Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

QUOTE(gvidaa @ 2009 04 02, 16:51)
merginos neturiu intrukcijos kiek kokiam laikui naudoti,jei pvz oriu akiu rauksleles pamazinti ar uztenka vakarais po 8min<>?Girdejau,kad ir celiulita ir strijom galima,ir kad plaukai greiciau augtu, as dar kraujagislem noreciau,bet ar galima vienu metu visur ir kaitinti,juk susidarys koki 40min,ir ar butina skysti naudoti,ar negalima ant sausos odos<>?

man purskiklis baigesi,tai ant sausos odos svieciu.
Atsakyti
Mes ir turim bioptrona. Niekada netikejau tokiais dalykais, bet gyvenimas priverte isbandyti ir ka jus pasakysit jau 2m mes ji turim bigsmile.gif ir sia ziema mano 1.5m zmogutis visiskai nesirgo thumbup.gif:
dabar ne tik naudojuosi, bet ir dirbti ten pradejau ax.gif
Atsakyti
Turu bioptron maza lempa. Netikejau ka ji gali kol neisbandziau ax.gif issigydziau kudikio nukramtytus iki kraujo krutu spenelius, nueme kudikiui ausu skausma, pasutimus (pirma papurskiu oxsy, po to sildau), anginos skausma (MB kuris netikejo visai jo galia), be to jau sia ziema mano vaikutis 1.6m visiskai nesirgo net sloga thumbup.gif:
As patenkinta ,kad ja isigijau ir tikrai kitam rekomenduociau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sandor @ 2009 04 05, 12:40)
man purskiklis baigesi,tai ant sausos odos svieciu.

galiu padet isigyt nauja purskikli mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 09 balandžio 2009 - 00:32
daug nerasysiu pirkti nepirkti.ismeginau sios lempos poveiki pati ..ir mano vaikas, bunant sanatorijoje. patiko veikia. bet turiu nuomone del zepter, juk tokios pacios savybes ir kitu firmu tik uz zymiai padoresne kaina. pacios galit palyginti. aisku tai Lenkijoje, bet ir ji netoli, o kai dabar masiskai ten vaziuojam..taigi..
http://aptekajakmarz...y-c-56_217.html
Lampa na podczerwień efbe - Schott IR 818
Lampa na podczerwień efbe - Schott IR 818 o mocy 100 W to idealne i wygodne w użyciu urządzenie do leczeniu wielu schorzeń w zaciszu własnego domu....

104,00 PLN
Lampa na podczerwień efbe - Schott IR 808
Lampa na podczerwień efbe - Schott IR 808 o mocy 100 W to idealne i wygodne w użyciu urządzenie do leczeniu wielu schorzeń w zaciszu własnego domu....

85,00 PLN
Urządzenie PHILIPS HP 3621/01
Rodzaj produktu: Lampa na podczerwień • Moc: 200 W • Rodzaj zasilania: Sieciowe

255 PLN
atkreipkit demesi i kaina!!!! thumbup.gif
Atsakyti
As irgi turiu namie Bioptron,tik deja negaliu jo naudot veidui,galvai.
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2009 04 10, 11:23)
daug nerasysiu pirkti nepirkti.ismeginau sios lempos poveiki pati ..ir mano vaikas, bunant sanatorijoje. patiko veikia. bet turiu nuomone del zepter, juk tokios pacios savybes ir kitu firmu tik uz zymiai padoresne kaina. pacios galit palyginti. aisku tai Lenkijoje, bet ir ji netoli, o kai dabar masiskai ten vaziuojam..taigi..
http://aptekajakmarz...y-c-56_217.html


Cia tikrai ne tokios lempos schmoll.gif
Atsakyti
As turiu namie Bioptron,tik del sveikatos problemu gydytoja uzdraude sviesti galvos sriti Bioptron.
Atsakyti
to aureka sakiau kad ne tos firmos, bet ju techniniam aprasyme poveikis tas pats. tai kam moketi brangiau??
ir permoketi tukstanciais?? lotuliukas.gif
pirsti tik vienos firmos produkcija, gali tik suinteresuotas asmuo turintis is to pelno. o tai sakyciau mazu maziausiai neetiska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2009 04 10, 11:23)
daug nerasysiu pirkti nepirkti.ismeginau sios lempos poveiki pati ..ir mano vaikas, bunant sanatorijoje. patiko veikia. bet turiu nuomone del zepter, juk tokios pacios savybes ir kitu firmu tik uz zymiai padoresne kaina. pacios galit palyginti. aisku tai Lenkijoje, bet ir ji netoli, o kai dabar masiskai ten vaziuojam..taigi..
http://aptekajakmarz...y-c-56_217.html
Lampa na podczerwień efbe - Schott IR 818
Lampa na podczerwień efbe - Schott IR 818 o mocy 100 W to idealne i wygodne w użyciu urządzenie do leczeniu wielu schorzeń w zaciszu własnego domu....
   
104,00 PLN
Lampa na podczerwień efbe - Schott IR 808
Lampa na podczerwień efbe - Schott IR 808 o mocy 100 W to idealne i wygodne w użyciu urządzenie do leczeniu wielu schorzeń w zaciszu własnego domu....
   
85,00 PLN
Urządzenie PHILIPS HP 3621/01
Rodzaj produktu: Lampa na podczerwień  •  Moc: 200 W  •  Rodzaj zasilania: Sieciowe
   
255 PLN
atkreipkit demesi i kaina!!!! thumbup.gif


Jei neklystu sios firmos lempas maciau ir Eurovaistinej.
Atsakyti
Gal kam pravers biggrin.gif
Turejom didele lempa, poveikis tikrai yra. Pirkau daugiausia del vaiku, tikedamasi kad maziau sirgs, galesim greiciau iveikti sloga rolleyes.gif Bet realybeje serga tiek pat, sloga taip pat praeina per savaite doh.gif Nors imanoma ishsiversti be vaistuku nuo slogos thumbup.gif Pasvarstem ir nutarem parduoti ( jau pardavem ), nes investuoti nemazi pinigeliai, o poveikis minimalus. Gal ir apsimoka pirkti tam, kas turi rimtu sveikatos problemu , bet laikyti namuose kaip profilaktine priemuone , manau prabanga mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasiemiau ir as is anytos bioptron mazaja lempa, sakau bandysiu gydyti spuogus ant veido. Paziuresiu, ar pades taip stebuklingai kaip ten instrukcijoj raso blink.gif va ir musu mazoji (2.5 metu) susirgo sloga, tai pasildziau, kita diena jau nebebego, bet vis tiek visi tie sekretai dar neissivalo taip greitai kaip noretusi. jauciu vis tiek galutinai isgysim per savaite, bet bent be vaistu, nes irzli nuo sirgimo, tai visiskai neleidzia sulasinti i nosi lasiuku doh.gif tiesa, ir jau pirma nakti kvepavo per nosi, nors paprastai, kai sloga budavo, tai kokias tris naktis abi praktiskai be miego budavom blink.gif parasysiu ir velesne musu patirti gydantis bioptronu, gal kam bus naudinga. O spuogus savo bent apgydyt tai labai noreciau, tik nekuriu dideliu iliuziju, nes jei nepavyks.... g.gif
Mano anyta tai labai patenkinta siuo gaminiu, tik va neaisku, ar pagijimui turi itakos tikejimas ir isiteigimas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(daisyte @ 2009 04 13, 14:42)
Pasiemiau ir as is anytos bioptron mazaja lempa, sakau bandysiu gydyti spuogus ant veido. Paziuresiu, ar pades taip stebuklingai kaip ten instrukcijoj raso  blink.gif va ir musu mazoji (2.5 metu) susirgo sloga, tai pasildziau, kita diena jau nebebego, bet vis tiek visi tie sekretai dar neissivalo taip greitai kaip noretusi. jauciu vis tiek galutinai isgysim per savaite, bet bent be vaistu, nes irzli nuo sirgimo, tai visiskai neleidzia sulasinti i nosi lasiuku doh.gif tiesa, ir jau pirma nakti kvepavo per nosi, nors paprastai, kai sloga budavo, tai kokias tris naktis abi praktiskai be miego budavom blink.gif parasysiu ir velesne musu patirti gydantis bioptronu, gal kam bus naudinga. O spuogus savo bent apgydyt tai labai noreciau, tik nekuriu dideliu iliuziju, nes jei nepavyks.... g.gif
Mano anyta tai labai patenkinta siuo gaminiu, tik va neaisku, ar pagijimui turi itakos tikejimas ir isiteigimas.. g.gif

na spuogai - beda hormonine. Kol jus sviesit, tol bus geriau, nustosit sviest - dainele per nauja. As savo lempa kaimynkai paskolinai, mergytei zaizdos ant koju. Tai ji labai patenkinta, sako pasvieti ir pradeda trauktis, nebebega skysciai. As pati su sios lempos pagalba beprasidedanti sinusita isvaikiau smile.gif
Atsakyti