Įkraunama...
Įkraunama...

Bioptron lempa

Taigi, kad ir as nezinau, kas teisus??? Viena giminaite laukiasi leliuko ir dalyvavo kursuose, kuriuose gydytoja, uzsiimanti naturaliais gydymo metodais, nerekomenduoja sios lempos, atseit maziems vaikams tie spinduliai nera gerai..... tada kyla klausimas, kam ji visai reikalinga??? jei ir pirkciau, pirmiausia, tai tik del vaiko...
Atsakyti
Mes kaip tik dabar perkam Bioptron lempa. O zinoti kas cia teisus, o kas ne, manau neimanoma. Arba tiesiog galbut visi po truputi teisus. Reikia paciam isbandyti ir suzinosi ar tau jis veikia ar ne. Suprantama, vien del to neverta pirkt, bet jei imanoma pasinaudok kieno nors jei imanoma. As tai tik gera apie ja girdejau is mano seimos gydytojos, kuria tikrai pasitikiu ir kuri pati taiko sviesos terapija daugybei savo klientu. Ji mums tikrai nemeluotu, nes esam artimi su jos seima. Taigi, manau tikrai verta isbandyti ir zinoma reikia turet omeny, kad tai nepadarys stebuklu rimtoms ligoms, kurias reikia gydyti vaistais. Va, tai mes perkam 4u.gif smile.gif

O kad butu tie spinduliai kenksmingi vaikams, tai pirma karta girdziu... g.gif jauciu, kad cia nesamone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynake: 21 vasario 2005 - 21:24
Labas!
Bioptrona turime jau 3 metus, bet ne pati maziausia, su kuria sviestis tikras vargas ir padeda ji ne taip efektyviai, kaip vidutine arba didziausia (bet namuose geriausiai butu vidutine). Mazos lempos svieciamasis plotas yra labai mazas, todel reikia, pvz, gerkle is vienos puses sviesti 2 ar 3 kartus ir tiek pat is kitos. cry.gif

As pati turejau problemu su angina. Praktiskai kiekviena menesi prasidedavo angina, o daktarai is karto antibiotikus israsydavo... siule isoperuoti. Ir tik Bioptronas man padejo. Si lempa labai padeda nuo slogos (tekejimo is nosies fazos beveik nebuna, praktiskai neciaudoma), Herpes labai efektyviai gydo, souogelius visokius, galvos, menstruacinius skausmus, zaizdos, ipjovimai labai greitai gyja.
Gali pasirodyti, kad mes ta lempa naudojame kiekviena diena. fool.gif Taip nera. Tik kai reikia. Taciau ji nera gydymo priemone, tai yra pagalbine priemone gydant. Bet nesunkius susirgimus galima isgydyti nenaudojant nieko papildomai.

Cia kazkas rase apie sanariu skausmus. Bioptron numalsina skausma, bet tikrai neatstato kremzlinio audinio. Tokiais ir panasiais atvejais turi buti taikomas kombinuotas gydymas. Daugeliu atveju Bioptrono panaudojimas pagreitina sveikimo procesa arba palengvina letines busenas. Stai ir viskas. Tai NE PANACEJA. Bet manau, jei turi pinigeliu, verta ja isigyti. Vis del to tai visiskai nekenksmingas daiktas.
Atsakyti
Aha, del lempos dydzio tai didelis skirtumas kuria turi, maziausiaja ar vidutine. Uztai ir mes pasirinkom vidutine, kad ir laiko, ir kantrybes susitaupytu. Zinoma, tai nepigu, bet tikrai verta thumbup.gif
Atsakyti
Mes naudojam bioptrona dar tik pora menesiu, bet as dziaugiuosi ja. Vaikai pastoviai serga bronchitais. Kitos ligos nezinome, tik prasideda sloga ar menkas kosuliukas, jau zinok bronchitas bus. Budavo 3 savaites sergame, prisiryjame antibijotiku, savaite po ligos darzelyje ir vel sergame. O blogiausia kad didckis is karto ir maziu uzkrecia.Tai tas mano zuikis antibijotikus nuo 6 men. pradejo gerti.Tai musu seimos gydytoja patare nusipirkti bioptrona.
Tai va, tokie rezultatai: bronchitu abu zuikiai sirgo per ta laika du kartus.Bet antibijotiku nebereikejo thumbup.gif . Aisku ne vien lempa gydemes- ir vibr. masazais, ir homeopatiniais vaistukais, ir chemija nuo kosulio. Bet nereikejo antibiotiku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Pritariu kazkieno nuomonei, kad tai tik pagalbine priemone gydantis, jokiu budu ne vienintelis vaistas.
Atsakyti
geras daiktas ta lempa. as turiu pazystama zepter dirbancia - ji man kai reikia paskolina, nes siaip daitas nera labai didelio naudojimo, todel galima pasidalinti. labai gerai kai sloga sergi (ypac kai as chronishka turejau), ir taip koki kauleli skaudanti pashildyt. tik kainuoja (bent jau kai tada sake...) tai daug. bet va jei su sesula gyvenciau per gatve, tai abi galetumem sau pirkt.
Atsakyti
Su Bioptronu gydziausi spuogus, tiek pulingus, tiek jau nudraskytus:)) Apskritai pagreitina bet kokios zaizdeles gyjima, net ir ta pacia pusleline ant lupos, aisku susiprotejau pasisviesti jau nulupus sasa, taciau uztrauke staigiai tarsi nuo stebuklingu vaistuku. Tai tiek ant greituju prisiminiau, kur tikrai veiksminga.
Atsakyti
Turiu ir aš bioptrono lempa, tikrai geras dalykas, ir vaikui šildau kai būna sloga arba kosulys.
Atsakyti
O tai kokią jūs turit - didelę ar mažą? nes apie 1400 kainuoja mažoji, bet man patarė, kad nelabai verta ją pirkt, jau geriau iškart didžiąją
Atsakyti
O man siandien "Zepter" vadybininke pasiule sudalyvauti prezentacijoje (Vilniuje) ir lempa siulo su 30 % nuolaida t.y. 1015 Lt. Galvoju, ar verta pirkti?
Atsakyti
Kaina ir taip nemaza. Geriausia susirasti kas is pazistamu turi ir pasiskolinti ismeginimui. Va tada ir bus aisku, padeda ji ar ne ir ar verta pirkt. Mano tai tik toks patarimas.
Tiesa, as turiu. Nuo visu spuogu, isberimu, odos ligu tai tikrai padeda. Ar malsina skausma? Vyras sako, kad taip. Bet as truputi galvoju, kad zmogus tuo tiesiog itiki ir lyg ir silpniau skausma jaucia. Bet ar cia pasamone taip zaidzia, ar tiesa, tai pati nezinau. Juk buna, kad zmogus labai tvirtai tiki, kad pasveiks ir net geriau pasijunta, nors gydytojai sako, kad nera sansu.
Tai as ir nelabai zinau - ar ta sviesa padeda ar isitikinimas...
Atsakyti
na as turiu problema su psiriaze, jei ne bioptronas, tai man shakutes jau butu buve.Ir siaip zaizdas super gydo.
Atsakyti