Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

QUOTE(Sibelė @ 2010 02 07, 20:51)
Paudarką ir aš naudodavau - dažniausiai nuo cistito. O dabar negaliu kaip tik gerklės uždegimo išsigydyti, tai irgi pagalvojau, kad gal reikėtų vėl nusipirkti. Tik gal žinote - ar galima Paudarką vartoti laukiantis ??? Būčiau dėkinga, jei patartumėt, jei žinot  4u.gif

esu ziurejusii nemazai vaizdines medziagos apie ivairius sio gamintojo papildus.Juos vartoja ir nestumo metu,bei mazu vaikuciu gydymui.Todel drasiai galite naudoti.
Pou D'arco sudetis:skruzdziu zieves milteliai,magnesium stearate.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 02 06, 16:15)
pigiausias variantas butu,gerti saltinio vandeni.Tik kur jo gauti,jei gyveni didmiestyje?

Na kaunieciai gali gauti saltinio vandens tikrai... patys esam kelis kartus parsiveze. Vaziuojant pro sargenus, uz domeikavos atrodo, kazkur ten yra, tiksliai vietos nezinau pavadinimo, bet vietiniai tikrai zino kur...tik as kazkaip abejoju to vandens svarumu, vistiek man norisi "technologiskai" filtruoto vandens ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chiuncia @ 2010 02 06, 12:05)
Valgyti reikia normaliai, kad vyktu medziagu apykaita, nes kai valgoma nedaug, organizmas kaupia "atsargas". O ar paprasto vandens gerdavot pakankamai? gal uztektu vandenuko isgert po litra per diena ir nereik pinigeliu metyt  ax.gif


Tai dabar jau geriu ir koralini ir paprasta tikiuosi valysis man tas organizmas. Siaip po keliu sav vartojimo tai sakyciau idomus dalykai dedasi. apykaita tvarkosi po truputeli, oda spoguota mano vel kaip paaugles nu bet ka darysi toliau vandeni geriu ir tikiuosi kad prades po truputi gereti. va kad nakti miegu gerai tai tikrai galiu pasigirti ir zvyneline stipriai sumazejo tik galvoj niekaip nemazeja. Bet jau pliusiuku nors ir nedideliu bet yra. Tik va vienas keistas dalykas atsirado jauciu kartuma burnoje, kas tai galetu buti nezinau. Bet viska nurasineju ant valymosi blush2.gif
Atsakyti
Jau ir Koralinio klubo žmonės pradėjo įtarti, kad kažkas su tuo Koraliniu klubo vandeniu negerai.
Kol buvo mėlyni mažieji pokeliai, vanduo tikrai buvo geras ir labai gerai veikė. Paskui atsirado žalieji, didieji Kolalinio kalcio pokeliai (po dešimt). Iš karto pajutom, kad vanduo nebe toks, nors propaganda ir informacija liko ta pati. Kiekvieną asmenį suabejojusį, klube iš karto "nusodina", kad "tau rodosi". Tačiau vanduo nebeveikia, kaip tas kitas, yra mažai šarminis, lakmusas rodo 6,5 šarmingumą, tai yra pvz. Rasa vandens šarmingumo lygis 6,5, kurio taip ir nepakelia tas pakelis, su šarmu ar be jo- 6,5. Be to, geriant "kalcį" pučia vidurius, , jie užkietėja, nes matyt, pragaištingai suveikia sidabras bakterijas. Paskaičius mamų informaciją aukščiau, darau išvadą: jei klubo vanduo tik iš atliekų, tai tada viską ir paaiškina. Kaip ten bebūtų, tada , kai vanduo buvo mėlynuose mažuose pokeliuose- jis buvo visai kitoks 100 proc.. Nes neseniai atradau užsigulėjusį. Gaila, kad Koral klubas taip nusivažiavo. Pasitikėjimą atgauti sunku.
Atsakyti
QUOTE(augjogx @ 2010 02 19, 13:14)
Tai dabar jau geriu ir koralini ir paprasta tikiuosi valysis man tas organizmas. Siaip po keliu sav vartojimo tai sakyciau idomus dalykai dedasi. apykaita tvarkosi po truputeli, oda spoguota mano vel kaip paaugles nu bet ka darysi toliau vandeni geriu ir tikiuosi kad prades po truputi gereti. va kad nakti miegu gerai tai tikrai galiu pasigirti ir zvyneline stipriai sumazejo tik galvoj niekaip nemazeja. Bet jau pliusiuku nors ir nedideliu bet yra. Tik va vienas keistas dalykas atsirado jauciu kartuma burnoje, kas tai galetu buti nezinau. Bet viska nurasineju ant valymosi  blush2.gif

Na nzn nzn g.gif ar as taip save guosciau ir kenteciau tokius pozymius, kaip spuoguotas veidas, kartumas burnoje ir t.t. Reiktu pasidomet ar tikrai taip turi veikti tas vanduo ypatingas...
as is vis stebiuosi tokiu zmoniu naivumu, pasake kazkas, kad stebuklingas vanduo ir geria ir kencia ivairiausius poveikius, a le paskui bus geriau g.gif blink.gif
pati turejau viena pakeli, kuri drauge atidave, bet niekaip neprisiverciau jo pasitaisyti ir gerti, nes tikrai netikiu jo ypatingumu schmoll.gif jau geriau litra paprasto vandens is krano isgersiu kasdien ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chiuncia @ 2010 03 03, 19:19)
Na nzn nzn  g.gif ar as taip save guosciau ir kenteciau tokius pozymius, kaip spuoguotas veidas, kartumas burnoje ir t.t. Reiktu pasidomet ar tikrai taip turi veikti tas vanduo ypatingas...
as is vis stebiuosi tokiu zmoniu naivumu, pasake kazkas, kad stebuklingas vanduo ir geria ir kencia ivairiausius poveikius, a le paskui bus geriau g.gif  blink.gif
pati turejau viena pakeli, kuri drauge atidave, bet niekaip neprisiverciau jo pasitaisyti ir gerti, nes tikrai netikiu jo ypatingumu schmoll.gif jau geriau litra paprasto vandens is krano isgersiu kasdien ax.gif


As nepavadinciau to naivumu tiesiog geriu ir paprasta vandeni bet man jis toks sprangus yra tiesiog as ji negaliu tiek isgerti kiek koralinio del to ir geriu. O spoguotas veidas bet kokiu atveju manau kol neisvalys kitaip nebus, nes kiek kartu valiau organizmas tiek jis man per spuogus ir valosi doh.gif Bet va dabar jau geriau jau spuogai vel apmazejo ir jauciuosi geriau g.gif Kitus papildus irgi vartoju ir negaliu pasakyti kad cia panaceja nuo visu ligu bet tikrai gerosios bakterijos man tikrai zymiai geriau nei bet kurios isbandytos. Vaikai mano buvo pasigave bacila kazkokia pradejo viduriuoti, tai nuo poros kapsuliu praejo visi negalavimai.
Atsakyti
O musu seimyna labai megsta ta vandenuka, surogata biggrin.gif , as to senesnio Coral Mine nesu bandzius, o dabartiniai man labai tinka, man be situ koralu vanduo neskanus, ir as jo negerdavau ir dabar negaleciau gert, nei saltinio, nei is kranu, nei tichiu ir t.t. Zinokit, man tai visai nesvarbu, ar surogatas, ar isitikinimas, as isprendziau dideles problemas gerdama si vandenuka: migrena, zarnyno problemas ir t.t. ir jo vartojimas tik pajutus pirmus persalimo pozymius thumbup.gif

As ir geriu lax-maxa, jau trecia savaite ir sian man ir kartumas kazkoks jaucias, dar neisitikinus gerai, nes tik pusrycius valgiau, tai jie ir kartoki buvo.. Bet gal pajudejo kokie brudai is kepenu, ar bluznies, nes jos pas mane ir bisi buvo problemines. Pagyvensim - pamatysim 4u.gif
Atsakyti
Del kartumo,kuris karts nuo karto ir man atsiranda, galiu pasakyti tiek,kad per visa musu gyvenima labiausiai nuo visokiu cheminiu priedu uzsitersia kepenys.O kai koralinis vanduo pradeda savo darba tuo paciu susjudina ir visas nuosedas musu organuose.
As papildomai pradejau gerti Liucerna,ji turi naudingu fermentu,vitaminu,mineralu ir baltymu.Puikia tinka apvalyti organizma.Dar kepenu valymui galima gerti Artisoka.
Atsakyti
Sveikos
O man kartumas buvo kai geriau lax max, nes is tikro valesi. Dabar baigineju kursa Colo Vada Plus, tai dingo ir rugstys ir kartumas. Bet aisku kai pas mane problemu ne mazai tai reikes testi dar vartojima papildu. Bet jau esu patenkinta, nes per ta valyma tai tikrai nemazai atsikraciau bjaurasties. Dabar atstatinesiu vitaminais o paskui vel reikes |Colo Vada kartoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes..susidomejau ir as koraliniu vandeniu...tik vat esu nestuke.gif , tai kazin ar galiu ji gerti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2010 04 25, 22:37)
Sveikutes..susidomejau ir as koraliniu vandeniu...tik vat esu  nestuke.gif , tai kazin ar galiu ji gerti? g.gif

kiek zinau gali, mano drage ji vartoja, juk jis yra tik geresnis ir svaresnis vanduo smile.gif
as pati jau du menesius vartoju siuos papildus ir tikrai jauciuosi geriau, dabar kaip ir tokia antigrybeline, antibakterine programa, kad issivalyciau nuo visokiu bjaurybiu, o trecia menesi imsiu colovada smile.gif ziuresiu kaip bus smile.gif
dabar vartoju koloidini sidabra, nes jis kaip antibiotikas, o vyras ji lasinasi i akis, nes jam pavasari nuo dulkiu jos visada sudirgsta, nors jis skeptiskai pries tokius dalykus nusiteikes, bet butent sita sidabro vandeneli labai vertina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 04 26, 10:01)
kiek zinau gali, mano drage ji vartoja, juk jis yra tik geresnis ir svaresnis vanduo smile.gif
as pati jau du menesius vartoju siuos papildus ir tikrai jauciuosi geriau, dabar kaip ir tokia antigrybeline, antibakterine programa, kad issivalyciau nuo visokiu bjaurybiu, o trecia menesi imsiu colovada smile.gif ziuresiu kaip bus smile.gif
dabar vartoju koloidini sidabra, nes jis kaip antibiotikas, o vyras ji lasinasi i akis, nes jam pavasari nuo dulkiu jos visada sudirgsta, nors jis skeptiskai pries tokius dalykus nusiteikes, bet butent sita sidabro vandeneli labai vertina smile.gif



O kas jums pataria, kokias priemones vartoti?
Atsakyti