Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

atsiprasau jei jau buvo apie tai kalbeta, nes visos temos neskaiciau, bet gal galit pasakyti kokia kaina mazdaug ir kiek reikia nusipirkti vichy ampoliu? geru atsiliepimu apie jas girdejau, tik nezinau kur ju galima nusipirkti ir kiek reikia?aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 12, 14:01)
atsiprasau jei jau buvo apie tai kalbeta, nes visos temos neskaiciau, bet gal galit pasakyti kokia kaina mazdaug ir kiek reikia nusipirkti vichy ampoliu? geru atsiliepimu apie jas girdejau, tik nezinau kur ju galima nusipirkti ir kiek reikia?aciu 4u.gif


dezutei ju buna 12vnt o dezutes kaina jei neklystu 154lt , as pirkau eurovaistinei
Atsakyti
Jau isbandziau ta Dea ampole,tai jau trecdalio uzteko man,tai isena apie 3,3 ml cool.gif O kazkada esu bandziusi BC ampoles ar kas ten tokios kur mazose tutelese,tai jos po 1 ml buvo,ir tai uzteko,bet kazkaip galvojau,kad si karta tikrai daugiau sunaudosiu,nes kuo toliau,tuo labiau netaupesne tokiem dalykams darausi biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 12 spalio 2009 - 15:55
kiek bandziau tai nieko gero ampules
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 12, 16:15)
dezutei ju buna 12vnt o dezutes kaina jei neklystu 154lt , as pirkau eurovaistinei

aciu, reikes pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
nu va,nusipirkau isgirtasias ampules su placenta,ziuresiu kiek jos cia geros smile.gif nes mano plaukuciai gana silpni ir slenka,tai tikiuosi pades smile.gif viena jau sunaudojau,tai siaip galiu pasakyti plaukai tokie svelnesni pasidare ir ne taip riebaluojasi.
Atsakyti
QUOTE(lietuvaiteee @ 2009 10 15, 20:19)
nu va,nusipirkau isgirtasias ampules su placenta,ziuresiu kiek jos cia geros smile.gif  nes mano plaukuciai gana silpni ir slenka,tai tikiuosi pades smile.gif viena jau sunaudojau,tai siaip galiu pasakyti plaukai tokie svelnesni pasidare ir ne taip riebaluojasi.

O per kiek sykiu viena sunaudojot? rolleyes.gif Nes maniau,kad man 3 kartam uzteks,bet dabar jau matau,kad visiem 4 pilnai,nors saziningai visa galva itrinu,nelieka sausu plotu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 15, 20:03)
O per kiek sykiu viena sunaudojot? rolleyes.gif  Nes maniau,kad man 3 kartam uzteks,bet dabar jau matau,kad visiem 4 pilnai,nors saziningai visa galva itrinu,nelieka sausu plotu cool.gif


per viena syki visa ampule ir sunaudojau.istikruju man tos vienos ampules per daug,bet kadangi ampule stikline tai kazkaip paglvojau kaip man ja palikti kitam kartui g.gif
Atsakyti
ga kas naudojo Selective mineralizer ampules?kokie atsiliepimai? smile.gif vakar pirkau tai idomu ar poveikis bent sioks toks yra
Atsakyti
as ir nusipirkau ampoles placenta activ ir dea ziuresiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jarida @ 2009 10 21, 18:28)
ga kas naudojo Selective mineralizer ampules?kokie atsiliepimai? smile.gif vakar pirkau tai idomu ar poveikis bent sioks toks yra

as turiu Selective, bet ne ampoles, o aliejuka reik lasint issiplovus galva ir itrint, bet kaip parasyta jos skatina plauku augima, visai nieko, ilgam uztenka, nes kasdien netepu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri galit papasakot kaip naudojamos milkshake ampules? 4u.gif
Atsakyti