Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

Mano MB jau seniai nori, gal net anksciau uz mane thumbup.gif o db abu labai norim ir daznai pasnekam i ka jis labiau galetu buti panasus wub.gif
Atsakyti
mes abu taip pat labai norim, bet esame nusprende palaukti dar bent pora meteliu. siaip besvajodami esame jau ir vardus sugalvoje. ax.gif
Atsakyti
Mes jau senokai papliurpiam apie atžalėles, bet buvo tiesiog pasvarstymai, kas būtų, jeigu būtų nestuke.gif Pokalbis gal daugiau mano iniciatyva, bet MB nebandydavo keisti temos, ar išsisukinėti nuo pokalbio.Tuomet planuoti vaikučius buvo dar ankstoka, abu studentai, neturėjom materialinio pagrindo po kojomis ir t.t. doh.gif O jau rimtos kalbos apie vaikučius prasidėjo, kai mes apsigyvenom kartu (iki vestuvių apie 1m.pabandėme pagyventi, ir pasižiūrėti, ar buitis ir kasdienybė nesugriaus mūsų santykių g.gif ).Na, o tada pokalbių iniciatorius šia tema būdavo MB..Kaip man tas patiko.. wub.gif wub.gif Šiuo metu ne tik kalbam apie tai, bet ir stengiamės.. nestuke.gif
Atsakyti
Apie vaikus kalbejomes dar pries pradedami kartu gyventi ... Jis ju labai nori ... Labai myli vaikus ir puikiai su jais sutaria ir jo poziuris i auklejima ... viskas puiku ... bet ... kai Jis isgirdo ka man pasake mano chirurgas apie vaikus ... kuri laika galvojau, kad vaiku tikrai niekada neturesim, o man seima be vaiku - nepilnaverte ... gydytojai man neleidzia lauktis del stuburo problemu, nes taip galiu susigadinti dar labaiu savo sveikata ... ne tik, kad gimdyti neleidzia, bet ir lauktis ... taciau as bet kokiu atveju noriu rizikuoti ... Aciu Dievui, dabar Jo nuomone jau pasikeite, dabar ir Jis nori vaikelio, zinau, kad mane labai saugos, jau ir dabar daug ko daryti neleidzia, kad tik nepablogetu ... Neuzilgo jau planuosime mazyli ... smile.gif esu labai laiminga ... smile.gif
Atsakyti
Maniškis du metus burzgė ax.gif kaip norėjo,tai pagaliau prisiruošiau,dabar esu 7 mėn nestuke.gif
Atsakyti
Snekames smile.gif bet sprendimas yra palaukti... nors i itin norim, bet kai nieko neturi savo - negali nieko pasiulyt...
Atsakyti
maniskis irgi labai nori, tik del manes sako kad ne dabar , nors jei butu nestuke.gif , jis nieko pries biggrin.gif
tik as kazkodel kuo vyresne tuo maziau ju noriu verysad.gif schmoll.gif
o kalbetis pradejom apie tai gal praejus metams draugystes
Atsakyti
Mano vyriškis tai norėtų vaikio, bet va bėda, kad aš visai nenoriu... unsure.gif Man visai patinka būti child-free. Kai pradedam apie tai kalbėtis, tai aš juokaudama atsakau, kad vaiką turėsim tik tuo atveju, jei jis gimdys. Labai bijau, kad ateityje jis man nepaskelbtų ultimatumo - "arba vaikas, arba skyrybos"... doh.gif Gal kuriai irgi panaši situacija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ančiukė: 17 gruodžio 2007 - 21:53
QUOTE(ančiukė @ 2007 12 17, 23:50)
Mano vyriškis tai norėtų vaikio, bet va bėda, kad aš visai nenoriu... unsure.gif  Man visai patinka būti child-free. Kai pradedam apie tai kalbėtis, tai aš juokaudama atsakau, kad vaiką turėsim tik tuo atveju, jei jis gimdys.  Labai bijau, kad ateityje jis man nepaskelbtų ultimatumo - "arba vaikas, arba skyrybos"...  doh.gif Gal kuriai irgi panaši situacija?

maniškis 2 metus prašė,nu kaip ax.gif prašė,tiesiog reikalavo,aš vis išsisukinėdavau,tai konkrečiai pasakė,aš noriu šeimos,jei tau to nereika,tai ką mes čia darom, g.gif juk reik žiūrėti viena kryptimi mirksiukas.gif ar ne? Lengva jiems,nei jiem gimdyt nei jiem su vaiku kuistis per naktis. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialia26 @ 2007 12 19, 15:32)
maniškis 2 metus prašė,nu kaip ax.gif  prašė,tiesiog reikalavo,aš vis išsisukinėdavau,tai konkrečiai pasakė,aš noriu šeimos,jei tau to nereika,tai ką mes čia darom, g.gif juk reik žiūrėti viena kryptimi mirksiukas.gif  ar ne? Lengva jiems,nei jiem gimdyt nei jiem su vaiku kuistis per naktis. mad.gif



oho, tik tokios problemeles... blink.gif
maniskis is viso kartais net nusipurto, kai apie vaikus pradeda kalbet,,o kartais ir zmoniskai pakalba. taciau kalbant apie vaikus DABAR, pas ji yra didelis Ne. ir jis sako, matai as pac su savim nesusitvarkau, o cia dar vaikas butu..
nezinau, ar cia isties labai atsakingas poziuris i vaikus ir seima,, ar tiesiog issisukinejimas ir noras toliau nerupestingai gyvent?... g.gif
Atsakyti
pirmasis musu buvo netyciukas - bet lauktas blush2.gif a dabar jau po puses meteliu brangiasiaisis vis pajuokauja, kad reiktu jau ir apie mergyciuka pagalvoti... g.gif bet as vis nusuku tema... blush2.gif arba pasakau, kad po metuku kitu ax.gif
Atsakyti
Dažnai pakalbam 4u.gif labiau tai MB nori negu aš. Aš per jauna jaučiuosi, na protiškai tokiai atsakomybei nesubrendus 4u.gif Tik as susitariau, kad kol nebus vestuviu nebus ir vaiku. Labai nenoriu su pilvu prie altoriaus eiti..tpfu tpfu tpfu blush2.gif
Atsakyti