Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Turto deklaravimas
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3
Krisla
QUOTE(Nightingale @ 2005 02 01, 14:12)
Merginos nesupratau..
Gi neprivaloma visiems turta deklaruoti  g.gif
*

As kaip tik supratau, kad turta reikia visiems deklaruoti, isskyrus tuos, kurie tais metais (2003 m.) pagal gyventoju turto deklaravimo istatyma jau deklaravo savo turta. Esme tame, kad turimo registruoto nekilnojamo turto deklaruoti nereikia. Deklaruoti reikia:

Lietuvoje 2003-12-31 turėtą turtą:

Neįregistruotą nekilnojamąjį turtą (įskaitant ir nebaigtus statyti statinius) - nekilnojamąjį turtą, kuris privalo būti įregistruotas, tačiau 2003-12-31 nebuvo įregistruotas Nekilnojamojo turto registre (įskaitant ir nebaigtus statyti statinius)

Užsienio valstybėje 2003-12-31 turėtą turtą:

Nekilnojamąjį turtą, įskaitant ir nebaigtus statyti statinius
Kilnojamąjį turtą, kuriam privaloma teisinė registracija - Kilnojamąjį turtą, jeigu pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus, šios rūšies turtui Lietuvoje yra privaloma teisinė registracija

Tiek Lietuvoje, tiek užsienio valstybėje 2003-12-31 turėtą turtą:

Piniginės lėšas - 2003-12-31 bankuose, kitose kredito įstaigose ir ne bankuose gyventojo turėtas pinigines lėšas didesnes kaip 50000 Lt
Suteiktas paskolas - gyventojo paskolintos ir iki 2003-12-31 nesusigrąžintos lėšos didesnės kaip 2000 Lt
Gautas paskolas - gyventojo pasiskolintos ir iki 2003-12-31 negrąžintos lėšos didesnės kaip 2000 Lt
Vertybinius popierius - vertybinius popierius, kai jų bendra vertė 2003-12-31 didesnė, kaip 2000 Lt
Meno kūrinius - meno kūrinius, kurių vieneto vertė 2003-12-31 didesnė kaip 10000 Lt
Juvelyrinius dirbinius - juvelyrinius dirbinius, brangakmenius, tauriuosius metalus, kurių vieneto vertė 2003-12-31 didesnė kaip 10000 Lt
Kitą vertingą turtą - kitą, nuolatinio Lietuvos gyventojo nuomone, vertingą turtą (pvz., kolekcijas, antikvarinius daiktus).

VMI internetiniame psl. yra placiai isaiskintas tas turto deklaravimas. As viska perskaiciau ir supratau, kame cia reikalas biggrin.gif
Libra
Vakar per telika sake kad reikia deklaruoti visa turta, tureta iki 2003 m. gruodzio 31 d.
sairina
QUOTE(Libra @ 2005 02 02, 09:01)
Vakar per telika sake kad reikia deklaruoti visa turta, tureta iki 2003 m. gruodzio 31 d.
*

Panašiai, reikia deklaruoti turtą turėtą 2003 m. gruodžio 31 d.. Būtent tą turtą, kuris pas mus buvo tą dieną.
zarija
4u.gif

bet tai supratau, kad turto, kuris yra registruotas nereikia deklaruoti ?? blush2.gif net jei registruotas pvz.: sodo namas kaip nebaigtos statybos?
Ar taip man galvele suprato?

O tada pajamas reikia visas deklaruot ir uzdarbi?
Sorry uz kvailus klausimelius blush2.gif blush-anim-cl.gif
Board
Jeigu turtas nebuvo iregistruotas nekilnojamo turto rejestre 2003-12-31 ji dabar reikia deklaruoti (iskaitant ir nebaigta statyba)

Cia mes kalbam apie dvi deklaracijas: turto ir pajamu deklaracijas.
Turto deklaracija pildoma jei turi ka dekaruoti (nekilnojama turta, pinigus kitas vertybes).
Pajamu deklaracija pildoma jei nori pasinaudoti lengvata (pirkai kompa, mokejai draudima ar uz mokslus, ir palukanas uz busto paskolas).
Night
Nu brac..
o jei as paemiau paskola virs 2000 Lt, bet ne iki 2003m, o 2004-uju pabaigoje. Tai man reikia deklaruoti ta turta ar ne?
Atsakykit please, bo pasimeciau doh.gif
Krisla
Dabar pildau turto deklaracija ir iskilo klausimas - jei as deklaruoju 2003.12.31 dienai tureta turta (mano atveju - paskola), tai prie deklaracijos rusies pazymejusi "gyventojo", o ne "seimos" (kadangi paskola imta mano vardu, kai dar nebuvau istekejus), tai ar reikia nurodyti vyro varda, pavarde ir asmens koda? Is anksto dekoju smile.gif
Limcamca
Per tv girdejau, kad reikia deklaruoti turta, kuri turejome iki 2003 m. pabaigos. Gal yra kas apie tai geriau ismano. Nes tuo metu as dar turejau buta, o praeitais metais ji pardaviau. Iseitu, kad man vis delto reikia deklaruoti pajamas. Kaip ten yra?
sairina
Jei butas buvo registruotas , tai nieko deklaruoti nereikia. Reikia deklaruoti tik tą turtą, kuris neregistruotas.
Board
QUOTE(Limcamca @ 2005 02 15, 15:59)
Per tv girdejau, kad reikia deklaruoti turta, kuri turejome iki 2003 m. pabaigos. Gal yra kas apie tai geriau ismano. Nes tuo metu as dar turejau buta, o praeitais metais ji pardaviau. Iseitu, kad man vis delto reikia deklaruoti pajamas. Kaip ten yra?
*

Turto ir pajamu deklaracijos yra skirtingos nepainiok. Turta deklaruot privaloma jei atitinki vien is isvardintu punktu (tuoj atkelsiu cia posta is kitos temos)
Pajamas turi deklaruot jei nori pasinaudot gyventoju pajamu mokescio lengvata
Limcamca
Tai gerai, kad jos atskirai. Nes del to ir nesinori to buto deklaruoti, kad tuo metu pajamos buvo ne is Lietuvos. Zinau as ta Lietuvele, pareikalaus po to savo dalies cry.gif
ryzute
tikiuosi,kad pagelbesit kuri ir man:)....2003 metais pasirasiau buto ir garazo pirkimo sutarti,sumokejau dali pinigeliu,paskola buvo paimta 2004 metais....kaip uz 2004 m. pildyt turto deklaracija tai aisku....bet taip kaip ta vienkartine???turbut reiketu deklaruoti buta ir garaza,kaip nebaigta statyba ir neiregistruota nekilnojamojo turto registre, bet kokia turto verte rasyti,ta kuri yra pirkimo-paradvimo sutartyje, ar sumoketa suma?paaiskinkin man nesusipratelei blush2.gif
aitė
Aš irgi turiu klausimą - o jei tėčiai dirba užsienyje, nelegaliai, ar galiu aš, pvz., deklaruoti pinigus (kuriuos jie parsiveš) savo vardu (nes tėvai grįš tik rudenį), kad tie pinigėliai matomi ir legalūs pasidarytų? Ar reikės nuo jų kokius mokesčius sumokėti?
xxxsaulyte
QUOTE(aite @ 2005 04 25, 10:57)
Aš irgi turiu klausimą - o jei tėčiai dirba užsienyje, nelegaliai, ar galiu aš, pvz., deklaruoti pinigus (kuriuos jie parsiveš) savo vardu (nes tėvai grįš tik rudenį), kad tie pinigėliai matomi ir legalūs pasidarytų? Ar reikės nuo jų kokius mokesčius sumokėti?
*

Tai gi paskaičiuos mokesčius mokėti !!! blink.gif
Čia taip pat kaip ir su jureiviais - jei parsiveža į Lietuvėlę - tai reikia ar tai 15 % mokėti mokesčius......... Tiksliai nežinau tik dydžio...... bet žinau kad reikia mokėti. mirksiukas.gif
aitė
QUOTE(xxxsaulyte @ 2005 04 26, 16:55)
Tai gi paskaičiuos mokesčius mokėti !!! blink.gif
Čia taip pat kaip ir su jureiviais - jei parsiveža į Lietuvėlę - tai reikia ar tai 15 % mokėti mokesčius......... Tiksliai nežinau tik dydžio...... bet žinau kad reikia mokėti. mirksiukas.gif
*

na, aš tai visų ir nedeklaruočiau, kažkur girdėjau viena ausim, kad iki 50 tūkst. lt - neapmokestina, tipo, jei parašytų, kad dovanoja man savo santaupas ar pan. ax.gif Tai ir įdomu, ar teisingą info turiu?
Board
Bet patys tėvai turi parodyt iš kur turi tuos pinigus kad juos padovanotų. Taigi jiems patiems reikės juos kažkaip legalizuot.
aitė
QUOTE(Auges @ 2005 04 27, 08:41)
Bet patys tėvai turi parodyt iš kur turi tuos pinigus kad juos padovanotų. Taigi jiems patiems reikės juos kažkaip legalizuot.
*

tai vat ir įdomu, Auges, ar gali jie įvardinti tuos pinigus kaip, tarkim, santaupas kojinėje (aišku, suma bus proto ribose) ir jas man padovanoti?
špokutis
sandoriams iki 50 tūkstančių nereikia notarinio tvirtinimo, nereikia jų deklaruot.Nesinervuokit moteros biggrin.gif
Perliukas
Kažin kokios problemos laukia tų kas nedeklaravo turto g.gif sad.gif , kur info ieskoti
Itka
Bukit geros padekit kas daugiau gaudotes 4u.gif
Turiu daug klausimu, pradesiu nuo sito.

Perkame nama....ar ji reikes deklaruoti?
Board
Perkame nama....ar ji reikes deklaruoti?

Namo deklaruot nereikės, apie namo pirkimą praneš notaras į hipoteką, taip pat į VMI apie namo pirkimo kainą.

Čia taip pat kaip ir su jureiviais - jei parsiveža į Lietuvėlę - tai reikia ar tai 15 % mokėti mokesčius......... Tiksliai nežinau tik dydžio...... bet žinau kad reikia mokėti

Jureivių pajamos apmokestinamos 15 proc. Paprastų mirtingųjų dirbančių pagal darbo sutartį 33 proc.

tai vat ir įdomu, Auges, ar gali jie įvardinti tuos pinigus kaip, tarkim, santaupas kojinėje (aišku, suma bus proto ribose) ir jas man padovanoti?

Jie gali tai įvardinti kaip santaupas kojinėje, anksčiau buvo priimta nuostata kad iki 1991m. dibantysis galėjo "susitaupyti" tik 3000Lt, o iki vienkartinio turto deklaravimo nedaugiau kaip 50 000Lt, t.y. ta nedeklaruojama suma buvo. Jeigu dabar turi daugiau, ir nedeklaravai, o nori parodyt ką turi, VMI irgi problemos nedaro susimokėk 33 procentus ir turėkis juos biggrin.gif

Kažin kokios problemos laukia tų kas nedeklaravo turto  , kur info ieskot

Pabandyk paieškot vienkartinio turto deklaravimo įstatyme.
"9 straipsnis. Atsakomybė už šio Įstatymo pažeidimą

Šio Įstatymo 2 straipsnio 1 dalies 1–19 punktuose nurodyti turtą deklaruoti privalantys gyventojai, vengiantys pateikti deklaracijas, taip pat laiku arba iš viso jų nepateikę, neteisingai nurodę duomenis, atsako administracine ar baudžiamąja tvarka."
visas įstatymo tekstas: čia
newjersy

O jeigu reikia deklaruoti turta, o tai gautusi virs 50000lt, uzdirbtu uzsienyj legaliai ir mokant tos valstybes mokescius, tai dar ir musu valstybei reik sumoketi 15% ? blink.gif Ar reikia tam tikros pazymos is uzsienio, kad ten jau susimokejai? I r kokia pazyma tai butu? Nes as savuju taxu isklotines kazkur nukisau negryztamai, turiu tik 2005-uju metu, o cia tik lasas juroj... doh.gif
siluetas
Jei dirbi užsienyje, privalai pateikti pajamų dekalaraciją VMI.

Tačiau pajamos, uždirbtos užsienyje, nuo kurių ten sumokėtas pajamų ar jam tapatus mokestis, nuo 2005 m. Lietuvoje neapmokestinamos.
Pažymą apie užsienio valstybėje sumokėtus mokesčius reikia turėti ir pateikti kartu su deklaracija (ir pažymos patvirtintą vertimą).
plačiau gali pasižiūrėti čia http://nauja.vmi.lt/lt/index.aspx?itemId=1014281
Annabeta
Turto deklaracijas reikejo priduoti iki 2005 05 01. Dabar jas pildo tik valstybes tarnautojai pagal patvirtinta sarasa. O jai jau nespejot tai ir nepriduosit.

Pajamoms deklaruoti yra pajamu deklaracija. Taip pat jai naudojates elektronine bankininkyste galite pasijungti prie VMI ir pamatyti savo pajamas ir islaidas (jai jos oficialios).

Del pajamu is uzsienio, tai ziurint cia is kokios valstybes... Nes musu VMI praktika su JAV yra ziauri. Gyventojo turimos pazymos neuztenka... VMI tikrina per JAV mokescius ir jai ten nebuna jusu pajamos uzdeklaruotos kaip darbo uzmokestis..... cia apmokestinama viskas.

Ir nezinau ar nepasikeite, bet uzsienyje uzdirbtos pajamos cia LT neapsimokestindavo tik tos, su kuriom valstybem LT yra pasirasiusi dvigubo apmokestinimo sutarti...
Muse
Oh, mes irgi nedeklaravom. Butas tai buvo iregistruotas, tai kaip suprantu jo ir deklaruot nereikejo. Nepamenu, kaip su zeme buvo, itariu, kad dar buvo neiregistruota (nes iregistravom po poros metu po pirkimo). Paskola paimta 2002, nedeklaruota.

Dabar ruosiames buta pardavineti, kazin neuzleksim ant kokiu baudu ar dar kokiu nesamoniu g.gif g.gif
Annabeta
QUOTE(Muse @ 2006 04 01, 10:32)
Oh, mes irgi nedeklaravom. Butas tai buvo iregistruotas, tai kaip suprantu jo ir deklaruot nereikejo. Nepamenu, kaip su zeme buvo, itariu, kad dar buvo neiregistruota (nes iregistravom po poros metu po pirkimo). Paskola paimta 2002, nedeklaruota.

Dabar ruosiames buta pardavineti, kazin neuzleksim ant kokiu baudu ar dar kokiu nesamoniu g.gif  g.gif
*

turta kurio nebuvo atlikta teisine registracija reikejo deklaruoti. O Buto kaip suprantu teisine regsitracija buvo atlikta, todel ji parduodant keblumu nebus. Nebent tai, kad jai turtas nebus isturetas 3m tai gali teks moketi nuo skirtumo 15% gyventoju pajamu mokesti. Paskolas deklaravo bankas, todel cia irgi keblumu nebus.
Muse
Lasele, aciu.
pasiziurejau, zeme iregistruota 2003 birzeli, tai kaip suprantu jos irgi deklaruot nereikejo, tai kad kaip ir viskas ok su tuo turtu, ar ne g.gif

Laukiam kol 3 metai sueis, kad nereiktu tu 15 % moketi, sita zinom biggrin.gif
Annabeta
QUOTE(Muse @ 2006 04 01, 15:22)
Lasele, aciu.
pasiziurejau, zeme iregistruota 2003 birzeli, tai kaip suprantu jos irgi deklaruot nereikejo, tai kad kaip ir viskas ok su tuo turtu, ar ne g.gif

Laukiam kol 3 metai sueis, kad nereiktu tu 15 % moketi, sita zinom biggrin.gif
*

Prasau mirksiukas.gif
Ne.
Obeta
laba,
norėčiau pagalbos ax.gif
jei turiu vertybinių popierių pirktų per banką, tai užtenka, kad bankas perduoda duomenis VMI, ar ir man reik užpildyt deklaraciją?
aš nedirbu, todėl man nesisekė pildyt FR0001 formą (reikia nurodyti darbovietę), o vieno priedo juk nepriima, tai kaip dabar čia man g.gif
Asta'J
QUOTE(airara* @ 2007 05 10, 08:27)
laba,
norėčiau pagalbos  ax.gif
jei turiu vertybinių popierių pirktų per banką, tai užtenka, kad bankas perduoda duomenis VMI, ar ir man reik užpildyt deklaraciją?
aš nedirbu, todėl man nesisekė pildyt FR0001 formą (reikia nurodyti darbovietę), o vieno priedo juk nepriima,  tai kaip dabar čia  man  g.gif
*

Šia deklaraciją privaloma pildyti šiems asmenims. Jeigu jums privaloma (dirbote pernai) tai nurodotę buvusią darbovietę.

Metinės gyventojo (šeimos) turto
deklaracijos užpildymo, teikimo ir
tikslinimo taisyklių
1 priedas

TURTĄ DEKLARUOTI PRIVALANČIŲ ASMENŲ SĄRAŠAS

1. Europos Parlamento nariai, išrinkti nuo Lietuvos Respublikos (toliau - EP nariai), ir jų šeimų nariai;
2. Kandidatai į EP narius, renkamus nuo Lietuvos Respublikos (toliau - kandidatai į EP narius), ir jų šeimų nariai;
3. Kandidatai į valstybės politikus ir jų šeimų nariai;
4. Krašto apsaugos sistemos profesinės karo tarnybos kariai, kurių veiklą reglamentuoja Operatyvinės veiklos įstatymas, profesinės karo tarnybos karininkai ir jų šeimų nariai;
5. Lietuvos banko valdybos nariai ir jų šeimų nariai;
6. Lietuvos kariuomenės vadas, kariuomenės vado pavaduotojai ir jų šeimų nariai;
7. Lietuvos Respublikos teismų pirmininkai, teismų pirmininkų pavaduotojai, teismų skyrių pirmininkai, teisėjai ir jų šeimų nariai;
8. Moterų ir vyrų lygių galimybių kontrolierius ir jo šeimos nariai;
9. Nacionalinės teismų administracijos direktorius ir jo šeimos nariai;
10. Prokurorai ir jų šeimų nariai;
11. Seimo kontrolieriai ir jų šeimų nariai;
12. Seimo, Respublikos prezidento, Vyriausybės, kitų pagal specialius įstatymus paskirtų valstybinių (nuolatinių) komisijų ir tarybų pirmininkai, jų pavaduotojai bei nariai ir jų šeimų nariai;
13. Seimo, Seimo pirmininko, Respublikos prezidento ir ministro pirmininko paskirti institucijų ir įstaigų, finansuojamų iš valstybės biudžeto, vadovai bei pareigūnai ir jų šeimų nariai;
14. Vaiko teisių apsaugos kontrolierius ir jo šeimos nariai;
15. Valstybės kontrolierius, valstybės kontrolieriaus pavaduotojai ir jų šeimų nariai;
16. Valstybės politikai ir jų šeimų nariai;
17. Valstybės tarnautojai ir jų šeimų nariai;
18. Valstybinių aukštųjų mokyklų vadovai ir jų šeimų nariai;
19. Žurnalistų etikos inspektorius ir jo šeimos nariai.
Obeta
ačiū 4u.gif
aš nepriklausau šiam sąrašui, vadinasi banke bereikalo man paniką sukelė ax.gif
Asta'J
QUOTE(airara* @ 2007 05 10, 20:09)
ačiū  4u.gif
aš nepriklausau šiam sąrašui, vadinasi banke bereikalo man paniką sukelė ax.gif
*

O tai ką jums banke sakė, jeigu nepriklausote šioms kategorijoms, tai turto deklaracijos pildyti nereikia.
Obeta
man pasakė, kad jei vertybinių popierių suma viršija 2000 Lt reikia deklaruot, nors jie VMI perduoda visus duomenis, aš supanikavau, kad jau pavėlavau ir galvojau, kad nereik, tai paršė kokias formas turiu pildyt ir dar dėl visa ko tel. nr. užrasė, kad pasitikslinčiau - išmušė iš vėžių ax.gif
tai va
Asta'J
QUOTE(airara* @ 2007 05 12, 12:58)
man pasakė, kad jei vertybinių popierių suma viršija 2000 Lt reikia deklaruot,
*

Kaip minėjau, reikia deklaruoti, jeigu yra prievolė deklaruoti, bet jums jos nėra, tai nereikia.
Meškuolė
Reikėjo pateikti vienkartinę turto deklaraciją už 2003 m. gruodžio 31 d. Buvo būtina teikti deklaraciją, jei tą dieną turėjai bent vieną iš šitų:
1) pinigų banke ar ne banke daugiau nei 50 000 Lt
2) pasiskolinusi pinigų, jei bendra suma viršija 2000 Lt
3) paskolinusi pinigų, jei bendra suma viršija 2000 Lt
4) vertybinių popierių, jei jų vertė viršija 2000 Lt
5) nebaigtus statyti statinius
6) meno kūrinius, brangakmenius, juvelyrinius dirbinius, tauriuosius metalus, kurių vieneto vertė viršija 10 000 litų;
7) kitą, nuolatinio Lietuvos gyventojo nuomone, vertingą turtą.

Kiek suprantu, jei po to VP įsigyti, tai nereikia.
Obeta
už 2003m. esu pateikus
Alantė
Sveiki. Prašau man paaiškinti tokiu atveju:mano močiūtė žada man padovanoti nemažą pinigų sumą, o tai man dabar reikės deklaruot turtą ir mokėt kažkokį procentą mokesčio? Ačiū.
Žm❤nytė
Sveikos, papasakokit man tundrai.... blush2.gif

Mes šymet pirkom butą. Tai mus reikės deklaruoti tą sumą - daly kurią sumokėjom grynais pinigais,
ir kur įnešėm į banką už paskolą?
o banko sumą su palūkanom banko, ar be.?

Labai ačiukas 4u.gif
Board
o kam deklaruoti tą sumą grynais?
Zunkelis
nu tai gal del to, kad musu protinga, tauta baigianti nuvaryti i kapus valstybe zinotu ar tu pinigu nepavogei doh.gif

Merginos o ka man daryt, buvau uzsieny va, nusipirkau zeme ir bijau eit as i ta mokesciu insepkcija, niekur informacijos nerandu ar reiks man ta pajamu skirtuma sumoket ar nea unsure.gif gal kas girdejot? Isaudyciau as ten juos visus jei eiktu sumoket gun_rifle.gif
werute007
[ 4u.gif as nedeklaravau zemes palikimo kitais metais bus galima g.gif
uogute
Sveikos visos 4u.gif
Pardaviau buta, kuris man buvo dovanotas. Ar reikia ji man dabar deklaruoti? g.gif

buciau dekinga jei kuri atsakytu smile.gif
rugiagele111
sveiki.draugai perveda pinigu sumas nedidelias i mano saskaita daznai.na jos nesiekia ne 100 Lt bet susidaro sumos per metus.paziurejau kad jau kokie keli tukstanciai susidare.tai dbr ir galvojau ar neprisikabins kas is kur pas amne tie oinigai saskaitoj? g.gif ar yra gal suma kurios nevirsijant nereikia jokiu mokesciu moketi ir niekas nesikabina del neaiskiu pajamu...aciu labai.
WildFire
QUOTE(rugiagele111 @ 2008 08 31, 17:15)
sveiki.draugai perveda pinigu sumas nedidelias i mano saskaita daznai.na jos nesiekia ne 100 Lt bet susidaro sumos per metus.paziurejau kad jau kokie keli tukstanciai susidare.tai dbr ir galvojau ar neprisikabins kas is kur pas amne tie oinigai saskaitoj? g.gif  ar yra gal suma kurios nevirsijant nereikia jokiu mokesciu moketi ir niekas nesikabina del neaiskiu pajamu...aciu labai.
*

man VMI aiškino kad galima gauti per metus 7680Lt papildomų pajamų ir jų neapmokestins. Jei daugiau, tai 15% nuo jų ax.gif
svieske
QUOTE(WildFire @ 2009 01 22, 11:29)
man VMI aiškino kad galima gauti per metus 7680Lt papildomų pajamų ir jų neapmokestins. Jei daugiau, tai 15% nuo jų  ax.gif
*

o sakykit, tas smulkias papildomas pajamas, reikia deklaruoti, ar ne? Ar tokios pajamos, turiu itakos NPD, jeigu esi dirbantis?
Askorke
Sveiki. Nuo kada galima pildyti deklaracija uz 2008 metus?
WildFire
QUOTE(svieske @ 2009 01 29, 19:20)
o sakykit, tas smulkias papildomas pajamas, reikia deklaruoti, ar ne? Ar tokios pajamos, turiu itakos NPD, jeigu esi dirbantis?
*

manau kad nereikia deklaruoti smulkių įplaukų unsure.gif Jei bendra pajamų suma viršys 12x3150 (alga ant popieriaus plius visos kitos įplaukos) per metus, reikės grąžinti pritaikytą (jei toks buvo) NPD valstybei ax.gif
andos
QUOTE(WildFire @ 2009 01 22, 10:29)
man VMI aiškino kad galima gauti per metus 7680Lt papildomų pajamų ir jų neapmokestins. Jei daugiau, tai 15% nuo jų  ax.gif
*

o kada taip aiškino?
2009 m.?
jovana
QUOTE(Askorke @ 2009 01 30, 19:48)
Sveiki. Nuo kada galima pildyti deklaracija uz 2008 metus?
*

Jau galima pildyti...

Uzejau i tema, galvojau naudingos info rasiu, bet matau, kad didzioji dalis neskiria PAJAMU nuo TURTO deklaravimo..

Auges, tikriausiai niekas nesikeite su TURTO deklaracijomis? Dar nesigilinau angel_sadangel.gif:
satrix
Gal kas nors zinote? Pildant turto deklaracija, kokia reikia irasyti turto verte (butent buto, pirkto pries keturis metus) - ar rasyti suma, nurodyta pirkimo-pardavimo sutartyje, ar vidutine rinkos verte?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.