Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

Srazdane, jei tai susiję su nėštumu ar pogimdyviniu laikotarpiu, nieko labai padaryt ir neišeis... Tokiu atveju sujaukta tvarka organizme atsiliepia ir plaukams. Tiesiog gerk vitaminus, naudok kokias stiprinančias priemones ir viskas laikui bėgant susitvarkys savaime. Man po gimdymo irgi plaukai slinko kuokštais, situacija susitvarkė tik po gero pusmečio.
O jei tu neturi jokių reikalų su nėštumu, tada manau reikėtų kreiptis į daktarus.
Atsakyti
mano draugė slenkant plaukam Rene Furtherer priemones naudojo - ampules ir šampūną plaukam - visas kursas jai apie 250 Lt lt kainavo, bet jai labai padėjo - daug naujų plaukų priaugo
Atsakyti
Kai rudenį man pradėjo slinkti plaukai, Eurovaistinėje štai ką pasakė apie ampules- tas skystimėlis tikrai nenukeliaus iki šaknų . Reikia pirmiausiai atvert odos poras su tam skirtos ampulės turiniu, o tik tuomet tepti gydomuoju. Kai paklausiau vaistininkės aiškinimų, tai lyg ir logiškai skambėjo. Šios ampulės Rene Furterer , viena kainuoja virš devynių lt, per savaitę du kartus terliotis rekia. Ištrynus galvos odą su pirmąja ampule galva pradėdavo "kaisti ", po kurio laiko išplaiui šampūnu ir tepi gydomąjį skystymėlį. Man užteko penkių kartų, matyt slinkimas ir šiaip ėjo į pabaigą. Tuo pačiu gėriau vitaminus ir dar kažką stipraus iš B grupės papildomai, kadangi mano plaukų slinkimas buvo nervinio pobūdžio.
Atsakyti
Kazkaip nelabai tikiu, kad ampulyciu skystis nepasisavinimas, jei "neatidarai" poru (ar ko kito, pan.) Manau, kad tai dar vienas reklaminis triukas... Pinigeliu ispesti, juk rinkos pasiula tik dideja...

Ne i tema, bet....
Dar prisiminiau, kad visai nesenai buvo straipsnis spaudoje, kad gydytojai galejo keliauti paslidinet papigiai, nes keliones pagrindines islaidas apmokejai farmacijos imones. O kodel? Todel, kad receptai buvo rasomi atsizvelgiant, i tu firmu gaminamus vaistus smile.gif Vadinasi israsomais vaistais irgi nereikia pasitiketi, kad jie patys patys.... Visada galima vaistineje paklausti ar yra tokios sudeties vaistukas, tik pigesnis. As taip darau ir tikrai ne blogesni vaistukai buna, o kad pigiau, tai zenkliai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzyte: 19 kovo 2005 - 12:06
Aciu uz patarimus. Apie gydytojus(nes as neturiu reikalu su nestumu) ir as pagalvojau bet kol kas niekaip negaliu pas juos nukeliauti.. O Beje gal kas zinot koki nebloga gydytoja siuo klausimu(del plauku slinkimo) Kaune?
Atsakyti
Savaitgalį išbandžiau Xenna karštą aliejų plaukams - tokiose vienkartinėse tūbelėse, 3 tūbelės - 10 Lt. Rašo, kad reikia laikyti minutę, bet palaikiau tris biggrin.gif
plaukai po to labai blizgėjo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Strazdane @ 2005 03 20, 20:18)
Aciu uz patarimus. Apie gydytojus(nes as neturiu reikalu su nestumu) ir as pagalvojau bet kol kas niekaip negaliu pas juos nukeliauti.. O Beje gal kas zinot koki nebloga gydytoja siuo klausimu(del plauku slinkimo) Kaune?


Sveika strazdanele, man paciai tokios pacios problemos su plaukais. As daug esu isbandziusi visokiu priemoniu ir liaudiskais motyvais ir pirktom ampulem.... Bet nelabai kas padejo. Kaip gydytoja aiskino, tai labai daug priklauso nuo organizmo, svarbiausia hormonu pusiausvyra ar kazkas panasiai, dabar nelabai prisimenu, tik supratau tiek, kad reikia labai prisiziureti savo gyvenimo tempa, mityba ir t.t. netgi kontraceptines tabletes gali itakoti ir pakenkti plaukams.
Buvau privaciai, tai gydymo kainos stulbinancios.
Girdejau, kad II ligoninej yra kazkokia gydytoja, tai dar pas ja bandysiu patekti, gal ka naujo suzinosiu. O visos priemones (ampules, sampunai) tai tik pristabdo plauku slinkima, bet problemos, nuo ko jie slenka, nepanaikina. Tai gali buti paveldima.

Tikiu, kad toms, kurioms staiga pradejo slinkti plaukai ir neilga laika, ampules tikrai padeda, bet ka daryti toms, kurioms jau tai vyksta ilgai ir neaisku kodel, kai jau nezinai ko griebtis?...........
Atsakyti
QUOTE(Pupsas @ 2005 03 21, 19:28)
Carin aplamai fantastiska kosmetika plaukams  thumbup.gif Ir kur as  anksciau buvau  doh.gif  biggrin.gif


O kur tą Carin kosmetiką perkate? Neteko pastebėti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 03 21, 21:10)
O kur tą Carin kosmetiką perkate? Neteko pastebėti... g.gif


Šiaip čia profesionali kosmetika, parduotuvėse neprekiauja. O galit įsigyt pas kirpėją arba jų salone Stanevičiaus g. 9, Vilniuje (įsikūrę kirpyklos "Ambicija" patalpose) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2005 03 13, 13:16)
taigi nusipirkau vakar alfa parf ampoles,vaistininke isgyre kad neblogos,tikiuosi kad nors kiek pades.kas naudojot parasykit kiek mazdaug reik sunaudot kad pasijustu efektas


Būtų labai įdomu sužinoti koks efektas? smile.gif O tos vienos ampulės užtenka tik vienam kartui? g.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif čia jūs visos rašėte apie ampules nuo plaukų slinkimo, bet gal galėtumėt kuri nors parekomenduoti kokių ampulių plaukų būklei pagerinti (nes prisižaidžiau su dažais doh.gif tad galai nutrupėjo ir šiaip plaukai katastrofiškai atrodo)
Atsakyti
QUOTE(Vaela @ 2005 04 03, 16:25)
Šiaip čia profesionali kosmetika, parduotuvėse neprekiauja. O galit įsigyt pas kirpėją arba jų salone Stanevičiaus g. 9, Vilniuje (įsikūrę kirpyklos "Ambicija" patalpose)  mirksiukas.gif


vakar pasiskambinau į šitą saloną - mane domino ampulės nuo plaukų slinkimo ir augimą skatinančios - 6 vnt. pakuotė kainuoja 28 Lt. Efektui padidinti siūlo naudoti ir atitinkamą šampūną - 15 Lt. Dar labai rekomendavo serumą plaukų galiukams - kad nesišakotų , netrupėtų ir pan, kartu nuima ir elektrinimasi - 30 Lt.

Šiandien skambinsiu, užsisakysiu ampules ir šampūną, žiūrėsim, koks poveikis biggrin.gif beje, pasiūlė, kad vadybininkė, važiuodama kurią dieną pro šalį gali užvežti priemones thumbup.gif liuks aptarnavimas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Beje, Hex, neblogas yra Henna gydomasis aliejus-serumas - tokiose vienkartinėse tūbelėse, 3 vnt - apie 11 Lt. Reikia naudoti pašildytą, ir parašyta, kad laikyti minutę, aš tris laikydavau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėjav: 09 rugpjūčio 2005 - 07:01