Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

Perskaičiau straipsnį "Mitai apie vandenį" ir rimtai susimąsčiau, net manau, kad visas tas reikalas su koraliniu vandeniu - geras lengvatikių "durstymas", kažkam leidžiantis pasipelnyti... g.gif
Štai tas straipsnis:
http://gyvenimas.del...php?id=23519298

Atsakyti
Buvau šiandien koralinio klubo renginyje. Jau per pirmą pertrauką iš ten dingau (nebuvo gaila ir 25 lt už bilietą)- eilinis smegenų plovimas.
Atsakyti
QUOTE(Džiaugsma @ 2009 08 13, 17:22)
erskaičiau straipsnį "Mitai apie vandenį" ir rimtai susimąsčiau, net manau, kad visas tas reikalas su koraliniu vandeniu - geras lengvatikių "durstymas", kažkam leidžiantis pasipelnyti... g.gif
Štai tas straipsnis:
http://gyvenimas.del...php?id=23519298

Skaičiau šį straipsnelį g.gif , aš taip šventai tikėjau koralo galiomis, o dabar pasilikau nežinioja. Ten taip aiškiai paneigta visos tu platintojų kalbos apie vandens nušarminimus ir kt., kad velnias žino kuom jau ir tikėt doh.gif . Tik tiek galiu iš praktikos pasakyti, kad vanduo skanesnis man su koralu negu be jo.
Atsakyti
Tai aš ir nuėjau į jų renginį, kad išgirsčiau daugiau, ką jie šneka. Tiek visokių briedų psiriklausiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 28, 11:52)
Tai aš ir nuėjau į jų renginį, kad išgirsčiau daugiau, ką jie šneka. Tiek visokių briedų psiriklausiau  doh.gif

Aš ankščiau klausiau jų paskaitos , tokia išvada padariau, kad nieko nėra gera viskas blogai. Tai prisiklausius visokių valymų prisipirkau, vandenį tai ir dabar geriu, kaip jau minėjau man skanesnis blink.gif atrodo.
Atsakyti
QUOTE(buginta @ 2009 08 28, 15:51)
Aš ankščiau klausiau jų paskaitos , tokia išvada padariau, kad nieko nėra gera viskas blogai. Tai prisiklausius visokių valymų prisipirkau, vandenį tai ir dabar geriu, kaip jau minėjau man skanesnis  blink.gif  atrodo.


Man jis neatrodo skanesnis.
Jų metodika tokia- išgąsdinti žmogų ir įtikinti, kad be jų siūlomų papildų žmogus neišgyvens. Nors mano IMAGO tyrimo rezultatai buvo tikrai geri, mane vis vien gąsdino ir sudarė visą programą, kaip man reikėtų toliau gyventi su jų papildais. Jeigu aš jų klausyčiau, kas mėnesį turėčiau išleisti po porą šimtų litų. Bet aš esu atspari gąsdinimams...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 29, 13:01)
Man jis neatrodo skanesnis.
Jų metodika tokia- išgąsdinti žmogų ir įtikinti, kad be jų siūlomų papildų žmogus neišgyvens. Nors mano IMAGO tyrimo rezultatai buvo tikrai geri, mane vis vien gąsdino ir sudarė visą programą, kaip man reikėtų toliau gyventi su jų papildais. Jeigu aš jų klausyčiau, kas mėnesį turėčiau išleisti po porą šimtų litų. Bet aš esu atspari gąsdinimams...smile.gif

Pasirodo aš pasidaviau gasdinimams, nes daug jau visokių valymų dariausi (linfos, žarnyno , kepenų ir ne vieną seansą) . Nepasakysiu ,kad kažkas pasikeitė, tik po Colovados tai geriau jaučiaus ir svorio numečiau. Aišku tas svoris ataugo. biggrin.gif
Atsakyti
Uzvakar apie si vandeni isgirdau is pazistamos.

Kur galima pasikonsultuoti? Ji kazkoki tyrima dare pries papildu pirkima. Bet nepaklausiau kur ir kiek kainavo?

Gal suteiksit kokia info? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2009 08 29, 16:06)
Uzvakar apie si vandeni isgirdau is pazistamos.

Kur galima pasikonsultuoti? Ji kazkoki tyrima dare pries papildu pirkima.  Bet nepaklausiau kur ir kiek kainavo?

Gal suteiksit kokia info?  ax.gif


Dariau tą tyrimą. 130 Lt. Truko apie tris valandas. Darė ne tik tyrimą, bet ir smegenis pudrino apie savo stebuklinguosius papildus.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 29, 17:36)
Dariau tą tyrimą. 130 Lt. Truko apie tris valandas. Darė ne tik tyrimą, bet ir smegenis pudrino apie savo stebuklinguosius papildus.

g.gif Kaip manai ar verta ta tyrima atlikt? Siaip, perskaiciau apie papildus Internetu, tai kai kurie sudomino...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 29, 17:36)
Dariau tą tyrimą. 130 Lt. Truko apie tris valandas. Darė ne tik tyrimą, bet ir smegenis pudrino apie savo stebuklinguosius papildus.


Ar maisto papildai stebuklingi ar ne nežinau, bet, kad jie labai veiksmingi bigsmile.gif tai tikrai.
Aš kiek gerdavau iš vaistinės, tai poveikio jokio nejaučiau, o šitie tikrai savo darbą atlieka.

Aš juos vartoju be jokių tyrimų, tiesiog pasiskaitau aprašymus, ar pasikonsultuoju su konsultante ir išrenku. Aš pati jaučiu ko man reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2009 08 31, 18:05)
g.gif Kaip manai ar verta ta tyrima atlikt? Siaip, perskaiciau apie papildus Internetu, tai kai kurie sudomino...


Aš likau visai patenkinta. Girdėjau daug teigiamų atsiliepimų apie jų valymo programą Kolovada. Gal kada ir pasidarysiu, bet neseniai esu darius valymąsi su Colonix, todėl dabar nereikia.
Atsakyti