Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

Kadangi ir man teko pasinaudoti šiuo prietaisėliu, tai noriu pasidalinti savo patirtimi ir su jumis. Prieš pusę metu draugė, platinanti Bioptronus, davė pasibandyti šį COMPACT III , buvo pas mus apie mėnesį. Per ta laiką ir žaizdelių ir varvanti nosis buvo, bet rezultate visiškas nulis. blush2.gif Teko draugei nekaltai pameluoti, kad tiek pinigėlių negaliu mokėti devil.gif
Atsakyti
QUOTE(migle.ja @ 2010 10 05, 02:00)
Kadangi ir man teko pasinaudoti šiuo prietaisėliu, tai noriu pasidalinti savo patirtimi ir su jumis. Prieš pusę metu draugė, platinanti Bioptronus, davė pasibandyti šį COMPACT III , buvo pas mus apie mėnesį. Per ta laiką ir žaizdelių ir varvanti nosis buvo, bet rezultate visiškas nulis.  blush2.gif  Teko draugei nekaltai pameluoti, kad tiek pinigėlių negaliu mokėti  devil.gif

... na va... O aš galvojau, kad tik man vienai taip smile.gif Maniau, kad taip visiems jis padeda, išgydo, o aš kažkokia kitokia, nepagydoma... lotuliukas.gif
Atsakyti
Visi zmones skirtingi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vytenė @ 2010 10 05, 10:31)
... na va... O aš galvojau, kad tik man vienai taip  smile.gif Maniau, kad taip visiems jis padeda, išgydo, o aš kažkokia kitokia, nepagydoma... lotuliukas.gif


Vieni gydosi vaistais ir bioptron, kiti tik bioptron... padeda kažkodėl tik pirmiesiems...
Atsakyti
Sveiki,
ir mes turim bioptrona, ir tikrai mums padeda:)
kosulius, slogas ir gerkles gydomes su jais ir arbatomis bei homeopatiniais vaistais, dazniausiai issiverciame be stipresniu vaistu...
Kai maitinau, mazyle galingai apkandziojo mane, velgi padejo Bioptronas, tad namuose jis naudojams..nei kiek nesigailim isleistu pinigu, nes tai tikrai geras daiktas...
Atsakyti
aciu tiem, kas atsake i mano klausimus 4u.gif
taip, buna ir pulinga angina. na bet matau, kad atsakymus del anginos gavau du visiskai skirtingus smile.gif
mano galva, yra geriausia panaudoti pasiskolinus, paziureti ar padeda, o paskui jau spresti isigyti ar ne.
dar itariu 'placebo' efekta g.gif ar tik nebus tikejime visa esme? bet cia tik mano garsus pasvarstymai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rutakiss @ 2010 10 05, 14:51)

dar itariu 'placebo' efekta  g.gif  ar tik nebus tikejime visa esme? bet cia tik mano garsus pasvarstymai  rolleyes.gif

Na, nėra jis visiškai tik placebo. Kai kurioms ligoms šildymas yra viena iš greitesnio pagijimo dalių. Tiek, kad šildytis šviesa yra vienas neekonomiškiausių energijos pernešimo būdų (Saulė nesiskaito :-)). Peršalus galima kojas šviesti bioptron, galima nusipirkt iš "Rimi" elektrinę pagalvėlę (dabar akcija, jei ką), galima prisipilt bliūdą karšto vandens... Efektas panašus bus. Vat tik kaina to "stebuklo"...
P.S.
Į mano užduotus klausimus bioptron forume iki šiol jokio atsakymo... kaži kodėl?
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2010 10 04, 21:37)
Rekomenduoju sviesti kai yra pulinga anrina,jai puliuoja tai reiskia valosi ir sis procesas greiciau baigiasi naudojant bioptrona.Prie slogos oxsy butinybe.


Manyčiau ne valosi, o didesnė tikimybė kad Auksinis stafilokokas bujoja doh.gif

P.s. sutinku su Rivo nuomuone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 05 spalio 2010 - 20:36
QUOTE(Rivo @ 2010 10 05, 21:12)
Na, nėra jis visiškai tik placebo. Kai kurioms ligoms šildymas yra viena iš greitesnio pagijimo dalių. Tiek, kad šildytis šviesa yra vienas neekonomiškiausių energijos pernešimo būdų (Saulė nesiskaito :-)). Peršalus galima kojas šviesti bioptron, galima nusipirkt iš "Rimi" elektrinę pagalvėlę (dabar akcija, jei ką), galima prisipilt bliūdą karšto vandens... Efektas panašus bus. Vat tik kaina to "stebuklo"...



Na, kojas imerksi i karsta vandeni, o kaip nosi ar kelius g.gif Pulines anginos daugiau nerizikuosiu ir nesviesiu, bet visa kita tikrai thumbup.gif Sloga atlaisvina iskart po seanso, sanariai irgi maziau skauda (nors gali pradzioje dar daugiau skaudeti), herpesa nudziovina per pora pasvietimu...
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2010 10 06, 13:09)
Na, kojas imerksi i karsta vandeni, o kaip nosi ar kelius  g.gif  Pulines anginos daugiau nerizikuosiu ir nesviesiu, bet visa kita tikrai  thumbup.gif  Sloga atlaisvina iskart po seanso, sanariai irgi maziau skauda (nors gali pradzioje dar daugiau skaudeti), herpesa nudziovina per pora pasvietimu...

na pvz man sloga dar labiau pablogina padeti nei kad nesvietus taip kad cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 10 06, 13:34)
na pvz man sloga dar labiau pablogina padeti nei kad nesvietus taip kad  cool.gif


Tai as ir sakau, kad skirtingi zmones, skirtingi ir gydymo metodai dirol.gif
Atsakyti
Bioptronas turi sildomali poveiki,taciau gydomaji poveiki turi tik polerizuota sviesa.Ji veikia musu lasteles.Sveika lastele sveikas organizmas ir joks virusas negali paveikti lasteles membranos.Be tam tikro polerizuotos sviesos kiekio negali gyvuoti joks gyvas organizmas.Naturaliai jo mes gauname kylant ar leidziantis saulei.Kas naturalu tas ir sveika,pries gamta nepapriestarausi.Visi bioptrona prisimena tik kai suserga jai tai darytu kiekviena diena tai maziau ir sirgtu.
Kvieciu visus nediskutuoti forume ,o ateiti i pristatymus i visus jusu klausymus ataskysime kompetatingai.
Atsakyti