Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ar jis nori vaikų?
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Vyrai ir moterys > Iki vedybų
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Runy
Tiesiog idomu pasidare, draugauji draugauji su zmogum, juk kazkada ir apie vaikus pagalvoji... Bet ar vaikinas apie juos pagalvoja? Ar jis ju nori?

Ar kalbejotes kada apie tai su saviskiu?
_Smalsutė_
Žinoma, kad kalbėjomės - dar gerokai iki santuokos. Nors dabar jau tiksliai nebeprisimenu kada g.gif - gal kai abiems daugmaž tapo aišku, jog nebeišsiskirsim. smile.gif Mano vyras labai myli vaikus ir ko gero jau tada, kai susipažinom, rimtai galvojo apie šeimą, o sakoma, kad visiškai visaverte ji tampa tik susilaukus vaikų. Pati kol kas negaliu to nei labai tvirtinti, nei neigti, bet manau, kad tiesos tame nemažai. Kartais poros be proto skiria dėmesio kokiam katinui ar šuniui, o nesusimąsto, jog taip tik pridengia bene įgimtą poreikį rūpintis savo pačių atžalėle.

Nežinau, gal kiek ir ne į temą rašau, bet kažkodėl nujaučiu, jog ši tema bus apie tai, kaip vienas poroje (klasikiniu atveju - vaikinas) vengia pokalbių šia tema. Aš manau, kad apie tai kalbėtis būtina - gal ne pirmomis pažinties savaitėmis, bet nežinant antrosios pusės nuomonės tokiais klausimais vargu ar verta sieti savo gyvenimus - dalykai, kurie nutylimi laikant juos savaime suprantamais, vėliau gali tapti didžiulių nesutarimų priežastimi.
Vilsen
aš manau jei pora vienas i kita žiūri pakankamai rimtai tai tikrai beveik kiekviena pora kalbasi apie vaikus,bent užsimine apie tai tikrai 4u.gif
krikstole
Mudu pasikalbam ir labai dažnai...maždaug kiek norėtumėm, koks mūsų vaikų mišinys išeis iš mūsų abiejų biggrin.gif net mažiau daugiau apie vardus esam kalbėję, bet apie juos kalbėt pradėjom, daugiau nei po metų draugystės smile.gif
Schroedingers Cat
Maniškis labai nori vaikų, dar labiau už mane. Pvz. einam kur nors ir pamatom šeimynėlę su mažu vaiku, jis nejučia pradeda man pilvuką glostyti. Ir šiaip dažnai pradeda sakinius "o kai mes turėsim vaikų..." ir pan.
Šiaip aš dar noriu mokslus baigti (o jis jau baigęs), todėl vaikams teks palaukt, bet man smagu, kas jis taip pozityviai jų atžvilgiu nusiteikęs.
Iriz
Kaip tik šiandien eilinį kartą kalbėjomės smile.gif tiesa, dažniau aš tokią kalbą užvedu, na bet mano žmogus tokių pokalbių nesikrato, tik sako, kad gal dar ne dabar 4u.gif bet čia ir suprantama, dar jauni esma, reikia gyvenimą susitvarkyt, o anas dargi už mane metais jaunesnis, tai kur čia jau vaikai dabar biggrin.gif ale šiandien tai kaip drėbtelėjo, kad gal jam reiktų tėvystės atotstogų eit tokiu atveju, tai net nustebau rolleyes.gif sako "nu tai jei aš savaitgaliais į repeticijas varinėsiu, tai gausis, kad tu ir savaitgalį su vaiku sėdėt turėsi.. nesąžininga"... miau wub.gif
sauluciuke
siaip labai retai buvom apie vaikucius kalbeje ir tik zinojome kad kol kas ju dar nereikia. ir tik va pries kelias savaites maniskis uzsimine kad jau nori vaiku ir jei ne siemet tai kita met tikrai nori susilaukti. kadangi dar esu jauna(man 20) tai net truputi issigandau blush2.gif juk dar susituoke nesam...
_Smalsutė_
QUOTE(sauluciuke @ 2007 08 22, 20:50)
siaip labai retai buvom apie vaikucius kalbeje ir tik zinojome kad kol kas ju dar nereikia. ir tik va pries kelias savaites maniskis uzsimine kad jau nori vaiku ir jei ne siemet tai kita met tikrai nori susilaukti. kadangi dar esu jauna(man 20) tai net truputi issigandau blush2.gif  juk dar susituoke nesam...
*

Tuokitės. tongue.gif 4u.gif
Ankara
Jau po dvejų mėnesių pažinties užsiminiau, kad norėčiau vaikų ir geriausia pirmo iki kol sukaks trisdešimt, užsiminiau kad netekėjusi pradėti vaikelio nežadu, dabar ruošiamės vestuvėms ir apie vaikus jau dažniau užsimena jis nei aš. O kalbėtis visuomet reikia, jei santykiai rimti, tai vaikino tokios kalbos neišgasdins, o ir pats norės sužinoti ar vienodai mastote apie šeima ir aišku vaikus tongue.gif
zmonelyte
Pagalvojau, o ka daryt toms, kuriu vyrai nenori, nemyli ir "bijo" vaiku. schmoll.gif Moteris myli vyra, o vaiko jis nenori? Kaip ji itikint? g.gif
dontstop
Maniškis labai nori vaikų, labiau nei aš, tad dažniau pats pradeda tokias kalbas smile.gif Man tai patinka, nes iki šiol susidurdavau su priešingai manančiais vyrais, kaip jovitajovita rašo. Buvęs vyras visiškai nenorėjo vaikų, tai kažkaip pradėjau manyti, kad vyrai aplamai jų negali norėti doh.gif
sauluciuke
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 22, 21:12)
Tuokitės. tongue.gif  4u.gif
*

kad tik mane imtu i zmonas tai su mielu noru 4u.gif blush2.gif
Pangasija
QUOTE(Frinja @ 2007 08 22, 19:44)
Maniškis labai nori vaikų, dar labiau už mane. Pvz. einam kur nors ir pamatom šeimynėlę su mažu vaiku, jis nejučia pradeda man pilvuką glostyti. Ir šiaip dažnai pradeda sakinius "o kai mes turėsim vaikų..." ir pan.
Šiaip aš dar noriu mokslus baigti (o jis jau baigęs), todėl vaikams teks palaukt, bet man smagu, kas jis taip pozityviai jų atžvilgiu nusiteikęs.
*

lyg aš čia būčiau rašius blush2.gif
maniškis irgi labai nori, o man dar nelabai norisi. ir dėl mokslų nebaigtų ir šiaip, nesijaučiu morališkai subrendus motinystei blush2.gif
gintaryte1
MB ir jau noretu, bet as dar ne ax.gif man ir pilvuka glosto wub.gif ir sako gal jau yra ten maziukas biggrin.gif spanksta apie leliukus net labai, aisku smagu, kad toks jo mastymas, niu bet man dar anksti, dar mamyte but nenoriu biggrin.gif
noriu_nenoriu
Maniskis vakar atejo i kambari ir pareiske ,,Jei mums gims mergyte - ji mane labai myles. Jei berniukas - bus panasus i mane'' doh.gif nu net atsisedau. O kur man? Kas man lieka? lotuliukas.gif
Mes abu beprotiskai norim vaikuciu...
O mano buves vaikinas taip keistokai i ta reikala ziurejo...vis jausdavosi nepasiruoses - tai pinigu nera, tai nama pasistatyti reikia, buiti susitvarkyti ir t.t. As pati uzaugau ne rumuose, bet manau viskas ko vaikui reikia - tai tevu meiles wub.gif
MSZ
maniskis irgi labai jai nori vaiku, tik man dar baisoka... sake, kad fotografuose kiekviena diena mane, kai suzinos, kad laukiuosi... ir kad nebaisu bus keltis vidury nakties ir ieskoti kokio nors mistinio mano uzsimanyto maisto...
ai, bet manau, kad realiai mastyt pradesim tik kitais metais, ir tik po vestuviu (bent taip noreciau ax.gif )
_Smalsutė_
QUOTE(zmonelyte @ 2007 08 23, 10:00)
Pagalvojau, o ka daryt toms, kuriu vyrai nenori, nemyli ir "bijo" vaiku. schmoll.gif  Moteris myli vyra, o vaiko jis nenori? Kaip ji itikint? g.gif
*

Ne įtikinėti, o pirmiausia pagalvoti, ar tik myli, ar ir yra pakankamai mylimos... Jei žmonės tuokiasi, paprastai vaikų "nebijo". Kas kita, kai gyvenama šiaip - tada labai tikėtina, kad vienas poroje jaučiasi kaip visavertėje šeimoje, o kitas sąmoningai ar ne vis dar laukia savojo princo/princesės - tuomet niekada tas laikas neateina nei riumtesniems įsipareigojimams, nei tuo labiau vaikams.
Soulmate
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 25, 21:38)
Ne įtikinėti, o pirmiausia pagalvoti, ar tik myli, ar ir yra pakankamai mylimos... Jei žmonės tuokiasi, paprastai vaikų "nebijo". Kas kita, kai gyvenama šiaip - tada labai tikėtina, kad vienas poroje jaučiasi kaip visavertėje šeimoje, o kitas sąmoningai ar ne vis dar laukia savojo princo/princesės - tuomet niekada tas laikas neateina nei riumtesniems įsipareigojimams, nei tuo labiau vaikams.
*

jau taip ir niekada neateina...ateina ir laikas ir įsipareigojimai...
nesutinku, kad jei tuokiasi, tai nebijo...yra vyrų, yra ir moterų šiaip, kurie nenori vaikų išvis, ir tuokiasi, veda, bet nenori vaikų...aišku, nuomonė arba nenorėjimas keičiasi dažniausiai...
_Smalsutė_
QUOTE(Soulmate @ 2007 08 25, 21:45)
jau taip ir niekada neateina...ateina ir laikas ir įsipareigojimai...
*

Arba ne.
Retas žmogus apskritai nenori susilaukti vaikų. Kur kas dažniau nenorima jų su dabartiniu gyvenimo draugu/-e, o tai šiaip vienas iš objektyviausių rodiklių (kiek jie apskritai gali būti objektyvūs), ar tai jau tas vienintelis/-ė, su kuriuo galėtum nugyventi likusį gyvenimą.
Papildyta:
QUOTE(Soulmate @ 2007 08 25, 21:45)
nesutinku, kad jei tuokiasi, tai nebijo...yra vyrų, yra ir moterų šiaip, kurie nenori vaikų išvis, ir tuokiasi, veda, bet nenori vaikų...aišku, nuomonė arba nenorėjimas keičiasi dažniausiai...
*

Nesakau, kad noras susilaukti vaikų privalo būti pagrindinis argumentas santuokai, bet bent jau bažnytinė santuoka apskritai nelabai gali būti sudaryta, jei kažkuris iš besituokiančiųjų neketina toje santuokoje susilaukti vaikų. Vadinasi šis klausimas bet kuriuo atveju turi būti apsvarstytas prieš žengiant prie altoriaus.
loud
kalbejome ir kalbame smile.gif rimtai kalbet pradejom apsigyvene kartu, bet pas mus kalba buna ne kiek ju norime ir kokie vardai, bet kaip aukletume smile.gif tarkim pamatom kokiu draugu atzalos oziukus ir diskutuojam veliau, kaip mes darytume smile.gif dar ka pastebejau, kad kuo toliau tuo drasiau mb kalba apie juos, kazkada buvo etapas, kai negalejo net pagalvot. o dabar zinau, kad ju nori, tik ne dabar dar smile.gif bet jei butu- tai butu, sita irgi jau aptare.
Papildyta:

[quote=_Smalsutė_,2007 08 25, 22:02]
Arba ne.
Retas žmogus apskritai nenori susilaukti vaikų. Kur kas dažniau nenorima jų su dabartiniu gyvenimo draugu/-e, o tai šiaip vienas iš objektyviausių rodiklių (kiek jie apskritai gali būti objektyvūs), ar tai jau tas vienintelis/-ė, su kuriuo galėtum nugyventi likusį gyvenimą.

Papildyta:

visiskai nesutinku, turiu pazystama pora, kurie kartu jau 7 ar 8 metai, buta nusipirko,susiremontavo, o apie santuoka ir vaikus net negalvoja. nenori jie ju ir nezada daryt..o su vyrais, kurie bijo, reikia gyvent, manau vistiek ateina laikas, kada jis gal ne tiek nori, kiek jau buna pasiruoses tam vaikui-psichologiskai suvokia, kad vistiek tas vaikas bus. kaip ir minejau maniskis irgi niekad nealpo del vaiku, o as priesingai. ir ka vis kalbedavau kalbedavau, jis sakydavo na kolkas tikrai Ne, o dabar kai jau gyvenima pradedam tvarkytis, kazkaip ir mastymas ir kalbos keiciasi.
_Smalsutė_
QUOTE(bucke @ 2007 08 25, 23:11)
visiskai nesutinku, turiu pazystama pora, kurie kartu jau 7 ar 8 metai, buta nusipirko,susiremontavo, o apie santuoka ir vaikus net negalvoja. nenori jie ju ir nezada daryt..
*

Kai kurie žmonės įsivaizduoja, kad amžinai bus jauni, bet čia jau kita tema.
Apuokas
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 25, 23:17)
Kai kurie žmonės įsivaizduoja, kad amžinai bus jauni, bet čia jau kita tema.
*

nebūtinai. man pvz labai sunkus yra suvokimas - noriu ar ne... ar NORIU yra ne per daug egoistiškas? galvoju, kad nelabai turiu laiko apmąstymams, bet visdėlto galvoju. man tai nėra taip paprasta smile.gif matyt netyčiukas būtų išeitis, bet labai norėčiau suplanuoti smile.gif
_Smalsutė_
QUOTE(Apuokas @ 2007 08 26, 00:12)
nebūtinai. man pvz labai sunkus yra suvokimas - noriu ar ne...  ar NORIU yra ne per daug egoistiškas? galvoju, kad nelabai turiu laiko apmąstymams, bet visdėlto galvoju. man tai nėra taip paprasta  smile.gif matyt netyčiukas būtų išeitis, bet labai norėčiau suplanuoti  smile.gif
*

Bet ar tai nėra tiesiog nusiplovimas nuo atsakomybės? Jeigu ką, tai jis gi netyčiukas - tokia jau Dievo valia, toks likimas ir pan., bet tik ne mano asmeniškai atsakomybė?

Egoizmas? unsure.gif Argi noras aukotis dėl to mažo sutvėrimėlio kaip nors gali būti su juo susijęs? g.gif
Apuokas
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 26, 23:09)
Jeigu ką, tai jis gi netyčiukas - tokia jau Dievo valia, toks likimas ir pan., bet tik ne mano asmeniškai atsakomybė?
*

norėjau pasakyti, kad norėčiau tvirto savo- TAIP, JAU DABAR...
o tu vis mėgsti kažkaip įdomiai interpretuoti mano mintis... g.gif žinoma, kad atsakomybė visiškai mano.
dėl egoizmo- manau žodį NORIU turėtų pakeisti kitos mintys...
Pangasija
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 25, 22:02)
Arba ne.

šiais laikais jau ne retas, ypač užsienyje. ir turi tam pakankamai rimtus argumentus. ne tokius, kad "nėštumas figūrą sugadins", bet pvz. gyvenimo būdas ir tikslai su motinyste/tėvyste nesuderinami. gal kada ir persigalvos, bet tai jų reikalas. nemanau kad vaikų turėt yra privaloma.
Athena
Maniškis nori labiau už mane unsure.gif Pamato vaikus gatvėj ir man rodo "pažiūrėk, koks mielas", o man tai ne visada miela. unsure.gif Bet labai patinka su MB diskutuot, kokie galėtų būti mūsų vaikų vardai biggrin.gif
_Smalsutė_
QUOTE(Apuokas @ 2007 08 27, 09:22)
dėl egoizmo- manau žodį NORIU turėtų pakeisti kitos mintys...
*

Pvz. kokios? g.gif Sutinku, kad po tuo NORIU gali slypėti skirtingi dalykai, bet net jei tai ir pačios kilniausios mintys, jas vis tiek apibendrina žodis "noriu".
MSZ
QUOTE(Lane @ 2007 08 27, 20:06)
Maniškis nori labiau už mane unsure.gif Pamato vaikus gatvėj ir man rodo "pažiūrėk, koks mielas", o man tai ne visada miela. unsure.gif Bet labai patinka su MB diskutuot, kokie galėtų būti mūsų vaikų vardai biggrin.gif
*

maniskis irgi taip elgiasi. kartais net parodo i koki vaika ir pasako, kad va kaip mes turesim dukra..., tai ji bus tokia, va, paziurek, kokia miela... mirksiukas.gif
o del vaiku vardu jau susitarem, jis rinks mergaitei, o as berniukui... ax.gif
_Smalsutė_
QUOTE(Apuokas @ 2007 08 27, 09:22)
norėjau pasakyti, kad norėčiau tvirto savo- TAIP, JAU DABAR...
*

Bet regis sakei, kad geriau jau būtų netyčiukas unsure.gif , kas leidžia manyti, jog arba bijai to tvirtumo taip ir nesulaukti, arba neprisileidi minties, kad jau sulaukei... O tą užtikrintą iki kaulų smegenų "taip, jau dabar" manau giliausiai išgyvena nevaisingumo klinikų pacientės, ko tikrai niekam nelinkėčiau. Kitais atvejais abejonių dažniausiai būna, jei suvoki, kad vaikas - ne vien gyva lėlytė.
Apuokas
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 27, 21:56)
O tą užtikrintą iki kaulų smegenų "taip, jau dabar" manau giliausiai išgyvena nevaisingumo klinikų pacientės, ko tikrai niekam nelinkėčiau. Kitais atvejais abejonių dažniausiai būna, jei suvoki, kad vaikas - ne vien gyva lėlytė.
*

na... paguodei 4u.gif maniau, kad aš viena ,,kažkaip,, kitaip suprantu smile.gif
_Smalsutė_
QUOTE(Apuokas @ 2007 08 27, 22:27)
na... paguodei  4u.gif maniau, kad aš viena ,,kažkaip,, kitaip suprantu  smile.gif
*

4u.gif
Apuokas
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 27, 21:46)
Pvz. kokios? g.gif Sutinku, kad po tuo NORIU gali slypėti skirtingi dalykai, bet net jei tai ir pačios kilniausios mintys, jas vis tiek apibendrina žodis "noriu".
*

Mačiau, kad skaitei kaip 23m moteris, besiruošdama antrai santuokai taria ,,labai norim,,. Štai tokius norus ir turėjau galvoje
coliuke_edita
mes kalbejomes apie vaikus:)...

bet buvo gana keista, kad 22 metu vaikinas (dar tvirtai nestovintis ant zemes meterialine puse) pasake: "vienas jokiu budu, du - butinai, trys - mielai visus auginciau, keturi - bus matyti pagal situacija"....ir siaip jo nuomone velai gimdyti vaikus neprotinga.. biggrin.gif ...oi, jauciu, bus daugiavaike seima...juolab, kad visi aplinkiniai irgi turi nuostata - nemaziau triju... ax.gif

as isgirdusi sedejau didelemis akimis - esu is daugiavaikes seimos, jauna, truputi darboholike blush2.gif ...bet kai pagalvoji rolleyes.gif

o kalba pradejo jis, po to kai pasakiau, kad kai turesiu sunu, jam duosiu tevo varda....jis pasake, kad noretu, kad vardas butu jo...o tada:"o tai visiems sunums? Gi ne vienas bus...." ax.gif

beje pokalbis vyko mazdaug po 5 men draugystes 4u.gif
zuikiuseima
Na, tikrai tas noriu, tai labai daug reikšmių turi. Aš irgi noriu, bet po kokių 5-6 metų 4u.gif
Alatėja_
QUOTE(Lane @ 2007 08 27, 18:06)
*

pas mus kaip tik atvirksciai... ax.gif as jau labai noriu leliuko, pamaciusi koki mazyli besisypsanti, susigraudinu wub.gif o MB nori vis dar palaukti. as ji suprantu, dar neturim rimto pagrindo po kojom, bet po truputi judam i prieki. ruosiames vestuvems, o paskui jau ziuresim bigsmile.gif
myth
oj, maniškis tikrai nori vaikų, tikrai nemažiau nei aš wub.gif tik.. abu suprantame, kad dar per anksti apie tai galvoti... rolleyes.gif
Kreizy
Mano MB jau seniai nori, gal net anksciau uz mane thumbup.gif o db abu labai norim ir daznai pasnekam i ka jis labiau galetu buti panasus wub.gif
Glee
mes abu taip pat labai norim, bet esame nusprende palaukti dar bent pora meteliu. siaip besvajodami esame jau ir vardus sugalvoje. ax.gif
myra
Mes jau senokai papliurpiam apie atžalėles, bet buvo tiesiog pasvarstymai, kas būtų, jeigu būtų nestuke.gif Pokalbis gal daugiau mano iniciatyva, bet MB nebandydavo keisti temos, ar išsisukinėti nuo pokalbio.Tuomet planuoti vaikučius buvo dar ankstoka, abu studentai, neturėjom materialinio pagrindo po kojomis ir t.t. doh.gif O jau rimtos kalbos apie vaikučius prasidėjo, kai mes apsigyvenom kartu (iki vestuvių apie 1m.pabandėme pagyventi, ir pasižiūrėti, ar buitis ir kasdienybė nesugriaus mūsų santykių g.gif ).Na, o tada pokalbių iniciatorius šia tema būdavo MB..Kaip man tas patiko.. wub.gif wub.gif Šiuo metu ne tik kalbam apie tai, bet ir stengiamės.. nestuke.gif
_Foxy_
Apie vaikus kalbejomes dar pries pradedami kartu gyventi ... Jis ju labai nori ... Labai myli vaikus ir puikiai su jais sutaria ir jo poziuris i auklejima ... viskas puiku ... bet ... kai Jis isgirdo ka man pasake mano chirurgas apie vaikus ... kuri laika galvojau, kad vaiku tikrai niekada neturesim, o man seima be vaiku - nepilnaverte ... gydytojai man neleidzia lauktis del stuburo problemu, nes taip galiu susigadinti dar labaiu savo sveikata ... ne tik, kad gimdyti neleidzia, bet ir lauktis ... taciau as bet kokiu atveju noriu rizikuoti ... Aciu Dievui, dabar Jo nuomone jau pasikeite, dabar ir Jis nori vaikelio, zinau, kad mane labai saugos, jau ir dabar daug ko daryti neleidzia, kad tik nepablogetu ... Neuzilgo jau planuosime mazyli ... smile.gif esu labai laiminga ... smile.gif
himeira
Maniškis du metus burzgė ax.gif kaip norėjo,tai pagaliau prisiruošiau,dabar esu 7 mėn nestuke.gif
Zuzuss
Snekames smile.gif bet sprendimas yra palaukti... nors i itin norim, bet kai nieko neturi savo - negali nieko pasiulyt...
Margutea
maniskis irgi labai nori, tik del manes sako kad ne dabar , nors jei butu nestuke.gif , jis nieko pries biggrin.gif
tik as kazkodel kuo vyresne tuo maziau ju noriu verysad.gif schmoll.gif
o kalbetis pradejom apie tai gal praejus metams draugystes
ančiukė
Mano vyriškis tai norėtų vaikio, bet va bėda, kad aš visai nenoriu... unsure.gif Man visai patinka būti child-free. Kai pradedam apie tai kalbėtis, tai aš juokaudama atsakau, kad vaiką turėsim tik tuo atveju, jei jis gimdys. Labai bijau, kad ateityje jis man nepaskelbtų ultimatumo - "arba vaikas, arba skyrybos"... doh.gif Gal kuriai irgi panaši situacija?
himeira
QUOTE(ančiukė @ 2007 12 17, 23:50)
Mano vyriškis tai norėtų vaikio, bet va bėda, kad aš visai nenoriu... unsure.gif  Man visai patinka būti child-free. Kai pradedam apie tai kalbėtis, tai aš juokaudama atsakau, kad vaiką turėsim tik tuo atveju, jei jis gimdys.  Labai bijau, kad ateityje jis man nepaskelbtų ultimatumo - "arba vaikas, arba skyrybos"...  doh.gif Gal kuriai irgi panaši situacija?
*

maniškis 2 metus prašė,nu kaip ax.gif prašė,tiesiog reikalavo,aš vis išsisukinėdavau,tai konkrečiai pasakė,aš noriu šeimos,jei tau to nereika,tai ką mes čia darom, g.gif juk reik žiūrėti viena kryptimi mirksiukas.gif ar ne? Lengva jiems,nei jiem gimdyt nei jiem su vaiku kuistis per naktis. mad.gif
mei
QUOTE(Lialia26 @ 2007 12 19, 15:32)
maniškis 2 metus prašė,nu kaip ax.gif  prašė,tiesiog reikalavo,aš vis išsisukinėdavau,tai konkrečiai pasakė,aš noriu šeimos,jei tau to nereika,tai ką mes čia darom, g.gif juk reik žiūrėti viena kryptimi mirksiukas.gif  ar ne? Lengva jiems,nei jiem gimdyt nei jiem su vaiku kuistis per naktis. mad.gif
*

oho, tik tokios problemeles... blink.gif
maniskis is viso kartais net nusipurto, kai apie vaikus pradeda kalbet,,o kartais ir zmoniskai pakalba. taciau kalbant apie vaikus DABAR, pas ji yra didelis Ne. ir jis sako, matai as pac su savim nesusitvarkau, o cia dar vaikas butu..
nezinau, ar cia isties labai atsakingas poziuris i vaikus ir seima,, ar tiesiog issisukinejimas ir noras toliau nerupestingai gyvent?... g.gif
a.aurute
pirmasis musu buvo netyciukas - bet lauktas blush2.gif a dabar jau po puses meteliu brangiasiaisis vis pajuokauja, kad reiktu jau ir apie mergyciuka pagalvoti... g.gif bet as vis nusuku tema... blush2.gif arba pasakau, kad po metuku kitu ax.gif
Owlet
Dažnai pakalbam 4u.gif labiau tai MB nori negu aš. Aš per jauna jaučiuosi, na protiškai tokiai atsakomybei nesubrendus 4u.gif Tik as susitariau, kad kol nebus vestuviu nebus ir vaiku. Labai nenoriu su pilvu prie altoriaus eiti..tpfu tpfu tpfu blush2.gif
Lamelaa
Kalbejom...sake, jeigu viskas bus gerai..tai nori 4 unsure.gif biggrin.gif
drieze
pakalbam ir gan daznai.. is jo puses net didesnis noras... o pradejo jis pirmas apie vaikus kalbeti jau pati pirma menesi draugystes, tik tada nemaniau kad kalba rimtai.. o dabar tai tikrai zinau, kad rimtai ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.