Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

QUOTE(Runy @ 2007 08 22, 19:12)
Tiesiog idomu pasidare, draugauji draugauji su zmogum, juk kazkada ir apie vaikus pagalvoji... Bet ar vaikinas apie juos pagalvoja? Ar jis ju nori?

Ar kalbejotes kada apie tai su saviskiu?


kalbames apie vaikus labai daznai ir labai po daug ir vis tik labai abu bijome ir tuo paciu norime smile.gif
Atsakyti
Anksciau maniskis tikrai apie vaikus turedavo keista nuomone... Na tiesiog kiekvienas zmogus yra susideliojes savo prioritetu sarasa, ir tame sarase vaikai budavo gale... Bet jauciu, kad viskam ateina savas laikas...
As irgi pamacius grazu leliu negaliu atitraukt akiu, rodau savajam... O jis tiesiog nusisypso ir nekomentuoja...
Ir visai nesenai tarp musu kilo nesutarimu, norejau, kad pradetume kartu gyvent, esame is skirtingu miestu...
Zodziu po tu nesutarimu susitikome, galvojau bus sunku, leidome laika prie ezero...
JIS staiga: "Ka manai, jei vaikas turetu mano varda?"
AS: "Koks vaikas....?"
JIS: "Musu"
Nustebau, bet maloniai... Galvojau, kad niekad nesulauksiu tokiu zodziu... Man tai irodymas, kad nori rimtai susieti gyvenima su manimi. Noras tureti leliuka juk dar didesnis meiles irodymas, nei pasiulymas teketi... ax.gif
Bet kol kas dar esu laukimo stadijoje, nes bendras gyvenimas net neprasidejes... unsure.gif
Atsakyti
Mes abu esame is daugiavaikiu seimu, jis is penkiu vaiku seimos o as is triju, ir gan daznai pakalbame apie tai kad noretumem vaiku, didesne inicieatyva rodo jis, ir dar galvojame kad vieno tikrai bus per maza, bent jau du maziausiai turetu buti, nors dar ir nesusituoke, bet apsaugos nenaudojame ir laukiam, gal kada atskris koks gandras ir ne vienas ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Maniskis tai yra uzsimines kad nori, bet mes dar net negyvenam kartu, o as tai noreciau irgi, bet ne dabar, truputi veliau rolleyes.gif
Atsakyti
maniskis uz mane yra 7metais vyresnis,kai susipazinom jam buvo28m.Pamenu kai buvo musu puses metu sukaktis paklausiau ko noretu dovanu,jis atsake vaiko.Kai buvo jo gimtadienis(spalio men) vel paklausiau ko nori dovanu jis atsake,kad vaiko.Vaika jam padovanojau kaledu proga lotuliukas.gif ,tiesa apie ta dovana buvo pasakyta jam anksciau nei buvo kaledos tongue.gif gruodzio pradzioj.Dabar musu saulytei jau du metukai ir esam laimingi thumbup.gif .Tiesa,mes vaiko neplanavom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(just me @ 2008 08 17, 16:26)
maniskis uz mane yra 7metais vyresnis,kai susipazinom jam buvo28m.Pamenu kai buvo musu puses metu sukaktis paklausiau ko noretu dovanu,jis atsake vaiko.Kai buvo jo gimtadienis(spalio men) vel paklausiau ko nori dovanu jis atsake,kad vaiko.Vaika jam padovanojau kaledu proga lotuliukas.gif ,tiesa apie ta dovana buvo pasakyta jam anksciau nei buvo kaledos  tongue.gif gruodzio pradzioj.Dabar musu saulytei jau du metukai ir esam laimingi thumbup.gif .Tiesa,mes vaiko neplanavom ax.gif


Nelabai supratau g.gif pasakėt gruodžio pradžioj, pagimdėt per Kalėdas...Tai ką jis nematė jūsų neštumo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 08 17, 16:40)
Nelabai supratau g.gif  pasakėt gruodžio pradžioj, pagimdėt per Kalėdas...Tai ką jis nematė jūsų neštumo? blink.gif

Kadangi gruody yra kaledos tai gavosi taip,kad pradzioj pasidariau testa it pasakiau,kad tures taip laukta ir noreta vaika,bet aisku dar buvo tie 9men nestuke.gif doh.gif.Tai gavosi isankstine dovana-zinia kaledu proga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(just me @ 2008 08 17, 23:02)
Kadangi gruody yra kaledos tai gavosi taip,kad pradzioj pasidariau testa it pasakiau,kad tures taip laukta ir noreta vaika,bet aisku dar buvo tie 9men nestuke.gif  doh.gif.Tai gavosi isankstine dovana-zinia kaledu proga 4u.gif


Tai va reikia aiškiau parašyt, nes jūs pasakėt, kad pranešėt gruodžio pradžioj, o vaiką padovanojot per Kalėdas bigsmile.gif Tiek to svarbu gavo dovaną biggrin.gif
Atsakyti
Na mane tai šiek tiek gąsdina,turim beveik dviejų mėnesių dukrytę,o jis jau nori dar vieno blink.gif Bet apie antrą galvoti dar tikrai labaaai anksti,nors abu norėtumem turėti tris vaikučius bigsmile.gif
Atsakyti
aš kažkada norėjau turėti 8 vaikus. Septynis berniukus ir vieną mergaitę (jauniausią) . Taip gavosi, kad pirmoji man gimė mergaitė. O po pirmojo vaiko aš jau nė vieno vaiko daugiau nebenoriu. Mano vaikinas, kuris nėra pirmojo tėvas, nori, kad aš jam prigimdyčiau daug vaikų. Aš dbr tik juokiuosi, nes žinau, kad to tikrai nebus.. Bet jei kadanors jis rimtai pasijus, kad jau pasiruošęs yra turėti daugiau vaikų, tai manau prasidės pykčiai.
Man baisu vien pagalvojus apie bemieges naktis, apie vaikštinėjimą visą dieną po miestą su vežimuku, namų tvarkymą, maisto gaminimą, vyro laukimą grįžtančio iš darbo... doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nirvana @ 2008 08 30, 09:52)
aš kažkada norėjau turėti 8 vaikus. Septynis berniukus ir vieną mergaitę (jauniausią) . Taip gavosi, kad pirmoji man gimė mergaitė. O po pirmojo vaiko aš  jau nė vieno vaiko daugiau nebenoriu. Mano vaikinas, kuris nėra pirmojo tėvas, nori, kad aš jam prigimdyčiau daug vaikų. Aš dbr tik juokiuosi, nes žinau, kad to tikrai nebus.. Bet jei kadanors jis rimtai pasijus, kad jau pasiruošęs yra turėti daugiau vaikų, tai manau prasidės pykčiai.
Man baisu vien pagalvojus apie bemieges naktis, apie vaikštinėjimą visą dieną po miestą su vežimuku, namų tvarkymą, maisto gaminimą, vyro laukimą grįžtančio iš darbo...  doh.gif  schmoll.gif


na bet gi vyro laukiam nepriklausomai nuo vaiku skaiciaus.... blush2.gif

o ideja apie 7 berniukus ir 1 mergaite nebloga pasirode! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maniskis nori vaikuciu, kaip ir as, daznai pakalbame, pasvajojame. ax.gif Bet kadangi dar nesame susituoke, tai atidedame velesniam laikui, nors ka gali zinot, gal gandras jau dairosi uz kampo biggrin.gif
Atsakyti