Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

QUOTE(l'eau @ 2009 02 18, 22:08)
jei poroje to nori tik vienas - nieko gero. ypač jei bando nenorintijį spausti ar šantažuoti 'jei mane myli...'


sutinku kad vaikas LABAI didele atsakomybe ir tai, laimei arba deja, visam gyvenimui rolleyes.gif

bet, l'eau, ka norejai pasakyt, del to, kad "jei poroje to nori tike vienas - nieko gero"? ar tai kad jis niekada ir neuzsinores? ar tai kad tai ne santykiai arba ne meile? ar....???
Atsakyti
Nori... ir žymiai labiau nei aš biggrin.gif
Atsakyti
keistas jūsų suvokimas apie vaikus g.gif juos dar auginti, auklėti, mokyti, maitinti ir išlaikyti reikia. ir dar daug kitų dalykų. vaikas yra didelė atsakomybė.
jei poroje to nori tik vienas - nieko gero. ypač jei bando nenorintijį spausti ar šantažuoti 'jei mane myli...'
[/quote]
tai cia savaime aisku kad juos augint reikia, maitint , leist i mokslus ir t.t. as manau kad norintis zmones vaiku tai puikiai supranta ir nereikia papildomai apie tokius dalykus kalbet, nebent ziurint is finansines puses...ir nieks cia nieko nespaudzia kad davai darom, pakalbet tai juk galima "kad va kaip fainai butu kad mes turetume vaikiuka..." jei nekalbi su savo antra puse apie tokius dalykus tai koks gali but tada seimos planavimas?kadangi mes planuojam seima tai galim pakalbet manau...
Atsakyti
QUOTE(mei @ 2009 02 18, 23:27)
ar tai kad jis niekada ir neuzsinores? ar tai kad tai ne santykiai arba ne meile? ar....???

tai kad šantažuojantysisis su 'jei mane mylėtum..' pats jokios meilės nejaučia, antraip to tiesiog nedarytų. kai porote viena pusė ima laikyti savo norus vertesniais už kito nieko gero ir prasideda

QUOTE(blogybe @ 2009 02 19, 01:28)
as manau kad norintis zmones vaiku tai puikiai supranta

tikiuosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 19 vasario 2009 - 06:33
QUOTE(blogybe @ 2009 02 18, 22:59)
Pas mus tai as ta neduodanti ramybes  blush2.gif  juk taip fainai su tais mazyliais  paklykaut ir pazaist... bigsmile.gif  juk pas juos viskas is sirdies wub.gif  man atrodo kad ir jums GUTTE86 laikas gandrus kviestis mirksiukas.gif mes tai atsoksim vasara vestuves ir kviesimes clap.gif


tai kad mums dar vestuviu nesisviecia smile.gif o tuo paciu ir vaikuciu smile.gif dar suzinojom, kad draugo sesuo laukiasi, tai isvis dabar jam tik vaikai galvoj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 02 19, 21:33)
tai kad mums dar vestuviu nesisviecia  smile.gif  o tuo paciu ir vaikuciu  smile.gif  dar suzinojom, kad draugo sesuo laukiasi, tai isvis dabar jam tik vaikai galvoj  lotuliukas.gif

Jus dar nenorit savo sventes ar tiesiog norit ir nedrystat apie tai kalbet, ar lauki kol brangenybe priklaups pries tave ir tada kalbesi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(blogybe @ 2009 02 20, 14:40)
Jus dar nenorit savo sventes ar tiesiog norit ir nedrystat apie tai kalbet, ar lauki kol brangenybe priklaups pries tave ir tada kalbesi? rolleyes.gif


mes apie tai kalbam ir dabar, tik siuo metu finansai neleidzia mirksiukas.gif nesinori, kad tevai keltu vestuves.. nors ir kukliu vestuviu noretumem, ne su dvieju dienu baliais, kol kas tam atliekamu pinigeliu neturim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutte86: 21 vasario 2009 - 16:45
QUOTE(gutte86 @ 2009 02 21, 17:44)
mes apie tai kalbam ir dabar, tik siuo metu finansai neleidzia  mirksiukas.gif  nesinori, kad tevai keltu vestuves.. nors ir kukliu vestuviu noretumem, ne su dvieju dienu baliais, kol kas tam atliekamu pinigeliu neturim  smile.gif

Mes tai padarem isvada kad ju niekada nebus tiek kiek reikia, tai nusprendem daryt tokias nedidelias su savais draugais vestuves. Duok dieve kad jum taip iseitu padaryt kad viska organizuotumet patys ir tevai nei biskio nesikistu. Nes mums tai pakolkas taip neiseina, lenda ten kur jiems nereikia nors tu rek... mad.gif ir niekaip neina isaiskint kad cia musu svente o ne ju ir kad nelystu protest.gif
Atsakyti
Iš savo patirties ax.gif . Antrą pasimatymą ,su savo dabar jau esamu vyru, aš pasakiau:
- Man jau pakankamai metų, noriu rimtų santykių, santuokos, vaikų. Jei to paties nori ir tu, tada šaunu, jei ne , geriau nei nepradedam draugauti. Po metų pasipiršo, po 8 mėnesių susituokėm, dar po metų, gimė mūsų dukrytė wub.gif .
Atsakyti
abu labai norejom, todel db beliko kelios savaiteles iki susitikimo su lialiuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2009 02 26, 17:05)
abu labai norejom, todel db beliko kelios savaiteles iki susitikimo su lialiuku  rolleyes.gif

Dziaugiuos kartu su jumis 4u.gif kad neuzilgo galesit pasupti savo leliuka ant ranku... clap_1.gif soske.gif sveikinu
Atsakyti
Manasis nori leliuko, bet as dar nelabai doh.gif
Atsakyti