Įkraunama...
Įkraunama...

Silkės patiekalai

Visoms labai aciu uz receptelius smile.gif bandysiu gaminti smile.gif
Atsakyti
O as silke sluoksniuoju taip:silke, supjaustyta gabaliukais, plonas sluoksns majonezo, svogunai(galva supjaustyta), majonezo, virtos tarkuotos bulves, majonezo, virtos tarkuotos morkos, majonezo, virti tarkuoti burokeliai, majonezas ir 'kepure' is poros virtu smulkiai tarkuotu kiausiniu. Patalai gaunasi stori, bet maniskiui patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2008 02 03, 13:31)
O as silke sluoksniuoju taip:silke, supjaustyta gabaliukais, plonas sluoksns majonezo, svogunai(galva supjaustyta), majonezo, virtos tarkuotos bulves, majonezo, virtos tarkuotos morkos, majonezo, virti tarkuoti burokeliai, majonezas ir 'kepure' is poros virtu smulkiai tarkuotu kiausiniu. Patalai gaunasi stori, bet maniskiui patinka  thumbup.gif

Aš ir tokia darau thumbup.gif tik padarius įdedu 1val.į šaldytuva.Tai maniškiui ir tinka.
Atsakyti
Egzotinė silkė smile.gif
į silkinę sudedu gabaliukais pjaustytą silkę, uždengiu storu sluoksniu saldžios plaktos grietinėlės ir visą paviršių mandarinų skiltelėm. Bet svečius reik perspėti, kad tai silkė, nes daugelis mano, kad tai desertas tongue.gif
Atsakyti
As tai irgi kiekviena sluoksni patepu majonezu, zymiai skaniau gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
O AS DARAU SILKE PATALUOSE TRUPUTI KITAIP,REIKE BUROKELIU, BULVIU VIRTU SU LUPINA,SILKE AS PERKU SVEREMA INAI YRA SKANIAUSIA, KIUSINI,MORKA ,AGURKA RAUGINTA,SVOGUNA ZALE ,PIPIRU,DRUSKOS NEDAUG ,VEGETOS .VISKA SMULKIAI PJAUSTAU SLUOKSNIUOJU ,IR KEKVIENA SLUOKSNI MAJONEZU APLIEJU.OANT VIRSAUS IR MAJONEZO UZPILU ,IR SVOGUNU LAISKAIS PUOSIU .PASAKA KAIP SKANU CIA SENOVINIS KAIMISKAS RECEPTAS.SKANAUS
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2008 02 04, 18:08)
Egzotinė silkė smile.gif
į silkinę sudedu gabaliukais pjaustytą silkę, uždengiu storu sluoksniu saldžios plaktos grietinėlės ir visą paviršių mandarinų skiltelėm. Bet svečius reik perspėti, kad tai silkė, nes daugelis mano, kad tai desertas tongue.gif

Uij geras receptukas,reiks pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
Mano silke pataluose susideda is:
Silkes gabaliuku
Virtos tarkuotos morkos
Obuolio
Smulkiai pjaustyto svoguno
Ir aisku majonezo (tik nededu po kiekvieno sluoksnio, cia gal kaip kas megsta)
Atsakyti
as tai gaminu tradiciskai:
viska supjaustyti kubeliais ir sluoksniuoti
virtos bulves, virtos morkos, silke, virtas kiausinis, burokeliai (virti ar marinuoti), kiekviena sluoksni pertepti majonezu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal žinot kas silkes receptuka su grybais ir saulegražomis,ar kažka panašaus wub.gif
Atsakyti
o as tuna darau pataluose
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2008 05 06, 18:07)
Gal žinot kas silkes receptuka su grybais ir saulegražomis,ar kažka panašaus  wub.gif

Labai paprastai darau
Bet labaai skanu thumbup.gif
Silke
Morka
Svogunas
Saulegrazos


Morka su svogunais apkepinu ir sudedu ant supjaustitos silke.Saulegrazus apskrudinu ir pabarstau.Skanaus!

Vietoi saulegrazu dar patinka graikiski riesutai,tik riesutus siek tiek pasmulkinu ir taip pat pakepinu mirksiukas.gif
Atsakyti