Įkraunama...
Įkraunama...

Silkės patiekalai

Šiandien dariau taip:
Silkė+Pomidoras+Marinuotas agurkas+Svogūnas+Majonezas
Man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bakatita @ 2010 01 16, 14:55)
tikrai turetu buti skanu, aciu už idėja 4u.gif


Skanaus 4u.gif Jei išbandysit, bus įdomu sužinot ar patiko mirksiukas.gif Mes ją gaminam nedažnai, bet labai mėgstam biggrin.gif Kiek žinau šis receptas senas, t.y. paveldėtas. Mane taip gaminti išmokė mama. Tik ne fermentinį dėdavo, o kažką kitą, bet man labai skanus šis patobulinimas rolleyes.gif
Atsakyti
isbandziau silkes recepta, kuris mums labai patiko. aisku, dariau mazesni kieki ir recepto proporcijas pritaikiau pagal save.


Silkė su grietine:

12 silkių file (6 silkės)
6 kietai virti kiaušiniai
230 ml grietinė
1 didelis svogūnas
2 skiltelės česnako
1 VŠ šv. citrinos sulčių
krapų, petražolių, pipirų
1. Silkę supjaustome smulkiais kubeliais, sumaišome su smulkintu svogūnu, kietai virtais smulkintais kiaušiniais, citrinos sultimis.
user posted image
2. Sumaišome grietinę su išspaustu česnaku. užpilame ant silkės, pridedame prieskonių - krapų, petražolių, pipirų

user posted image
[/quote]
grietine uzpilame ant silkes
user posted image


Atsakyti
[quote=S.N.A.S,2010 01 12, 00:04]

dar Mb paskutinis topas čia SM'e rastas berods Bitulinka (Sorry jei vardą sumaišiau) parašiaus: silkė + obuolys+ poras + majonezas.. plius česnakinės duonos kubeliai thumbup.gif
[/quote]
as dar riesutu kepintu idedu.man taip skanu

[quote=Jazira,2010 01 17, 22:58]
isbandziau silkes recepta, kuris mums labai patiko. aisku, dariau mazesni kieki ir recepto proporcijas pritaikiau pagal save.
Silkė su grietine:

12 silkių file (6 silkės)
6 kietai virti kiaušiniai
230 ml grietinė
1 didelis svogūnas
2 skiltelės česnako
1 VŠ šv. citrinos sulčių
krapų, petražolių, pipirų
1. Silkę supjaustome smulkiais kubeliais, sumaišome su smulkintu svogūnu, kietai virtais smulkintais kiaušiniais, citrinos sultimis.
user posted image
2. Sumaišome grietinę su išspaustu česnaku. užpilame ant silkės, pridedame prieskonių - krapų, petražolių, pipirų

user posted image
[/quote]
grietine uzpilame ant silkes
user posted image
[/quote]
nors dabar imk ir pasidaryk doh.gif oi kaip uzsimaniau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ARasytee: 18 sausio 2010 - 01:38
Labai greitai paruošiama, jei silkė iškaulinta. Svogūnus galima naudoti raudonus, ne tokie aštrūs. Vyras alpo, kaip jam skanu buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu aš dariau silkętaip:
riebi silkė+obuolys{galima tarkuoti,galima pjaustyti skiltelėmis}+krapai dž.+raudonas svogūnas pjaustytas pusžiedžiais+alyvų aliejus.
Turi pastovėti,kad įsigertų aliejus į produktus.
Čia lemia kokios kokybės yra silkė.
Atsakyti
Sveikos

Noriu pasiūlyti silkės receptuką,kurį dariau,man labai patiko.
Išverdu,burokėlius,morkas.
Pasiruošiu svogūnų{naudoju,baltą,raudoną}
Silkę pirkau su galva iš statinaitės{atlanto riebi silkė}
Supjaustau silkę nemažais gabaliukais.
Svogūnus pjaustau žiedais.
Morkas griežinėliais.
Sluoksniuoju į indelį sluoksnis svogūnų.sluoksnis silkės,sluoksnis burokelių.sluoksnis morkų ir t. t.
Užpilu alyvuogių aliejumi.
Gerai paruošti iš vakaro,kad prisigerų aliejaus daržovės.
Gal kuri ir rašėte,visos temos nežiūrėjau.
Skanu su karštomis bulvėmis 4u.gif
Atsakyti
Skaniausia man silke su darzoviu ir grybu (pievagrybiu)padazu. Patroskinu darzoves (paprika, porus, morkas, svogunus ar kt.) su grybais, idedu pomidoru padazo, prieskoniu, ilasinu citrinos, atsaldau ir sumaisau su silke.
Atsakyti
Vadinamoji vokiška silkė: virtos šaltos bulvės - stambokais griežinėliais, rauginti agurkai -stambokais griežinėliais. Jais apdėt silkės gabaliukus ir užpilt „paskystinto“ /atskiedžiu aliejumi/ neriebaus majonezo, palikt šaldytuve, kad majonezas įsigertų į silkę, kad šiek tiek užmuštų silkės tikrąjį kvapą 4u.gif .
Atsakyti

 i 
FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
laba diena 4u.gif

noriu pasiulyti silkes recepleti kaip tik dabar dariausi,gal kam tik ir patiks mirksiukas.gif

REIKES
silkes(kokia megstate)
pomidoro
svoguno
pomidoru padazo
majonezo
svoguno laisku(ju dedu jei tuo metu turiu)
krapu

silke supjaustyti juostelemis ir iskloti lekste,ant virsaus deti atsaldytus keptu svogunu pusziedzius,tada pomidoru riekeles,apipilti padazu kuri pasigaminsit sumaise majoneza su pomidoru padazu,apibarstyti svogunu laiskais ir krapais.Skanaus! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikte;): 02 birželio 2010 - 20:16
zinau nebloga silkes receptuka labai thumbup.gif
svogunus pakepti ant aliejaus,dziovintas slyvas susmulkinti,ideti i mase,ant pacio galo pomidoru padazo.
ir sluoksniuojam:silke ,svogunai su slyvom,apibarstyti graikiskais riesutais(as juos pasmulkinu)
kas valge visiems patiko
Atsakyti