Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Jep - jau kainelės tai oi oi oi, kur pasisuksi, ten vien tūkstančiai, kai mes pasiskaičiavome, tai vienos dienos vestuvėms gausis apie 20 000 Lt. g.gif Kai pagalvoji, tai trečdalis sklypo biggrin.gif Ir nieko blatno (nei fotografas, nei filmuotojas, nei suknelė, nei žiedeliai brangiausi) - tik vidutinio lygio vestuvės ...
Atsakyti
QUOTE(Melynasaule @ 2008 01 10, 00:23)
As ir pasirinkau Zirnaja  tongue.gif , bet moteriske pareiske, kad be maisto nenuomoja, o as norejau savo vireja su savo isskirtiniu meniu atsigabenti..... man su savu vireju butu ir pigiau atsieje, o dabar 4000Lt sodybos nuoma + 110Lt/zmogui maistas. o pas mane zmoniu tai 50......  10000Lt gaunasi....  doh.gif
nebezinau, ka daryti  g.gif

Na cia tikrai jau tampa normali kaina tarp sodybu, nes kainas uzsikele visi, nors puse nera vertos tokiu pinigu. O Zirnaja, tai thumbup.gif pasirinkimas. Del maisto, tai manau, daugelyje sodybu negalima atskirai uzsisakyti.
Atsakyti
taip... dabar deja tokios sodybu kainos... 10-15 tusktanciu vien uz nuoma ir maista, o kur dar gerimai doh.gif del to ir nusprendem daryti kavineje arba restorane vieno vakaro svente, nes norisi islekti meducio pakabineti po vestuviu, tai nesinori visko isleisti vienam vakarui... Man irgi atrodo, kad vidutinis vestuviu biudzetas siais metais bus apie 20 000 lt...
Atsakyti
QUOTE(Kadra @ 2008 01 11, 03:12)
taip... dabar deja tokios sodybu kainos... 10-15 tusktanciu vien uz nuoma ir maista, o kur dar gerimai  doh.gif  del to ir nusprendem daryti kavineje arba restorane vieno vakaro svente, nes norisi islekti meducio pakabineti po vestuviu, tai nesinori visko isleisti vienam vakarui... Man irgi atrodo, kad vidutinis vestuviu biudzetas siais metais bus apie 20 000 lt...


Na taip, kainos nera mazos... Bet juk privalumas, kad sveciai tures kur nakvoti! Pas mus gimines ir draugai suvaziuos ne tik is skirtingu Lietuvos miestu, bet ir is uzsienio... As manau, kad sodyba geresnis pasirinkimas, nei viezbutis... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2008 01 09, 15:38)
Na o taikiek mokejai kad sakai brnagiai ?smile.gif


zmogui 220 dviem dienom verysad.gif , bet saldus is mano puses bus....o zmoniu irgi ne per daugiausia 35 unsure.gif as sakyciau kad brangiai...tik tiek kad ten grazu ax.gif

user posted image

nors paskaicius cia ka raso merginos, tai gal ir nevertetu man jau zirzt del kainos ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteliux25: 11 sausio 2008 - 13:50
QUOTE(Kadra @ 2008 01 11, 02:12)
taip... dabar deja tokios sodybu kainos... 10-15 tusktanciu vien uz nuoma ir maista, o kur dar gerimai  doh.gif  del to ir nusprendem daryti kavineje arba restorane vieno vakaro svente, nes norisi islekti meducio pakabineti po vestuviu, tai nesinori visko isleisti vienam vakarui... Man irgi atrodo, kad vidutinis vestuviu biudzetas siais metais bus apie 20 000 lt...


Jie ne paslaptis, kiek kainuoja vieno vakaro svente kavineje. kiek jie ima uz nuoma bei maista zmogui?
Atsakyti
Melynasaule, as svesiu vestuves drusku miske . drusku miskas (cia nuorodele) nu man patiko aplinka..o kaina vienam zmogui 200lt. bet mes susitarem uz 195lt..cia tipo nusiderejom lotuliukas.gif nu bet visviena...brangu..pas amne planuojama apie 60 zmoniu.. doh.gif
Atsakyti
Mes uzsisakem sodyba dar rugpjucio mene, pasirasem sutarti tai manau, kad neturetu kainos kilti... palyginus dar pigiai gavome 130 litu zmogui dviems dienoms blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynasaule @ 2008 01 07, 14:55)
Sveikos merginos!

reikia pagalbos!  4u.gif  Gyvenu uzsienyje, o vestuves svesiu Lietuvoje. Pagal internetinius puslapius issirinkau tris sodybas: Ilgajis, Zalensu sodyba ir Zirnaja. Gyvai apziureti niekaip neiseis, nes is darbo neisleidzia....  verysad.gif  O is keliu internetiniu nuotrauku nuspresti sunku... Gal kuri sventete? Jusu ispudziai, patirtis bei nuomone labai praverstu. Aciuuu


Mes norejome praeitais metais Zirnajoj svesti, nes girdejom labai gerus atsiliepimus, labai super aplinka, taciau musu dienai buvo uzimta.. ax.gif
Todel tu irgi pasiziurek dar ar tavo dienai yra laisva... mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas turit puslapio nuoroda tos Zirnajos ar kaip ten ji vadinasi..smalsu pasiziuret smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2008 01 11, 16:07)
Mes uzsisakem sodyba dar rugpjucio mene, pasirasem sutarti tai manau, kad neturetu kainos kilti... palyginus dar pigiai gavome 130 litu zmogui dviems dienoms blush2.gif

o kokia cia sodyba?
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2008 01 11, 15:50)
o gal kas turit puslapio nuoroda tos Zirnajos ar kaip ten ji vadinasi..smalsu pasiziuret smile.gif


http://www.atostogos...s/mini/?rid=210
Man patiko, kad sale su dideliais langais bei kedes yra, o ne suolai. Ir siaip, nuo manes netoli.
Daisiukes sodyba irgi apziurejau. o koks baseinas! smile.gif
Atsakyti