Įkraunama...
Įkraunama...

podiumo grožybės

Sveikos, mielos mamaitės 4u.gif
Žinau, jog dauguma jūsų nestokoja fantazijos ir išmonės beigi sugeba iš neįmanomo padaryti įmanomą, tad leidžiu sau atidaryti naują temą "Podiumo grožybės". Internete vis randu daug modeliukų, kurie neturi schemų, tačiau, kaip minėjau mūsų sumaniosios mamytės mikliai susiorientuoja ir randa išeitį iš padėties. Ši tema skirta bezdžioniavimui, schemų parinkimui tam tikriems modeliams bei patarimams kaip tai geriau atlikti.
P.S. Jei aš čia per daug savivaliauju (t.y. leidau sau atidaryti temą, kuri gali pasirodyti nereikalinga), tai manau moderatorė mikliai šį reikalą "sutvarkys", bet tikiuosi, jog taip neatsitiks ir visos liksim patenkintos.

Na ką? g.gif Šluojam nuo podiumo ir keliam į mūsų spintas biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kakošėlio mamka: 04 balandžio 2007 - 09:19
Labuka, as nesu mezgeja, man viskas turi buti parasyta, jie nebus schemos nemokesiu nieko. bet cia teme gera, ypac jei profesionalios mezgejos padetu, patartu. manau kad ger tema biggrin.gif
Atsakyti
Tema labai gera, ypač tokioms kaip aš ax.gif ax.gif ax.gif

mano akys iškart įsmigo įta pilką suknelė su bumbulais ant sijono krašto, gal netyčia kas galėtų man truputi padėt išsiaiškint kaip ta suknę pagaminta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
oj kaip faina, reiškia ne aš viena tokia pričiuožusi biggrin.gif
Keliu toliau
user posted image
user posted image
user posted image
šiuo metu kažką panašaus narplioju biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
SAUNI TEMA YRA KUR AKIS PAGANYTI
Atsakyti
QUOTE(laimike @ 2007 04 04, 11:57)
SAUNI TEMA YRA KUR AKIS PAGANYTI


Nėr čia ko labai džiūgaut, nes tuoj tamstelę pulsim su muuuulijonu klausimų biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2007 04 04, 11:52)
oj kaip faina, reiškia ne aš viena tokia pričiuožusi  biggrin.gif
Keliu toliau

blink.gif koks pirmasis megztukas nerealus wub.gif
seniai tokio noriu, bet bėda ta kad niekur tokio storumo siūlų neberandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(NKriste @ 2007 04 04, 11:32)
Tema labai gera, ypač tokioms kaip aš  ax.gif   ax.gif  ax.gif

mano akys iškart įsmigo įta pilką suknelė su bumbulais ant sijono krašto, gal netyčia kas galėtų man truputi padėt išsiaiškint kaip ta suknę pagaminta  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Taip iš akies....
Viršus, priekis-gerosiomis akimis megztya maikutė
Sijonas-manau, kad mezgamas virbalais su valu aplink. Raštas turbūt tiktų toks: 5-6 eilės gerosios, viena išvirkščiomis akimis. Mezgant tolygiai vis pridėti akių, kad gautųsi kliošiukas.
Apačia-karpom lapės uodegas ir darom burbulus, kuriuos prisiuvam biggrin.gif

Bugyte,
Vilniuje, Savanorių pr. Nr. (nežinomas schmoll.gif ) yra siūlų parduotuvė, tai ten ir kudlotų ir storų siūlų yra, na ir kainos ne "žvėriškos" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kakošėlio mamka: 04 balandžio 2007 - 11:06
TAI TAM FORUMAS IR YRA
Atsakyti
QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2007 04 04, 12:04)
Taip iš akies....
Viršus, priekis-gerosiomis akimis megztya maikutė
Sijonas-manau, kad mezgamas virbalais su valu aplink. Raštas turbūt tiktų toks: 5-6 eilės gerosios, viena išvirkščiomis akimis. Mezgant tolygiai vis pridėti akių, kad gautųsi kliošiukas.
Apačia-karpom lapės uodegas ir darom burbulus, kuriuos prisiuvam  biggrin.gif

Atrodo nieko sunkaus, o rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
mama, koks grozis...........
Atsakyti