Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

QUOTE(Berazume @ 2007 11 26, 12:30)
Is vienos drauges girdejau, kad jis labai gerai veikia odelei, ypac veiduko, jei kremuka uztepsi ir pasildysi..gal kas galetu pakomentuoti..

Bioptroninu veido odą, kai pajuntu, kad ji išsausėjo ar raukšlelių apie akis ima daugėt. Efektas - thumbup.gif Oda greit tampa lygesnė, sveika, daug gražesnė (be spuogų, išsausėjusių vietų ir kt.)
Atsakyti
labas vakaras.Norėčiau patarimo Jusų dėl šios lempos.Mano vaikas serga hemofilija,pirkčiau dėl sanarių ir susidariusių hematomų.Tik nežinau ar padės.Patarkit man unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gedmile @ 2007 12 04, 19:46)
labas vakaras.Norėčiau patarimo Jusų dėl šios lempos.Mano vaikas serga hemofilija,pirkčiau dėl sanarių ir susidariusių hematomų.Tik nežinau ar padės.Patarkit man  unsure.gif  unsure.gif

mamai sanariu skausma labai apmalsina,del hematomu specialiai klausiau daktaro apie tai,nes mano vaikui hematomos daznos del aktyvumo,uztikino,kad efektas tikrai yra.Visom kitom ligom isbandzius pati,daiktas thumbup.gif
Atsakyti
Labas,merginos.Esu šiek tiek girdėjusi apie šį neblogą aparačiuką.Kad gydo skausmą,uždegimus,depresiją.Gal dar yra ir daug daugiau gerų dalykų,ką jis daro.Jei kuri turite,gal galite parašyti savo atsiliepimus,nuo ko gydotės ir pan.Kadangi pati norėčiau jį nusipirkti,įdomi būtų jūsų nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(dake @ 2007 12 07, 20:40)
Labas,merginos.Esu šiek tiek girdėjusi apie šį neblogą aparačiuką.Kad gydo skausmą,uždegimus,depresiją.Gal dar yra ir daug daugiau gerų dalykų,ką jis daro.Jei kuri turite,gal galite parašyti savo atsiliepimus,nuo ko gydotės ir pan.Kadangi pati norėčiau jį nusipirkti,įdomi būtų jūsų nuomonė.

tai turi omeny ta lempa g.gif ,jei taip tai geras daiktas ,pas mus darbe yra tai daug kas naudojas ir pati naudojausi,turi ir bendradarbes,labai patenkintos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 12 08, 21:54)
tai turi omeny ta lempa g.gif ,jei taip tai geras daiktas ,pas mus darbe yra tai daug kas naudojas ir pati naudojausi,turi ir bendradarbes,labai patenkintos thumbup.gif

Taip,tik ji nedidele,buitine.O nuo kokiu bedu ji padeda?
Atsakyti
QUOTE(dake @ 2007 12 09, 11:44)
Taip,tik ji nedidele,buitine.O nuo kokiu bedu ji padeda?

nuo gerkles gydziausi,nuo sumusimo,daug ka gydo ir man atrodo kad yra knyga prei tos lempos ir ten viskas surasyta ka gydo,kiek min.
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 12 09, 14:06)
nuo gerkles gydziausi,nuo sumusimo,daug ka gydo ir man atrodo kad yra knyga prei tos lempos ir ten viskas surasyta ka gydo,kiek min.




Vaikams sanatorijoje šildo plaučiukus .Labai mažina žvinelinę ir k.t panašius susirgimus.
Atsakyti
QUOTE(wel @ 2004 05 21, 17:38)
as naudojuosi bioptronu, bet poliklinikoj, galiu pasakyt, kad sausai odai padeda: oda tampa elastingesne, nebepleiskanoja, greiciau uzsitraukia itrukimai.
Cia ne reklama, as jo pirkti nesiulau, o tik dalinuosi patirtim.

Vasara, kai gaunu saules, man irgi dingsta spuogeliai ir pleiskanos. DABAR ZIEMA PASISVIECIU STIPRIU 500W HALOGENU SU GELSVU KARSCIUI ATSPARIU FILTU - efektas puikus. Irgi nuo depresijos. rolleyes.gif
Atsakyti
Naudoju bioptroną jau daug metų, labai džiaugiuosi, kad jį turiu.
Atsakyti
QUOTE(tenikra @ 2007 10 23, 18:33)
1. Nobelio premija už ją niekada nebuvo paskirta. Tamsta meluojate.
2. Taip, tai elementari halogeninė lemputė ir poliarizacinis filtras.
3. Taip, šviesos terapija duoda efektą. Ta lemputė naudinga tiek pat, kiek išėjimas į lauką dieną (tiesą sakant, mažiau, lauke UV spindulių dėka vitaminas D gaminasi).
4. Jei pasaulyje yra mulkių, norinčių mokėti tūkstančius už stalinę lemputę – ką gi, teisingai verslininkai daro, ką juos apiplėšinėja. Būtų tiesiog nuodėmė tuo nepasinaudoti.

O kas gavo tą Nobelio premiją? Gal p. Zepteris iš Jugoslavijos? cool.gif

Teisybė gryniausia, tik gaila, kad dar ir neišmanėliai medikai prisideda prie vargšų žmogelių mulkinimo. Akivaizdu, kad per fizikos pamokas mokykloje varnas gaudė... o gal sirgo???

Papildyta:
QUOTE(Lelija33 @ 2007 04 16, 10:05)
drinks_cheers.gif   thumbup.gif Pritariu 100%! Gailiuosi, kad turiu tą mažąją lempą ir be stovo. Bet pirkom seniai, pries 7 metus. Jei dabar pirkčiau, būtinai didelę ir su stovu, nors džiaugiuosi, kad turiu ir mažą. Tikrai neįsivaizduoju, kaip išsiversčiau be bioptrono, dabar jau atrodo, kad tiesiog neįmanoma. Tada labai sunku buvo surinkt tokius pinigus, bet net jei reiktų skolintis, šį daiktą pirkčiau ir vėl. Kiek žinau, poliklinikose bioptrono procedūros kaina 15 Lt už 15 min., bent jau taip buvo tada, kai šį prietaisą įsigijom. Todėl naudojant bet kokiu atveju išeina pigiau  smile.gif

Ir juokinga ir gaila tų žmonių, kurie įtikėję "Bioptron" aparato stebuklingomis galiomis. Taip ir norisi paklausti, kiek gi tamsta turėjai iš fizikos mokykloje? O gal sirgai ir netyčia praleidai tą pamoką, kai buvo aiškinama apie poliarizuotą šviesą? O gal tos gydytojos galėtų atsakyti į klausimą, kodėl iš ištisinio šviesos spektro atėmus jo dalį, atsiranda gydomasis poveikis? Akivaizdu, kad gydytojos su fizika taip pat nedraugavo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raide: 22 sausio 2008 - 11:43
Mamytes patarkit, ar tikrai bioptron lempa padeda gydant atopini dermatita vaikuciui, gal kas esate bande gydytis sia lempa. Jei padeda tai ar tam kartui apmazina spuogelius ar ilgesniam laikui padaro svaresni veideli, ir kiek laiko ir kiek kartu per diena reikia ja naudoti. Klausiu noredama suzinoti ar tikrai ji veiksminga ir ar verta pirkt butent siai ligai gydyti, vis tik nepigi yra, bet jei istikruju padetu tai pinigeliu tikrai negaila ax.gif
Atsakyti