Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ampulės plaukams
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Pro_race
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 08 08, 20:07)
bet 8 ampules tai nera daug... g.gif  ir sako uztenka 8?  g.gif  4u.gif
*

mano plaukai ilgi ir jiems vienos ampules net per daug.
Arguendo
QUOTE(Pro_race @ 2009 08 09, 23:36)
mano plaukai ilgi ir jiems vienos ampules net per daug.
*

tas taip tiap, bet apskritai 8 ampules jei jos skirtos atstatymui/gydymui/whatever tai kazkaip mazai atrodo...na bet jei jau taip yta- tai good.
gulbinukas
Pries pora metu man siaubingai pradejo slinkt plaukai, net plike pradejo sviest, aplinkiniai pradejo tai pastebet.. aisku, liaudiskos priemones nepadejo, tad nuejau i vaistine ir nusprendziau, kad bandysiu viska is eiles ir nesvarbu kiek kainuos. nusipirkau keleta pigesniu kapsuliu (na aisku, naudojau jas ne po pora savaiciu, o pakankama laikotarpi,kad pradetu matytis rezultas), taciau jokio rezultato nebuvo. tai va tada nusipirkau ALLWAVES ampulyciu su kazkieno ten placenta ir tikrai padejo, plaukai pradejo ataugineti po kiek laiko, matesi tokie nepaklusnus styrantys plaukiukai (eziukas) ir jie tikrai manes neerzino, o tik dziugino.. tai va, man padejo tos kapsules..
Eve-line
QUOTE(gulbinukas @ 2009 08 27, 19:40)
tai va tada nusipirkau ALLWAVES ampulyciu su kazkieno ten placenta ir tikrai padejo, plaukai pradejo ataugineti po kiek laiko, matesi tokie nepaklusnus styrantys plaukiukai (eziukas) ir jie tikrai manes neerzino, o tik dziugino.. tai va, man padejo tos kapsules..
*

niu niu, kur pirkai, kiek kainavo? smile.gif
TekilaSunrise
QUOTE(Claude @ 2009 08 08, 19:45)
O kokie atsiliepimai būtų apie O'Rising Caduta ampules?
*

Esu kazkada naudojusi. Man atrodo, kad man padejo. O ir jausmas geras - neriebaluoja, kvapas malonus.
NeNuorama`
Siandien nusipirkau O'rising ampules nuo plauku slinkimo... nes baisu kas darosi... tik klausimas... kaip ten jas itrini i galvos oda per plaukus biggrin.gif paaiskinkit man neismanelei blush2.gif
Maserati
QUOTE(NeNuorama` @ 2009 09 04, 19:58)
Siandien nusipirkau O'rising ampules nuo plauku slinkimo... nes baisu kas darosi... tik klausimas... kaip ten jas itrini i galvos oda per plaukus biggrin.gif paaiskinkit man neismanelei  blush2.gif
*

Darai skyrima ir itrinti,ir taip visa galva smile.gif
lady_m
Sakykit kaip reikia naudoti ampules su placenta, nes man kyla labai daug neaiskumu? (pirkau Eurokose)..
1.Plaunu galva 3 kartus savaiteje, tai po kiekvieno plovimo reikia itrinti plauku saknis ir poto nenuskalauti?
2. Ar vienam kartui sunaudoti po visa ampule ar uztenka tik po puse?
3. Ar tarp naudojimu reikia daryti kokias pertaukas, ar tik baigus visa pakuote?
4. Ir visa tai daryti ant dregnu ar sausu plauku?

Gal man pades ir atsakys i mano siuos klausimukus, tos, kurios si dalykeli jau isbande smile.gif 4u.gif
ambriu
QUOTE(lady_m @ 2009 09 17, 19:35)
Sakykit kaip reikia naudoti ampules su placenta, nes man kyla labai daug neaiskumu? (pirkau Eurokose)..
1.Plaunu galva 3 kartus savaiteje, tai po kiekvieno plovimo reikia itrinti plauku saknis ir poto nenuskalauti?
2. Ar vienam kartui sunaudoti po visa ampule ar uztenka tik po puse?
3. Ar tarp naudojimu reikia daryti kokias pertaukas, ar tik baigus visa pakuote?
4. Ir visa tai daryti ant dregnu ar sausu plauku?

Gal man pades ir atsakys i mano siuos klausimukus, tos, kurios si dalykeli jau isbande  smile.gif  4u.gif
*

1.Taip, jei nusprendete naudoti ampolytes su placenta tai tikrai reiketu bent viena kursa sunaudoti pastoviai itrinant, tai reiskias - kiekviena diena, arba jei jus plaunat galva reciau tai po kiekvieno plovimo tiesiog. Ir aisku jokiais budais nenuplauti itrinus - nes nieko nebeliks.
2.As pati naudoju po puse. Kadangi trinu tik saknis, tai ziuriu kad po visa galvos oda pasiskirstytu ir man uztenka puses. Likusia uzkemsu kramtoske ir palieku sekanciai dienai.
3.Pertrauka kiek zinau daroma yra pabaigus kursa - visa pakuote. Na jus pati matysit. Cia labai individualu.
4.Patariama itrinti svarius, t.y isplautus ir dar dregnus plaukus - turbut del to kad taip kartu su likusia dregme geriau isdziutu ir isigertu i oda ir saknis.
smile.gif)))
Intrinsa
QUOTE(NeNuorama` @ 2009 09 04, 20:58)
Siandien nusipirkau O'rising ampules nuo plauku slinkimo... nes baisu kas darosi... tik klausimas... kaip ten jas itrini i galvos oda per plaukus biggrin.gif paaiskinkit man neismanelei  blush2.gif
*

buna toks antgaliukas, labai patogu dozuoti, ji prideda didesni kieki perkant ampulyciu smile.gif
naudojau, man labai patiko, kvapas bigsmile.gif
Jadziūnė
Iš draugės įsigijau ampules, kurios neva stabdo plaukų slinkimą, maitina, stiprina plauką, skatina jų augimą ir suteikia minkštumo, švelnumo, naudoju dar neilgai, tai sunku būtų labai girti, tačiau tos ampulytės pakuotėje (žalia su juodu) po 12vnt, skaidi ampulė, rudas skystis, ne itin maloniai kveliantis. Tos ampulės su siera ir placenta. Tepliojasi ir diedas, jis sako, kad jam padeda. Neturiu po ranka pakuotės, tad smulkiau nepasakysiu, tačiau jos virš 70Lt kainuoja. Skystį iš ampulių reikia įmasažuoti į plaukų šaknis, bet čia anokia ir naujiena biggrin.gif
Vitulka

i 
Tema sutvarkyta. Spaminės žinutės ištrintos
Blondine uz vairo
QUOTE(Claude @ 2009 08 08, 19:45)
O kokie atsiliepimai būtų apie O'Rising Caduta ampules?
*

Orising Caduta neriebina tikrai, bet sausina. Plaukai šiaudiniai. O nuplauti negalima kad kondiku sušvelninti. Sausina mano šviesintus plaukus. Po šampūno neįmanoma plaukus iššukuot. K-05 Karal tonikas man geriau. Pagerėjimas yra. Sake kad būtina visa kursą praeit. Man užteko 3 ampulių. Jeigu gausus plauku slinkimas reiktu pilnam kursui pasiruošti. Rašo čia kad beveik taspats Orising, Karal, Furterer. Viskas veikia.
TerrorisTe69
QUOTE(qazxde @ 2009 06 20, 20:13)
Labas  thumbup.gif Norejau pasiteirauti apie plauku ampules vichy. Gal kas naudojo? Kaip ilgai trunka kursas?  victory.gif
*

va šitas rekomenduoju thumbup.gif prieš metus žeuriai slinko plaukai, kirpėja liepė nusipirkt šitas vichy. sakiau,kad mane gazdina kaina. tai ji sakė, isivaizduok,kad perki ne dėl grožio,o kaip vaistą, kad tai yra neišvengiamai reikalinga tavo plaukams:) sukandus dantis sumokėjau, ir tookia patenkinta likau. kaskart tepant tuo serumu, plaukai atrodo net urgzdavo iš malonumo:) gaila,kad kaina taip padidėjo, anksčiau pirkau už 110, o dbr 140.. na bet vienos ampuolytės užtenka dviems kartams, tai gaunas 24 jos ir tept ne kasdien,o kelis kart per savaitę berods, tai atsiperka:)
mylima žmona
Dėl O‘rising ampulių ir šampūnų CADUTA tai tikrai labai labai sausina plaukus. Man po šampūno plaukai taip susivėlė buvo, kad šukuojant daugiau išroviau nei pagydžiau. doh.gif
ritukas1
laba,
as naudojau Vichy- tai nepasakyciau, kad man labai padejo..bet O'rising ampules nuo pleiskanu- tai nepakeiciamas dalykas..nieko geriau nesu bandziusi...
siandien eisiu i vaistine ir kazka pirksiu, nes vel pradejo plaukai ziauriai slinkti..jau buvo susitvarke...ir vel viskas is naujo... doh.gif
*Lukro*
Sveikos, gal kuri zinote, kur vilniuj butu galima isigyti ampuliu "sicura professional" linijos,man jos nepakeiciamos...kaune kazkada pirkau,bet gal kur ir vilniuj butu g.gif
Emocija2009
QUOTE(ritukas1 @ 2009 10 06, 10:34)
laba,
as naudojau Vichy- tai nepasakyciau, kad man labai padejo..bet O'rising ampules nuo pleiskanu- tai nepakeiciamas dalykas..nieko geriau nesu bandziusi...
siandien eisiu i vaistine ir kazka pirksiu, nes vel pradejo plaukai ziauriai slinkti..jau buvo susitvarke...ir vel viskas is naujo... doh.gif
*

Pabandyk Kaaral. As naudoju. Labai gerai padeda. As pora savaiciu naudoju ir jau matau kad zymiai maziau slenka. Tik as ne ampules naudoju o buteliuke losjona. yahoo.gif Patenkinta kaip dramblis.
mylima žmona
QUOTE(Emocija2009 @ 2009 10 06, 23:18)
Pabandyk Kaaral. As naudoju. Labai gerai padeda. As pora savaiciu naudoju ir jau matau kad zymiai maziau slenka. Tik as ne ampules naudoju o buteliuke losjona. yahoo.gif Patenkinta kaip dramblis.
*

Pritariu kad KAARAL nustebino mane savo galimybėmis. O‘Rising neblogas, bet man jau praeita diena šiasndien. Per tiek daug metų jokių pakeitimų. doh.gif Nenuostabu kad KAARAL ir dabar ne tik KAARAL pagal efektyvumą stovi aukščiau O‘Rising. Nebūčiau išbandžiusi naujovių, nebūčiau sužinojusi. O kokia buvo meile wub.gif Dabar mano manymų O‘Rising linijose liko eteriniai aliejai kurie verti didelio dėmesio. Ir konkurentai bus L‘occitane.
Skaičiau pas ukrainiečius, kad irgi skundžiasi O‘Rising. Rašo kad gamintojai nesirūpina, netobulina verslo, nėra laboratorijos ir akademijos. Kad užsako produkcija iš kažko ir perparduoda. Ant kiek čia tiesos sunku sužinot. Bet viska išanalizavus, galima ir sutikti kad taip yra. verysad.gif
charisma2121
QUOTE(Emocija2009 @ 2009 10 06, 22:18)
Pabandyk Kaaral.
*

reikes pabandyti bigsmile.gif man pradeda slinkti kasmet rudeni, tai jau matau, kad reikia unsure.gif pernai naudojau Vichy - visai patiko, siemet reikes Karal isbandyti bigsmile.gif
diamondness
Nusipirkau siandien Dea ampules kelias plaukams,tik nezinau kaip ta skysti ant galvos istept,kad vienam kartui puses uztektu g.gif Apskritai nezinau ar man viso uzteks,nes jauciu prasiterliociau as ten,o ant galvos normaliai beveik nieko nepatektu biggrin.gif doh.gif Ar ta skysti tiesiai is ten ant galvos pilti,ar pirmiau ant pirstu uzlasinti ir tik tada i galva trinti? g.gif Ir su kuo paskui uzkimsti,jei kartais per klaida pavyktu tik puse vienam kartui sunaudoti,nes su kramtoske,kaip cia kazkur skaiciau nelabai tiesa pasakius vilioja? biggrin.gif
dilgelyt
QUOTE(diamondness @ 2009 10 10, 17:38)
Nusipirkau siandien Dea ampules kelias plaukams,tik nezinau kaip ta skysti ant galvos istept,kad vienam kartui puses uztektu g.gif Apskritai nezinau ar man viso uzteks,nes jauciu prasiterliociau as ten,o ant galvos normaliai beveik nieko nepatektu biggrin.gif  doh.gif Ar ta skysti tiesiai is ten ant galvos pilti,ar pirmiau ant pirstu uzlasinti ir tik tada i galva trinti? g.gif Ir su kuo paskui uzkimsti,jei kartais per klaida pavyktu tik puse vienam kartui sunaudoti,nes su kramtoske,kaip cia kazkur skaiciau nelabai tiesa pasakius vilioja? biggrin.gif
*

Visu musu galvu dydziai labai panasus,o ampule ir skirta galvos odai,ne plauku ilgiui,taigi ampuleje nurodytas kiekis yra nustaytas vienkartinei dozei tinkanciai keikvienam is musu paskirstyt ant galvos odos,jokiu palikimu po puse buti neturetu,reik kruopsciai istrinti ir tikrai nieko neliks.
Nuleisk galva zemyn ,pripausk prie galvos odos nulauzta ampule is svelniai kalendama po galva vedziok vis imasazuodama pirstais,skystis nuo sprando tekes per galva link kaktos,o tu ji vis dar itrinsi.Kitas budas -nenuledus galvos,o tiesiog darantis skyriuma ,prie skyriumo vis itrinti.
Poveikiui pastebeti keliu ampuliu tikrai neuzteks mirksiukas.gif
Intrinsa
QUOTE(dilgelyt @ 2009 10 10, 19:40)
Visu musu galvu dydziai labai panasus,o ampule ir skirta galvos odai,ne plauku ilgiui,taigi ampuleje nurodytas kiekis yra nustaytas vienkartinei dozei tinkanciai keikvienam is musu paskirstyt ant galvos odos,jokiu palikimu po puse buti neturetu,reik kruopsciai istrinti ir tikrai nieko neliks.
Nuleisk galva zemyn ,pripausk prie galvos odos nulauzta ampule is svelniai kalendama po galva vedziok vis imasazuodama pirstais,skystis nuo sprando tekes per galva link kaktos,o tu ji vis dar itrinsi.Kitas budas -nenuledus galvos,o tiesiog darantis skyriuma ,prie skyriumo vis itrinti.
*

yra ampuliu, kurios koncentruotos ir naudojama puse ampules turio,na dazniausiai buna nurodyta kiek naudoti smile.gif
dilgelyt
QUOTE(ingira @ 2009 10 10, 18:49)
yra ampuliu, kurios koncentruotos ir naudojama puse ampules turio,na dazniausiai buna nurodyta kiek naudoti smile.gif
*

gal tokios kaip kerastase kurios buna kaip mazuose buteliukuose,bet stikliniu nulauziamu nevienakartiniu nesu maciusi g.gif
ambriu
Na as pati Placenta Dea visa kursa is Eurokos prigiebiau kai akcija buvo. Ir iki siol dar nepabaigiau, nors naudoju kasdien, bet naudoju tik po puse ampoles vienam kartui. Ne del to kad gaileciau po visa tept, o tiesiog kai jauciu kad visa galvos oda jau sudrekinta tai zinau kad likusios ampoles pylimas sueis ant pacio plauko arba nubeks zemen, tai as tiesiog tada uzkemsu likuti tokia lipnia mase (nuotraukom klijuot ant sienos pirkau ja)ir padedu kur sekanciam kartui. Visada trinu galva pavertus ja zemyn pradedant nuo pakausio, nes kai darydavau skyrimais, tai budavo nubegimu ivairiu per ausis ir per veida. biggrin.gif smile.gif))
Ekaterina
Man padejo ampules nuo slinkimo Kaaral thumbup.gif
dilgelyt
QUOTE(Ekaterina @ 2009 10 11, 13:12)
Man padejo ampules nuo slinkimo Kaaral  thumbup.gif
*

Kiek ju sunaudojai?
diamondness
QUOTE(dilgelyt @ 2009 10 10, 19:40)
*

Kazkaip po daug iskarto niekada nesu linkusi pirkti,o jei kartais visai kazkas nepatiks doh.gif O neriebina tas skystis saknu? g.gif
camelija82
Sveikos mielosios. Atsiprasau jei pasikartosiu, bet kur galima isigyti Kaaral priemoniu nuo slinkimo? Ir kokios kainytes? Aciu atsakiusioms 4u.gif
ritukas1
QUOTE(Emocija2009 @ 2009 10 06, 23:18)
*

aciu, dabar ir vaistinej ir kosmadoj lyg susitare man sias isgyre... Hair cur firmos Brelil... bandysiu, ziuresiu... sunaudosiu kiek priklauso...
padarysiu pertrauka o po to ziuresim ar keisiu ar ne...
beje O'Rising berods nebebus galima nusipirkti... klausiau vaistinej...tai vsio..nebebus pas juos bent... doh.gif
juo_2ke
atsiprasau jei jau buvo apie tai kalbeta, nes visos temos neskaiciau, bet gal galit pasakyti kokia kaina mazdaug ir kiek reikia nusipirkti vichy ampoliu? geru atsiliepimu apie jas girdejau, tik nezinau kur ju galima nusipirkti ir kiek reikia?aciu 4u.gif
Rasytee
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 12, 14:01)
atsiprasau jei jau buvo apie tai kalbeta, nes visos temos neskaiciau, bet gal galit pasakyti kokia kaina mazdaug ir kiek reikia nusipirkti vichy ampoliu? geru atsiliepimu apie jas girdejau, tik nezinau kur ju galima nusipirkti ir kiek reikia?aciu 4u.gif
*

dezutei ju buna 12vnt o dezutes kaina jei neklystu 154lt , as pirkau eurovaistinei
diamondness
Jau isbandziau ta Dea ampole,tai jau trecdalio uzteko man,tai isena apie 3,3 ml cool.gif O kazkada esu bandziusi BC ampoles ar kas ten tokios kur mazose tutelese,tai jos po 1 ml buvo,ir tai uzteko,bet kazkaip galvojau,kad si karta tikrai daugiau sunaudosiu,nes kuo toliau,tuo labiau netaupesne tokiem dalykams darausi biggrin.gif doh.gif
emilija23
kiek bandziau tai nieko gero ampules
juo_2ke
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 12, 16:15)
dezutei ju buna 12vnt o dezutes kaina jei neklystu 154lt , as pirkau eurovaistinei
*

aciu, reikes pabandyti rolleyes.gif
Millita*
nu va,nusipirkau isgirtasias ampules su placenta,ziuresiu kiek jos cia geros smile.gif nes mano plaukuciai gana silpni ir slenka,tai tikiuosi pades smile.gif viena jau sunaudojau,tai siaip galiu pasakyti plaukai tokie svelnesni pasidare ir ne taip riebaluojasi.
diamondness
QUOTE(lietuvaiteee @ 2009 10 15, 20:19)
nu va,nusipirkau isgirtasias ampules su placenta,ziuresiu kiek jos cia geros smile.gif  nes mano plaukuciai gana silpni ir slenka,tai tikiuosi pades smile.gif viena jau sunaudojau,tai siaip galiu pasakyti plaukai tokie svelnesni pasidare ir ne taip riebaluojasi.
*

O per kiek sykiu viena sunaudojot? rolleyes.gif Nes maniau,kad man 3 kartam uzteks,bet dabar jau matau,kad visiem 4 pilnai,nors saziningai visa galva itrinu,nelieka sausu plotu cool.gif
Millita*
QUOTE(diamondness @ 2009 10 15, 20:03)
O per kiek sykiu viena sunaudojot? rolleyes.gif  Nes maniau,kad man 3 kartam uzteks,bet dabar jau matau,kad visiem 4 pilnai,nors saziningai visa galva itrinu,nelieka sausu plotu cool.gif
*

per viena syki visa ampule ir sunaudojau.istikruju man tos vienos ampules per daug,bet kadangi ampule stikline tai kazkaip paglvojau kaip man ja palikti kitam kartui g.gif
Jarida
ga kas naudojo Selective mineralizer ampules?kokie atsiliepimai? smile.gif vakar pirkau tai idomu ar poveikis bent sioks toks yra
love_spell
as ir nusipirkau ampoles placenta activ ir dea ziuresiu smile.gif
juo_2ke
QUOTE(Jarida @ 2009 10 21, 18:28)
ga kas naudojo Selective mineralizer ampules?kokie atsiliepimai? smile.gif vakar pirkau tai idomu ar poveikis bent sioks toks yra
*

as turiu Selective, bet ne ampoles, o aliejuka reik lasint issiplovus galva ir itrint, bet kaip parasyta jos skatina plauku augima, visai nieko, ilgam uztenka, nes kasdien netepu smile.gif
Jaslene
Sveikos, gal kuri galit papasakot kaip naudojamos milkshake ampules? 4u.gif
micefee
O kur tos KAARAL kosmetikos nusipirkti?
micefee
Jau radau. ax.gif
olga_klp
QUOTE(Jaslene @ 2010 01 10, 18:56)
Sveikos, gal kuri galit papasakot kaip naudojamos milkshake ampules? 4u.gif
*

imasazuoti i svarius,dregnus plaukus. palaikyti 10= 15 min ir nuplauti smile.gif
Jaslene
QUOTE(olga_klp @ 2010 01 11, 00:28)
imasazuoti i svarius,dregnus plaukus. palaikyti 10= 15 min ir nuplauti smile.gif
*

O ant saknu reikia tepti? 4u.gif
Pro_race
isigijau ampules su placenta is eurokos. Tai visai nepatiko. Na bandysiu toliau eksperimentuot ir dar kelias sunaudot, bet efektas po pirmo bandymo nuvyle ( bent jau lyginant su milk shake ampulem). Plaukai prie saknu priglude, kazkokie keisti, sausoki. Kai naudojau milk shake efektas buvo priesingas ir jau po pirmos ampules.
Infomanija
As labai senai turejau ampules su placenta. Pirkau Savanoriu pr. prof kosmetikos parduotuveje. Nieko gero schmoll.gif Milk Shake bandziau. Viskai nieko. KAARAL bandziau irgi labai gerai, dabar noriu pabandyti Alfaparf. ax.gif
viola****
Sveikos, gal kas naudojote Satinique seruma plaukams(is Amway), tokios ampules, ten pakuoteje 8 ampules? Kokie bus atsilepimai? Nes ju kaina gana nemaza, tai gal ir geros. g.gif
Jarida
Sunaudojau Selective ampules 3 mineralines smile.gif labai esu patenkinta plaukai augt greitai pradejo ir slink nustojo.kita karta vel paimsiu kelias visai geras dalykas smile.gif vienos uztenka 2 kartam taupiai naudojasi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.