Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Elektrinis džiovintuvas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3
Žiogelis
Gal kam teko kur nors tokį matyti/aptikti? Kažkokiame reklaminiame žurnaliuke mačiau, bet niekaip neprisimenu, kokiame. O anyta labai tokio nori. Pažadėjau paieškoti ax.gif

Jei žinote, kur galima rasti, labai prašau, parašykite. Ačiū 4u.gif
KriuKriu
As pirkau Senukuose, mokejau 100 litu.
Va, ir nuorodos labai panasiu dziovintuvu:
Dziovintuvas1
Dziovintuvas2

Labai gerai issidziovinu obuolius, grybus ir slyvas smile.gif Gaunasi kaip krautuviniai - obuoliukai balti minstesni ar traskus, jei ilgiau laikai. Tik dziovina gana ilgai, kokias 8 valandas.
Ir tevai skolinosi, ir bendradarbiai smile.gif Ypac per grybu ir obuoliu sezona.
Žiogelis
Ačiū labai! nesuprantu, kaip aš tame senukų kataloge neradau. doh.gif AČIŪ!
Laineris
Mačiau Akropolyje Ermitaže prie buitinės technikos (kaina, berods, 129 Lt). Aš irgi

labai susidomėjau. Kiek teko pavartyti parduotuvėje instrukciją, tai rašo, kad

galima išdžiovinti pvz.; brokolius, kalafiorus, uogas ir t.t. prieš dedant į šaldiklį

žiemai. Parašykite plačiau, kas naudojatės.
Cargo
QUOTE(Piene123 @ 2007 08 23, 22:47)
As pirkau Senukuose, mokejau 100 litu.
Va, ir nuorodos labai panasiu dziovintuvu:
Dziovintuvas1
Dziovintuvas2

Labai gerai issidziovinu obuolius, grybus ir slyvas smile.gif Gaunasi kaip krautuviniai - obuoliukai balti minstesni ar traskus, jei ilgiau laikai. Tik dziovina gana ilgai, kokias 8 valandas.
Ir tevai skolinosi, ir bendradarbiai smile.gif Ypac per grybu ir obuoliu sezona.
*

AČIŪ AČIŪ AČIŪ! 4u.gif Jau porą mėnesių galvojau kaip įsigyt ką nors panašaus tongue.gif Super daiktas thumbup.gif Penktadienį paskaičiau, iš karto po darbo nusipirkau ir dabar obuoliai jau džiūna ax.gif
KriuKriu
Maciau buna pirkti dziovintu pomidoru. Siemet pas mus kaime neblogas pomidoru derlius, tai gal pasidziovinsiu ziemai g.gif Tuos sudziovintus pomidorus paskui galima deti i sriubas, troskinius, ant kepamos mesos, zuvies.
Ka jus dar dziovinate?
Loram
na, praėjo dar vieni metai.. gal atsiliepimų ir patirties padaugejo?
norėčiau ir aš pirkti, bet vakar prie lentynos stovėjau ir niekaip negalėjau apsisprest - ar apsimoka?
user posted imageuser posted image
kokį kiekį pvz slyvų galima džiovinti? ar laikosi visus metus džiovinti vaisiai?
Loram
gossip.gif
Esmerelda
Aš irgi noriu. Bet ne kiek vaisiams džiovinti, kiek užkandžiams gamintis. Bet pasisukiojau tarp lentynų ir nežinau kurį rinktis doh.gif Infomacijos nulis, o kainų skirtumas yra. Konsultantai nekompetetingi patarti schmoll.gif
Įdomu kaip su elektros sąnaudomis g.gif Ar nesigaunas tas džiovinimas aukso vertės biggrin.gif
Loram
g.gif o aš mačiau tik 2 - skyrėsi tik galia, ir tai nedaug... na ir kaina - 109 ir 129, berods...
na, vienas buvo 400w - tai 2,5 val kainuos 33centus berods... bent jau aš taip įsivaizduoju..
o gal Jūs kitos firmos matėt? aš tik Eta...
Greta77
Nupirko man MB ir tokį džiovintuvą, bet kažkodėl dar nelabai aš juo džiaugiuosi: baisiai ilgai džiūsta slyvos. Dar daugiau nieko nebandžiau džiovinti. Pasidalinkit patirtimi kas turite tokį daiktą smile.gif
Loram
QUOTE(Greta77 @ 2009 08 23, 19:54)
Nupirko man MB ir tokį džiovintuvą, bet kažkodėl dar nelabai aš juo džiaugiuosi: baisiai ilgai džiūsta slyvos. Dar daugiau nieko nebandžiau džiovinti. Pasidalinkit patirtimi kas turite tokį daiktą smile.gif
*

o mano mama tai labai patenkinta - pernai pirkau dovanu, tai pernai dziovino tik slyvas ir obuolius, siemet dar dziovino ir melynes, vysnias, avietes, grybus. Šiaip ir man pasirode, kad dziusta ilgokai, bet ji visa laika tai nelaiko ijungus - grizta is darbo - ijungia, eina miegot - išjungia (tai išeina maždaug 2-3 val, o po to dar ilgai buna silta ir dziusta... kai per atostogas džiovino ir laikė visą laiką įjungus laikė, tai sakė, kad nepasiteisino...
elektros sąnaudos nedidelės ir jei slyvos savo, tai tikrai apsimoka džiovinti...
Greta77
QUOTE(Loram @ 2009 08 23, 22:05)
o mano mama tai labai patenkinta - pernai pirkau dovanu, tai pernai dziovino tik slyvas ir obuolius, siemet dar dziovino ir melynes, vysnias, avietes, grybus. Šiaip ir man pasirode, kad dziusta ilgokai, bet ji visa laika tai nelaiko ijungus - grizta is darbo - ijungia, eina miegot - išjungia (tai išeina maždaug 2-3 val, o po to dar ilgai buna silta ir dziusta... kai per atostogas džiovino ir laikė visą laiką įjungus laikė, tai sakė, kad nepasiteisino...
elektros sąnaudos nedidelės ir jei slyvos savo, tai tikrai apsimoka džiovinti...
*

Mes vakar visą dieną tas slyvas džiovinom be pertraukos doh.gif Šnd vyras ryte vėl įjungė, tai gal tuoj pertrauką padarysiu. Prie slyvų dar ir apelsinų įdėjau, tai tie jau beveik išdžiūvo. Ačiū už info 4u.gif
Lapelyte
o daug elektros ryja?
Greta77
QUOTE(Lapelyte @ 2009 08 24, 18:35)
o daug elektros ryja?
*

Dar nžn, nes nepažiūrėjau į skaitiklį, kai pradėjau džiovinti doh.gif
seles
QUOTE(Greta77 @ 2009 08 24, 20:52)
Dar nžn, nes nepažiūrėjau į skaitiklį, kai pradėjau džiovinti  doh.gif
*

Kam skaitiklis ? Mano galingumas max 700 W, tad per valandą 0,7 kW, mažesnis galingumas atitinkamai mažiau. Prieskoniai ant mažiausio galingumo atrodo 0,2 kW, pav pomidorai ant vidutinio 0,4 kW, taigi padauginkite iš laiko ir žinosite. Pomidorai džiūsta 12 val*0,4 kW=4,8 kilovatvalandės.
Greta77
QUOTE(seles @ 2009 08 25, 10:09)
Kam skaitiklis ? Mano galingumas max 700 W, tad per valandą 0,7 kW, mažesnis galingumas atitinkamai mažiau. Prieskoniai ant mažiausio galingumo atrodo 0,2 kW, pav pomidorai ant vidutinio 0,4 kW, taigi padauginkite iš laiko ir žinosite. Pomidorai džiūsta 12 val*0,4 kW=4,8 kilovatvalandės.
*

Mano džiovintuve nesireguliuoja jokie galingumai - yra viena padėtis ir vsio g.gif
Suntata
ir as noriu....grybus dziovinti g.gif
ziukute
džiovintuvas šitas superinis dalykas. negaliu atsidžiaugti: džiovinu viską: obuolius, apelsinus, juoduosius serbentus, vyšnias, o ypač patiko pomidoriukai maži, persikai ir kiviai thumbup.gif
Suntata
QUOTE(ziukute @ 2009 08 25, 19:36)
džiovintuvas šitas superinis dalykas. negaliu atsidžiaugti: džiovinu viską: obuolius, apelsinus, juoduosius serbentus, vyšnias, o ypač patiko pomidoriukai maži, persikai ir kiviai  thumbup.gif
*

thumbup.gif thumbup.gif cia tai geras!!!!!!nu va ..reikia ir man .
laukine
QUOTE(Suntata @ 2009 08 25, 19:27)
ir as noriu....grybus dziovinti  g.gif
*

tongue.gif as jau dziovinau thumbup.gif per nakti isdziuvo thumbup.gif o ir spalva ir kvapas zyyyyyymiai geresni negu orkaitej dziovintu wub.gif pries vaziuojant grybaut nulekem i senius ir nusipirkom smile.gif ir neapsirikom.
manosios instrukcijoj buvo dar parasyta, kad ir mesyte vytinti galima thumbup.gif
dabar bandysiu svogunus dziovinti - nes megstam ir i sriubas ir i kepama duonyte isideti, po to bandysiu pomidoriukus. is karto klausimas kyla, ar tuos maziukus dar reikia perpjauti, ar galima ir taip , tik ilgiau dzius?
gaila zemuoges pasibaigusios, buciau arbatai prisidziovinus sad.gif
o dziovinti kiviai skanu? juos kaip valgot, prie dribsniu? blush2.gif neisivaizduoju dziovintu kiviu doh.gif
Zavioji
Nusprendžiau nusipirkti džiovintuvą, o informacijos, nuomonių randu mažai. Na, matyt, nėra labai populiarus prietaisas. O šiuo metu ir parduotuvėse pasirinkimo nėra, kadangi ne sezonas. Nors elektra brangsta, vis tiek pirksiu ! biggrin.gif
Kai tik įsigysiu, būtinai parašysiu kokį ir kodėl būtent jį įsigijau. Ir, žinoma, praktinius įvertinimus. Gal kam padės.
Dabar galiu parašyti pagrindinius dalykus, kodėl susidomėjau šiuo prietaisu:
1. Džiovinti vaisiai skanu ir sveika, o parduodami prekyboje yra labai apdoroti visokiausiais chemikalais (galite rasti info internete, bei paklausti alergologų, ar jie rekomenduoja ''tuos" džiovintus vaisius ir riešutus valgyti alergiškiems žmonėms); o ekologiškų pasirinkimas skurdus.;
2. Tėvai augina vaismedžius, uogas visko nesuvalgom, o daug užšaldyti nėra galimybių. Džiovinimas- puikus būdas paruošti kitokias atsargas žiemai ir neišmesti, nesupūdyti derliaus pertekliaus.
laukine
QUOTE(Zavioji @ 2010 01 18, 22:13)

Dabar galiu parašyti pagrindinius dalykus, kodėl susidomėjau šiuo prietaisu:
1. Džiovinti vaisiai skanu ir sveika, o parduodami prekyboje yra labai apdoroti visokiausiais chemikalais (galite rasti info internete, bei paklausti alergologų, ar jie rekomenduoja ''tuos" džiovintus vaisius  ir riešutus valgyti alergiškiems žmonėms); o ekologiškų pasirinkimas skurdus.;
2. Tėvai augina vaismedžius, uogas visko nesuvalgom,  o daug užšaldyti nėra galimybių. Džiovinimas- puikus būdas paruošti kitokias atsargas žiemai ir neišmesti, nesupūdyti derliaus pertekliaus.
*

galiu prideti -
galeste dziovintis visokias prieskonines zolytes, rudeni jei megstate grybauti - grybus thumbup.gif
Aryvle
sveikos mamos. turiu dideli prasyma. gal galetumete parasyti kiek laiko kokius vaisius ir grybus reikia dziovinti? pas mne tik garantinis ir jokios instrukscijos nera unsure.gif pirkau turgui unsure.gif arba gal galit visa instrukcija imesti? buciau labai dekinga 4u.gif
gekoniuke
QUOTE(Aryvle @ 2010 06 30, 08:16)
sveikos mamos. turiu dideli prasyma. gal galetumete parasyti kiek laiko kokius vaisius ir grybus reikia dziovinti? pas mne tik garantinis ir jokios instrukscijos nera  unsure.gif  pirkau turgui  unsure.gif  arba gal galit visa instrukcija imesti? buciau labai dekinga  4u.gif
*

pabandykit seniuose paprasyt, kad atsviestu kopija- tipo pas juos pirkot, praitais metais, bet rekomendacines lenteles kazkur nukisot g.gif galiu pridurt, kad tikrint at isdziuvo reikia jau pravesusi produkta, pvz. obuolys turi linkt truputi ir tada luzt, o ne is karto trekstelt pusiau-tada skaitos perdziovintas, o dziuva obuoliai kazkur 5-7 val. dar priklauso nuo lentynu skaiciaus ir vaisiu sultingumo
Linkon
Įvairiuose šaltiniuose šiek tiek prieštaringa informacija.Vienur radau , kad mėlynes reikia džiovinti ne aukštesnėjė kaip 50 laipsnių temperatūroje , antraip neišlieka akim svarbios veikliosios medžiagos, kitur gi rekomenduojama temperatura 50-60.
Pas mus Boman (temperatura nesireguliuoja)džiovintuvas, pripylus pilnai, matomai nepilnai vaikšto oras ir apatines ima kepti, paskleidud su tarpais jau geriau, bet telpa vos 3litrai.Džiovinu su pertraukom , kad nesukeptu.Tuo pat metu orkaiteje paskleidziau 4 litrus.Tiesa rekomenduojama prieš tai uogas apdžiovinti (apvytinti), vėlgi vienur rašo saulėje iki 3 parų, kitur nerekomenduojama saulėje laikyti .Orkaite su ventiliatorium , temperatūra reguliuojasi, kaip džiūva man patinka labiau, tik elektros regis daugiau sunaudoja.Dar skaičiau, kad džiovinant mėlynes prieš tai perpilti verdančiu vandeniu, nebandžiau, nes nežinau kaip tuomet su gydomosiomis savybėmis.Visgi atrodo, kad kokybiškesnės yra lėto džiūvimo uogos, vadinasi plonai paskleistos(kad nešustų) ir žemesnėjė temperatūroje.
Uogos laikomos išdžiūvusiomis, kai suspaustos saujoj nesulimpa.

radau skelbimą už 260 litų rusiškas 520 watų reguliuojama temperatūra džiovintuvas, pgal nupasakojimą dvigubai talpesnis už Boman.Kaži apsimoka pirkt?Gal kas turi?
Vaima
Sveikutės 4u.gif

Labai susidomėjau džiogintuvais, mėgstam džiovintus pomidorus, šiltnamį labai daug tai gundausi pirkt ir džiovint g.gif kaip jums einasi ar ar jau džiovinat kaip skonis ??

Glamour
Aš nusiprkau nesenai eta firmos džiovintuvą. Jame temperatūra nesireguliuoja, yra penki aukštai. Kol kas džiovinau prieskonines žoleles. Man įdomu kaip džiovinti pomidorus, ar nepribėgs sulčių jei riekelėmis džiovinsiu. Kaip jūs pjaustot pomidorus? Gal kokį popierių patiesti. Instrukcijoje parašyta, kad galima patiesti plono popieriaus. Koks tas plonas popierius skaitosi ir ar vaikščios oro srovės tada. Gal po kiekvienu gabaliuku padėti popieriaus.
Kur laikote išdžiovintas gėrybes maišeliuose medžiaginiuose, stikliniuose induose ar dar kt.?
laukine
QUOTE(Glamour @ 2010 08 22, 20:21)
Aš nusiprkau nesenai eta firmos džiovintuvą. Jame temperatūra nesireguliuoja, yra penki aukštai. Kol kas džiovinau prieskonines žoleles. Man įdomu kaip džiovinti pomidorus, ar nepribėgs sulčių jei riekelėmis džiovinsiu. Kaip jūs pjaustot pomidorus? Gal kokį popierių patiesti. Instrukcijoje parašyta, kad galima patiesti plono popieriaus. Koks tas plonas popierius skaitosi ir ar vaikščios oro srovės tada. Gal po kiekvienu gabaliuku padėti popieriaus.
Kur laikote išdžiovintas gėrybes maišeliuose medžiaginiuose, stikliniuose induose ar dar kt.?
*

tiesiu kepimo popieriu - dziusta normaliai 4u.gif

tiesa, pomidoru nebandziau dar, nos knieti pabandyti smile.gif

o dziovintas gerybes laikau stikliniuose induose 4u.gif
Eilina*
Gal kuri matėte prekyboje džiovintuvų su reguliuojama temperatūra? g.gif
seles
QUOTE(an angel @ 2010 08 27, 10:52)
*

Aišku, internete.....
Vokiškai vadinasi Dörrautomat arba Dörrer, va kiek :

http://www.preisroboter.de/ergebnis44788-0-0.html

Turiu tokį : http://www.lager7.com/lager7/product_info....oducts_id=14053

3 karščio lygiai, aukšti padėkliukai, jei karštis nesireguliuoja tada kaip džiovinti vaistažoles ? Juk reikia 30 laipsnių.... O pomidorai gaunasi super..... Juos džiovinant galima patepti aliejumi ir pabarstyti prieskoniais , po to užpilti aliejumi stiklainyje. Aišku, kad džiovinant geriau pasitiesti kepimo popierių ant padėkliukų.
Glamour
Pasitiesiau popieriaus, bet kai kurie pomidorai siek tiek prilipo. o šiaip smagiai susidžiovino. Aš kaip supratau maniškiame džiovintuve ( Eta firmos) galima reguliuoti temperatūrą pasukus viršuj sklendę ir atidengus daugiau skylučių , kad oras išeitų. Dar galima sudėti džiovinamus vaisius ne į kiekvieną stalčių. Dar pas mane reguliuojasi aukštis padėkliukų.
Šianankt džiovinau pomidorus reikelėmis, super . Skanūs labai, dar keletą obuoliukų pabandymui.
Mums labai patiko džiovinta cukinija. Cukinijų čipsais pavadinom, nes labai ploni griežinėliai lieka. Cukinijas supjausčiau plonais griežinėliais, pabarsčiau prieskoniais ir išdžiovinau thumbup.gif
sega
QUOTE(an angel @ 2010 08 27, 11:52)
*

Radau internete rusišką, 200 lt., pakankamai galingas... Galvoju, gal visai nieko g.gif http://www.zagiena.lt/67
Piktukė
gal kas pirkote pastaraji dziovintuva? ieskau dovanos, bet prekybos centruose galingiausia 300W ir nereguliuojama randu...
*Dorothy*
gal kuri turit tokį http://www.e-senukai.lt/sporto-laisvalaiki...0301-eta_1.html

kokie atsiliepimai?
Unico
QUOTE(sega @ 2010 09 20, 18:02)
Radau internete rusišką, 200 lt., pakankamai galingas... Galvoju, gal visai nieko g.gif  http://www.zagiena.lt/67
*

Aš ir galvoju tokį pirkt, bet jie dabar jų neturi ax.gif .O gal galit parašyt ar geri jie? Šiaip parduotuvėje jie pigesni, bet gal šis geresnis? g.gif
Dusetelle
QUOTE(Linkon @ 2010 07 07, 18:27)
radau skelbimą už 260 litų rusiškas 520 watų reguliuojama temperatūra džiovintuvas, pgal nupasakojimą dvigubai talpesnis už Boman.Kaži apsimoka pirkt?Gal kas turi?
*

Mano tevai jau tokius tris yra nusipirke ir tik tokius visiem rekomenduoja.Yra instrtukcija ka ir kiek laiko ir dziovinti.
Kiti pamate irgi uzsinorejo tokio aparato,bet pagaileje 250lt,nusipirko nepasitare is parduotuves akcijinus.Mat galvojo,kad dziovintuvas ar uz tiek ar maziau,bet vistiek jo pavadinimas dziovintuvas ax.gif .Tai dabar stovi pas juos nenaudojami doh.gif .Isdziuna ne tolygiai,kai kur sukepa ir talpa aisku ne per didziausia doh.gif Gyvename prie misku ir ezeru,turim savo darza,tai viska ir dzioviname:uogas grybus,zuvi,obuolius ir t.t... Taigi,viena padovanojo broliui,tai naudoja du.O kodel du?
Mat,kai pasipila grybai ir obuoliai vienu metu,tai visko i viena nesudesi,nes kvapai susimaisys.Reik laukt kazkatram eiles. Del laiko,pvz zuvyte,tai tikrai para dziovina rolleyes.gif
Siais metais ir as zadu sau asmeniskai toki isigyti,kad nereiktu skolintis blush2.gif
Tiesa,o firma,jei apie ta pati kalbame ROTOR mirksiukas.gif
Dusetelle
QUOTE(Glamour @ 2010 08 22, 21:21)
*

Maciau,kad tevai pomidorus prisidziovine trikampeliais supjaustytus,bet kaip,smulkiai nesidomejau.Manau,jei tiest popieriu,tai gal ta ranksluostini g.gif
Del laikymo,tai pas mane viskas sukrauta i Tupperware sandarius indus(optima serijos paklausiausios).
Pas tevus,per dauguma,tai kas netilpo i Tupperwari,tai dejo i stiklinius.Aisku,paskui skirtumas yra,kur grybukai ir uogytes labiau aromatingi.Tik nedekit i celofaninius maiselius schmoll.gif .Is medziaginiu aromatas greiciausia isgaruos.Taigi,is jusu variantu stiklainiuose geriausia mirksiukas.gif Dar galit padaryti eksperimenta su celofanu ir maiseliu(nedideliu kiekiu) .

Papildyta:
QUOTE(Piktukė @ 2010 11 04, 16:56)
gal kas pirkote pastaraji dziovintuva? ieskau dovanos, bet prekybos centruose galingiausia 300W ir nereguliuojama randu...
*

http://pigu.lt/technika_ir_elektronika/vir...sg_02?id=747830
Va toki as internete atradau galingesni,bet kokios rekomendacijos g.gif
Naira
o kaip dziovinti krapus, zoleles? Ar jas po viena deti, ar galima viena ant kito?

Aciu
PUCA
Nusipirkau "Rotor" didelis, galingas, reguliuojasi temperatūra, viskas ko reikia wink.gif Aišku su "Excaliburu" nepalyginsi, bet viskas susivedą į kainą. Aišku rusiška technika kelia abejonių, bet tikrai ne daugiau nei kinietiška. Pirkau iš "Žagienos", atvežė ir dar išaiškino kaip ką džiovinti biggrin.gif

Naira, dėl žolelių - reikia dėti taip, kad lengvai cirkuliuotų oras, kur bus susispaudę džius lėčiau.
Dusetelle
As irgi pagaliau isigijau Rotor.Tevai jau treti metai dziovina viska istisai ziema-vasara,-nesusidevejo.Vadinasi ir mums atlaikys biggrin.gif
O dabar pas mane dziovinasi liepziedziai wub.gif Namie aromaterapija . ax.gif
Unico
QUOTE(PUCA @ 2011 06 29, 14:07)
Nusipirkau "Rotor" didelis, galingas, reguliuojasi temperatūra, viskas ko reikia wink.gif Aišku su "Excaliburu" nepalyginsi, bet viskas susivedą į kainą. Aišku rusiška technika kelia abejonių, bet tikrai ne daugiau nei kinietiška. Pirkau iš "Žagienos", atvežė ir dar išaiškino kaip ką džiovinti biggrin.gif

Rotor ne rusai, o ukrainiečiai gamina ax.gif .Nuvažiavom šiandien į "Žagieną", tai nebuvo, ryt atveš iš sandėlio mirksiukas.gif
edinka
Merginos, gal kas galetu surasyti, kiek laiko ir kokiu lygiu dziovinti vaisius, darzoves, grybus, zoleles... Nusipirkau 3 dziovinimo lygiu dziovintuva, o jokio konkretaus aprasymo nera unsure.gif
simoneta
o gal kas turit tuos pigiukus ir dziaugiates jais?
labai norisi isigyti ale 250 truputuka gaila
saules zuikis
QUOTE(simoneta @ 2011 08 03, 15:34)
o gal kas turit tuos pigiukus ir dziaugiates jais?
labai norisi isigyti ale 250 truputuka gaila
*

Turiu is "Senuku" akcijini uz 79 lt ir pilnai patenkinta thumbup.gif , puikiai veikia, dziovinu grybus, vaisius ir darzoves. Del tolygumo tai padziovinus perziuriu kiek isdziuvo, isdziuvusius isrenku, atsilaisvinusius padekliukus isimu, galima gi tik kelis padeklus sudeti, daug greiciau ir daugiau telpa nei orkaitej.
simoneta
QUOTE(saules zuikis @ 2011 08 03, 20:03)
Turiu is "Senuku" akcijini uz 79 lt ir pilnai patenkinta  thumbup.gif , puikiai veikia, dziovinu grybus, vaisius ir darzoves. Del tolygumo tai padziovinus perziuriu kiek isdziuvo, isdziuvusius isrenku, atsilaisvinusius padekliukus isimu, galima gi tik kelis padeklus sudeti, daug greiciau ir daugiau telpa nei orkaitej.
*

bet tikriausiai seniai pirkai, nes dabar tokiom kainom nera blink.gif
saules zuikis
QUOTE(simoneta @ 2011 08 03, 19:28)
bet tikriausiai seniai pirkai, nes dabar tokiom kainom nera  blink.gif
*

Nieko panasaus "Moki vezi" iki 08.31 Bomann DR 435CB kainuoja 79.99 lt, mano dziovintuvas lygiai toks pats tik lenkiskas "MPM Product" jis pigu.lt kainuoja 75 litus smile.gif http://pigu.lt/technika_ir_elektronika/vir...%5D=mpm_product
Dumplūnė
QUOTE(simoneta @ 2011 08 05, 16:15)
aciu uz info 4u.gif
*

As irgi turiu isigijus MPM 400W.Kaip tik siuo metu dziovinu pamidorus,baklazanus ir cukinija.Dziusta jau 3 valandas,pilnu pajegumu.Darzoves tikrai graziai dziusta.MPM 250W ko gero nepirkciau,man regis silpnokas jis g.gif .Sultingos darzoves ilgai kankinsis kol isdzius.Zolelems,sausesnems darzovems labiau tiktu.Zodziu savuoju dziaugiuosi,darysiu experimentus dabar bigsmile.gif
PUCA
QUOTE(Dumplūnė @ 2011 08 20, 14:32)
MPM 250W ko gero nepirkciau,man regis silpnokas jis g.gif .Sultingos darzoves ilgai kankinsis kol isdzius.
*

tikrai taip, pomidorai spėja apipelyti kol išdžiūsta...
AStonke
Tik dabar paskaičiau temą doh.gif Nusipirkau mažo galingumo 250 doh.gif iš Senukų...Eina sau,gal išplaut supakuot ir atgal nuvežt lotuliukas.gif
jei tikrai ilgai džius viskas,tai nesąmonė ir elektra kainuos... doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.