Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

mane jau spaudžia dėl vaikų, nors dar nėra metų kaip kartu smile.gif
Atsakyti
Taaip,vyrai tokie skirtingi.. rolleyes.gif Ech.Kaip ir mes,moterys blush2.gif
Atsakyti
kolkas abu nenorim, ypac as-net i vaikus paziuret negaliu doh.gif
bet MB grieztai pries abortus, tad jo nuomone-jei bus netyciukas-auginsim 4u.gif
Atsakyti
Apie vaikus kalbėta šimtus kartų, nei aš, nei jis didelio poreikio vaikams nejaučiam, nors man jau 30 už pusantrų metų stuktels ir kartu jau ilgiau nei dešimtmetį. Kažkaip mum dviese labai gerai, tuštumos, kurią reikėtų užpildyti vaikais (dar) nėra. Ateityje vaikų norėsim, tik dar ne dabar.
Atsakyti
Mes pradejom planuoti. Ne tam,kad tustuma uzpildyt (nera ka pildyt paprasciausiai, nes tustumos nejauciame), o tiesiog norime seimos. rolleyes.gif
Atsakyti
Aisku musu vestuves dar tik vasara, bet maniskis labai nenori vaiku schmoll.gif
Atsakyti
kai pradėjom draugaut, kalbėjomės. Apie kokią šeimą kiekvienas svajoja, apie kiek vaikų, kada tam tinkamas metas ir pan. Netyčiukų tema irgi buvo aptarta (tiesa tada nuomnės smarkiai nesutapo, nes jis pareiškė, kad tokiu atveju reiktų ženytis, o aš nė už ką). Kažkaip savaime tie pokalbiai išplaukdavo, kai santykiai darėsi vis rimtesni.
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 22, 13:39)
O Jis man (juokais) pasiūlė gimdą persirišti (ar kokią ten procedūrą daro, kad tapti nevaisinga), kad nebereiktų tablečių gerti, tada aš jam pasiūliau išsikastruoti  lotuliukas.gif  Ir abu pasakėm, kad to nedarysim, dėl tos pačios priežasties, kurios garsiai nepasakėm  lotuliukas.gif
Taip, kad galbūt, kadanors, pirma reikia namų  wub.gif




Jusu vyrui tikrai nereiktu kastruotis. tai vadinasi sterilizacija. si procedura seksualiniam pajegumui ir spermos kiekiui visiskai itakos neturi. Elementari kontracepcijos priemone taikoma tiek vyrams, tiek moterims (vyram,s sia procedura atlikti daug paprasciau nes kiausintakiu kanalai beveik isoreje). Patartina tiems, kurie tikrai nebenori vaiku, nes resterilizacija (procedura sugrazinanti vaisinguma) gana sudetinga ir neduoda 100 proc. garantiju (ypac moterims gana nemaza rizika, kad galimybe pastoti nebus sugrazinta net prie geriausiu noru). Septintame-astuntame desimtmeciais viena populiariausiu JAV kontracepcijos priemoniu tarp tu vyru kurie daugiau nebenori vaiku. Ypac pamegta tarp tuju, kurie bijo, jog moterys juos gali gaudytio ant netyciuku/alimentu ir t.t.t. Bene daugiau negu puse garbaus amziaus JAV vyru yra sterilus. dabar taikoma reciau nes atsiranda vis efektyvesniu kitu apsisaugojimo priemoniu (o "netyciuku" bijantiems vyrams yra netgi vyru kontraceptines tabletes).
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2011 04 05, 20:32)
Aisku musu vestuves dar tik vasara, bet maniskis labai nenori vaiku  schmoll.gif



O jūsų koks požiūris? Ar visam paradui vienas vyras diriguoja? g.gif
Atsakyti
Mes apie vaikus kalbėjomės dar vakar prieš užmiegant ax.gif Maniškis labai nori 4u.gif Jis sako, kad jam nėra absoliučiai jokios gyvenimo prasmės, jei nėra vaikų. Esame viską aptarę ir vaikų skaičių, ir vardus, ir metą kada geriausia būtų pradėti nestuke.gif Bet pirmiausia reikia susiženyti ir dar truputėli luktelti blush2.gif
Atsakyti
Anksciau man si tema visai nebuvo aktuali.Kai buvo 20 metu, tai neikalbos apie tai negalejo buti. Taciau dabar, artejant 30, nezinau, ar del metu (tik tak tik tak) ar del to, kad aplink drauges gimdo (kai kurios ir po antra), kazkaip pamastau, kad tikrai noreciau ir as. g.gif

Taciau beda. Jauciu, kad mano draugas nera pasiruoses ir apskritai nemyli vaiku. As irgi neinu is proto del svetimu, taciau turiu krikstasuni, kuri myliu panasiai kaip sava. rolleyes.gif

Nezinau ka reikes ateity daryt. O jei jis ir toliau nenores?... Ka tada skirtis reikes. Zodziu nerimauju... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(blondes.brunetes @ 2011 04 15, 11:48)
Anksciau man si tema visai nebuvo aktuali.Kai buvo 20 metu, tai neikalbos apie tai negalejo buti. Taciau dabar, artejant 30, nezinau, ar del metu (tik tak tik tak) ar del to, kad aplink drauges gimdo (kai kurios ir po antra), kazkaip pamastau, kad tikrai noreciau ir as. g.gif

Taciau beda. Jauciu, kad mano draugas nera pasiruoses ir apskritai nemyli vaiku. As irgi neinu is proto del svetimu, taciau turiu krikstasuni, kuri myliu panasiai kaip sava.  rolleyes.gif

Nezinau ka reikes ateity daryt. O jei jis ir toliau nenores?... Ka tada skirtis reikes. Zodziu nerimauju... verysad.gif


Sveika, man lygiai tas pats... Tai va ir sprendziu dilema, ar skirtis su labai labai mylimu zmogum, su kuriuo santykiai puikus, ar toliau tyleti, ir galbut niekada netureti vaiku (kalbetis jis apie tai nelinkes, bandziau daug kartu), visokie "netycia"o is tikruju tycia - ne man.
Atsakyti