bet man nesiriebaluoja nuo ju plaukai, ziuresim ar duos poveiki 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos, kur Kaune galima isigyti tu ampulyciu Kerastase? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(merilda @ 2008 12 16, 19:31)
nusipirkau eurokos vaistinej pakuote 12 vnt ampuliu su placenta PLACENTA HAIR-LIQUID  4u.gif pakuote tokia kaip ir juoda, su maziukais rombais ir raodonom juostom. sunaudojau dar tik tris...  ax.gif bet man nesiriebaluoja nuo ju plaukai, ziuresim ar duos poveiki  4u.gif  wub.gif




kokia kainele?
Atsakyti
viena ampule kainuoja virs2 lt, o uz 12 ampuliu sumokejau 28 LT ax.gif seip ju ten dvieju rusiu yra, pigesnes, kur maziau placentos, ir va sitos brangesnes, kur placentos koncentracija didesne cool.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(merilda @ 2008 12 17, 11:14)
viena ampule kainuoja virs2 lt, o uz 12 ampuliu sumokejau 28 LT  ax.gif seip ju ten dvieju rusiu yra, pigesnes, kur maziau placentos, ir va sitos brangesnes, kur placentos koncentracija didesne  cool.gif  ax.gif

o is kur zinot, kad koncentracija didesne? nemaciau kad ten butu parasyta...
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 12 17, 18:35)
o is kur zinot, kad koncentracija didesne? nemaciau kad ten butu parasyta...

kur didesne konstrenracija - tai ir kaina didesne smile.gif su maza konstrentracija kainuoja virs 1 lt, su didesne virs 2 lt smile.gif ax.gif
Atsakyti
nepykit, bet ampules po 2 litus tai ar tik nera tikru tikriausias sh...?
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2008 12 17, 18:18)
nepykit, bet ampules po 2 litus tai ar tik nera tikru tikriausias sh...?

ne nuo kainos priklauso. as irgi maniau panasiai kaip tu. Nupirkau italu firmos ampules su placenta po 6lt (uz viena, atseit tik profesionalams, kirpykloms skirtos ampules) ir paskui tos pacios firmos tik uz 2lt. Efektas toks pats, ir paskui paziurejau sudeti (tikslia, procentine!!), tai ir vienose ir kitose sudetis vienoda. Tik vienos skirtos kirpykloms, kitos ne. Ir nuo to skiriasi kaina... Tai drasiai perejau prie Eurokosiniu pigesniu ax.gif
Atsakyti
o as nusipirkau ampules silpniems ir pazeistiems plaukams su biciu liauku sekrecijos aktyviaisiais komponenetais. Ka tik itryniau i plaukus - ziuresim kokie plaukas bus. Kvepia losjonas tai visai skaniai - gal siek tiek medumi... ax.gif
Atsakyti