Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

sveikos,
vyro giminaite prekiauja zepter gaminiais ir labai siulo biotrona (siuo metu su nuolaida). sako, kad jis yra labai efektyvus vaistas nuo visu ligu...: juo galima ir sloga gydyti, ir rauksles mazinti, ir juo pasvietus visokios zaizdeles gyja daug greiciau, taip pat nuo depresijo ir daug daug nuo ko...
noriu jusu paklausti: gal kas turite isigyje, gal draugai, gimines, gal teko naudoti ar girdejote kokius nors atsiliepimus?
siaip jis brangus, todel noriu gerai isitikinti ar preke verta kainos, ar tai tik ispustas reikalas.
Atsakyti
Na zepter biotroną esu naudojusi, uošvienė turi, tai labai jau ji man jį gyrė, sako viską labai išgydo. Na kai buvau pas ją, vasarą, man skaudėjo gerklę, tai liepė švytinti, kelis kartus po kažkiek ten tų pyptelėjimų. Kelias dienas, ištisai pagal uošvienės nurodymus švytinau tą gerklę, bet nė kiek nepagerėjo, o pagal ją jau tą pačią dieną turėjo geriau pasidaryti. Na tokį aparatą turi ir mano brolio draugė, tai ji su juo gydo įvairias žaizdeles, kylančius spuogus, na tai jai padeda. Tiesa, pažystamas su tuo daiktu gydėsi žvinelinę, tai sakė irgi padėjo. Na tai išvada jis gana gerai gydo tik odos pažeidimus, odos ligas, o kažkaip kitų ligų ir skausmų nelabai ten ir gydo, nebent jei sau isiteigsi kad padės tai ir padeda. Uošvienė vis giriasi visiems kokį puikų daiktą turi, kuris visas ligas gydo, bet amžinai vis kosti, sloguoja, tai jai sąnarius skauda, tai padai skylinėja, kai bandžiau priminti, kad aparatą gerą turi gydytis gali tai patyli ir nieko neatsako g.gif Aš tai tikrai jo nepirkčiau, na ir brolio draugė minėjo, kad nelabai jis pasiteisino, tik gražiai išreklamuotas ir viskas.
Atsakyti
siulo mums toki nedideli, na dydzio panasiai kaip fenas ir pasakoja, kad labai reikalingas butent namuose: ar vaikas susizeis ir pan. vyras rimtai pradejo mastyti apie isigijima, mat susilauze koja, ir giminaite aiskina, kad panaudojus biotrona zymiai greiciau sugis (jis baisiai nervuojais, nes turi daug darbo) taip pat apeliuoja i vaika...
tai sedim ir svarstom. sakau jam: palauk paklausiu ka zmones pasakys smile.gif
Atsakyti
mano mama turi toki prietaisa, feno dydzio. toj knygutej, kur komplekte su prietaisu grazu paskaityti kaip jis isgirtas - nuo visu ligu ir galu. na bet realiai g.gif nuo spuogu nepadeda, nuo rauksliu nepadeda, nuo gerkles ar galvos skausmo nepadeda. nebent odos susirgimus gydyti, panasus efektas kaip sauleje zaizda palaikytum. bandziau vaiko issutusi uzpakaliuka gydyti - nesamone, vaikas tiek negali ramiai isguleti, ir efekto nesimato jokio.
Atsakyti
va to as labiausiai ir baiminuosi, juk pinigai dideli, tai tikrai rasi kur kitur panaudoti huh.gif
Papildyta @ [mergetime]1079774579[/mergetime]
tiesa, manu, ar tikrai net spuogeliu neisgydo? ohmy.gif o ji mums pasakoja, kad sunus sloga per diena issigyde, kad nugaros skausmus issigyde ir kitas ligas (as jau nepamenu)
Atsakyti
Tai,kad Biotron'as tinka dermatologijoje tai gal ir taip.Juk fizinis faktorius ten- tai poliarizuota sviesa.Bet siaip tai taikant tai jis tikrai nelabai pasiteisina.O tai kad kaikuriems jis labai tinka galiu paaiskinti paprastai-kaikurie pagyja ir nuo vandenelio..
Atsakyti
Man poliklinikoj skyre bioptronines lempos seansus nuo klubo sanario uzdegimo.Po 3 kartu sildymo si procedura man issauke umu hemaroju.Atsiduriau klinikose ir pasekmiu gydymas truko apie menesi , o kur dar islaidos vaistams...............Na sakyciau, kad su ta lempa reikia labai atsargiai nes zalos gali but daugiau nei naudos. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (pjer @ 2004 03 20, 09:18)

tiesa, manu, ar tikrai net spuogeliu neisgydo? ohmy.gif o ji mums pasakoja, kad sunus sloga per diena issigyde, kad nugaros skausmus issigyde ir kitas ligas (as jau nepamenu)

as pati spuogu neturiu, bet mano sesers riebi oda, todel spuogai jai skausminga tema. kaip ji vargse stengesi su tuo fenu (ant stovo pakabinus) pagal visas instrukcijas svitino ir pypsejo. nieko nesigavo, rezultatas toks pat kaip ir pries gydyma.
as pati bandziau skaudancia gerkle, ne tik svitinau bet dar ir purskiau su tuo dezodorantu. geriau i vaistine nueiti vaistuku smile.gif

tolita - o tas biotronas ir nuo hemarojaus gydo smile.gif
Atsakyti
Mano uosvene ir turi ta Biotrona,taip jau gire ji,bet as kazkaip pati nelabai tikiu tokiais dalykais! wink.gif

P.S. Ir isvis nusiviliau Zepter prekemis(gal kosmetika ir nieko) po to kai isbandziau issvajotaji uosvenes siurbli(uz toooooooooookius pinigus ohmy.gif ir tooooks s..... blink.gif )Mano samsung geriau siurbia! wink.gif
Atsakyti
Mano vyras trumpai dirbo zeptter firmoje ir taip pat pristatinejo bioptrona. Gydziausi ir as su juo. Na, kazkiek gal ir padejo, taciau nemanau, kad verta ji pirkti, nes ir kaina apie 1500 lt ar net daugiau. Be to, DEMESIO!!! Girdejau, kad siemet bioptronas negavo licenzijos is LSM (sveikatos ministerijos). Aisku, negaliu tikrai tvirtinti, bet cia mano vyras sake. Tai va.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 29 kovo 2004 - 21:16
as naudojuosi bioptronu, bet poliklinikoj, galiu pasakyt, kad sausai odai padeda: oda tampa elastingesne, nebepleiskanoja, greiciau uzsitraukia itrukimai.
Cia ne reklama, as jo pirkti nesiulau, o tik dalinuosi patirtim.
Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 03 20, 12:14)
mano mama turi toki prietaisa, feno dydzio. toj knygutej, kur komplekte su prietaisu grazu paskaityti kaip jis isgirtas - nuo visu ligu ir galu. na bet realiai g.gif nuo spuogu nepadeda, nuo rauksliu nepadeda, nuo gerkles ar galvos skausmo nepadeda. nebent odos susirgimus gydyti, panasus efektas kaip sauleje zaizda palaikytum. bandziau vaiko issutusi uzpakaliuka gydyti - nesamone, vaikas tiek negali ramiai isguleti, ir efekto nesimato jokio.

na galeciausu tavim gincytis,
nuo jonson zele 2 men.dukrytei taip buvo nuejus oda puslem,kraujais jokie tepalai,palutes niekas nepadejo,tada rekomendavo bioptrona,3kartai po 4 min.ir uzsidenge sasiukai,pienlige kudikiui isgydziau nuo 2 kartu po 3 min.man tik susidarydavo krutyse pieno guzai per viena karta issivarinedavo,va dabar sloga gydausi rolleyes.gif
as tik uz ji clap.gif
Papildyta @ [mergetime]1085150977[/mergetime]
aj va o mes pirkom imones vardu tai didziulis bioptronas 800lt +3metai garantija tongue.gif
Atsakyti