Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

kaip man keista skaityti tu moteryciu pasisakymus kurios nenori vaikuciu.. kazkaip galvoju,kaip galima nenoreti to stebukliuko.. na bet as '"nevarau" ant jusu,visokiu zmogeliu yra su skirtingiais norais ir nuomonem smile.gif
Atsakyti
Na maniškis labai norėjo, gal per antrą pasimatymą paklausė ar pagimdysiu jam vaikutį lotuliukas.gif Aš visada juokdavausi ir atsakydavau, kad 3 jau turiu. lotuliukas.gif O kai pastojau ir bliaudama jam paskambinau, maniau, kad išprotės iš laimės. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2008 10 03, 09:27)
Na maniškis labai norėjo, gal per antrą pasimatymą paklausė ar pagimdysiu jam vaikutį lotuliukas.gif  Aš visada juokdavausi ir atsakydavau, kad 3 jau turiu.  lotuliukas.gif O kai pastojau ir bliaudama jam paskambinau, maniau, kad išprotės iš laimės. biggrin.gif

O geras!!! lotuliukas.gif

na maniskis ir nori vaikuciu ir kuo daugiau, tuo geriau. sake, kad reikia bent 3. tai sakaiu, jei viskas bus gerai, tai du turesim, o 3 jei jis pagimdys biggrin.gif
Atsakyti
Kalbejome vos pradeje draugaut. Aisku, tada sakem 'kada nors, dar negreit' ir tt bet buvo ir zodis 'butinai'. Taip patapo aisku, kad mums pakeliui bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biti atskrend: 10 spalio 2008 - 16:02
QUOTE(sauluciuke @ 2007 08 22, 21:50)
siaip labai retai buvom apie vaikucius kalbeje ir tik zinojome kad kol kas ju dar nereikia. ir tik va pries kelias savaites maniskis uzsimine kad jau nori vaiku ir jei ne siemet tai kita met tikrai nori susilaukti. kadangi dar esu jauna(man 20) tai net truputi issigandau blush2.gif  juk dar susituoke nesam...


Atsakyk jam taip: kad tu nori susilaukti vaikų tik santuokoje... Ir ne stovėt prieš altorių jau nestuke.gif o ištekėt ir tik tada pastot...Jei vyras protingas viskas turėtų išsispręst savaime... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Glamor @ 2008 09 27, 20:10)
o kaip ji pripratinti ir ka kalbeti, kai jis sako, kad jis dar pats kaip vaikas? be to, reikia namo, versla pastatyt ant koju doh.gif


griebk jautį už ragų kol jis viską pastatys ant kojų tau gali būt ir vėlu... blink.gif
QUOTE(biti atskrend @ 2008 10 10, 18:02)
Kalbejome vos pradeje draugaut. Aisku, tada sakem 'kada nors, dar negreit' ir tt bet buvo ir zodis 'butinai'. Taip patapo aisku, kad mums pakeliui  bigsmile.gif

nebūtinai... su savo ex aš irgi kalbėjau irgi norėjo bent 2 bet pasirodo ne su manim....
Dabar nepaprastai džiaugiuosi kad viskas taip susiklostė...Turiu nuostabų vyrą... nuostabią dukrą. Visko būna, bet jis mane myli. Jo šeima mane priėmė..

O ten būtų buvęs košmaras- išpindėjęs iki beprotybės vienturtis- sakoma meilė akla- tik kai išsiskyrėm- abipusiu sutarimu (man atsibodo, kad jis ištisai kažkur su kažkuo... jam atsibodo manęs pavydėt, be to mamulė jo pasistengė apšviest kad aš jam ne pora-matai kraitis mažas ) blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Visada su SV kalbejomes kiek vaiku noretume, kada noretume, ir dabar jau jis pirmas sako, kad jau laikas, jau gaminam vaikucius smile.gif keista, kad nesikalbama tokiais klausimais su savo zmogumi doh.gif
Atsakyti
Mano busimasis sako, jog noretu kad ir siandien, jei finansine padetis musuose zymiai pageretu,na kai pagalvoju tai tikrai gal geriau pradzioje taip susitvarkyti,kad si sritis keltu mazesnius rupestelius, pries ruosiantis priimti nauja rupesteli:)
Atsakyti
Maniskis visad norejo vaiku,stai jau turim viena. cool.gif
Atsakyti
na maau kiekvienas normalus vyras nori vaiku.... anksciau ar veliau bet nori, tiesiog tas suvokimas ir poreikis skirtingu laiku ir sižkirtingai ateina. ir reikia suprast.. as pvz irgi nesuprantu kam mergins spaudzia vaikinus, kad reikia vaiko ir t.t. nors dar neturi nuosavo stogo virs galvos, dar nesusitvarke gyvenimo, kad jis butu patogus ir pan. jau kai bus vaikas, tai as noriu rupintis juo, o ne sukt galva, kaip cia remonta daryt ar is kur paskola pasiimt g.gif
Atsakyti
Maniskis nori, as irgi noriu, tik norim pirma susituokti ax.gif
Atsakyti
maniskis tai bijo vaiku tureti, turbut del to, kad pats nesaldziai augo. bet vakar pasitikslino kiek man metu, sako: "jau greitai tau reikes vaikus gimdyti". tai turiu maza vilti, kad viena diena jis aiskiai ir tvirtai pasakys: "noriu vaikucio". wub.gif
Atsakyti
Maniškis tai dideliu noru nedega, bet ir neprieštarauja, kad jau planuotume. Iš principo vaikų tai nori, bet nebūtinai dabar. O aš jau užsidegus dabar smile.gif
Atsakyti