Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

QUOTE(Liepa B. @ 2011 02 11, 11:36)
as geriu klubo,bet geriu kaitaliodama.Pvz koki menesi pageriu coral - mine vandens,po to geriu hydroceli.
  O siaip noretusi gauti 1 paketeli to coral water ir padaryti tyrima ax.gif

sakykit o kas yra hydrocelis g.gif , na nelabai senai cia esu tai kyla iv,klausimu blush2.gif
jei coral water pirksiu (ateity pabandyt zadu, reiktu duot padaryt, jei jus turit tokia galimybe)

ir kaip klubo dantu milteliai,gal ka galit pasakyt ax.gif , domina jie mane blush2.gif

jau radau apie hydracel thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Viskasgerai*: 11 vasario 2011 - 11:16
Norejau merginos jusu paklausti kuo skiriasi tas coral- water nuo coral calcium kapsulemis? i produkto sudeti ieina tie patys elementai g.gif
Pradejau geti ta coral calcium pirma savaite buvo labai neblogai nes pas mane buvo calcio trukumas po gimdimo,..bet vakar uzejo tokie stiprus galvos skausmai kad visa diena lovoje gulejau net tabletes nepadejo verysad.gif :blink:tai man kilo itarimas ar negalejo ta galvos skausma isprovakuoti tas coral calcis?juk anksciau nieko panasaus nebudavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2011 02 11, 12:15)
sakykit o kas yra hydrocelis  g.gif , na nelabai senai cia esu tai kyla iv,klausimu  blush2.gif 
jei coral water pirksiu (ateity pabandyt zadu, reiktu duot padaryt, jei jus turit tokia galimybe)

ir kaip klubo dantu milteliai,gal ka galit pasakyt  ax.gif  , domina jie mane  blush2.gif

jau radau apie hydracel  thumbup.gif

dantu milteliai efektingai padeda kraujuojancioms dantenoms thumbup.gif ,jais valantis dantys maziau apsinesa,po valymo jauciama ilgalaike svara burnoje.Del balinimo negaliu pasakyt,nes manieji prarade skaistuma nuo antibiotinio gydymo.
Papildyta:
QUOTE(laurencija100 @ 2011 02 11, 13:46)
Norejau merginos jusu paklausti kuo skiriasi tas coral- water nuo coral calcium kapsulemis? i produkto sudeti ieina tie patys elementai g.gif
Pradejau geti ta coral calcium pirma savaite buvo labai neblogai nes pas mane buvo calcio trukumas po gimdimo,..bet vakar uzejo tokie stiprus galvos skausmai kad visa diena lovoje gulejau net tabletes nepadejo  verysad.gif  :blink:tai man kilo itarimas ar negalejo ta galvos skausma isprovakuoti tas coral calcis?juk anksciau nieko panasaus nebudavo g.gif

o tas kalcis kokio gamintojo,kazkaip negirdetas? g.gif
Atsakyti
QUOTE
o tas kalcis kokio gamintojo,kazkaip negirdetas?  g.gif

Gamintojas -Nature's Plus-kompanija,ji daug turi visokiu ekologisku produktu.Bet as nebandziau kitu tik sita nusipirkau.
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2011 02 11, 13:46)
Norejau merginos jusu paklausti kuo skiriasi tas coral- water nuo coral calcium kapsulemis? i produkto sudeti ieina tie patys elementai g.gif
Pradejau geti ta coral calcium pirma savaite buvo labai neblogai nes pas mane buvo calcio trukumas po gimdimo,..bet vakar uzejo tokie stiprus galvos skausmai kad visa diena lovoje gulejau net tabletes nepadejo  verysad.gif  :blink:tai man kilo itarimas ar negalejo ta galvos skausma isprovakuoti tas coral calcis?juk anksciau nieko panasaus nebudavo g.gif

QUOTE(laurencija100 @ 2011 02 15, 20:01)
Gamintojas -Nature's Plus-kompanija,ji daug turi visokiu ekologisku produktu.Bet as nebandziau kitu tik sita nusipirkau.

Nuo kalcio neturetu skaudeti galvos,greiciausiai skausmas nuo vandens trukumo.Coralinis vanduo ypatingas tuo,kad pakeicia iprasto vandens struktura,papildo ji reikalingais mikroelementais,suminkstina.Del to organizmas neeikvodamas energijos greiciau toki vandenuka pasisavina ir taip pagirdo musu istroskusias lasteles.
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2011 02 11, 12:15)
sakykit o kas yra hydrocelis  g.gif , na nelabai senai cia esu tai kyla iv,klausimu  blush2.gif 
jei coral water pirksiu (ateity pabandyt zadu, reiktu duot padaryt, jei jus turit tokia galimybe)

ir kaip klubo dantu milteliai,gal ka galit pasakyt  ax.gif  , domina jie mane  blush2.gif

jau radau apie hydracel  thumbup.gif


http://www_coral-clu...r.php?vaiid=199
Atsakyti
Sveikos,

susidomejau siuo preparatu...o gal yra perkanciu ir LT ? gal galite pasidalinti kur perkate ir kiek panasiai kainuoja?
Atsakyti
labukas, gal kas esate susidūrusios su "kylančiomis" rūgštimis? jos dažniausiai sukyla, kai ilgiau būnu nevalgiusi. Gal čia kokia bakterija ? Kokia gal kokia koralinio klubo produkcija padėtu? nes kolkas vienintele išeiti -omeprozolis...
Atsakyti
QUOTE(Classique @ 2011 03 15, 16:50)
labukas, gal kas esate susidūrusios su "kylančiomis" rūgštimis? jos dažniausiai sukyla, kai ilgiau būnu nevalgiusi. Gal čia kokia bakterija ? Kokia gal kokia koralinio klubo produkcija padėtu? nes kolkas vienintele išeiti -omeprozolis...


pabandykit paprasciausiai vandenuka pagerti su coral mine, daug kam uztenka vien jo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Liepa B. @ 2011 02 11, 11:36)
as geriu klubo,bet geriu kaitaliodama.Pvz koki menesi pageriu coral - mine vandens,po to geriu hydroceli.
  O siaip noretusi gauti 1 paketeli to coral water ir padaryti tyrima ax.gif


O kam tas kaitaliojimas reikalingas? blush2.gif
Ka rekomenduotumete nuo spuogu, na kad oda taptu grazesne g.gif man jie grynai kaip suprantu nuo hormonu tas spuoguotumas...
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 03 21, 17:30)
pabandykit paprasciausiai vandenuka pagerti su coral mine, daug kam uztenka vien jo  4u.gif
Papildyta:
O kam tas kaitaliojimas reikalingas?  blush2.gif
Ka rekomenduotumete nuo spuogu, na kad oda taptu grazesne  g.gif  man jie grynai kaip suprantu nuo hormonu tas spuoguotumas...

Kaitalioti nebutina,bet buna taip,kad nesinori coral mine vandens,tada hydroceli geriu arba 1,5l vandens susiberiu mikrohidrino kapsule.
O odos buklei pagerinti,patartina Artisokas,ji gerti kasdien po 3kaps 23.00 val,nes tokiu metu kepenu veikla apsivalymui buna tinkamiausia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 03 21, 17:47)
Kaitalioti nebutina,bet buna taip,kad nesinori coral mine vandens,tada hydroceli geriu arba 1,5l vandens susiberiu mikrohidrino kapsule.
  O odos buklei pagerinti,patartina Artisokas,ji gerti kasdien po 3kaps 23.00 val,nes tokiu metu kepenu veikla apsivalymui buna tinkamiausia  ax.gif


vajetau, bet as miegoti einu 22 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 03 21, 17:55)
vajetau, bet as miegoti einu 22  blush2.gif

zadintuva nusistatyt,kitaip gerti labai daug keblumu.Dar galima gerti rytais nevalgius 1val pries pusrycius uzgeriant stikline vandens ir po to 3 val vengti rugstaus gerimo,tame tarpe sulciu ir nealkoholiniu gerimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 21 kovo 2011 - 17:19