Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

Kadangi tema buvo užrakinta, o aš būtinai noriu "pasidalinti" savo dovanomis...

Labiausiai "pagerintas" dovanas taip pat gaunu iš anytos. Užpernai gimtadienio proga gavau apsilupusius plastikinius karolius, pernai nuskalbtą patalynės komplektą ir naują (už kokius 1.99 Lt) rankšluostį, o šiemet ji išsitraukė iš kišenės tris geležinius (!!!) caro rūriko laikų žiedelius ir liepė vieną išsirinkti (!!!). Išsirinkau, ji mane pabučiavo ir tarė: nešiok į sveikatą. Aš padėkojau - o kas man daugiau beliko lotuliukas.gif

Kitai marčiai ji kartą padovanojo žydrą peruką. Mes po to pusę metų svarstėm iš kur jinai jį parovė lotuliukas.gif

Dar ji mano vyrui dovanoja ypatingo baisumo megztinius ir nuolat kamantinėja kodėl yra nenešiojamas vienas ar kitas megztinis.

Atsakyti
hah.gif: faina anyta doh.gif: kaip is kokio anekdoto hihihi.gif
Atsakyti
oi, aš gerų dovanų esu gavusi... juokingų dovanų neskaičiuoju, čia paminėsiu tik tas, kurios man "be ryšio"...
paauglystėje susirašinėjau laiškais su vienu vaikinuku. Po kokių 3 metų susirašinėjimo jis atvažiavo į Vilnių susitikti, ir padovanojo man kvepalus... tokius iš kiosko, už kelis litus. Geriau jau šokoladuką būtų pirkęs, jei tik tiek pinigų turėjo. Arba, geriausiai -nieko nepirkęs.
Dar esu gavusi iš krikšto mamos žnyples plaukams tiesinti, nors mano plaukai idealiai tiesūs (daug kas klausia ar juos specialiai tiesinu).
Brolis per gimtadienį yra padovanojęs gyvybės draudimą, kur nelaimės atveju, naudos gavėjas -jis pats lotuliukas.gif įmokų jau seniai nebemoka, bet metų gale grąžinamą sumą pasiėma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2007 08 28, 22:02)
Brolis per gimtadienį yra padovanojęs gyvybės draudimą, kur nelaimės atveju, naudos gavėjas -jis pats  lotuliukas.gif  įmokų jau seniai nebemoka, bet metų gale grąžinamą sumą pasiėma  doh.gif

blink.gif kaip žiauriai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(leom @ 2007 08 28, 18:14)
Kadangi tema buvo užrakinta, o aš būtinai noriu "pasidalinti" savo dovanomis...

Labiausiai "pagerintas" dovanas taip pat gaunu iš anytos. Užpernai gimtadienio proga gavau apsilupusius plastikinius karolius, pernai nuskalbtą patalynės komplektą ir naują (už kokius 1.99 Lt) rankšluostį, o šiemet ji išsitraukė iš kišenės tris geležinius (!!!) caro rūriko laikų žiedelius ir liepė vieną išsirinkti (!!!). Išsirinkau, ji mane pabučiavo ir tarė: nešiok į sveikatą.  Aš padėkojau - o kas man daugiau beliko  lotuliukas.gif

Kitai marčiai ji kartą padovanojo žydrą peruką. Mes po to pusę metų svarstėm iš kur jinai jį parovė  lotuliukas.gif

Dar ji mano vyrui dovanoja ypatingo baisumo megztinius ir nuolat kamantinėja kodėl yra nenešiojamas vienas ar kitas megztinis.


Man tai cia i anekdota panasu lotuliukas.gif o man neteko susidurti su tokiom "dovanom"!
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2007 08 28, 22:02)
Brolis per gimtadienį yra padovanojęs gyvybės draudimą, kur nelaimės atveju, naudos gavėjas -jis pats  lotuliukas.gif  įmokų jau seniai nebemoka, bet metų gale grąžinamą sumą pasiėma  doh.gif


lotuliukas.gif . Neįsižeisk, bet man labai juokinga lotuliukas.gif . Gal tavo brolis toks tipo prie bajerio? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurk @ 2007 08 30, 20:56)
lotuliukas.gif . Neįsižeisk, bet man labai juokinga  lotuliukas.gif . Gal tavo brolis toks tipo prie bajerio?  biggrin.gif


tai kad ir man juokinga lotuliukas.gif brolis nelabai prie bajerio, jis tiesiog norėjo man praktšką dovaną padovanot, nes aš tuo metu nedirbau, ir neturėjau draudimo. Bet pildant dokumentus reikėjo įrašyt kas bus naudos gvėjas jeigu aš numirčiau netyčiom, tai kadangi pati negaliu būt, brolį įrašėm mirksiukas.gif o rezultatas gavosi toks žiaurokas, paskui erziau jį "gimtadienio proga man linki greičiau kojas pakratyt" lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu prajuokinot biggrin.gif
O as tai kriksto mamka gerulia turiu. Dabar aisku as jos jau nemciau turbut 8 metus, bet ji labai liuksiskas dovanas man dovanodavo
pvz,
Mama pasakojo kai man buvo 5m. gavau dovanu serveteles:)
12m. toki senoviska kostiumeli tinkanti suaugusiai moteriai,o kai man buvo 18 metu gavau dovanu plastmasinius indukus:)smile.gif tipo panasios merginos kaip as pirko:)smile.gif net dabar juokas ima kai prisimenu... Univero baigimo proga mamai perdave klipsus, kad padovanotu, kai as prasiverus ausis jau nuo 11metu:)
Ai nu buna gi zmoniu, kurie dovanoja, kad bele dovanoti. Kai geriau gele kokia atnestu ar atvirute su sveikinimu atsiustu ir butu geriau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimvyda1: 31 rugpjūčio 2007 - 15:59
QUOTE(kusachius @ 2007 08 30, 22:55)
tai kad ir man juokinga  lotuliukas.gif  brolis nelabai prie bajerio, jis tiesiog norėjo man praktšką dovaną padovanot, nes aš tuo metu nedirbau, ir neturėjau draudimo. Bet pildant dokumentus reikėjo įrašyt kas bus naudos gvėjas jeigu aš numirčiau netyčiom, tai kadangi pati negaliu būt, brolį įrašėm  mirksiukas.gif  o rezultatas gavosi toks žiaurokas, paskui erziau jį "gimtadienio proga man linki greičiau kojas pakratyt"  lotuliukas.gif


Nu sitokia dovana - tai tikrai super! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
...mano brolis, kai buvo penktoj klasėj, buvo baaaaasiiiiaaaaiii savo lietuvių kalbos mokytoją įsimylėjęs. Tai per jos gimtadienį nupirko prabangių kvepalų (tais laikais Dzintars buvo laikomi pačiais prabangiausiais), priklijavo savo nuotrauką ir įdėjo į stalčių biggrin.gif doh.gif

...na, o mano vyras (kai dar nebuvo mano vyras) tai tris metus iš eilės naujųjų metų proga man žvakides dovanojo. Mat per metus vis pamiršdavo, kad žvakidę JAU dovanojo. Prieš ketvirtus naujuosius aš jam priminiau, kad žvakidžių nekolekcionuoju tongue.gif
Šiaip vyrų dovanos kartais būna labai "įdomios" smile.gif
Atsakyti
O kai mano draugei buvo 12, jos mama paprase nueiti i parduotuve ir isrinkti dovana savo kriksto mamai..Mat pati ten laiko neturejo ar ka gathering.gif ..Taigi mano draugele nuejo ir isrinko lotuliukas.gif LIEMENUKA...
Ale dydi pataike blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melagele: 09 rugsėjo 2007 - 00:29
QUOTE(Dushke @ 2007 09 07, 15:30)
...na, o mano vyras (kai dar nebuvo mano vyras) tai tris metus iš eilės naujųjų metų proga man žvakides dovanojo. Mat per metus vis pamiršdavo, kad žvakidę JAU dovanojo. Prieš ketvirtus naujuosius aš jam priminiau, kad žvakidžių nekolekcionuoju  tongue.gif
Šiaip vyrų dovanos kartais būna labai "įdomios" smile.gif


vaikystėj atsimenu vieną mamos draugę, kuri per kiekvieną gimtadienį man dovanodavo nosinę ir kojines biggrin.gif ir taip kelis metus iš eilės biggrin.gif bet labai skųstis negaliu, tais tarybiniais laikais, tai būdavo iš importinių, deficitinių prekių. bet vis tiek užknisdavo, kai kasmet žinodavau, ką gausiu hihihi.gif

QUOTE(melagele @ 2007 09 09, 01:28)
O kai mano draugei buvo 12, jos mama paprase nueiti i parduotuve ir isrinkti dovana savo kriksto mamai..Mat pati ten laiko neturejo ar ka gathering.gif ..Taigi mano draugele nuejo ir isrinko  lotuliukas.gif LIEMENUKA...
Ale dydi pataike blink.gif


oi geras lotuliukas.gif
Atsakyti