Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią knygą verta dovanoti

norėčiau vaikinui valentino dienos proga padovanoti knygą.. tik kokią?:/ gal turite pasiūlymų? būčiau labai dėkinga:)
Atsakyti
Reikia žiūrėt kuom domisi, nes iš dangaus kainupirksi tai ir pati nefainai jausis ir jam bus sad.gif . Aš pvz savo vyrui gimtadieniui dovanojau knygą apie mašiną, jisai kadangi pas mane pasinešęs mašinos surinkinėjime - išrinkinėjime tai buvo labai laimingas thumbup.gif Vakar pats pasikeitė kažkokias traukes, tai buvo labai laimingas ir šiaip į tuliką eina knygą nešasi tongue.gif doh.gif
Atsakyti
o mano draugas nemokejo kaklaraiscio risti, tai tokia knyga ir nupirkau
Atsakyti
As irgi manau, kad reikia issamesnes informacijos apie ta zmogu. Svarbu, kuo jis domisi, koks jo amzius, kaip reaguoja i pokstus biggrin.gif cry.gif . Pavyzdziui, as savajam padovanojau A.Lindgran knyga "Karlsonas, kuris gyvena ant stogo" biggrin.gif Tai jis labai dziaugesi, nes sis personazas buvo jam pats megstamiausias vaikysteje tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 02 14, 13:02)
o mano draugas nemokejo kaklaraiscio risti, tai tokia knyga ir nupirkau


nepyk, taciau man tai viena is kvailiausiu dovanu. Tai lyg ir tas pats, kas padovanotum knyga: "Kodel naudinga plauti indus" ar pan.
Reikia apskritai ziureti ar tas vaikinas knygas megsta. Gal jis isvis nemegejas skaityti. Jei taip, tai koki zanra megsta, gal net turi megstama savo leidiniu linija. Jei nei taip nei taip, tai tada geriau zurnalo prenumerata. smile.gif
Atsakyti
Verta atsizvelgti i pomegius ar veikla.

As tai esu dovanojus knygas, kur daug skaityti nereikia - vakareliu megejui - apie kokteilius, kaip juos ruosti; vaikinui prie meno - apie dizaina. Labai patenkinti buvo. smile.gif
Atsakyti
MANISKIS TAI IS VIS NESUPRASTU, JEI KNYGA PADOVANOCIAU.. schmoll.gif bash.gif

NA NEBENT KAMASUTRA smileysex.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2005 02 25, 14:06)
nepyk, taciau man tai viena is kvailiausiu dovanu. Tai lyg ir tas pats, kas padovanotum knyga: "Kodel naudinga plauti indus" ar pan.
Reikia apskritai ziureti ar tas vaikinas knygas megsta. Gal jis isvis nemegejas skaityti. Jei taip, tai koki zanra megsta, gal net turi megstama savo leidiniu linija. Jei nei taip nei taip, tai tada geriau zurnalo prenumerata.  smile.gif


Tau gal kvailiausia, kitiem pati geriausia.. Nedovanočiau jei nemėgsta.
Atsakyti
oj blyn pamirsau pasakyti svarbiausia blush2.gif tai va, mano vaikinas toks lb jau pasiskaites ir pan.,bet jeigu jam pirkciau knyga,tai butu DA VINCIO KODAS. tai tikrai nebloga knyga,turetu patikti cool.gif
Atsakyti
Maniškis irgi jau užsiprašė DaVinčio kodo, rusų kalba tongue.gif O dar Akuniną mėgsta, tai ir vežioju jam, nes pas juos knygos brangokos smile.gif
Atsakyti
Saviskiui dovanojau knyga (tik ne Valentino o tortadienio proga) apie erotini masaza, jam labai patiko. aisku pries tai buvo ilgai ir kantriai zonduojama biggrin.gif
Atsakyti
Teisybę sako, kad bet kokios knygos geriau nepirkt, žymiai lengviua yra jeigu vaikinas kažkuo konkrečiai domisi smile.gif taip savajam esu padovanojus knygą apie fotografiją ir ji kiek pamenu dar ir dabar kartas nuo karto yra atverčiama thumbup.gif tačiau kai pirkau bile ką blush2.gif t.y kas spėjau jam turėtų patikt, o iš tirkųjų man patiko... tai rezultatas- knyga dulka lentynoj cool.gif
Atsakyti