Įkraunama...
Įkraunama...

Turto deklaravimas

Sveikos,

norėjau paklausti, gal žinote, ar valstybės tarnautojas vis tiek privalo deklaruoti turtą, net jei nieko, kainuojančio daugiau 5000 litų, neturi? Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2010 04 30, 14:17)
Sveikos,

norėjau paklausti, gal žinote, ar valstybės tarnautojas vis tiek privalo deklaruoti turtą, net jei nieko, kainuojančio daugiau 5000 litų, neturi? Dėkui.


gal paskambinkit į VMI ir tiksliai sužinosit.
na jei nieko neturi, tai gausis tuščia deklaracija. su nuliais.
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2010 04 30, 14:23)
gal paskambinkit į VMI ir tiksliai sužinosit.
na jei nieko neturi, tai gausis tuščia deklaracija. su nuliais.


gerai būtų, jei vmi kas nors keltų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2010 04 30, 14:38)
gerai būtų, jei vmi kas nors keltų biggrin.gif


tai siųskit deklaraciją su nuliais.
dėl to blogiau nebus.
Atsakyti
Gal kas galės man suteikti tokią informaciją wink.gif kiek laiko turi teisę taisykla laikyti/taisyti paimtą telefoną? Kalbu konkrečiai apie "mobili garantija", telefonas paliktas su garantiniu lapuku, jau 12 dienų praėjo, jokių žinių, pirmą kartą man tai ilgai taiso telefoną g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 05 30, 21:51)
Gal kas galės man suteikti tokią informaciją wink.gif kiek laiko turi teisę taisykla laikyti/taisyti paimtą telefoną? Kalbu konkrečiai apie "mobili garantija", telefonas paliktas su garantiniu lapuku, jau 12 dienų praėjo, jokių žinių, pirmą kartą man tai ilgai taiso telefoną  g.gif

Ziurint koks telefonas (NOKIA, Samsungas,....). Kiek znau tik MTTC ir Mobili Garantija taiko 14Dienu DAPTAT (garantiniams telefonams). Deja del ugnikalniu ir kitu logistikams atsiradusiu problemu gamintojai prailgino iki 1MEN laikotarpi. Teks laukti. Realiai jien nera isipareigoje per kiek laiko taisys. Visi isipareigojimai yra surasyti ant garantinio lapo ir remonto lapelio.
Atsakyti
QUOTE(ee7 @ 2010 05 31, 07:32)
Ziurint koks telefonas (NOKIA, Samsungas,....). Kiek znau tik MTTC ir Mobili Garantija taiko 14Dienu DAPTAT (garantiniams telefonams). Deja del ugnikalniu ir kitu logistikams atsiradusiu problemu gamintojai prailgino iki 1MEN laikotarpi.  Teks laukti. Realiai jien nera isipareigoje per kiek laiko taisys. Visi isipareigojimai yra surasyti ant garantinio lapo ir remonto lapelio.


Telefonas - Samsung. Garantinio lapuko neturiu, liko taisykloje, ant man išduoto lapuko jokių datų nėra smile.gif
Ačiū smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 31 gegužės 2010 - 07:38
sveikutės,papuoliau užsisakiau telefoną iš uk o jis pririštas,gal galit patart kur jį man atrištų NOKIA 5230 esu Kaune,pabandė vienas vyrukas Vilijampolės turgui arišt neatsiriša,ot nupirkau dovaną merginai. umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra757 @ 2010 06 08, 16:56)
sveikutės,papuoliau užsisakiau telefoną iš uk o jis pririštas,gal galit patart kur jį man atrištų NOKIA 5230 esu Kaune,pabandė vienas vyrukas Vilijampolės turgui arišt neatsiriša,ot nupirkau dovaną merginai. umn.gif

Sumokesi 200 uz atrisima? Manau, kad ne.
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2010 06 09, 16:24)
Sumokesi 200 uz atrisima? Manau, kad ne.

Manau sumokės, nes telefonas 650Lt be sutarties ir nuolaidų kainuoja( Bitėj). Nebent rastų kam UK parduot ir pirktų naują Lietuvoje, bet turbūt kainų požiūriu tas pats gautųsi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F=ma @ 2010 06 12, 17:44)
Manau sumokės, nes telefonas 650Lt be sutarties ir nuolaidų kainuoja( Bitėj). Nebent rastų kam UK parduot ir pirktų naują Lietuvoje, bet turbūt kainų požiūriu tas pats gautųsi. smile.gif

O as manau, kad ne, nes pilnas internetas po 450Lt su ta pacia bites, omnio ar dar kokia garantija.
Atsakyti
O as turiu kitokio pobudzio klausimeli.. ax.gif Nusipirkau telefona Nokia XpressMusic 5800. Kai isivedu nauja adresata, kelia ji i sim kortele. Isieskojau skersai isilgai, bet niekr nerandu tu numeriu..Gal kas turit si tel.? Pasakytumet, kaip ieskot? blush2.gif
Atsakyti