Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(Mertise @ 2009 08 07, 11:50)
prisiskaiciau vakar cia apie tas ampules ir nusprendziau kad ir man reikia ax.gif buvau eurokose,bet taip ir neissirinkau sau,buvo ten tos su placenta,su zenseniu,dar kazkokios skirtos plauku galiukams ,kad neskilinetu,bet pasiskaiciau sudeti,tai visos spirito pagrindo pagaminti,del to nepaemiau.pabandysiu milkshake,jos ne spirito pagrindu ane?


ar kerastase yra eurokos? unsure.gif

as sudeties nezinau,bet bent is kvapo sprendziant tai milkshake turi spirito.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 07, 11:02)
ar kerastase yra eurokos? unsure.gif

as sudeties nezinau,bet bent is kvapo sprendziant tai milkshake turi spirito.

kerastase tikrai nera eurokose biggrin.gif ir kaina ten juokinga po 2 su kapeikom uz vnt. hmmm,jei ir milkshake su spiritu,tai gal ir tos pigios ampules geros tuomet,nezinau,as dar ne karto nebandziau ampuliu isvis,bet isbandysiu gal is pradziu milkshake smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 07, 12:13)
kerastase tikrai nera eurokose biggrin.gif  ir kaina ten juokinga po 2 su kapeikom uz vnt. hmmm,jei ir milkshake su spiritu,tai gal ir tos pigios ampules geros tuomet,nezinau,as dar ne karto nebandziau ampuliu isvis,bet isbandysiu gal is pradziu milkshake smile.gif))


na va,as ir galvoju,gi nera ju eurokos,o kai pacitavot zinute merginos,kuri apie kerastase rase,tai galvoju,negi atsirado lotuliukas.gif
milkshake man tai labai patiko,galvoju,gal vel kursa reiks pakartoti ax.gif
Atsakyti
man padejo Alfa Parf,pirkau Kristianoj Akropoly,tikrai nustojo slink ir sustiprejo,net galvoju,kad dar viena pakuote pirksiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetruze: 07 rugpjūčio 2009 - 12:00
QUOTE(Maserati @ 2009 08 07, 11:51)
na va,as ir galvoju,gi nera ju eurokos,o kai pacitavot zinute merginos,kuri apie kerastase rase,tai galvoju,negi atsirado lotuliukas.gif
milkshake man tai labai patiko,galvoju,gal vel kursa reiks pakartoti ax.gif

o tu visa kursa naudojai? kazkas rase kad uztenka 3 ampuliu ax.gif mano plaukai nera labai pazeisti,tik galiukai,na ir slenka... doh.gif daugiau profilaktiskai noreciau ,atgaivinti,palepinti plaukus ax.gif ,tai galvoju gal sutaupyti ir daug nepirkti lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(vetruze @ 2009 08 07, 11:58)
man padejo Alfa Parf,pirkau Kristianoj Akropoly,tikrai nustojo slink ir sustiprejo,net galvoju,kad dar viena pakuote pirksiu

o kokia ju kaina? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 07 rugpjūčio 2009 - 13:03
[quote=Mertise,2009 08 07, 14:02]
o tu visa kursa naudojai? kazkas rase kad uztenka 3 ampuliu ax.gif mano plaukai nera labai pazeisti,tik galiukai,tai galvoju gal sutaupyti ir daug nepirkti lotuliukas.gif
Papildyta:

Taip,pirkau visa dezute,bet naudojau tikrai ne kas kiekviena plovima. Mano plaukai visai nepazeisti,tiesiog jos priduoda minkstumo labai ax.gif ir plaukas svelnus buna
Atsakyti
apie milkshake jau prisiskaiciau geru atsiliepimu, bet kur ju produkcijos rast?eurovaistinese?
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2009 08 07, 15:06)
apie milkshake jau prisiskaiciau geru atsiliepimu, bet kur ju produkcijos rast?eurovaistinese?


ne,ten tikrai nebuna. As pirkau prie bigo esancioje kirpykloje, s.neries g. smile.gif daugiaauksciam name,pirmam aukste isikurusi,o kur kitur buna-nezinau:)
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 07, 14:15)
ne,ten tikrai nebuna. As pirkau prie bigo esancioje kirpykloje, s.neries g. smile.gif daugiaauksciam name,pirmam aukste isikurusi,o kur kitur buna-nezinau:)

cia Vilniuje? o kiek kainavo ten? nes kaina sviruoja nuo 6 iki 10lt.dar priekiauja Jeruzaleje RIMI parduotuveje,ten salonas irgi atrodo,kiek zinau ten po 10lt ampules g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 07, 15:25)
cia Vilniuje? o kiek kainavo ten? nes kaina sviruoja nuo 6 iki 10lt.dar priekiauja Jeruzaleje RIMI parduotuveje,ten salonas irgi atrodo,kiek zinau ten po 10lt ampules g.gif


Taip,vilniuje.Hm,dabar tiksliai nepamenu kokia ampules kaina,bet pirkau visa dezute tai berods 52 lt sumokejau..
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 07, 14:44)
Taip,vilniuje.Hm,dabar tiksliai nepamenu kokia ampules kaina,bet pirkau visa dezute tai berods 52 lt sumokejau..

na va nusipirkau sau 2 milk shake ampules,rytoj bandysiu,kosmetologe pasake,kad poveikis matysis jau po pirmo panaudojimo smile.gif kainavo po 8 lt,o perkant visa pakuote iseina pigiau-57lt smile.gif dar pasake kad jos be spiriito g.gif ir sias ampules nereikia itrinti i saknis o ties plauku ilgi.teisngai supratau? g.gif
Atsakyti
suviliojot mane su milk shake... biggrin.gif ir as dabar noriu blush2.gif kiek ampuliu ieina i pakuote? visai nebrangiai gaunasi... g.gif na ziurint kiek ju ten yra, nes pvz rene furterer apie 200 lt ten 12 berods ampuliu, bet jos tai tikrai superines, o milkshake nebandziau dar... mirksiukas.gif
Atsakyti