Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

o kur gauti daugiau informacijos kaip naudotis lempa ir nuo ko? nes turiu ta lempa, bet nelabai zinau ka su ja daryti, o instrukcijoje labai mazai parasyta... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2010 02 09, 13:23)
as ir ja visiskai netikejau  schmoll.gif  kol neuzgyde man  baisiai nukramtytu krutu speneliu  thumbup.gif



O geras, net nemaniau, kad ir tam tinkama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(+777+ @ 2010 04 06, 15:05)
O geras, net nemaniau, kad ir tam tinkama doh.gif

o man gydytojas greiztai uzdraude ta lempa naudotis ir kai buvo apkramtyti ir kaip buvo uzdegimas smile.gif (mastitas beprasidedantis)
Atsakyti
Bioptron” šviesa galima palengvinti gydant šias ligas:
Akių sutrikimai (uždegimas, paraudimas, sudirginimas), depresijos, pėdos refleksinės zonos, gerklės skausmas (uždegiminės kilmės), persišaldymas, balso stygų uždegimas (užkimimas, skausmas ryjant), kosulys (paprastas peršalimas, kutenimas gerklėje), menstruacijų skausmai (pilvo spazmai, apatinės nugaros dalies skausmai), ausies skausmas, kaktos sinusitas, miego sutrikimai, sloga (nosies gleivinės uždegimas), saulės nudegimas, tinitas (skambėjimas ausyse), alergijos (odos alergijos, niežulys, eritema), abscesai (odos ir burnos ertmės abscesai), egzema (bet kurios kilmės), herpio pūslelės (pūslelinė), infekcijos, lūpų pūslelinė, psoriazė (lėtinė žvynelinė), spuogai (visų rūšių), atleto pėda (kai kurios mikozės rūšys), įbrėžimai (paviršinės odos traumos), karpos (nuospaudos), dantenų sutrikimai (paradontozė, dantenų uždegimas (gingivitas)), bursitas (kelio sąnario), raiščių patempimas (kelio raiščių), nugaros skausmas (lumbago, sėdimojo nervo skausmas), perineotomija (skausmas ir blogai gyjanti tarpvietės žaizda), prostata (prostatinė hipertofija, prostatitas), krūtų ir spenelių uždegimas (ypač sukeltas maitinant krūtimi), išsišovęs kulnakaulis (skausmingas kulnas), haluksas (skausmingas didysis kojos pirštas), hemorojus, ,,plaktukinis pirštas” (deformuota kremzlė), koksitas (klubo sąnario uždegimas, taip pat reumatinės kilmės), galvos skausmas (pervargimo sukeltas galvos skausmas), migrena, vidurinės ausies uždegimas (ypač vaikų), patempti kaklo raumenys, sumušimai ir patempimai (sporto traumos), peties sąnario uždegimas (dėl reumatizmo ar pertempimo), raumenų mėšlungis, danties skausmas. Išsamūs medicinos tyrimai įrodė, kad Šveicarijoje sukurtas aparatas ,,Bioptron", skleidžiantis poliarizuotą šviesą, padeda efektyviai gydyti įvairius negalavimus - nuo žaizdų ir sumušimų iki depresijos ir galvos skausmų.
Atsakyti
Pasisakysiu ir aš blush2.gif Mūsų mažylis kai buvo dar visai leliukas, jį labai bėrė, buvom iš draugų pasiskolinę Bioptron compakt, juo šviečiant odelė akivaizdžiai gerėjo, nusprendėm pirkti ir mes, pirkom PRO (didesnį), ir man toks jausmas, kad tas mažiau padėdavo, o dabar aš jau visai ant jo pykstu, vaikas apsirgo, šviečiau sąžiningai, bet vistiek gavosi komplikacija, pati pajutau virusiuko simptomus, per prezentaciją vyrukas , kuris vedė paskaitą, minėjo, kad jam reikėjo greit pasveikti, tai jis 10min iš arti švietė į prieškrūčio liauką, vakar aš padariau tą patį, naktį kėliausi kompresus dėtis,nes labai negerai buvo, o ryte atsikėliau visiškas ligonis, jau pradedu galvoti, kad gal pas mus kokia paprasta lemputė pakeista doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RėjKa @ 2010 04 11, 21:43)
Pasisakysiu ir aš  blush2.gif Mūsų mažylis kai buvo dar visai leliukas, jį labai bėrė, buvom iš draugų pasiskolinę Bioptron compakt, juo šviečiant odelė akivaizdžiai gerėjo, nusprendėm pirkti ir mes, pirkom PRO (didesnį), ir man toks jausmas, kad tas mažiau padėdavo, o dabar aš jau visai ant jo pykstu, vaikas apsirgo, šviečiau sąžiningai, bet vistiek gavosi komplikacija, pati pajutau virusiuko simptomus, per prezentaciją vyrukas , kuris vedė paskaitą, minėjo, kad jam reikėjo greit pasveikti, tai jis 10min iš arti švietė į prieškrūčio liauką, vakar aš padariau tą patį, naktį kėliausi kompresus dėtis,nes labai negerai buvo, o ryte atsikėliau visiškas ligonis, jau pradedu galvoti, kad gal pas mus kokia paprasta lemputė pakeista  doh.gif  verysad.gif

Lempute tam neturi itakos su ja viskas gerai,tik gal jusu liga buvo stipresne.Jai turite didiji bioptrona tai ji naudokite kasdien po 10 minuciu svieciant i veida.Laiku begant joks virusas i jus neikibs,man ir ansciau taip budavo taciau kaip pradejau bioptrona naudoti reguliariai tai nezinau kas yra sloga,kosulys ar persalimas,galvos skausmas.Turejau labai stipru sinusita maziausias virusas paguldydavo i lova keliomas dienoms.O mazyli svieskite taipat reguliariai po kokes 2 min. du kartus per diena.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2010 04 11, 20:10)
Lempute tam neturi itakos su ja viskas gerai,tik gal jusu liga buvo stipresne.Jai turite didiji bioptrona tai ji naudokite kasdien po 10 minuciu svieciant i veida.Laiku begant joks virusas i jus neikibs,man ir ansciau taip budavo taciau kaip pradejau bioptrona naudoti reguliariai tai nezinau kas yra sloga,kosulys ar persalimas,galvos skausmas.Turejau labai stipru sinusita maziausias virusas paguldydavo i lova keliomas dienoms.O mazyli svieskite taipat reguliariai po kokes 2 min. du kartus per diena.

Ačiū, bandysiu mirksiukas.gif tik mažiukas paniškai bujo jei į akytes šviesa papuola, net užsimerkęs šaukia kad skauda, veiduko jam niekaip negaliu pašvieti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RėjKa: 12 balandžio 2010 - 06:39
QUOTE(RėjKa @ 2010 04 12, 08:38)
Ačiū, bandysiu  mirksiukas.gif tik mažiukas paniškai bujo jei į akytes šviesa papuola, net užsimerkęs šaukia kad skauda, veiduko jam niekaip negaliu pašvieti  doh.gif

Bandykit sviesti tada kai maziukas miega .Pacia Bioptrono galva isimkit is stovo ir ryte kol dar miega ,per pietu miegeli , vakare ir pamatysit kaip pavyks iveikti problemas.Svarbiausia kad sustiprinsit maziuko imuniteta. Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2010 04 12, 07:59)
Bandykit sviesti tada kai maziukas miega .Pacia Bioptrono galva isimkit is stovo ir ryte kol dar miega ,per pietu miegeli , vakare ir pamatysit kaip pavyks iveikti problemas.Svarbiausia kad sustiprinsit maziuko imuniteta. Sekmes.

Pas jį matyt akytės labai jautrios, negaliu miegančiam, nes vos tik šviesytė pradeda sklisti, nes dar nedaėjus pagrindiniam švieos srautui, jis pabunda ir į ašaras doh.gif , bet nieko, šviečiu mažiui į užkrūčio liauką. Šiaip mums labai reiktų veiduką pašviesti, nes miežiai vis keliasi, bet kaip doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RėjKa @ 2010 04 12, 10:50)
Pas jį matyt akytės labai jautrios, negaliu miegančiam, nes vos tik šviesytė pradeda sklisti, nes dar nedaėjus pagrindiniam švieos srautui, jis pabunda ir į ašaras  doh.gif , bet nieko, šviečiu mažiui į užkrūčio liauką. Šiaip  mums labai reiktų veiduką pašviesti, nes miežiai vis keliasi, bet kaip  doh.gif  verysad.gif

Dar noriu patarti,kad bioptrona pirma ijunkite ir tik po to prineskite prie miegancio kudikio ir pastatykite puse metro atstumu tada sviesa jo taip nedirgins, o sviesa vistiek ji pasieks ir tada laikykite ne 10 minuciu o kokia 20, tai irgi veikia.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2010 04 12, 18:56)
Dar noriu patarti,kad bioptrona pirma ijunkite ir tik po to prineskite prie miegancio kudikio ir pastatykite puse metro atstumu tada sviesa jo taip nedirgins, o sviesa vistiek ji pasieks ir tada laikykite ne 10 minuciu o kokia 20, tai irgi veikia.

bigsmile.gif va taip tai pabandysiu, dabar dar ir dermatitinė dėmė ant skruostuko atsirado, nori nenori turiu šviesti doh.gif kai mažiukui šviesdavom, tai būdavo kaip siaubo filme verysad.gif apsižergiu vaiką, su keliais (ant minkštos lovos, nespausdavo jam, tik tiek kad nepajudėdavo doh.gif )prispausdavau rankytes, su viena ranka laikau galvą, su kita lempa verysad.gif žiauru, bet veidukui padėdavo, o dabar jau jėgos pas vaikį atsiradę, negaliu juk visu svoriu prisėsti, nenulaikau, o jei gražiai abu nusprendžiam eiti šviestis, tai krutinytę, nugarytę-prašau, be problemų, bet tik bandau sugudrauti ir nuo krūtinės lėtai kilsteliu link veido, viskas tuoj akytės parausta, ir rėkia verysad.gif jam ir lake saulės labai bijo akytės. O vat iš toliau tai būtinai šiandien pabandysiu ir parašysiu kaip sekėsi smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RėjKa @ 2010 04 12, 21:09)
bigsmile.gif  va taip tai pabandysiu, dabar dar ir dermatitinė dėmė ant skruostuko atsirado, nori nenori turiu šviesti  doh.gif kai mažiukui šviesdavom, tai būdavo kaip siaubo filme  verysad.gif apsižergiu vaiką, su keliais (ant minkštos lovos, nespausdavo jam, tik tiek kad nepajudėdavo  doh.gif )prispausdavau rankytes, su viena ranka laikau galvą, su kita lempa  verysad.gif žiauru, bet veidukui padėdavo, o dabar jau jėgos pas vaikį atsiradę, negaliu juk visu svoriu prisėsti, nenulaikau, o jei gražiai abu nusprendžiam eiti šviestis, tai krutinytę, nugarytę-prašau, be problemų, bet tik bandau sugudrauti ir nuo krūtinės lėtai kilsteliu link veido, viskas tuoj akytės parausta, ir rėkia  verysad.gif jam ir lake saulės labai bijo akytės. O vat iš toliau tai būtinai šiandien pabandysiu ir parašysiu kaip sekėsi  smile.gif Ačiū  4u.gif

Nekankinkite vaikucio svarbiausi si procedura jam turi buti maloni tada ir poveikis geresnis.Sviesa per oda veikia visas musu sistemas tiek imunine,tiek nervu,tiek harmonine,taciau atliekant proceduras reikia visiskai atsipalaiduoti.Gydant veiduka neuzmirskite oxsy sprei.Proceduras geriau kartokite dazniau bet zaidimo formoje kad vaikutis nepatirtu itampos ir streso.
Atsakyti