Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

QUOTE(Kutosele @ 2010 02 15, 13:32)
Paskaiciau jusu pasisakymus tai kazkaip net graudu pasidare..Ne, ne todel, kad jusiskiai vaiku nori..O todel, kad kartu prabuvusi su saviskiu, net po 6 metu draugystes girdziu, kaip jis nenori nei vaiku, nei vestuviu... O i klausima "kodel?" gaunu atsakyma - vestuviu nenori, nes jam ir taip gerai (tikrai gerai sutariam), o vaikam - kad dar ankstoka...Kur jau abnkstoka - mums po 27 metus  verysad.gif  verysad.gif
Ir ka daryt..... Mest nezinau ar mesiu ji, jau senai tai galejau padaryt... Bet nei kaip elgtis, nei ka kalbet - nezinau.....
O as jau noreciau ir vestuviu ir vaiku verysad.gif


Tai paaiškink jam, kad tau laikas nestovi vietoje unsure.gif Juk dar keli metai ir jau virš 30, o pirmą vaiką tokių metų gimdyti, kiek teko skaityti, yra sunkiau ir pavojingiau.
Atsakyti
mes nors dar neturime vaikuciu, bet jau netgi jiems vardukus sugalvojom, tiek mergaitei tiek berniukui 4u.gif labai saunu kai viska aptariam ir planuojam thumbup.gif
Atsakyti
ar norime vaikų su žmona pradėjome kalbėtis padraugavę gal kokius kelis mėnesius
Atsakyti
mes apie vaikus pradėjom kalbėt pradėjus draugaut, pradėjus gyvent kartu pradėjom šnekėt apie bendrus vaikus mirksiukas.gif
o vaiku skaičiaus klausimu mes sutariam. bus nemažiau dvieju, bet ne daugiau futbolo komandos (11) lotuliukas.gif nors daba visdažniau apsistojam ties palaikymo komandą, kad piramidę pastatytu (6) lotuliukas.gif
Atsakyti
na MB tai laabai vaikų nori.. sakė nemažiau 2jų, o 3-4 išvis būtų pasaka ax.gif ... žiūrėsim kaip bus toliau (nes dar gyvenam atskirai, tai ir kalbam dar tik abstrakčiai)
Atsakyti
Mes vis pakalbam apie tai, as ir jis norim vaiku, tik jis grieztai kol materialiai neapsirupine busim sako per anksti, ir dar norim truputi abu pakeliaut 4u.gif
O siaip maniskis labai myli vaikucius ax.gif
Atsakyti
Mano nuomone vyras ir zmona seimos nesudaro,tam reikia vaikuciu thumbup.gif o anksciau ar veliau visi prabyla apie seimos pagausejima tik tai kartais buna per velu verysad.gif
Atsakyti
jis man pats sako, turesim berniuka, su kuriuo galesiu zaist ir mokint but vyru 4u.gif
Atsakyti
zinau, kad jis nori, nors dabar dar kol kas vaikiukui nebutu tinkamu salygu...o as tai dar vis neapsisprendus, nors laikas butu smile.gif zinau, kad myleciau be galo, bet man tai tokia didziule atsakomybe rodosi, ir atrodo nemokeciau to ar ano daryt, auklet ir pan., nors gal cia normalios baimes, nezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vadovė @ 2007 08 22, 18:46)
aš manau jei pora vienas i kita žiūri pakankamai rimtai tai tikrai beveik kiekviena pora kalbasi apie vaikus,bent užsimine apie tai tikrai 4u.gif

As irgi tokios pat nuomones. Mes turim dukra, kuriai dar nera 2 m. Noreciau kito vaikucio po kokiu 2-3 m. Bet mano vyras vis dazniau ir dazniau uzsimena, kad jau noretu antro. Bet as kolkas nenoriu, nes dar tik neseniai grizau i darba (neesu karjeriste), tiesiog megstu savo darba, buti tarp zmoniu, bendrauti... Todel visais imanomais budais bandau itikinti vyra, kad geriausias laikas antram, po keliu metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kutosele @ 2010 02 15, 12:32)
Paskaiciau jusu pasisakymus tai kazkaip net graudu pasidare..Ne, ne todel, kad jusiskiai vaiku nori..O todel, kad kartu prabuvusi su saviskiu, net po 6 metu draugystes girdziu, kaip jis nenori nei vaiku, nei vestuviu... O i klausima "kodel?" gaunu atsakyma - vestuviu nenori, nes jam ir taip gerai (tikrai gerai sutariam), o vaikam - kad dar ankstoka...Kur jau abnkstoka - mums po 27 metus  verysad.gif  verysad.gif
Ir ka daryt..... Mest nezinau ar mesiu ji, jau senai tai galejau padaryt... Bet nei kaip elgtis, nei ka kalbet - nezinau.....
O as jau noreciau ir vestuviu ir vaiku verysad.gif

čia kaip suprast g.gif susituokę nebesutaria gerai ar kaip g.gif ar čia ta prasme gerai, kad gali bet kada trenkt durim ir išeit g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Lurdesita @ 2010 04 11, 20:03)
čia kaip suprast g.gif susituokę nebesutaria gerai ar kaip g.gif ar čia ta prasme gerai, kad gali bet kada trenkt durim ir išeit g.gif ...


Susituoke zmones taip pat bet kada gali trenkt durim ir iseit - lieka tik foralumai, kuriuos sutvarko per menesi.
O mano atveju matyt dar zmogus nepribrendo vedym ir vaikams...
Ir nieko cia nepadarysi.
Atsakyti