Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

Maniskis tai labai nori, bet as dar linkusi palaukti... bigsmile.gif
Atsakyti
Maniskis labai labai nori vaikucio, kartais vakarais paziuri i mano pilvuka ir sako, kad nesulaukia, kada matys mane besilaukiancia. Na as kazkaip dar nenoriu vaiku....noriu pirma darbe daugiau pasiekti, daugiau visko ismokti, dar pekaliauti ir pagyventi su MB tik del musu paciu. Vaikuti galvoju gimdyti budama kokiu 30 metu.....o MB jau dabar siulosi, kad jis eis tevystes atostogu...as turbut ir nepriestarausiu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2008 04 03, 12:50)
Maniskis labai labai nori vaikucio, kartais vakarais paziuri i mano pilvuka ir sako, kad nesulaukia, kada matys mane besilaukiancia

Niu kaip miela wub.gif ir aš taip noriu wub.gif
Atsakyti
Aga, maniškis žiauriai nori vaikelio, net ne vieno, o kiek galima daugiau biggrin.gif
Nors nelabai turim dar kur gyventi (as mokausi vienam mieste o jis dirba kitam), vasara laukia vestuves smile.gif
Ir vis kartoja, kad jau kai atvaziuosiu pas ji po mokslu tai staigiai vaika darysim biggrin.gif Bet as dar noresiu truputi palaukt 4u.gif
Atsakyti
Pas mus varijantas atvirkstinis doh.gif MB beprotiskai myli vaikus ir ju nori, o vat as vis dar dvejoju, tai per jauna, tai nieko neturiu, tai pagyvent reikia ir pan. rolleyes.gif

Vienu metu buvo jau visai prastai, itikino save, kad bus senas tevas, jam tik 26 m., ir sunkiai man ta minti sekesi ismusti is galvos, bet pavyko mirksiukas.gif budavo sedi kalba ir vos neverkia blink.gif
Atsakyti
Pas mus tai as labai noriu leliuko smile.gif o jis dar linkes vis palaukti wink.gif bet jau snekejomes kad po vestuviu planuosime vaikiuka smile.gif nes jau jo mama labai nori anuku, tai sunelis negales atsakyti mamytei wink.gif ir man bus i nauda, pagaliau galesiu tapti mama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 03 30, 12:28)
O kodėl Tu tokia tikra, kad ateis toks laikas, kai jis užsimanys vaikų, o jei niekada jų nenorės  blink.gif

Uzsimanys...tikari...tik tada kad nebutu per velu lotuliukas.gif , kai truks kantrybe ne neklausiu sunglasses2.gif
Atsakyti
Jis vieną dieną nori,kitą jau nebenori, panašiai kaip ir aš blush2.gif Kažkaip neįsivaizduoju poros tolimesnio bendravimo be šeimos, vaikų, bet manau, kad man dar anksti.
Atsakyti
QUOTE(ančiukė @ 2007 12 17, 21:50)
, bet va bėda, kad aš visai nenoriu... unsure.gif  Man visai patinka būti child-free. Kai pradedam apie tai kalbėtis, tai aš juokaudama atsakau, kad vaiką turėsim tik tuo atveju, jei jis gimdys.  Labai bijau, kad ateityje jis man nepaskelbtų ultimatumo - "arba vaikas, arba skyrybos"...  doh.gif Gal kuriai irgi panaši situacija?

Labos
Na pasirodo, ne as viena tokia unsure.gif nes kartais taip pradeda atrodyt...
Pas mus situacija siek tiek kitokia - as nenoriu, ir nezinau ar noresiu. Amzius jau siaip toks, kai rekomenduojama pirmo susilaukti, bet kazkaip nematau vaiko savo gyvenime, nzn gal man kokio instinkto truksta, bet kai pabandau isivaziduoti musu gyvenime vaika, man niekaip neisipaiso g.gif
Apie tai, kad galbut nenoresiu tureti vaiku pasakiau MB gerokai pries vestuves, jis prieme normaliai ir ramiai, sake, kad bus kaip noresiu. Kadangi jis turi vaika is ankstesnes santuokos, tai kazkaip nedaro is to problemos.
Bet manau, kad bet kokiu atveju ar vyrui ar moteriai sazininga yra pasakyti apie savo planus del vaiku, kai jau aisku, kad santykiai yra rimti rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus situacija tokia. MB labai nori, o gal reiktu sakyt norejo, nes dabar jau nebesuprantu, vaikelio.
Svaigo, kaip butu grazu, kai tavo pilvukas pradetu pustis ir pan... biggrin.gif
As ne! Dar nelaikas tongue.gif
taigi viena karta, sustreikavo mano oraganizmas, nu ir viskas galvoju laukiuosi doh.gif Pasakiau brangiausiajam, kad gali but toks variantas, tai ka jus manot ka isgirdau. Sako, o zinai as visai nepasidziaugciau jeigu tu dabar butum nescia... schmoll.gif
Tai ka gali galvoti, kad sneka viena, o yra is tikruju priesingai? g.gif
Atsakyti
mes abu norim, tik aisku sutariam, kad kol kas dar anksti smile.gif
Atsakyti
nesikalbejom tokia tema... kazkada buvau sustresavusi, kai mmm velavo kelias dienas, tai jo reakcija buvo "Ka, bijai mama but???" nors pati labai noriu lialiaus, noriu rupintis, dziaugtis, globoti. bet tada tai kazkaip labai issigandau, pradejau galvot kad dar issilakstyt gal reikia, gal dar anksti, gal ne tas zmogus... nors jam zinau kad patiktu ir kad noretu rupintis savo lialiuku. bet jei siandien taip atsitiktu, tikrai neskubeciau tuoktis ir zadet gyvenimo iki grabo lentos. geriau viena uzauginciau..
Atsakyti