Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

O maniskis visiskai nenorejo. Nors labai myli giminaiciu vaikus, pats prisipazino ne tik, kad dabar nenori, bet niekada nenores. Todel dabar visiska vienatve ("ramybe") dziaugtis gali.
Atsakyti
QUOTE(Kaligula @ 2010 11 20, 22:54)
As vis tiek uzuodziu egoizma.. Nebijokit,egoizmas nera nuodeme,isaugama  biggrin.gif  Nesitiki,kad pas jus tik baime,kad busit bloga mama.. Moteriai gamta suteike dovana- isnesioti,pagimdyti vaika. Taigi,pas visas moteris yra motiniskas instinktas. Didesnis ar mazesnis,bet pas visas.



Gal ir egoizmas, dar tinginystė ar dar kas nors. Nėra taip, kad aš vaikų nemėgstu ar pan. Visus pažįstamus vaikus išniurkau biggrin.gif Ir be galo žaviuosi tokiu stebuklų - iš dviejų žmonių meilės atsiranda gyvybė. Bet vos tik pagalvoju apie praktinę to stebuklo pusę blink.gif Visos vaikų ligos... Viena draugė su savo dukryte iš ligoninių neišeina, aš manau, kad jos vietoj jau seniai išprotėjus būčiau. O dar kai paklausau, su kokiom problemos susiduria mano mama, augindama paauglius brolį ir sesę... doh.gif Nu tikrai tik užrakint ir net į mokyklą neleist unsure.gif
Atsakyti
Mudu esame kalbėję laikas nuo laiko ta tema, vaikučių norisi, bet dar ne dabar.

QUOTE(jurgituxg @ 2010 07 29, 11:43)
Nors mes kartu jau trejus metus ir nesam visiski jaunikliai, abu dirbam, gyvenam savam buste, bet nei apie vestuves, nei apie vaikus nekalbam. Anksciau yra sakes, kad vestuves reikalingos tik tada, kai nori vaiko. O vaiko tada jis tikrai dar nenorejo. Zinau, kad nenori ir dabar, nors, kiek supratau, nebera toks kategoriskas. Kazkada sake, kad jei jau netycia butu, nieko tokio. Juokais kartais kazka pasako, pvz., jei as koki sunku maisa keliu, liepa padet, nes man reiks vaikus gimdyt. Bet man taip noretusi apie rimtai pasikalbeti. Siuo momentu gal ir nenoreciau dar pati vaikucio, bet jau taip norisi apie tai pasvajoti, kad gal va, po metu ar dveju jau planuosim. Ai, bet ka cia kalbet, kai net vestuves vos ne tabu. Jis pirmas sia tema niekada nera pradejes kalbeti...  verysad.gif


Įsivaizduoju kaip Tau turėtų būti sunku. Gyvenime jau lyg ir atsistojot ant kojų - mokslai baigti, yra darbas, savas būstas, o apie vedybas ir vaikus net nekalbama. Manau, kad daugiau mažiau kiekviena moteris nori būti mama (aišku, būna išimčių ar brandos reikalas), lyg ir nutari gyvenimą ar bent nemažą jo etapą būti su žmogumi, kuris net nekalba apie tau svarbius dalykus. Vestuvės, vaikai - visa tai būtina aptart. Labai linkiu Tau kada susiorganizuoti lyg netyčia tokią progą pakalbėti apie ateitį ir konkrečiai. Gerai,kad dar pasakė, jei gimtų vaikelis, tai nieko tokio, kitaip ką galima veikti su vyru kai nesutampa vienos pagrindinių gyvenimo vertybių? Manau, moteriai būtina jaustis užtikrinta gyvenime. Norisi,kad gimus jam būtų ne tik "nu tai nieko tokio", bet ir jam tinkamas tėvas.
Papildyta:
QUOTE(palange @ 2010 11 20, 23:15)
Gal ir egoizmas, dar tinginystė ar dar kas nors. Nėra taip, kad aš vaikų nemėgstu ar pan. Visus pažįstamus vaikus išniurkau  biggrin.gif Ir be galo žaviuosi tokiu stebuklų - iš dviejų žmonių meilės atsiranda gyvybė. Bet vos tik pagalvoju apie praktinę to stebuklo pusę  blink.gif  Visos vaikų ligos... Viena draugė su savo dukryte iš ligoninių neišeina, aš manau, kad jos vietoj jau seniai išprotėjus būčiau. O dar kai paklausau, su kokiom problemos susiduria mano mama, augindama paauglius brolį ir sesę... doh.gif  Nu tikrai tik užrakint ir net į mokyklą neleist  unsure.gif



Aš labai panašiai mąsčiau prieš metus-pusantrų, kažkaip požiūris natūraliai pasikeitė su laiku 4u.gif Viskam savas laikas.
Papildyta:
QUOTE(palange @ 2010 11 19, 10:49)
Nebūtinai, gal vyras nenori vaikų dėl tos pačios priežasties kaip aš - mano, kad nebūtų geras tėvas. Aš bijau, kad neturėčiau tiek kantrybės, kad apšaukčiau be reikalo, kad paūgėjusių niekur neišleisčiau (bijodama, kad kas bloga nenutiktų) ir t.t. Nenoriu išaugint nelaimingų, suvaržytų, kompleksuotų asmenybių. Nemanau, kad mano nenoras turėt vaikų yra egoistiškas. unsure.gif


Idealių tėvų apskritai nebūna, visi mes žmonės su savo gerų ir blogų savybių kraiteliu. Gal ir apšauktum, gal paauglystėj ir Tave vaikas apšauktų. Ne tai svarbiausia manau.
Atsakyti
Sveikutes busimos ir esamos mamos! Gan daznai paskaitinedavau supermama foruma ir pagaliau nusprendziau prisijungti ir as smile.gif Vaikuciu dar neturiu, bet pora kartu kai man velavo mm su savo brangiausiuoju esam rimtai pasisnekeje apie vaikus. Che, ir jis labiau nori leliuko, nei kad as biggrin.gif (as dar nesijauciu pasiruosusi). Sako "visai noreciau buti tete". Taigi iseina, kad maniskis jau nori vaiku. Tik nezinau ar cia dziaugtis tuom? g.gif Gi dar net nesam susituoke, nors jau metai kaip gyvenam kartu
Atsakyti
QUOTE(cacukele @ 2010 11 23, 18:00)
Sveikutes busimos ir esamos mamos! Gan daznai paskaitinedavau supermama foruma ir pagaliau nusprendziau prisijungti ir as  smile.gif  Vaikuciu dar neturiu, bet pora kartu kai man velavo mm su savo brangiausiuoju esam rimtai pasisnekeje apie vaikus. Che, ir jis labiau nori leliuko, nei kad as  biggrin.gif  (as dar nesijauciu pasiruosusi). Sako "visai noreciau buti tete". Taigi iseina, kad maniskis jau nori vaiku. Tik nezinau ar cia dziaugtis tuom? g.gif  Gi dar net nesam susituoke, nors jau metai kaip gyvenam kartu

Lengva vyrams tu vaiku noreti.. Juk jiem nereikia nei ju gimdyti,nei zindyti,nei naktimis keltis raminti,maitinti.. Jiem uztenka tik noreti,kartais paimti vaikuti,"paminkyti",pazaisti,iseiti i lauka pasizmoneti,nupirkti koki meskiuka doh.gif Nors,tikiu,kad yra ir rupestingu tetuku-mamuku,bet dazniausiai jie tik daug sneka,o mazai daro. Svarbiausia jau kada jus jo noresite,tuomet ir pirmyn lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaligula @ 2010 11 23, 18:44)
Lengva vyrams tu vaiku noreti.. Juk jiem nereikia nei ju gimdyti,nei zindyti,nei naktimis keltis raminti,maitinti.. Jiem uztenka tik noreti,kartais paimti vaikuti,"paminkyti",pazaisti,iseiti i lauka pasizmoneti,nupirkti koki meskiuka doh.gif Nors,tikiu,kad yra ir rupestingu tetuku-mamuku,bet dazniausiai jie tik daug sneka,o mazai daro. Svarbiausia jau kada jus jo noresite,tuomet ir pirmyn  lotuliukas.gif

butent doh.gif MB irgi minejo,kad nori vaikucio ir pastaruoju metu vis dazniau kalba apie ji ax.gif taciau savaitgali teko abiems priziureti 6men jo dukterecia, tai patikekit, tik pazaist jam su tuo vaikuciu ir patiko doh.gif o kai aprengt reikejo ir rimciau su juo susitvarkyti, tai viska paliko man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaligula @ 2010 11 23, 17:44)
Lengva vyrams tu vaiku noreti.. Juk jiem nereikia nei ju gimdyti,nei zindyti,nei naktimis keltis raminti,maitinti.. Jiem uztenka tik noreti,kartais paimti vaikuti,"paminkyti",pazaisti,iseiti i lauka pasizmoneti,nupirkti koki meskiuka doh.gif  Nors,tikiu,kad yra ir rupestingu tetuku-mamuku,bet dazniausiai jie tik daug sneka,o mazai daro. Svarbiausia jau kada jus jo noresite,tuomet ir pirmyn  lotuliukas.gif


Vyrai PRIVALO dalintis vaiko auginimo pareigomis su zmona, nes vaikas yra ABIEJU.
Papildyta:
QUOTE(palange @ 2010 11 19, 09:49)
Nebūtinai, gal vyras nenori vaikų dėl tos pačios priežasties kaip aš - mano, kad nebūtų geras tėvas. Aš bijau, kad neturėčiau tiek kantrybės, kad apšaukčiau be reikalo, kad paūgėjusių niekur neišleisčiau (bijodama, kad kas bloga nenutiktų) ir t.t. Nenoriu išaugint nelaimingų, suvaržytų, kompleksuotų asmenybių. Nemanau, kad mano nenoras turėt vaikų yra egoistiškas. unsure.gif


Chi, del tokiu smulkmenu? Tokias klaidas padaro daugelis tevu, ir ka? Del to ju vaikai neisauga kazkokie ne tokie.

As kitaip manau. tiesiog, yra suvokiama, kad auginti vaikus nera lengva, todel vengiama atsakomybes ir prisigalvojama visokiu priezasciu tam pateisinti. pati populiariausia priezastis yra isversti viska i priesinga puse - atseit, koks as geras, manau kad buciau blogas tevas/motina, tai del paciu vaiku geroves, ju ir neturiu. Sorry, bet cia nesamone. Daznai girdziu tokius pasiteisinimus, bet jie man atrodo tiesiog tusti. Kiek puikiu zmoniu yra isauge netgi alkoholiku seimose...
Papildyta:
QUOTE(tikriausiai @ 2010 11 20, 22:09)
O maniskis visiskai nenorejo. Nors labai myli giminaiciu vaikus, pats prisipazino ne tik, kad dabar nenori, bet niekada nenores. Todel dabar visiska vienatve ("ramybe") dziaugtis gali.


davar vienatve, ramybe, o po 30 metu - visus lanko vaikai, jau suauge, atvaziuoja su anukais, pradziugina, o pats vienas... Nenoreciau tokiso "ramybes". Galu gale, be vaiku gyvenimas kazkoks tuscias...
Atsakyti
Nori, bet žino, kad mums dar ankstoka, dar ne tas laikas.
Atsakyti
QUOTE(Gordon @ 2010 11 24, 01:54)
Chi, del tokiu smulkmenu? Tokias klaidas padaro daugelis tevu, ir ka? Del to ju vaikai neisauga kazkokie ne tokie.

As kitaip manau. tiesiog, yra suvokiama, kad auginti vaikus nera lengva, todel vengiama atsakomybes ir prisigalvojama visokiu priezasciu tam pateisinti. pati populiariausia priezastis yra isversti viska i priesinga puse - atseit, koks as geras, manau kad buciau blogas tevas/motina, tai del paciu vaiku geroves, ju ir neturiu. Sorry, bet cia nesamone. Daznai girdziu tokius pasiteisinimus, bet jie man atrodo tiesiog tusti. Kiek puikiu zmoniu yra isauge netgi alkoholiku seimose...


Na taip, gal ir alkoholikų šeimose išauga normalių žmonių. Bet mano šeima šiaip jau normali, o išaugino mane su tokiu visišku nesaugumo jausmu ir per visus galus lendančiu nepasitikėjimu savimi, nesvarbu kad ir kaip man kurioj nors srity sektųsi. Jei per tiek laiko su šitais dalykais nesusitvarkiau, manau, teks visą gyvenimą šitą naštą nešti. Ir baisiausia, kad mano mama protinga moteris ir mane myli, bet va kokia išaugau. Tai kur garantija, kad aš geriau sugebėsiu vaikus išaugint?
Atsakyti
QUOTE(palange @ 2010 11 24, 09:43)
Na taip, gal ir alkoholikų šeimose išauga normalių žmonių. Bet mano šeima šiaip jau normali, o išaugino mane su tokiu visišku nesaugumo jausmu ir per visus galus lendančiu nepasitikėjimu savimi, nesvarbu kad ir kaip man kurioj nors srity sektųsi. Jei per tiek laiko su šitais dalykais nesusitvarkiau, manau, teks visą gyvenimą šitą naštą nešti. Ir baisiausia, kad mano mama protinga moteris ir mane myli, bet va kokia išaugau. Tai kur garantija, kad aš geriau sugebėsiu vaikus išaugint?


Dauguma zmoniu turi didesniu ar mazesniu psichologiniu problemu, keistenybiu ar kokiu kompleksu - tai ko gero neisvengiama. ne vienas nera auges IDEALIOMIS salygomis. bet tikrai niekad nesutiksiu, kad negu kad tureti kokiu kompleksu, tai geriau negimti... Gyvenimas grazus net su kompleksais.
Atsakyti
Manau, mąstant apie nevienadienius santykius, vaikų klausimas labai svarbus. Ir nors šiuo metu nė vienas nenori, ateityje nuomonė gali labai pasikeist. Visada norisi išsiaiškint, ar vyras nori/norės vaikų, ypač jeigu jų jau turi... Gal keista, bet mano kelyje pasitaiko tokie vyrai, kurie vaikų nori gal net labiau nei aš pati. Deja, tai neturi nieko bendro nei su požiūrio rimtumu į santykius ir atsakomybe tuos vaikus auginant biggrin.gif
Atsakyti
Mes taip pat su vyru kalbam apie vaikucius. Abu labai ju noim, bet kolkas tiesiam tvirta pagrinda po kojom, tam kad galetume ramiai auginti vaikucius smile.gif Vaikai nepigi prabanga, deja ax.gif
Atsakyti